سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کار , کار - چگونه شروع کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
سلام جهان اگهي چطور ذهن من رو ميفهمي ؟ من چند روز است كه عضو سايت شدم و اين تايپيك رو ميخونم در ادامه مطالعم هر چي تو ذهنمه شما بعدش بهش اشاره ميكني اخه هنوز هدفام رو ننوشتم ميخوام سر فرصت بنويسم
(07-15-2014 09:06 PM)Samane_rezai نوشته شده توسط: [ -> ]سلام جهان اگهي چطور ذهن من رو ميفهمي ؟ من چند روز است كه عضو سايت شدم و اين تايپيك رو ميخونم در ادامه مطالعم هر چي تو ذهنمه شما بعدش بهش اشاره ميكني اخه هنوز هدفام رو ننوشتم ميخوام سر فرصت بنويسم

سامان جان , عزیزانی که وارد این انجمن می شوند تقریبا معلوماتی از روانشناسی نوین دارند و راز شگفت خدا را متوجه هستند. پس تعجب آور نیست که بطور نسبی از افکار و برنامه های همدیگر مطلع باشیم.
خیلی از عزیزان متوجه این مسئله شده اند که با وجود تفاوت سنی ریادی که با ادمین عزیز داریم فقط از اشارات همدیگر متوجه موضوعات مورد نیاز انجمن می شویم.و بقول عامیانه افکار همدیگر را می خوانیم.
سلام دوست خوبم اسم من سمانه ست و اهدافم رو نوشتم و شروع به تكرار جملات تاكيدي كردم به نظرم كمترين چيزي كه برام داره اينه كه حالم رو بهتر ميكنه ممنونم فقط نتونستم اهدافم رو ريز كنم خيلي سخته ولي به مرور زمان اين كار رو انجام ميدم به اميد اينكه همگي دوستان موفقتر از اونچه در روياهاشون دارن شوند
(07-16-2013 04:29 PM)فهیمه نائینی نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
من یه پیشنهادی دارم شاید کشیدن نقاشی برای بعضی افراد سخت باشه.
به نظر من اگه یه دفتر برداریم و هر روز و هرشب واسه خدا نامه بنویسیم و خواسته ها و آرزوهامونو توش بنویسیم حتما جواب میده. من امتحان کردم و تا الان بیشتر آرزوهام برآورده شده.
اگر صادقانه ازش بخوابم هیچ وقت ناامیدمون نمیکنه
انقد مهربونه....12_002

منم برای خدا نامه نوشتم و خیلی زودجواب گرفتم.یک ماه تو خونه خودم که هدیه خداست درآرامش کامل زندگی می کنم.خداجون متشکرم
از بین رفتن دیوار ذهنی و نوشتن اهداف تغییر در شخص است و تغییر نیاز به زمان دارد.
آرامش خدایی در زندگی همگی شما جاری باشد انشاله
سلام استاد عزیز

می دانید چرا اولین توصیه استاد برای شروع جمله زیر است :

1- قبل از نوشتن اهداف باید دیوارهای ذهنی از بین رفته باشد.(با تکرار جملات تاکیدی و تجسم)

برنامه ریزی موفقیت نیاز به ذهن آماده دارد و آن اینکه شما صفحه ذهنتان را از نوشته های غلط پاک کنید.

ذهن دقیقاً مانند کامپیوتر عمل می کند ، برنامه ریزی شده و اگر برنامه های اشتباه در
آن اضافه شوند تا زمانی که آنها را پاک نکنیم نمی توانیم برنامه های جدید را جایگزین
کنیم و در هنگام کارکرد، دستگاه یکسره Erorrمی دهد.

برای شروع درست باید برنامه ها و افکار اشتباه را دور بریزیم ، از تصورات و عقاید
اشتباه دست بکشیم و واقعاً عرض می کنم که اگر چنین نکنیم باز به همان نتایج
اشتباه قبلی زندگی خواهیم رسید .

کسی که می خواهد تجارت کند باید افکار اشتباه در باره پول و معامله را اصلاح کند
وگرنه هرچه سرمایه هم که به کارش اضافه کند بازهم خطر عدم موفقیت را در پی
دارد .

افکار اشتباه ، رفتارهای اشتباه را پدید می آورند
سلام من تازه میخام شرو کنم
و اصلا اعتماد ب نفس ندارم میترسم از پسش بر نیام
میشه بهم پیشنهاد کنید ک از کجا شرو کنم HuhHuh
(09-13-2014 03:08 PM)ثمین میری نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من تازه میخام شرو کنم
و اصلا اعتماد ب نفس ندارم میترسم از پسش بر نیام
میشه بهم پیشنهاد کنید ک از کجا شرو کنم HuhHuh
دوست عزیز قدمت گلباران.10_004
از اول همین تایپیک . خواندن مسائل دیگر روانشناسی انجمن.
(08-04-2013 04:57 PM)moin80 نوشته شده توسط: [ -> ]استادبزرگ سلام
ممنونم پله پله با شما تمریناتم انجام دادم وانجام خواهم داد تا وقتی که به هدف برسم فقط میتونم بگم حالم خیلی خوبه ممنونم شما هم منو دعا کنید12_00212_00212_00212_002

سلام استاد بزرگ و تشکر از زحماتی که بابت بروز رسانی این سایت می کشید .
من از چهارشنبه 26/6/93 شروع کردم به خوندن مطالب سایت (این تاپیک ) حالم خیلی خوب بود ولی یک هویی بعد از گذشت جند روز ، روز یک شنبه کلا" حالم شد مثل قبل HuhHuh بعد از گذشت یک روز باز شروع کردم و سعی کردم اون روز رو کلا" از زندگیم پاک کنم ولی خیلی سخته ، لطفا" در این موضوع کمی صحبت کنید .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع