سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.؟؟؟؟آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.
بیشتر عزیزان انجمن بارها و بارها این جمله را تکرار کرده اند و شنیده اند.جمله کاملا زیبا و منطقی و قابل قبول.
فردی به جمله بالا اعتقاد دارد ولی به آنچه که فکر میکند نمی رسد.
چرا؟
لطفا پاسخهای خود را مرقوم فرمائید و در نهایت جمع بندی و علت آن بعدا توضیح داده خواهد شد.
به اين جمله ايمان كامل دارم ولي امسال درخصوص ازدواجم دقيقا نقض اين اتفاق افتاد ودقيقه 90 دوبار خرا ب شد ازدواج در صورتي كه با تمام قدرت وجودم باور داشتم كه موفق مي شوم

اين مسله سخترين مسله زندگيم شده كه نتونستم حلش كنم......

ولي درخيلي از موارد وقتي ايمان آوردم به فكرهام بهش رسيدم.......
شاید باورتون نشه اما روزی یکی از خواسته هام عملی میشه.اولین خواسته ای که با تمام وجود بخوام.وقتی خواسته ای رو از ته دل میگم احساس میکنم انرزی به صورت دایره هایی که مرکزشون من هستم به سوی اطرافم پخش میشن.جالبه یه روز از خدا پزادو خواستم بعد از ظهر با یکیش تصادف کردم و مجبور شدم ببرمش تعمیر.مهم اینکه راننده اش کار داشت و دو روز تموم ماشین دست من بود و از این تعمیرگاه به اون تعمیرگاه.
مهم اینکه آدم از ته دل بخواد یادمه تویه یکی از مجله های موفقیت بخش سردبیر خوندم که اگه آدم تمرکز کامل داشته باشه کافیه 3 ثانیه به یه موضوع فکر کنه تا عملی بشه
متاسفانه یه قانون دیگه هست ( فک کنم مورفی باشه اشتباه نکنم ) وقتی به چیزی تمام وقت فکر کنید ، انرژی های منفی رو هم تقویت میکنید .
یه مثال بزنم ، تصمیم به لاغری داریم ، اهداف نوشته میشه ، جملات تاکیدی نوشته میشه و به شدت و با قدرت به موفقیت فکر میشه .
بعد از یک هفته ، مغز ادم به ادم فرمان میده ورزش رو به اتمام برسون ، یه روز دستگاه های ورزشی خراب میشه ، یه روز ساعت زنگش کار نمیکنه و ....
باعث و بانی این ها همش اون انرژی منفی است !!!
رمز موفقیت هم اراده است . تفکر به اهداف،نوشتن اهداف ، جملات تاکیدی ، تلاش و کوشش و... مهمه ولی ثبوت قدم و اراده فولادی مهم تره .
اگر اون دو مورد نباشه 2 سال بشین با تمرکز محض به هدفت فک کن اگه بهش رسیدی من اسمم رو عوض میکنم !!!
من فکر میکنم وقتی که انسانها این جمله را میشنوند چیزی را میخواهند که خط قرمز برایشان محسوب میشود.
مثلا به من بگن هر چی بخوای میشه.خب حالا چی میخوای و من میگم ده میلیارد تومن پول.بیشترین انرژی ،بیشترین تخیل و ... رو براش میزارم و از همه بیشتر به این فکر میکنم و از همه بیشتر برای این مراقبه میکنم.
و در کنارش چیزهای بعدی که حساسیت کمتری داره رو هم مد نظر قرار میدم.اما چون فکر میکنم پول از همه مهمتر و سخت تره بیشترین هزینه برای پوله.پس قبل از اینکه امواج انرژیه من مبنی بر اینکه پول بدست آوردنش راحته برسه به منبع ،امواجی مبنی بر اینکه پول مهمترین و سخت ترین و .... هست میرسه بنابر این چون خط قرمز پوله یا اون مقدار پوله، غیر قابل دسترس و یا سخت تره.
به عبارتی به نقل از استاد فرهنگ باید خواستت رو بگی و رهاش کنی و اصلی داره به اسم اصل عدم نگرانی.
(09-26-2012 12:44 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفانه یه قانون دیگه هست ( فک کنم مورفی باشه اشتباه نکنم ) وقتی به چیزی تمام وقت فکر کنید ، انرژی های منفی رو هم تقویت میکنید .
یه مثال بزنم ، تصمیم به لاغری داریم ، اهداف نوشته میشه ، جملات تاکیدی نوشته میشه و به شدت و با قدرت به موفقیت فکر میشه .
بعد از یک هفته ، مغز ادم به ادم فرمان میده ورزش رو به اتمام برسون ، یه روز دستگاه های ورزشی خراب میشه ، یه روز ساعت زنگش کار نمیکنه و ....
باعث و بانی این ها همش اون انرژی منفی است !!!
رمز موفقیت هم اراده است . تفکر به اهداف،نوشتن اهداف ، جملات تاکیدی ، تلاش و کوشش و... مهمه ولی ثبوت قدم و اراده فولادی مهم تره .
اگر اون دو مورد نباشه 2 سال بشین با تمرکز محض به هدفت فک کن اگه بهش رسیدی من اسمم رو عوض میکنم !!!

رنگ اول : این نداها دیوار ذهنی است. این نداها همانی است که نوشتم نمی توانم و نمی شود.با تمرین باید خرد شود و از بین برود.
رنگ دوم: وقتی به یکی از اهدافت عمیقا فکر کردی رهایش کن . کائینات راه رسیدن به آنرا بشما نشان میدهد.
دقیقا درست فرمودی اگر دائم به چیزی فکر کنی انرژی منفی تولید میکند.
منتظر تاکسی هستی .فکرت را بخودش جذب میکند.تاکسی پیدا نمی شود و همینکه فکرت بجائی دیگری معطوف شد تاکسی می رسد.
شئی را گم میکنی هر چه دنبالش میگردی پیدا نمی شود وقتی رهایش کردی بسادگی پیدا می شود
درختی که در وجود ماست همون ضمیر ناخودآگاه ماست که به کائنات دستور میدن وسرنوشت را رقم میزنه و هر چه ما بهش دستور بدیم انجام میده ما عادت کردیم بیشتر تفکرات منفی داشته باشیم بخاطر همین بارهای منفی در درونمان قوی تر شده و نمیتونیم به آرزوهایمان دست پیدا کنیم مثلا آیا تا بحال شده کسی چایی یا آبمیوه رویتان بریزه نه از روی عمد وحتی از روی عمد وشما بهش لبخند بزنید وبگید اشکالی نداره -آیا میشه این لبخند را همیشه داشت؟
حضرت عیسی در جایی به پیروان نزدیکش سخنی می فرمایند که چنین مضمونی داره." ای کم ایمانان اگر شما هم ایمان داشتید، می توانستید مثل من مرده را زنده کنید."
به نظرم فکر کردن در اینجا یعنی آنقدر به چیزی فکر کنی تا بهش ایمان بیاری، حالا ممکنه رسیدن به این ایمان و باور برای یکی ده سال طول بکشه و برای یکی یک دقیقه.
زمانی که ایمان بیاری که کاری رو می تونی انجام بدی و اشتیاق شدید هم به انجامش داشته باشی. دیگه دلیلی برای انجام ندادن نمی مونه و کار به صورت اتوماتیک جلو می ره.
من می تونم قسم بخورم که تا حالا به هر چیزی که واقعا باور داشتم که می رسم رسیدم هر چند تعداد اونها کم بوده. در باقی موارد مشکل این بوده که می خواستم برسم اما باور نداشتم که می رسم.
من میخوام مردِ مردونه رو صادرات آلوئه ورا تمرکز کنم.میخوام ببینم چی میشه.
باید بشینم اینقد بهش فکر کنم و روش تمرکز کنم که اینو به یه جایی برسونم.
نتیجه رو هم به شما میگم.
وقتی به آرزو یا هدفی فکر میخواهید بکنید
اول باید تو خالت آلفا (ریلکس) باشید بعد هدف یا آرزوی خودتونو ببینید بعد خودتونو لایق و شایسته اون بدونید و ازش لذت ببرید بعد آرزوتونو رها کنید و بهش دیگه فکر نکنید
این روشیه که من ده ها با امتحان کردم یعنی دقیقا همون قانون جذبه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع