ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کار , کار - چگونه شروع کنم؟
زمان کنونی: 03-19-2024, 01:38 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: yasinlizad
پاسخ: 233
بازدید: 89134

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امیتازات : 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-05-2013, 10:41 PM
ارسال: #1
بارها این سئوال توسط عزیزان در انجمن مطرح می شود و عزیزانی هم هستند که در پیام خصوصی راهنمائی میخواهند.
چگونه کاری را باید شروع کرد؟
جهان آگهی: نمی دانم.
سئوال کننده : جهان آگهی این هم شد جواب؟
جهان آگهی: خوب پس به دقت مطالعه فرمائید.این مطلب بارها و بارها تکرار شده ولی شوک کاری را فقط در عده ای از عزیزان وارد کرده است.
یکی بود یکی نبود . غیر از خدا هیچکس نبود. چند جوان که می خواستتند کاری را شروع کنند. آمدند پیش جهان آگهی سئوال خود را برای راهنمائی پرسیدند..
جهان آگهی پیرمردی است شوخ25r30wi و چشم زاغ Smileکه همیشه لبخندی بر لب دارد Smileو موقع صحبت کردن بیشتر می خندد 25r30wiتا صحبت کردن.
بله داشتم عرض میکردم: جهان آگهی گفت: عزیزانم اول فکر کار نباشید بلکه پیش مقدمه آنرا بگذرانید.
گفتند : پیش مقدمه دیگر چه صیغه ای است؟
گفت : خواهش میکنم. تقاضا میکنم برای رسیدن به موفقیت یک الی سه ماه تایپیکهای روانشناسی انجمن را مطالعه فرمائید. اعتماد بنفس - تغییر نگرش - نوشتن هدف و.....
این می شود پیش مقدمه.
حالا این پیش مقدمه چه تاثیری دارد؟
اعجاز میکند. ذهن را آماده پذیرش موفقیت میکند. دید کاری را باز میکند.ایده های عالی را به ذهن تلقین میکند و در نهایت شروع هر کاری که امکان فعالیت دز آن رشته را دارید و تبدیل این کار به کارهای بزرگتر با آگاهی از ترفنده های آن.
نظر شما چیست؟
البته باز خدمت می رسم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kafshduzak , somayeee , Fela.Want , blacknight19 , mohsen k1 , sir-mahyar , کامیار کاظمی , tondar12 , zoofanoon , 3ObHaN , jujushow , mohammadshamosi , rad86 , s_a , مهدی گل محمدی , bitumen , دهدار , gandalf , dara , yu3f , فرهاد قربانی , سعید محمدی , mir abbas , Busaba , iranboy , reza_egbali , رز سفید , Delta.H , safari-cht , karafarin , maryambanoo , فهیمه نائینی , mohsenspring , mjdehghani , نرگس فیاض , REZA HAJISALIMI , sama.mehdi , minoo , مرتضی الهی , ali_hoseini , Nuruzzaad , MARYAR , poldar , بابایی , ساقی , esmaeil66 , m9876523z , "pejman" , mahdi1360 , SMKOZ6 , ahmad rezaee , حمید رضا غ , raghs e 1 oghab , علی 59 , 2abl , tarfand , successfulman , mrs.abbasi , مینو. , ratanaz , حسین فتحی , saman. , Tnia , Ali 59 , مهدی 1 , mostafa ghobadi , soshiant , hamid.h , mojtaba mousavi , saeedrazm , scofield007 , aria898210 , nina12 , masoud000 , ainstein , saeed269 , محسن دوستوندی , mseyfzadeh , مرتضی کبیری , mehrdad_69 , رنسانس فکر , راهبران کسب و کار سمنگان , shik-poosh , parsa_star , yekoyek , En-Hamed , tan-graphic , hajimorad , یک همراه سبز , hamidartist69 , mohammad.b , majid91 , Ali_954rr , koruosh , DANI2 , mhdi855 , لیلاکرانی , err602 , samiar afshari , mar yam , Tahereh20 , Shadiii , alirezahz , mohammadi_248 , mosafer63 , ana110 , r2013.samadi , Vahdat.mohamadi , aghazadeh4444
07-05-2013, 10:49 PM
ارسال: #2
RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟
نظر من هم چنینه استاد عزیزم
به نظر من تا ذهن آماده نباشه کار کردن و تلاش کردن بی فایدس
باید هدف و مسیر رسیدن به اون هدف رو تعیین کرد
سختیا رو شناخت
علم به اون کار رو داشت
و در همون جهت قدم های محکم برداشت
موفقیت از آن اونیه که فکر کرد....
فکر و کار با هم آدم رو پولدار می کنه...
اما کار تنها فکر نکنم.
با آرزوی بهترین ها برای دوستان خوبم
موفق موفق موفق موفقتر باشید

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , کامیار کاظمی , tondar12 , zoofanoon , 3ObHaN , mohsen k1 , somayeee , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , bitumen , mir abbas , iranboy , reza_egbali , Delta.H , نرگس فیاض , REZA HAJISALIMI , minoo , mjdehghani , بابایی , ساقی , aliiagh , tarfand , zahra_r , successfulman , mrs.abbasi , mostafa ghobadi , ainstein , mseyfzadeh , رنسانس فکر , mhdi855 , Tahereh20 , reza0110042 , Shadiii , sh70 , aghazadeh4444
07-05-2013, 11:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-06-2013 12:01 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
الان خانمم رسید و مطلب را خواند و گفت: این پیرمرد کیست؟Blush
گفتم خودم هستم.10_004
گفت : پس چرا خودت را پیر معرفی کرده ای.Undecided
چنان خندیدم که از اطاق در رفت.گفتم الکی بخودم گفتم پیرمرد.

25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi
حوب بحث را ادامه دهیم.
اولین حرکت نوشتن اهداف است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mohsen k1 , کامیار کاظمی , zoofanoon , 3ObHaN , somayeee , mohammadshamosi , bitumen , Fela.Want , dara , yu3f , mosafer bedar , mir abbas , Busaba , فرهاد قربانی , iranboy , reza_egbali , Delta.H , karafarin , mjdehghani , نرگس فیاض , REZA HAJISALIMI , sama.mehdi , minoo , مرتضی الهی , بابایی , "pejman" , حمید رضا غ , tarfand , successfulman , mrs.abbasi , حسین فتحی , Tnia , Ali 59 , mostafa ghobadi , hamid.h , aria898210 , ainstein , محسن دوستوندی , mseyfzadeh , رنسانس فکر , مهدی 1 , koruosh , Tahereh20 , reza0110042 , alirezahz , ana110 , r2013.samadi , aghazadeh4444
07-05-2013, 11:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-06-2013 12:39 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
دومین حرکت :
نوشتن اهداف است.

جهان آگهی وقتی این پست را نوشت و گفت : الان است که عزیزان بفرمایند : این چه نوشتنی است.و کلی بخندند. Smile اولین حرکت نوشتن اهداف بود حالا دومین حرکت هم شد نوشتن اهداف؟25r30wi25r30wi25r30wi
جهان آگهی در کناری ایستاده بود و نگاه میکرد و زیر لب گفت:
عزیزانم , باور کنید دومین هیچی صدمین حرکت هم نوشتن اهداف است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mohsen k1 , mohammadshamosi , tondar12 , bitumen , Fela.Want , dara , yu3f , mir abbas , somayeee , Busaba , seraj , فرهاد قربانی , sir-mahyar , iranboy , reza_egbali , Delta.H , مهدی گل محمدی , karafarin , نرگس فیاض , 3ObHaN , REZA HAJISALIMI , minoo , مرتضی الهی , amin15 , بابایی , ساقی , "pejman" , حمید رضا غ , tarfand , mrs.abbasi , shamsa , حسین فتحی , Tnia , Ali 59 , mostafa ghobadi , hamid.h , scofield007 , ainstein , mseyfzadeh , مهدی 1 , parsa_star , koruosh , samiar afshari , Tahereh20 , reza0110042 , alirezahz , mohammadi_248 , r2013.samadi , aghazadeh4444
07-06-2013, 12:00 AM
ارسال: #5
عزیزانم , باور کنید دومین هیچی صدمین حرکت هم نوشتن اهداف است.

نوشتن اهداف و مشاهده هر روز آن = حک شدن آن هدف در ذهن ما

که منجر به یادآوری مجدد و تلاش مضاعف ما برای رسیدن به اون هدف میشه

خدایا بخاطر نعمتهائی که بمن داده ای همیشه تو را شاکرم.
دیـــــروز سپری شده ، امــــروز را دوست دارم و از فـــردای خود نمی هراسم ( ویلیام آلن هوایت)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , tondar12 , bitumen , Fela.Want , mir abbas , somayeee , فرهاد قربانی , iranboy , sir-mahyar , reza_egbali , مهدی گل محمدی , karafarin , نرگس فیاض , 3ObHaN , REZA HAJISALIMI , minoo , مرتضی الهی , بابایی , tarfand , mrs.abbasi , حسین فتحی , m38 , Tnia , Ali 59 , mostafa ghobadi , mojtaba mousavi , ainstein , mseyfzadeh , parsa_star , ahmad rezaee , majidjafari , Tahereh20 , reza0110042 , Shadiii
07-06-2013, 12:08 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-06-2013 12:30 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #6
اگر به همین صورت شاد و خندان باشم در نظر دارم مطالب مهم را برای آموزش اشتغال در قالب طنز و خنده و شوخی و لبخند ادامه دهم.
تخصص من فقط لبخند زدن و خندیدن است و شاکر بودن از خداوند مهربان.

Heart10_004Heart

یکی از جوانان حوصله اش سر رفت و گفت : جهان آگهی بالاخره مرحله بعدی را کی میخواهی مطرح فرمائی ؟(بمن گفت مطرح فرمائیSmile )

جهان آگهی : هر وقت اهدافت را نوشتی به این تایپیک مراجعه فرموده و اعلام تا مرحله بعدی را عرض کنم.
البته اگر خودت هم نظر خاصی داری مطرح و ما آماده شنیدن هستیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: tondar12 , mohsen k1 , bitumen , Fela.Want , کامیار کاظمی , dara , yu3f , mir abbas , somayeee , Busaba , seraj , فرهاد قربانی , sir-mahyar , iranboy , reza_egbali , Delta.H , مهدی گل محمدی , karafarin , نرگس فیاض , 3ObHaN , REZA HAJISALIMI , minoo , مرتضی الهی , بابایی , "pejman" , حمید رضا غ , tarfand , mrs.abbasi , ratanaz , حسین فتحی , Ali 59 , mostafa ghobadi , scofield007 , saeedrazm , ainstein , mseyfzadeh , مهدی 1 , shik-poosh , parsa_star , ahmad rezaee , ehsan s , koruosh , majidjafari , samiar afshari , reza0110042 , Shadiii , alirezahz , mohammadi_248 , aghazadeh4444
07-06-2013, 10:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-04-2013 09:05 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #7
هدفها نوشته شد.
- واقعا جهان آگهی عزیزان انجمن هدفهایشان را نوشته اند؟
جهان آگهی لبخندی زد Smileو گفت :
اگر عزیزی خواسته باشد موفقیت را در آغوش بگیرد و بخواهد به اهدافش برسد حتما اهدافش را نوشته است.
ای کاش, ای کاش, ای کاش, ای کاش, ای کاش, ای کاش,
عزیزی که داشت این مطلب را می خواند زد زیر خنده 25r30wiو گفت :
جهان آگهی چقدر ای کاش , ای کاش میکنی؟
جهان آگهی گفت : عزیز من حیف نیست که برای رسیدن به موفقیت نگویم : ای کاش عزیزان این تایپیک را روزانه دهها بار بخوانند؟
خوب درس بعدی :
یک نقاشی بکشید که در آن تمام اهدافتان در آن باشد.
[تصویر: 1td7nnrugrfrxp30kjh.jpg]

این نقاشی را همان زمانی که اهدافم را نوشته بودم کشیدم.(13 سال قبل )

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , sir-mahyar , iranboy , mohsen k1 , mir abbas , reza_egbali , somayeee , Delta.H , Busaba , bitumen , Fela.Want , s_a , karafarin , kiarash64 , maryambanoo , نرگس فیاض , monireh , 3ObHaN , REZA HAJISALIMI , minoo , مرتضی الهی , مرضیه عباسی , بابایی , "pejman" , حمید رضا غ , tarfand , خاطره , mrs.abbasi , حسین فتحی , Ali 59 , mostafa ghobadi , ainstein , ariyanman , مهدی 1 , parsa_star , ahmad rezaee , koruosh , majidjafari , samiar afshari , Shadiii , alirezahz , mohammadi_248 , r2013.samadi , aghazadeh4444
07-06-2013, 11:07 PM
ارسال: #8
چند وقتی بود عمو هوشنگ جون کم می نوشتند و دل من حسابی تنگ شده بود واسه خوندن مطالب فوق العاده اشون

دقیقا مهم ترین کار نوشتن اهدافه

فقط زمانی میشه درکش کرد که این کار رو انجام بدیم و براش برنامه ریزی کرد

فقط همین رو میتونم بگم: معجزه می کنه

استاد من که اهدافم نوشته ست و اماده و مشتاق شنیدن ادامه مطلب هستم

خدا شما رو برامون نگه داره10_00410_00410_004

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , iranboy , mohsen k1 , فرهاد قربانی , mir abbas , reza_egbali , somayeee , Delta.H , Busaba , bitumen , Fela.Want , seraj , karafarin , maryambanoo , نرگس فیاض , 3ObHaN , REZA HAJISALIMI , minoo , poldar , بابایی , tarfand , mrs.abbasi , حسین فتحی , Ali 59 , mostafa ghobadi , ainstein , mseyfzadeh , مهدی 1 , parsa_star , ahmad rezaee , hajimorad , koruosh , DANI2 , Shadiii , alirezahz
07-06-2013, 11:28 PM
ارسال: #9
جهان آگهی ادعای بزرگی دارد.
چی ؟ جهان آگهی چه ادعائی دارد؟
دیروز شنیدم که جهان آگهی گفتند : دارم تایپیکی می نویسم که تمام نوشته هایم را در آن نوشته و هر فردی که آنرا بخواند و عمل کند موفقیتش حتمی است.
- بنظر شما حرف اصلی جهان آگهی چیست؟
- تاکید زیادی بر روی نوشتن اهداف دارد.جهان آگهی می گوید : فرق افراد موفق با افراد ناموفق در اینست که افراد موفق حتما اهدافشان را می نویسند و یک نقاشی جانانه برای اهدافشان می کشند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mir abbas , reza_egbali , somayeee , Delta.H , mohsen k1 , Busaba , bitumen , Fela.Want , yu3f , s_a , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , sir-mahyar , iranboy , maryambanoo , نرگس فیاض , 3ObHaN , REZA HAJISALIMI , minoo , مرتضی الهی , مرضیه عباسی , poldar , بابایی , "pejman" , حمید رضا غ , tarfand , mrs.abbasi , مینو. , t-man , حسین فتحی , Ali 59 , mostafa ghobadi , mseyfzadeh , مهدی 1 , parsa_star , saeed269 , ahmad rezaee , Ali_954rr , koruosh , DANI2 , Shadiii , ms7ir , ایده نوین , mohammadi_248 , aghazadeh4444
07-07-2013, 12:26 AM
ارسال: #10
عشق

عشق به محلی که حرکت کاری خود را در آنجا شروع میکنید
عشق به افرادی که در آن محل با شما همکاری کرده و یا همسایه شما هستند.
عشق یه کاری که انجام می دهید.

البته برای رسیدن به این عشق باید تمرین کرد. صادقانه دلهایتان را صاف کرده و خالی از ناراحتی و خستگی و از پیش قضاوت کردن نمود.
برای رسیدن به این عشق باید خیلی کوشش کرد و خیلی زحمت کشید و..
========================
جهان آگهی : بابا تو متوجه خستگی نمی شوی؟ عزیز من . جان من. چشمانت باز نمی شود. سرت داره گیج می ره. برو بخواب.برو بخواب که فردا هم باید ساعت 6 صبح بیدار شده و به منزلگاه عشاق بروی.
جهان آگهی خیلی مظلوم است و حرف گوش کن.Smile
چشم. پس با اجازه . من رفتم بخوابم. شب خوش.Heart10_004Heart

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mohsen k1 , Delta.H , zoofanoon , Busaba , bitumen , Fela.Want , mir abbas , yu3f , s_a , مهدی گل محمدی , somayeee , فرهاد قربانی , sir-mahyar , tondar12 , iranboy , mardin-b , نرگس فیاض , mjdehghani , 3ObHaN , REZA HAJISALIMI , minoo , مرتضی الهی , poldar , بابایی , دنیا1 , حمید رضا غ , tarfand , mrs.abbasi , حسین فتحی , abco , Ali 59 , ملکه , saeedrazm , ainstein , saeed269 , mseyfzadeh , مهدی 1 , shik-poosh , parsa_star , ahmad rezaee , Ali_954rr , koruosh , Shadiii , efns , pabedi , aghazadeh4444
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم Magic Man73 5 2,759 08-11-2023 07:13 AM
آخرین ارسال: Abbas Davoodi
  من هم شروع کردم : تایپ در منزل 369369 26 10,182 10-19-2019 05:11 PM
آخرین ارسال: Shadi.t
  شروع طوفانی 19 کالا rdelavari 2 3,206 09-03-2019 12:37 AM
آخرین ارسال: Mohsen058
  شروع کار با یک باب مغازه mounessi 1 1,219 08-24-2019 09:45 AM
آخرین ارسال: rezaya2938
  ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک mohsenspring 117 50,710 08-19-2019 12:30 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
  من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم mortaza_max 18 15,123 10-22-2018 06:17 PM
آخرین ارسال: Y.s1980
  راهنمایی در خصوص شروع یک کار... start-job 3 1,473 07-25-2018 05:45 PM
آخرین ارسال: 0946725616
  ما هم شروع کردیم... پخش عمده چای sir-mahyar 30 7,625 07-16-2018 06:28 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  شروع کردیم mohsenatu92 0 787 05-05-2018 07:37 AM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  منم شروع کردم، بازسازی و نوسازی ساختمان حمید رضا غ 91 18,547 04-17-2018 12:50 PM
آخرین ارسال: marjan.raad
  میخوام پخش مواد غذایی رو شروع کنم راهنمایی کنید aas 18 56,936 02-15-2018 08:38 AM
آخرین ارسال: farda20032020
  منم شروع کردم-ساخت و ساز در تهران mohamad021 98 21,242 02-04-2018 04:54 PM
آخرین ارسال: Sana5252
  هر روز شروع دوباره 214 0 649 12-23-2017 01:05 PM
آخرین ارسال: 214
  منم شروع کردم saeedhasanzadeh 0 795 11-27-2017 11:17 AM
آخرین ارسال: saeedhasanzadeh
  میخوام شروع کنم(تولید زغال) anzan65 14 33,372 11-20-2017 01:35 PM
آخرین ارسال: Saeidre
  من هم شروع کردم- کارم حمل و نقل باره از دوبی جنس میارم برا مردم با لنج باری حسین کردوانی 44 13,884 11-03-2017 07:24 PM
آخرین ارسال: jafarimohammad
  ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو ainstein 91 41,399 09-17-2017 12:49 AM
آخرین ارسال: nehzat
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 0 2,186 07-31-2017 04:34 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  منم شروع کردم ، کار صنایع دستی nshahriar 2 1,783 05-24-2017 07:06 AM
آخرین ارسال: kiavash661
  به امید خدا شروع کردم (کارخانه ساخت اسکلت فلزی) حمید رضا غ 18 6,620 05-06-2017 11:12 PM
آخرین ارسال: وحیدن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS