سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
(10-10-2011 03:53 PM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشيد آقا سبحان من ارسالت را تصحيح كردم بجاي "پ" ، "ژ" زده بودي

ممنون ،‌صفحه كيليدم قاطي كرده ...
دارم درستش ميكنم ( ما به سيستم غلط مايكروسافت كه جاي پ و ژ برعكسه عادت داريم Big Grin )
از آقای قربانیان تقاضامندم اگه امکان داره برای راه اندازی کارخونه PET راهنمایی بفرمایند.
بازم از ایشون و همه زحمتکشای این سایت خوب و عالی ممنونم....
(10-05-2011 02:54 PM)aaftaab24 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-23-2011 06:20 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]عزیزی از انجمن با پیام خصوصی سئوال کرد که با 2 میلیون تومان چکار می توان انجام داد؟
افتتاح آشپزخانه (پخت عذای ارزان برای مراسم و شرکتها و کارخانجات و فروش عمومی. البته فقط پخت و پخش)
1- محلی حدود 60 متر را اجاره کرده و با بهداشت هماهنگ نمائید تا نحوه تزئین و کاشی کاری و غیره را برای شما مشخص کند.
2- خرید لوازم پخت (گاز - کباب پز - یخچال و میزهای لازم.)
3- استخدام یک آشپز و کمک آشپز و یک نفر کارگر.ترجیحا خانم که توقعشان پائین است.
4- بازاریابی.
5- اقدام برای اخذ جواز از سندیکا (مشکلی برای جواز وجود ندارد)
بعضی از لوازم را بصورت چک می توان خرید.
به هر حال درآمد عالی دارد. اگر عزیزی خواست این حرکت را انجام دهد حتما برای راهنمائی بیشتر اعلام نماید
آقاي قربانيان من يه سوال دارم كه مي خوام مطرح كنم نميدونم با توجه به تجربه اي كه دارين ميتونين راهنمايي كني :
نكته اول:اگه فست فود سنتي منظورم يه جايي بزنيم كه عين غذاهاي حاضري توي خونه رو براي صبحونه و شام عرضه كنه (بجاي ناهار)مثل انواع املت و از اين حرفا بنظره شما چطوره؟
نكته دوم: به فرض اين كه خوب باشه همچين غذافروشيي رو توي يه مسير شلوغ با اجاره بالا خوبه زد يا يه جاي ارزون و تا حدودي خلوت تر؟
با عرض معذرت از اینکه دیر جواب دادم . کاش با پیام خصوصی اطلاع می دادید.
پیشنهاد 1 - اگر بتوانی شرکتها و کارخانجاتی را پیدا کنی که روزانه صبحانه و نهار و شام (یا یکی از سه مورد) و در منزل پخت کرده و برا یشان ببرید عالی است.و درآمد بسیار خوبی هم دارد.
سئوال 2- در مسیر شلوغ می توانی درآمد داشته باشی هر چند که اجاره زیاد است. البته بستگی به تبلیغ دارد که در چه زمانی شروع به سود دهی دهد.
موفقتر باشی.

(10-10-2011 05:16 PM)hosein128 نوشته شده توسط: [ -> ]از آقای قربانیان تقاضامندم اگه امکان داره برای راه اندازی کارخونه PET راهنمایی بفرمایند.
بازم از ایشون و همه زحمتکشای این سایت خوب و عالی ممنونم....

چشم.
- برای شروع کار نیازی به مکانی برای جمع آوری داری. اگر بیرون از شهر باشد و چهار دیواری باشد عالی است.
- در شهر افرادی هستند که بقول معروف نان خشکه میخرند . به آنان سفارش دهید برایت پت جمع کرده و در گونی بریزند و عصر به عصر برای تحویل به آن مرکز بیایند.باسکولی تهیه و پس از باسکول کردن تحویل بگیرید.
- اگر خواستی به همین صورت هم با دادن آگهی در سایتهای تبلیغی چون ایستگاه آگهی رایگان بدهید.(سرچ کنید : سایتهای تبلیغ رایگان)
- اگر خواستی بهتر شود دستگاه خرد کردن را بگیرید. در تهران باقرآباد دست دوم هم هست.
- پت ها را خرد کرده و در گونی بسته بندی کنید.
بهمین راحتی است. هر وقت شروع به فعالیت کردید به من اطلاع دهید تا با ادمین عزیز برای راهنمائی بیشتر در محل حاضر شویم. موفقتر باشی.
ما فقط انشالله اگر سود دهی داشت مبلغ ناچیزی برای صندوق انجمن از شما هدیه خواهیم گرفت.
واقعا ممنونم آقای قربانیان عزیز
راستش از این توصیف خوب و ساده شما ترسم ریخت.
آخه فکر میکردم جمع آوری اون کار سختیه
کیلویی چند باید بخرم از جمع کننده ها؟
میدونم که خرد شده اش رو کیلویی 800 ازم میخرن
خود آن افراد قیمت را دارند.ضمنا در زمان تحویل گرفتن و توزین مقداری را برای افت باید کسر کنی.باور کن راحت تر از اینی است که من توضیح دادم.
سلام اگه کسی بتونه 1 میلیون رو 2 میلیون بکنه یا
مثلا 200 هزار تمن رو 400 هزار تمن بکنه
به نظر من تونسته
که 1000تمن رو 2000 تمن بکنه
اتفاقا آرش جان برعکس گفتی

من میگم کسی که بتونه هزار تومنو دو هزار تومن کنه
می تنه 1 میلیونو 2 میلیون کنه
به نام خدا
من سالار احمدی هستم دانشجوی ترم 1 مهندسی شیمی
من تونستم از نمک ید دار ، کلر و ید آن را به صورت بلور جداسازی کنم . وزن ید و کلر بدیت آمده سر جمع 73% نمکی است که استفاده کردم.
حال میخواستم بدانم ارزش دارد که این کار را به صورت عمده انجام دهم و سودی دارد ؟
از کسانی که در این زمینه اطلاع دارند خواهش می کنم که من را راهنمایی بکنند
(07-16-2011 02:12 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]در رسیدن به هدف تلاشهای شیرینی داشتم و خیلی از تجربیات و شگردها ی (فوت کوزه گری ) مربوط به هر شغل را نوشتم. کاش عزیزان همه این تجربیات را در دفترچه ای یادداشت و مرور کنند.ایمان دارم با مطالعه مجدد آنها شگردهای دیگری را می توانید در رابطه با علایق خود پیدا کنید.
مجددا می نویسم : من 61 ساله هستم و جدا از مسافرت و سرکشی به پروژه هائی که در دست دارم به اینترنت علاقه زیادی دارم.و اکثرا در انجمن حضور دارم.
حدودا از 45 سالگی شروع به مطالعه و فعالیت کردم و تمام دیوارهای ذهنیم را خراب کردم.
هیچوقت دیر نیست.

احسنت آقای قربانیان
احسنت به انرژی و پشتکارتون
احسنت
خیلی خوشحالم که تو انجمنمون افراد با تجربه ای مثل شما داریم و بهتون افتخار میکنم. و افتخاری بالاتر اینه که انشالله باهم همکاری کنیم.
سلام
كسي خريد و فرو پول اتكترنيك رو بلده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به من خبر بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع