سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.؟؟؟؟آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(04-05-2014 08:40 PM)eiliya نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
من 45 ساله هستم متاهلم با دو فرزند . الان 5 ساله که یک فروشگاه لوازم تحریر دارم . تا بحال بخاطر فشار زندگی صدها شغل عوض کردم . فیلم راز رو جمله به جمله از حفظم . کتابهای خوزه سیلوا ، ثروتمند ترین مرد بابل ، لوییز هی و حتی کتاب عشق پول که هنوز در ایران وارد و ترجمه نشده رو هم بارها و بارها خوندم ..... علاقه ام از نوجوانی کارگردانی سینما بوده .... ولی الان که مشغول نوشتن این مختصر هستم بشدت دچار افسردگی و زیر کوهی از بدهی هستم ... منزل و مغازه ام هم استیجاریه .... دیگه تقریباً دارم به این نتیجه می رسم که همه ای مثبت گرایی ذهن و تفکر مثبت فقط حرف های قشنگی هستند برای اینکه ما را از رنج زیستن رها کنند ..... کاشکی یکی بود که میشود باهاش حرف زد....! ببخشید که حرفام هیچکدام در راستای تفکرات شما نبود ......
سلام ـ شرايط من و شما تاحدودي شبيه هم هست. البته من بعد از اينكه رابطه ام رو با خدا قوي تر كردم، خيلي از مشكلاتم حل شد و متوجه شدم كه اين گرفتاري ها تذكرهايي بوده كه من رو به راه درست هدايت كنه. دعا ميكنم خداوند از در كرمش، به شما روزي حلال و فراوان عنايت فرمايد و در همين پست خبرهاي شادي و موفقيت هاي روز به روز شما رو ببينيم.
به هرچی که فکر کنیم به آن می رسیم،

و هر چه را لایق خود بدانیم، بما عطا خواهد گردید..
10_004
اگر کسی موفقیت بطلبد اما اوضاع را برای شکست اماده کند دچار همان وضعیتی خواهد شد که برای ان تدارک دیده است///به خدا ایمان داشته و بدان که روزی را او میرساند
فلورانس اسکاول شین
اصلا و ابدا اين جمله رو قبول ندارم تو ممكنه به خيلي چيزها فكر كني ولي مثلا توانايي رسيدن به اون يا شجاعتش يا اصلا امكانش رو نداشته باشي به نظر من اين جمله اي كه چند ساله سرزبون ها افتاده جمله ايه براي دلداري دادن به افرادي كه شرايط انجام كاري براشون محيا نيست يا اينكه ميترسن و يا تنبلي ميكنن
(07-04-2014 04:49 PM)HG3030 نوشته شده توسط: [ -> ]اصلا و ابدا اين جمله رو قبول ندارم تو ممكنه به خيلي چيزها فكر كني ولي مثلا توانايي رسيدن به اون يا شجاعتش يا اصلا امكانش رو نداشته باشي به نظر من اين جمله اي كه چند ساله سرزبون ها افتاده جمله ايه براي دلداري دادن به افرادي كه شرايط انجام كاري براشون محيا نيست يا اينكه ميترسن و يا تنبلي ميكنن

دوست عزیز
به نظرم تازه وارد سایت شده ای اما ای کاش فقط به عنوان موضوع نگاه نمی کردی و حداقل این هفت صفحه را می خواندی بعد نظر میدادی.
به هر حال چه بخواهی و چه نخواهی قانونی به نام قانون جذب وجود دارد و در حال عمل است.
شک نیست اگر به چیزی فکر کنی و آن را واقعا بخواهی به آن می رسی. هر چند هزار نکته باریکتر زمو اینجاست که مجال شرح آن در این مقال نیست.
این تایپیک ارزش دوباره مطالعه کردن را دارد.
این تاپیک و تمام تاپیک های به من اعتماد داری عمو هوشنگگگ استاد انجمن عالین حتما بخونیدددددد
(07-04-2014 04:49 PM)HG3030 نوشته شده توسط: [ -> ]اصلا و ابدا اين جمله رو قبول ندارم تو ممكنه به خيلي چيزها فكر كني ولي مثلا توانايي رسيدن به اون يا شجاعتش يا اصلا امكانش رو نداشته باشي به نظر من اين جمله اي كه چند ساله سرزبون ها افتاده جمله ايه براي دلداري دادن به افرادي كه شرايط انجام كاري براشون محيا نيست يا اينكه ميترسن و يا تنبلي ميكنن

دوست عزیزم اگر اینچنین فکر میکنی دقیقا همین است.چون عرض کردم به هرچه فکر بکنید به آن می رسید.
واما چرا بعضی از افراد واقعا نتیجه میگیرند؟
این افراد باور میکنند و به این مسئله ایمان دارند ضمن اینکه هم کوشش میکنند و هم افکار مثبت دارند و هم تغییر نگرش .(در رابطه با این موضوع مطالب زیادی در تایپیکهای انجمن موجود است.)
نمی شود و نمی توانم دیوار ذهنی است.
برای رسیدن به نتیجه تایپیک باید راههای آن را بیابید و عمل کنید.
موفقیت هرچه بیشتر عزیزان آرزوی قلبی من است.
قانون بزرگ
اراده انسان در مسیر اراده کائنات است.
این قانون بسیار همه گیر و دقیق است و به زبان اعداد محاسبه و اعمال میشود؛
اگر انسان عدد هفت بخواهد ، کائنات عدد هفت را به او میدهد و اگر منفی هفت بخواهد ، کائنات باز بی هیچ حرکت دلسوزانه ای ، این کسری را به انسان اهدا میکند ، یا مثلا عدد پنجاه یا منفی سی و پنج ،
هر چه انسان اعداد و کدهای مثبت یعنی ثروت و سلامت و سعادت و خوشی و ... وارد کند ، کائنات نیز همان اعداد وکدها را رمزگشایی کرده و به انسان میدهند ، و باز هر چه اعداد و کدهای منفی وارد کند ، همانها رمز گشایی شده و به غم و اندوه و فلاکت و بدبختی و ناکامی تبدیل میشوند .
و این عدد و کد دادن ها بسیار ساده و فقط با فکر کردن انجام میپذیرد و نه با حل معادله های پیچیده ی دو متری!
کار کائنات رمزگشاییست ، نه تشخیص ؛
یعنی کاملا هشیارانه و دقیق کدهای انسان را دریافت میکند و آنها را رمزگشایی میکند ، اما هیچ قدرت تشخیصی در مثبت یا منفی بودن کدهای وارده ندارد ، و همه ی کدها را باز کرده و به خود انسان کدگذار باز میگرداند.
وقتی انسان مثلا به بدبختی فکر میکند یا درباره اش حرف میزند ، کائنات توجهی نمیکند که انسان با نیت خواستن به آن فکر میکند یا با نیت نخواستن. درواقع فکر کردن به چیزی نیت است ، نه خواستن یا نخواستن آن . و دقیقا همان بدختی را به او کادو میدهد!
"نمیخواهم" قراردادی بین انسانهاست ، و کائنات چنین زبانی را نمیفهمد، (که البته زبان بیهوده ایست)
در واقع انسان دانه را میکارد و آب میدهد و وظیفه ی کائنات رویاندن و بزرگ کردن آن دانه است و برایش هیچ فرقی نمیکند که آن دانه ، دانه ی لوبیای سحر آمیز (که نردبان رسیدن به تخم طلاست) باشد و یا دانه ی گیاه آدمخوار!
دانه ی گل خوشبو و میوه خوشمزه باشد یا دانه ی خار تیز و برنده ؛
و باز برای کائنات هیچ فرقی نمیکند که عدد وارده منفی هفت باشد یا منفی هفت هزار ،
مثبت هفت باشد یا مثبت هفت هزار میلیارد ،
هرچه انسان دانه بیشتر و موثرتری بکارد ، محصول بیشتر و موثرتر برداشت میکند.
اگر گندم بسیار بکارد ، گندم بسیارتر برداشت میکند و اگر خار بسیار بکارد ، خار بسیارتر برداشت میکند،
و نمونه ی موثرتر اینکه اگر دانه ی لوبیای سحرآمیز بکارد ، به تخم طلا رسیده و ثروتمند میشود واگر دانه ی گیاه آدمخوار بکارد ، طعمه ی کاشته ی خویش میشود.
اگر انسان خوبی ها و شادی ها و خوشبختی ها را اراده كند ، كائنات نیز همانها را برایش اراده و فراهم می كند.
و اگر انسان در تفکر ناکامی و غم و بدبختی و شکست باشد ، باز کائنات بی هیچ اعتراضی به این خواسته و اراده ی (شاید ناخودآگاه) انسان احترام میگذارد و شرایط آن را به نحو احسن فراهم میسازد ؛
در واقع این همان قانون آفرینش جهان بر پایه ی حساب و كتاب است.
كائنات همان علامتی را جلوی اعداد انسان قرار می دهد كه خود انسان به او نشان می دهد. اگر انسان به كائنات علامت مثبت (+) نشان داده باشد ، كائنات نیز در معادله اش علامت مثبت قرار می دهد ، و اگر انسان علامت منفی (-) وارد كرده باشد ، كائنات نیز بی چون و چرا اطاعت می كند......
چند تا دعا میکنم با هم بگیم آمین:

خدایا لطفی کن تا ما راه و جاه مون رو پیدا کنیم و در جایگاه اشتباه دنبال خواستمون نگردیم...

خدایا لطفی کن تا وقتی که راه رو پیدا کردیم اساتید و بزرگان مورد اعتمادی که تو اون راه جلو تر از ما هستن رو بتونیم بشناسیم...

خدایا لطف کن و به ما صبر تحقیق،پژوهش،دانش آموزی و امتحان کردن دانسته هایمان را عطا کن...

خدایا لطفی کن و بینش ما را روشن کن...

خدایا از اینکه این توانایی را به ما دادی تا به هرچه می اندیشیم بدستش آوریم تو را سپاس میگوییم...

آمین...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع