سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.؟؟؟؟آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
دروووووود بر همه عزیزان شرکت کننده در بحث بخصوص استارتر عزیز و دوست داشتنی و بزرگوار استاد قربانیان 12_002

کل مطالب تاپیک رو خوووندم والان سرشار از انرژی مثبت و حس خوب هستم
دلم نیومد این حس بی نظیر رو با دوووستام در میون نزارم

خدایا شکرت
دووووستان سپاس بی پایان 10_004
ضمن نهایت تشکر از استاد عزیزم خانم MARYAR باید بعرض برسانم:
1- واقعا به هر چه فکر کنیم همان را بدست می آوریم. من این جمله را تئوری عرض نمی کنم بلکه کاملا تجربه کرده ام.
2- باور کردن این مسئله بسیار سخت است چون اگر ساده بود همه افرادی که به این مسئله می پردازند می توانستند موفق شوند.
3- بدست آوردن چنین تجربه ای نیاز به زمان دارد و این زمان را شما تعیین میکنید. زمان بستگی به باور های شما دارد.
4- ای کاش تایپیکی است برای تلنگر به همه عزیزان که حیف است در آخر عمر بگوئیم ای کاش چنین می کردم و چنان.
5- تکرار جملات تاکیدی و تجسم.
6- بارها عرض کرده ام تغییر نیاز به گذشت زمان دارد. صبور باشید.
تمام مواردی که عرض کردم انجام خواهد شد چون این از راههای شگفت خدا است برای رسیدن به موفقیت.
اگر موارد دیگری هست خودتان اضافه کنید.
موفقتر باشید.10_004
لطفا تایپیک را به دقت مطالعه فرمائید.
ممنونم.
(01-29-2013 01:37 PM)soltan_sal نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از دوستام میگفت همیشه توی ذهنم یه خونه 170 متری با مشخصات خاصی در بهترین نقطه شهر برای خودم تجسم میکردم و حتی نقشه اون را هم میکشیدم دیگران به من میخندیدن که تو پول نون نداری برای خودت چه آرزوهایی داری و الان این دوستم درست همان چیزی که همیشه میخواست بدست آورد و خودش نقشه را طراحی کرد خوش به حالش که اینقدر به چیزهای که میخواد بدست بیاره ایمان داره همیشه بهم میگم هر چی روی زمین هست برای ما آدمهاست فقط کافیه بخواهی .....

منم تو دوران دانشجوییم یه مدتی بود که واسه خودم نقشه خونه میکشیدم و وقتی هم که ازدواج کردم بازم نقشه میکشیدم حتی یه بار ساعت یک شب پا شدم و کشیدم حتی یه بالر میخواستم سفره آرایی کنم واسه همسرم و کاسه ماست رو تزیین کنم با نعنا رو ماست یه خونه ویلایی کشیدم و یه بار دیگه هم آپارتمان کشیدم 10_003 بعد از یه سال از زندگی مشترک به طور باور نکردنی صاحب زمین شدم اما الان تقریبا دوسال از خریدم گذشته ولی خونه ای توش نساختم البته دیگه بهش فکر نمیکنم و رهاش کردم و منتظر جواب کائناتم امیدوارم زودتر بهم جواب بده و البته یه خونه هم خریدم اما خودم نساختمش (نقشه خونه کشیدن یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیاست12_002)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع