سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.؟؟؟؟آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
به هرچه فکر کنید و برای آن تلاش کنید به آن می رسید
دقیقا موافقم "به هر چیزی که فکر کنید به آن می رسید"

من اینطور برای خودم توجیه کردم که افکار تبدیل میشن به احساس و بعدا به رفتار(چیزی که قابل مشاهده هست

وقتی شما دارین به چیزی فکر میکنین در واقع اولین گام این قانون رو برداشتین

این فکر شما باید احساسات شما را هم در بر بگیره (تجسم خلاق-احساس ثروتمندی درون

افکار مثبت احساس رضایت و شادمانی و افکار منفی احساس نارضایتی

و وقتی افکار شما ،احساساتتون رو در بر گرفت در واقع وارد مرحله آخر یعنی رفتار میشین( و نتیجه حاصله از افکار شما قابل مشاهده است
شما فقط و فقط آنچه را که احساس کنید می توانید جذب کنید نه آنچه که فکر کنید
روزانه خواسته خود را 7 دقیقه تجسم کنید و از ته دل احساس کنید
و سپس دیگر به آن فکر نکنید و باور داشته باشید که به آن میرسید و برای دریافت خواسته تان روزانه در بیش از 51 درصد اوقات، احساس خوب داشته باشید و در حال زندگی کنید و خواسته تان را با گفتارتان و افکارتان نقض نکنید
اگر در حال نباشید و از حال لذت نبرید یعنی اینکه به خواسته خود وابسته هستید و به این دلیل هیچ گاه به خواسته خود نخواهید رسید
خب سخت ترین قسمتش همین درست فکر کردنه!
(09-26-2012 12:10 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.
بیشتر عزیزان انجمن بارها و بارها این جمله را تکرار کرده اند و شنیده اند.جمله کاملا زیبا و منطقی و قابل قبول.
فردی به جمله بالا اعتقاد دارد ولی به آنچه که فکر میکند نمی رسد.
چرا؟
لطفا پاسخهای خود را مرقوم فرمائید و در نهایت جمع بندی و علت آن بعدا توضیح داده خواهد شد.

سلام دوستان

نسبت به استاد عزیز من هیچ تجربه ای ندارم

اما باور کنید که این جمله حقیقت دارد

دقت کنید فکر صرفا این نباشد که گذرا از خاطرتان رد شود
این فکر کردن باید با ایمان کامل و باور کافی و تکرار جملات تاکیدی و شکستن دیوارهای ذهنی و عشق به کاری که انجام می دهیم باشد.
مراقب افكارت باش كه به گفتار تبديل مي شود .مراقب گفتارت باش

كه به كردار تبديل مي شود.مراقب كردارت باش كه به عادت تبديل

مي شود. مراقب عادتت باش كه به شخصيت تبديل مي شود.مراقب

شخصيت خود باش كه آن سرنوشت تو خواهد بود...امام علي (ع)
يك سوال دارم من چيزهايي كه دوست نداشتم فكر نكنم رسيدم
شايد بخاطر اينكه محكم گفتم نميخوام اينگونه باشه دقيقا عين اين اتفاق افتاده نمونه هاشو ميگم
دبيرستان بودم گفتم دانشگاه برم هر رشته اي حاضرم به جز حسابداري ! الان رشته ام حسابداريه از سال 86 شروع كردم هنوز درسم تمام نشده!
گفتم هر شغل شرافتمندانه اي ميرم جز منشي گري بخار اينكه مشكل تلفن صحبت كردن دارم (كم شنوايي مادر زادي ام )
الان منشي ام وهمين مشكلو دارم!
چرا اينجوري شده؟
(01-29-2013 04:39 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-29-2013 02:46 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ] (جهان آگهی ) : تجسم یعنی عکس گرفتن ذهن از هر چیزی که به آن می اندیشیم
. در ذهن ما ایده وجود دارد و برای عملی کردن و جمع و جور کردنش نیاز به تجسم داریم. تجسم همراه با تکرار جملات تاکیدی , ایده را به واقعیت می رساند.

ای کاش انجمن میکروفون و بلندگو داشت و می توانستم بگویم : عزیزان ترا به خدا این مطلب را بخوانید و ساعتی به معنای آن فکر کنید و سپس باورش کنید.

بلندگو نداره-اما توی این هفته 2 عزیز دوست داشتنی این موضوع رو تاکید کردند...من دیگر این کار رو ترک نمیکنم.
بنده تصمیم دارم تا ده سال آینده تمام اعضای انجمن رو خونه دار کنم با تو جه به اینکه رشتم عمرانه.
برای رسیدن به این هدف باید هر روز به اون فکر کنم؟
یعنی به نظر شما این افکار تا ده سال دیگه به واقعیت تبدیل میشود؟
یه جا خوندم اگه چند نفر به طور هماهنگ به یک هدف فکرکنن وبرای رسیدن به اون ایمان داشته باشن. تاثیرش از یک نفر بیشتره پس همه به این موضوع و عملی شدنش با ایمان فکر کنید و مطمئن باشید تا ده سال دیگه با کمک و حمایت شما عملیش خواهم کرد.
به امید روزموعود دوستان.
(05-10-2013 08:48 PM)alireza091111 نوشته شده توسط: [ -> ]بنده تصمیم دارم تا ده سال آینده تمام اعضای انجمن رو خونه دار کنم با تو جه به اینکه رشتم عمرانه.
برای رسیدن به این هدف باید هر روز به اون فکر کنم؟
یعنی به نظر شما این افکار تا ده سال دیگه به واقعیت تبدیل میشود؟
یه جا خوندم اگه چند نفر به طور هماهنگ به یک هدف فکرکنن وبرای رسیدن به اون ایمان داشته باشن. تاثیرش از یک نفر بیشتره پس همه به این موضوع و عملی شدنش با ایمان فکر کنید و مطمئن باشید تا ده سال دیگه با کمک و حمایت شما عملیش خواهم کرد.
به امید روزموعود دوستان.

آقا علیرضای عزیز ممنون از این همه محبت.
تاثیر فکر زمانی قابل قبول است که منطقی باشد. ایمان و باور به آن برای خود شخص قابل قبول باشد.
این مسئله را نمی توانم منکر شوم که انجام نمی شود چون ایمان و باور شما را نسبت به این مسئله نمی دانم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع