ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کار تولیدی
زمان کنونی: 05-03-2024, 04:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی دشتی
آخرین ارسال: freelancer
پاسخ: 28
بازدید: 3792

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار تولیدی
04-30-2015, 02:13 AM
ارسال: #1
کار تولیدی
با سلام خیلی دوست دارم که یه کار تولیدی راه بندازم ولی هر چی فکر میکنم نمیدونم چه کاری باشه که ورشکست نشه و موفق باشی .لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kochiloo
04-30-2015, 11:30 AM
ارسال: #2
RE: کار تولیدی
تولید تو ایران پدر در میاره .. محصولی انتخاب کن روی بازاریابی و واسطه گری کار کن .. به فروش بالا رسیدی یا درامدت خوب میشه و یا اونقده توجیه پیدا میکنه که تولید کنی چون مشتریش رو از قبل داری ..
 تشکر شده توسط: kochiloo , arash1367
05-01-2015, 12:45 AM
ارسال: #3
جناب داوران هم معلومه حسابی رنج کار و تولید رو کشیده
یه چند تایی از پاسخ های شما رو خوندم خیلی حال کردم
واقعا حقیقته کار رو میفرمایید .(ممنونم)

واقعا تولید و فروش در ایران پدر در میاره و راه کاملا ناهموار و صعب العبوره .(سرعت مجاز 5 کیلومتر و فقط با زنجیر چرخ )
ولی تا دلت بخواد راه برای کلاه برداری و دزدی و اختلاص و پارتی بازی همواره .(سه بانده و کفی سرعت آزاد )

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: davaran , goldokhtar2
05-01-2015, 09:58 PM
ارسال: #4
با سلام. لطفا به سوالات زیر پاسخ بدید تا دوستان بهتر بتونن راهنماییتون کنن.
سن؟
شهر محل سکونت؟
تجربیات قبلی؟

در آغاز دریا شدن ، قطره بودن لازم است.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
05-02-2015, 12:26 AM
ارسال: #5
دوستان به نظر شما تو استانهای شمالی چه مجصولی تولید کنیم

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
05-02-2015, 10:50 AM
ارسال: #6
سلام ! من مریوان هستم ! ارشد بازاریابی هم خوندم! اینجا یکی از قطب های ترانزیت کالاست هم مرز با کردستان عراق.
اگر از دوستان محصولی دارند که میخان به اونجا صادر کنند بهترین راه اینکه بگردید ببینید چه چیز با ارزشی دارید که میشه خودتون با سرمایه کم به شهر های دیگه بفرستید بعد اگر توانتون بالا رفت میتونیم با هم به کشور های همجوار صادر کنیم. اینجا 99% صادرات گمرک نداره هر چی دوست دارید بفرستید. راهنمایی هم می کنم! از مرز مریوان هم واردات داریم هم صادرات!
واردات: از شیر مرغ تا جون ادمیزاد (قانونی و قاچاق) از اونجا که روش قانونی پر هزینه است و قاچاق هم دردسر داره پس بریم سراغ همون صادرات که هم قانونی تره و دردسرشم کمتره! بعضی محصولات هم هزینه کمی داره
صادرات بسیار آسونتره چون گفتم گمرک نداره! خیلی کار رو آسون کردن! الان بهترین چیز هم واسه صادرات میوه هست! بهترین فصل هم هستیم. اونور کشاورزی درست حسابی نداره! خاک ایران جواهره! ایران هم که مشالا همه چی بار میاد! از سیستان تریل تریلی هندونه میاد! بهترین تجارته! حلال بی دردسر! راحت! میوه بار بزن بفرست اینجا لازمم نیست خودت بری اونور بدی مشتری! یه میدون بار توی گمرک مریوان درست کردن واسه بازارگانای ایرانی و عراقی ! بارتو خالی نکرده رو هوا میبرن ! ولی متاسفانه یکم باید رابطه قوی داشته باشی که اگر دوستان روی این قضییه صادرات میوه و انواع محصولات باغی و کشاورزی مشتاق باشند خودم هم نشد یه ادم با نفوذ رو معرفی می کنم بهتون!
دیگه اینکه همه چی از ایران اونجا خریدار داره! کالاهای لوکس و شیک تولید داخلی رو هم میشه با دلار فروخت! چون ایران پر کارگاههای تولیدی و نیروی کار جوون و صنایع تولیدی هستش! میشه خیلی چیزا تولید کرد فرستاد اونور! به کالاهای پیچیده فکر نکنید! باور کنید اونجا فقط پول دارند هیچ تولیدی ندارن! دمپایی، ناخن گیر، لیف حموم، کیف و کفش، کلاه حصیری... از این چیزای بی اهمیت بگیر تا انواع لوستر و وسایل دکوراسیون میز و مبل که ایران بهشت همچین محصولاتیه! فقط یه ادم زیرک میخاد بگرده ببینه چی توی شهرش تولید میشه! دقت کنید! تولیدی باشه مثلا یه کارگاه تولید میز کامپیوتر توی شهرتون هست کارش خوبه! یه عکس از محصولش بگیرید بفرستید به ایمیلم لازمم نیست خود محصول رو بفرستید! قیمت تمام شده محصول رو توی ایمیل قید کنید! هر چیزی که فکر میکنید ارزش داره! بفرستید با هم میگردیم در ارتباط خواهیم بود اگر اونور بازاری داشت به شما حتما اطلاع میدم! فقط لطفا قید بفرمایید کدوم شهر، چه محصولی و چه قیمتی! اینا مشخص بشه نصف راه رو رفتیم!
صنایع دستی کیف و کفش و لباس های دست باف، هر چیزی که ناب باشه! باور کنید من دوستی دارم فقط از عراق میاد میره اصفهان واسه خرید این فانوس های کوچیک به این کافی شاپ های سنتی و شیک توی کردستان عراق!
بگردید دوستان دنبال چیزایی باشید که خیلی جلو چشمتون بوده ولی اصلا فکر نمی کردید این ارزش داشته باشه واسه یه ادم دیگه!

واسه ربط تاپیک هم به بازار داخلی میتونم بگم که اینجا ما توی کردستان انواع گردو و محصولات کشاورزی انگور رو داریم! و الان که فصل چیدن توت فرنگی مشهور کردستانه اینجا بهترین فرصته واسه گرفتن سفارش از کارخونه های بزرگ! من مزارع توت فرنگی زیادی میبینم کنارم! کمی سخته به نتیجه رسوندش ولی اگر کسی با کارخونه های بزرگی در تماسه که بشه مستقیم وارد مذاکره شد میشه راجبش صحبت کرد وگرنه چون توت فرنگی زود خراب میشه و دوره مصرف کوتاهی داره کار هر کسی نیست اونو بگیره بچینه بفرسته ....

یه نوع تسبیح هم هست اینجا خیلی مشتاقم ببینم کسی واسش توی شهرهای زیارتی میتونه مشتری پیدا کنه یا نه؟ این نوع تسبیح از پسته کوهی با هنرمندی خیلی خاصی درست میشه و خیلی هم گرونه و با دوامه! بسیار سبکه و خیلی مقاومه! از 15000 تومن داره تا 70000 تومن! کاملا کار دسته و مختص به منطقه کردستانه!

اگر باز فرصت شد در این تاپیک بازم پیشنهادات جالبتری بارگذاری می کنم!
موفق باشید!
 تشکر شده توسط: saadati , tondar12 , kochiloo , parsa_star , iran , mar yam , mnasiry , *sinuhe* , max31
05-02-2015, 02:55 PM
ارسال: #7
(05-02-2015 10:50 AM)freelancer نوشته شده توسط:  سلام ! من مریوان هستم ! ارشد بازاریابی هم خوندم! اینجا یکی از قطب های ترانزیت کالاست هم مرز با کردستان عراق.
اگر از دوستان محصولی دارند که میخان به اونجا صادر کنند بهترین راه اینکه بگردید ببینید چه چیز با ارزشی دارید که میشه خودتون با سرمایه کم به شهر های دیگه بفرستید بعد اگر توانتون بالا رفت میتونیم با هم به کشور های همجوار صادر کنیم. اینجا 99% صادرات گمرک نداره هر چی دوست دارید بفرستید. راهنمایی هم می کنم! از مرز مریوان هم واردات داریم هم صادرات!
واردات: از شیر مرغ تا جون ادمیزاد (قانونی و قاچاق) از اونجا که روش قانونی پر هزینه است و قاچاق هم دردسر داره پس بریم سراغ همون صادرات که هم قانونی تره و دردسرشم کمتره! بعضی محصولات هم هزینه کمی داره
صادرات بسیار آسونتره چون گفتم گمرک نداره! خیلی کار رو آسون کردن! الان بهترین چیز هم واسه صادرات میوه هست! بهترین فصل هم هستیم. اونور کشاورزی درست حسابی نداره! خاک ایران جواهره! ایران هم که مشالا همه چی بار میاد! از سیستان تریل تریلی هندونه میاد! بهترین تجارته! حلال بی دردسر! راحت! میوه بار بزن بفرست اینجا لازمم نیست خودت بری اونور بدی مشتری! یه میدون بار توی گمرک مریوان درست کردن واسه بازارگانای ایرانی و عراقی ! بارتو خالی نکرده رو هوا میبرن ! ولی متاسفانه یکم باید رابطه قوی داشته باشی که اگر دوستان روی این قضییه صادرات میوه و انواع محصولات باغی و کشاورزی مشتاق باشند خودم هم نشد یه ادم با نفوذ رو معرفی می کنم بهتون!
دیگه اینکه همه چی از ایران اونجا خریدار داره! کالاهای لوکس و شیک تولید داخلی رو هم میشه با دلار فروخت! چون ایران پر کارگاههای تولیدی و نیروی کار جوون و صنایع تولیدی هستش! میشه خیلی چیزا تولید کرد فرستاد اونور! به کالاهای پیچیده فکر نکنید! باور کنید اونجا فقط پول دارند هیچ تولیدی ندارن! دمپایی، ناخن گیر، لیف حموم، کیف و کفش، کلاه حصیری... از این چیزای بی اهمیت بگیر تا انواع لوستر و وسایل دکوراسیون میز و مبل که ایران بهشت همچین محصولاتیه! فقط یه ادم زیرک میخاد بگرده ببینه چی توی شهرش تولید میشه! دقت کنید! تولیدی باشه مثلا یه کارگاه تولید میز کامپیوتر توی شهرتون هست کارش خوبه! یه عکس از محصولش بگیرید بفرستید به ایمیلم لازمم نیست خود محصول رو بفرستید! قیمت تمام شده محصول رو توی ایمیل قید کنید! هر چیزی که فکر میکنید ارزش داره! بفرستید با هم میگردیم در ارتباط خواهیم بود اگر اونور بازاری داشت به شما حتما اطلاع میدم! فقط لطفا قید بفرمایید کدوم شهر، چه محصولی و چه قیمتی! اینا مشخص بشه نصف راه رو رفتیم!
صنایع دستی کیف و کفش و لباس های دست باف، هر چیزی که ناب باشه! باور کنید من دوستی دارم فقط از عراق میاد میره اصفهان واسه خرید این فانوس های کوچیک به این کافی شاپ های سنتی و شیک توی کردستان عراق!
بگردید دوستان دنبال چیزایی باشید که خیلی جلو چشمتون بوده ولی اصلا فکر نمی کردید این ارزش داشته باشه واسه یه ادم دیگه!

واسه ربط تاپیک هم به بازار داخلی میتونم بگم که اینجا ما توی کردستان انواع گردو و محصولات کشاورزی انگور رو داریم! و الان که فصل چیدن توت فرنگی مشهور کردستانه اینجا بهترین فرصته واسه گرفتن سفارش از کارخونه های بزرگ! من مزارع توت فرنگی زیادی میبینم کنارم! کمی سخته به نتیجه رسوندش ولی اگر کسی با کارخونه های بزرگی در تماسه که بشه مستقیم وارد مذاکره شد میشه راجبش صحبت کرد وگرنه چون توت فرنگی زود خراب میشه و دوره مصرف کوتاهی داره کار هر کسی نیست اونو بگیره بچینه بفرسته ....

یه نوع تسبیح هم هست اینجا خیلی مشتاقم ببینم کسی واسش توی شهرهای زیارتی میتونه مشتری پیدا کنه یا نه؟ این نوع تسبیح از پسته کوهی با هنرمندی خیلی خاصی درست میشه و خیلی هم گرونه و با دوامه! بسیار سبکه و خیلی مقاومه! از 15000 تومن داره تا 70000 تومن! کاملا کار دسته و مختص به منطقه کردستانه!

اگر باز فرصت شد در این تاپیک بازم پیشنهادات جالبتری بارگذاری می کنم!
موفق باشید!

این مریوان که میگین بازارچه مرزیه ؟
اسم بازارچه چیه ؟ میدون تره بار که میگی توی خود بازارچه است ؟

گوشت بوقلمون میگن خیلی عراق محبوب هست و گرون ؟ اطلاعی داری ؟
 تشکر شده توسط: kochiloo
05-02-2015, 09:57 PM
ارسال: #8
لطفا شرایط صادرات به عراق رو توضیح بدین
05-03-2015, 11:58 PM
ارسال: #9
دوستان عزیز مریوان یک شهر مرزی هستش دقیقا شبیه بانه! و یکی از قطب های بزرگ واردات و صادرات کشور هستش! با مرز عراق 20 دقیقه فاصله داره و بخاطر نزدیکی مرز به یکی از روستاهای مریوان به نام باشماق اسم بازارچه رو گذاشتن باشماق!
بازارچه مرزی باشماق یک فضای گمرک مانند هست که چندین مجتمع بزرگ اداری و تجاری توی خودش داره! جایی هست که ورود و خروج بار و کالا و مسافر کنترل میشه و آمار نجومی از ورود و خروج کالا هر روز به ثبت میرسه! و این بازارچه با بازار داخلی سطح شهر مریوان فرق داره! بازار داخلی مریوان پر است از پاساژها و مجتمع های بزرگ که بیشتر واسه مسافران و گردشگران هستش!

غرض بنده از بازار مریوان برای صادرات به عراق همون بازارچه باشماقه که نزدیک مریوانه و منظور از میدون بار یک پایانه خالی کردن میوه و بار زدن اون به ماشین های عراقیه! که یه جای مخصوصی داره! ماشین از اینجا نمیره مگر اینکه مراحل خودشو طی کرده باشه و مثلا یه سفارش گنده چندین نوبتی توی یک ماه یا هفته باشه که مثلا هر روز یکی دو تریلی میوه بفرسته که من همچین سفارشی ندیدم و اطلاعی ندارم.
در مورد گوشت بوقلمون هم اطلاعی ندارم اولین باره میشنوم و شاید شما اشتباه شنیدین و منظورتون گوشت خروسه! چون توی کردستان عراق واسه گوشت خروس و سرش سرو دست میشکنن البته یه مدت بازار گوشت مرغ و جیگرش روی بورسه و بطرز عجیبی قاچاق میشه!
لطفا اگر محصولی دارین به ایمیلم نوع محصول و قیمتشو بهمراه یک عکس از محصول (اگر تولیدی و صنعتیه مثلا میز و ... ) و شهر محل سکونتتون رو ارسال کنید. ممنون میشم
اینم ایمیل بنده خدمت دوستان
kurdistan.freelancer@gmail.com
 تشکر شده توسط: kochiloo , saadati , iran , max31
05-04-2015, 12:47 PM
ارسال: #10
چون توی عراق خرابی زیاد بوده . الان ساخت وساز خوبه و درامد صادرات کاشی وحشتناکه .. ما که تو مرکز کارخونه های کاشی هستیم می بیینم تقریبا بیشتر تولید داره میره اونجا .. اگه تو ا ین زمینه بتوانی کاری انجام دهی قطعا برد می کنید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی میخوام برای زدن تولیدی لباس نوزاد و بچه گانه با تریکو پنبه آمریکایی allaay 3 5,457 06-28-2023 08:57 PM
آخرین ارسال: 30ubazar
  فروشندگان لباس بچه گانه ...اگر مایلین بیاین باهاتون کار دارم melisa20 11 5,587 12-10-2022 05:30 PM
آخرین ارسال: bmtips
  راهنمایی در مورد فروش پروژه کسب و کار انلاین ali.nademi 2 1,387 02-28-2022 11:28 AM
آخرین ارسال: avideh
  ایده هایی برای کار لئوپارد 31 10,921 04-03-2020 03:24 PM
آخرین ارسال: Pourizari
  شروع کار با یک باب مغازه mounessi 1 1,245 08-24-2019 09:45 AM
آخرین ارسال: rezaya2938
Rainbow دوستان کارگاه تولیدی مواد شوینده میخوام راه بندازم.سرمایه م دویست میشه ابولفضل1366 2 1,127 08-02-2019 03:53 AM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد شاهین توکلی نژاد 16 5,003 08-01-2019 11:16 PM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  چگونگی راه اندازی تولیدی روسری پازیریک 0 894 07-17-2019 12:28 PM
آخرین ارسال: پازیریک
  کار , کار - چگونه شروع کنم؟ jahanagahi 232 90,429 06-19-2019 02:56 PM
آخرین ارسال: yasinlizad
  راهنمایی در خصوص شروع یک کار... start-job 3 1,505 07-25-2018 05:45 PM
آخرین ارسال: 0946725616
  شریک شدن در محل برای کاهش هزینه مکان کار در تهران spz 1 464 04-29-2018 02:46 PM
آخرین ارسال: فیفتی
  طراحی و دوخت سرویس آشپزخانه.. مشاغل خانگی یا تولیدی؟؟؟ Maryam13012 16 7,970 08-31-2017 11:35 AM
آخرین ارسال: shikotak
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 0 2,211 07-31-2017 04:34 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  کار ghzd 0 321 06-04-2017 03:59 AM
آخرین ارسال: ghzd
  منم شروع کردم ، کار صنایع دستی nshahriar 2 1,807 05-24-2017 07:06 AM
آخرین ارسال: kiavash661
  مشاوره برا شروع کار rezapuna 3 1,648 10-26-2016 02:34 AM
آخرین ارسال: rezapuna
  اگه به شما 10میلیون تومان سرمایه بدن تا در عرض یک ماه دوبرابرش کنید چه کار می کنید؟ بهرام احمدي 19 10,580 10-20-2016 05:15 PM
آخرین ارسال: امیر علی بابا
Lightbulb راهنمایی کسب و کار payam67 2 1,095 10-18-2016 11:55 PM
آخرین ارسال: delroba
  راهنمایی در مورد شروع کار تولید چیپس میوه adamous06 1 4,725 10-12-2016 11:25 PM
آخرین ارسال: lvlahyar
  جویای کار در منزل star... 1 728 09-24-2016 02:17 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS