سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.؟؟؟؟آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(05-10-2013 08:55 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-10-2013 08:48 PM)alireza091111 نوشته شده توسط: [ -> ]بنده تصمیم دارم تا ده سال آینده تمام اعضای انجمن رو خونه دار کنم با تو جه به اینکه رشتم عمرانه.
برای رسیدن به این هدف باید هر روز به اون فکر کنم؟
یعنی به نظر شما این افکار تا ده سال دیگه به واقعیت تبدیل میشود؟
یه جا خوندم اگه چند نفر به طور هماهنگ به یک هدف فکرکنن وبرای رسیدن به اون ایمان داشته باشن. تاثیرش از یک نفر بیشتره پس همه به این موضوع و عملی شدنش با ایمان فکر کنید و مطمئن باشید تا ده سال دیگه با کمک و حمایت شما عملیش خواهم کرد.
به امید روزموعود دوستان.

آقا علیرضای عزیز ممنون از این همه محبت.
تاثیر فکر زمانی قابل قبول است که منطقی باشد. ایمان و باور به آن برای خود شخص قابل قبول باشد.
این مسئله را نمی توانم منکر شوم که انجام نمی شود چون ایمان و باور شما را نسبت به این مسئله نمی دانم.

استاد میخوام از امروز روش متمرکز بشم به امید خدا که اجرایی خواهد شد
این جمله از حضرت عیسی خیلی رو من امروز بعد از مدتها تاثیر گذاشت
که خیلی وقت بود بهم تلنگر نزده بود

((ای کم ایمانان اگر شما هم ایمان داشتید ، میتوانستید مثل من مرده را زنده کنید))

ان شاال.. با استفاده از مشاوره های شخص با تجربه ای مثل شما به این هدف کوچک برسم و گوشه ای از زحمات شما و دوستان را جبران کنم.
به این همه ایمان و باور سر تعظیم فرود میاورم.موفقتر باشی.

در این انجمن نمی شود و نمی توانم وجود ندارد. برای عزیزان فکر کوچک و بزرگ یکی است و همه عزیزان به افکار دیگر عزیزان احترام می گذارند.
(05-10-2013 08:48 PM)alireza091111 نوشته شده توسط: [ -> ]بنده تصمیم دارم تا ده سال آینده تمام اعضای انجمن رو خونه دار کنم با تو جه به اینکه رشتم عمرانه.
یه جا خوندم اگه چند نفر به طور هماهنگ به یک هدف فکرکنن وبرای رسیدن به اون ایمان داشته باشن. تاثیرش از یک نفر بیشتره پس همه به این موضوع و عملی شدنش با ایمان فکر کنید و مطمئن باشید تا ده سال دیگه با کمک و حمایت شما عملیش خواهم کرد.
به امید روزموعود دوستان.

تاثیر فکر زمانی قابل قبول است که منطقی باشد. ایمان و باور به آن برای خود شخص قابل قبول باشد.
این مسئله را نمی توانم منکر شوم که انجام نمی شود چون ایمان و باور شما را نسبت به این مسئله نمی دانم.
استاد گرامی جسارت نباشه خدمت شما اما به نظر من اصلا احتیاجی به منطق نیست، فقط کافی است باور کنید همین که باور کنید برای شما منطقی می شود هر چند ممکنه برای سایرین غیر منطقی باشه اما مهم خود شخص است.
تصویرسازی ذهنی در حالت آلفا، قدرت رسیدن شما به هر آنچه در فکر می پرورانید را چند برابر می کند.
(05-10-2013 09:33 PM)bitumen نوشته شده توسط: [ -> ]
به امید روزموعود دوستان.

استاد گرامی جسارت نباشه خدمت شما اما به نظر من اصلا احتیاجی به منطق نیست، فقط کافی است باور کنید همین که باور کنید برای شما منطقی می شود هر چند ممکنه برای سایرین غیر منطقی باشه اما مهم خود شخص است.
تصویرسازی ذهنی در حالت آلفا، قدرت رسیدن شما به هر آنچه در فکر می پرورانید را چند برابر می کند.

لطفا مطالعه فرمائید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...7#pid91727
واقعا فکر کردن به اونچه که میخواهید جواب میده من که به شخصا تا حالا 2-3 باری بطور بارز به این نتیجه رسیدم و اعتقاد کامل دارم
[تصویر: 136827839618768_945544_535304556532094_1442109490_n.jpg]
به هرچه که میخواهید می رسید. این از رازهای شگفت خدا است.
بشرطیکه باور داشته باشید.
سلام
من در اين مورد يه اسلايد ساخته بودم كه فرستادم براي همكارام تو شركت، پاورپوينته، همكارانم خيلي تشكر كردن، حالا چجوري ميتونم اينجا بذارم كه دوستان ازش استفاده كنن؟
درود

تو یه سایت اپ کنید لینک دانلودش را بزارید

حالا تو پیکوفایل یا پرشین گیگ
از تو حرکت از خداوند برکت
یعنی تو باید خواسته ات را بطور مشخص ازخداوند طلب کنی،آنگاه گوش به زنگ هدایت خداوند باشی،و سپس با خواسته ات همسو شوی و به جهت آن حرکت کنی،تا آن را تصاحب کنی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع