ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟
زمان کنونی: 04-24-2024, 12:21 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mas
آخرین ارسال: aryobarzan
پاسخ: 266
بازدید: 73746

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-20-2011, 11:35 PM
ارسال: #1
چند سال پیش با یکی از همکارهام که فکر ثروتمندی داره و خودشم بچه بازاری هم هست داشتم بحث می کردم که اگه الان 20 میلیون داشتیم می شد این کارو کرد و اون کار و .... ثروتمند شد منتها اون گفت راز ثروتمند شدن در اینه که بتونی از یک هزار تومانی دو هزار تومان بسازی و هر زمان تونستی این کار رو بکنی به جرگه ثروتمندا می پیوندی اولش خندیدم و بعدا خیلی خیلی راجع به این گفته دوستم فکر کردم دیدم درستش انگار همینه خیلی سعی کردم مبالع کم رو زیاد کنم منتها حد اقل ترین پولی رو که تونستم زیاد کنم سیصد هزار تومان بود که اونم اپارتمان متری می خریدم البته جریانش کمی طولانیه حالا می خواستم ببینم کسی می دونه که چطور می شه یک هزار تومانی رو دو هزارتومان کرد و کمترین پولی رو که تونستید زیاد کنیدش چقدر بوده و چطوری زیادش کردین ؟ بچه ها نظراتتون و تجربیاتونو بگن . مهمترین ویژگی این انجمن بایید این باشه که از تجربیات هم استفاده کنیم و راههای جدیدی برای کسب درامد های پایدار پیدا کنیم و ایجاد کنیم . اصلا به نظرتون این تفکر درسته ؟ ممنون

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arash67 , jahanagahi , مصطفي , mhdi855 , mostafa ghobadi , دلشاد حسین پور , faramarz , sagespeefsZom , DriminiArty , pulaki , mehdi098 , حامد , shahram......32 , arash1367 , yaraei , sherafati , Titan , mohammadshamosi , mohajer.my , azam , omid-shamoosi , milad_Mdpr , Divar , rajo , ehsannasri , M3HDI , mohsen k1 , tirnam , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI , sir-mahyar , rahgozar , mahdi5e , 369369 , محمد رضا تهرانی , pesar368 , نی نی عسلی , ahmad6930 , s_a , Saeed.MD , A!M!I!R , Bahareh Ghaderi , mahan92 , bahador , حمید رضا غ , 3ObHaN , iren , hamidmh , zahra_r , tarfand , javadnazary , ukon , arezu
06-21-2011, 11:01 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-21-2011 11:06 AM، توسط مصطفي.)
ارسال: #2
RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟
سلام

تو فاركس ميشه اينكار كرد . البته با برنامه ريزي درست و نظم و ديسيپلين .

البته اين روشي هم كه گفتم ميشه . متتها به شرطي كه همه با هم پي گير باشيم :

http://www.iranjoman.com/thread-24590.html#post101923
 تشکر شده توسط: mas , mostafa ghobadi , jahanagahi , softasofta , arash1367 , sherafati , mohammadshamosi , mohajer.my , azam , rahgozar , mahdi5e , javamoh , A!M!I!R , mahan92 , zahra_r , arezu
06-21-2011, 01:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-21-2011 01:52 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #3
من همیشه در کارم از دانش و آنچه یادگرفته ام کسب درآمد کرده ام وبرای کسب همان دانش نیز فقط وقت گذاشته و خودآموز یادگرفته ام!که به نظرم از همان هزار تومان بیشتر از دوهزارتومان هم می توان کسب کرد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مصطفي , mostafa ghobadi , yaraei , sherafati , mohammadshamosi , mohajer.my , azam , venus2 , milad_Mdpr , mohsen k1 , tirnam , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI , jahanagahi , rahgozar , mahdi5e , نی نی عسلی , reza.sepehri , A!M!I!R , mahan92 , 3ObHaN , hamidmh , zahra_r , tarfand , arezu
06-21-2011, 09:29 PM
ارسال: #4
(06-21-2011 11:01 AM)مصطفي نوشته شده توسط:  سلام

2 دلار را چگونه میشه به حساب ریخت؟

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مصطفي , softasofta , yaraei , sherafati , mohammadshamosi , mohajer.my , M3HDI , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI , mahdi5e , نی نی عسلی , A!M!I!R , 3ObHaN , masoud000 , arezu
06-21-2011, 11:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-21-2011 11:03 PM، توسط مصطفي.)
ارسال: #5
(06-21-2011 09:29 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(06-21-2011 11:01 AM)مصطفي نوشته شده توسط:  سلام

2 دلار را چگونه میشه به حساب ریخت؟

سلام

شما بعد از اينكه حساب لايبرتي باز كرديد و 2 دلار لايبرتي تهيه كرديد از سايتهايي كه خريد و فروش لايبرتي انجام ميدن مثل :

http://www.central-exchanger.net/Buy.php

سپس براي ثبت نام از طريق لينك زير اقدام ميكنيد و رو گزينه Pay $2 now
كليك ميكنيد (پايين سمت چپ )

https://www.work4lr.com/?reffer=mostafa

سپس بطور اتوماتيك به سايت لايبرتي وارد ميشه كه بايد وارد حسابتون بشيد و مراحل طي كنيد تا 2 دلار لابرتي از حساب شما (لايبرتي ) كسر بشه .
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , KeekDeplale , DriminiArty , مهدی گل محمدی , tirnam , REZA HAJISALIMI , jahanagahi , javamoh , arezu
06-22-2011, 12:02 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-22-2011 12:03 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #6
به نظر من وارد این مقوله شدن شاید کمی لذت بخش نباشه
بازم نظر منه دوستان نمی دونم نظرشون چیه.
راسیتش رو بخواید من عاشق کار کردنم(7صبح تا شب ساعت12) و مطمئنن میشه که از طریق کارکردن یه هزار تومانتون بشه 4هزار تومان
بازم میگم هر کسی یه عقیده ای داره.
الان تو این وضع آشفته بازار هر کسی که یه ایده جدید و قابل اجرا داره می تونه به راحتی ثروتمند بشه.
اگه سوالی بود تو انجمن آموزش بازاریابی در خدمتم

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مصطفي , دلشاد حسین پور , mostafa ghobadi , mamagani , mohammadshamosi , azam , venus2 , افسون , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI , javamoh , نی نی عسلی , reza.sepehri , mahan92 , 3ObHaN , zahra_r , hamidmh , arezu
06-22-2011, 12:19 PM
ارسال: #7
من با نظر آقای گل محمدی موافقم
چرا که پول به خودی خود لذت نداره
ولی اگر این پول با یک کار درست ، یک ایده جدید ، یک تفکر خلاق، کسب کنی واقعا لذت بخشه
البته هر کسی از همون جایی که ایستاده به موضوع نگاه میکنه
اینطور بگم که در یک زمان شاید همه -با توجه به موقعیت خودشون- درست فکر میکنن

بهر صورت این بستگی به خودمون داره که چطور میخواهیم میلیاردر شویم
هدف یکی است ولی راهها بیشمار

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , softasofta , mohammadshamosi , sherafati , azam , iranboy , مهدی گل محمدی , افسون , mohsen k1 , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI , jahanagahi , pesar368 , نی نی عسلی , reza.sepehri , zahra_r , arezu , نیما بوکانی
06-22-2011, 01:07 PM
ارسال: #8
من هم با نظر شما بسیار موافق هستم اما نمی خواستم بگویم تا نظر دوستان جمع شود.مهم به نظر من کاروتلاش و لذتیست که احساس می کنید!

تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , longonceill , softasofta , DriminiArty , mohammadshamosi , ajand.pc , مهدی گل محمدی , venus2 , mohsen k1 , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI , pesar368 , نی نی عسلی , zahra_r , hamidmh , arezu , نیما بوکانی
06-22-2011, 02:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-22-2011 02:07 PM، توسط mas.)
ارسال: #9
می دونم راههای زیادی برای ثروتمند شدن وجود داره و اینو هم می دونم که هرکی مسعول زندگی خودشه و نمی تواند همه مردم را هم ثروتمند کنه چون خیلی ها فکرشون فقیر هستش و اینم می دونم که موقعیت هر کدوممون با همدیگه فرق داره پس راههای رسیدن به ثروت هر کدوم هم ممکنه با هم تفاوت داشته باشه منتها دونستن نظراتو یاد گرفتن راههای جدید برای کسب ثروت چیز بدی نیست هدف هم همینه که تجربیات رو با هم بریزیم وسط منتها خیلی از دوستان کم لطفی می کنن و فقط میان می خونن و می ترسن تجربیاتشون رو بیان کنند چون اگه بگن فکر می کنند رازهای پول دار شدنشون بر ملا می شه بدونید اینقدر ثروت و روش کسب اون توی دنیا هست که تمام اعضای سایت هم جمع شیم نمی تونیمش جمعش کنیم مهم اینه که انها را به سمت خودمان جذب کنیم و راههای موفقیت را با یکدیگر اموزش دهیم.
دوستمون atreeeshgh که بالا بخونید :
راسیتش رو بخواید من عاشق کار کردنم(7صبح تا شب ساعت12) و مطمئنن میشه که از طریق کارکردن یه هزار تومانتون بشه 4هزار تومان خوب اگه این کارو کردید راهش رو برای همه بچه ها توضیح بدید
یا دوست دیگمون madar :
چرا که پول به خودی خود لذت نداره
ولی اگر این پول با یک کار درست ، یک ایده جدید ، یک تفکر خلاق، کسب کنی واقعا لذت بخشه.

اگه تونستید حتی یک هزار تومان رو تبدیل به یک هزارو پنجاه تومان راهش رو بگید کلی نگید با کارکردن می شه با تلاش می شه راهش رو بگید .
یادمون نره تجربه چیزی نیست که یک شبه به دست بیاد وکلی ضرر و استفاده پشتش بوده مهم اینه که یاد بگیریم چیزی رو که دیگری تجربه کرده اگه ضررکرده ما دوباره همون راه رو نریم در ثروتمند شدن سریعترین راه ممکن هم همین هست که تجربیات مالی خوب و بدمان رو با هم سهیم شیم .

ببخشید خیلی حرف زدم . معذرت

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , softasofta , 369369 , ajand.pc , azam , مهدی گل محمدی , asal_nairg , mohsen k1 , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI , jiljil , sir-mahyar , نی نی عسلی , reza.sepehri , hamidmh , tarfand , arezu , نیما بوکانی
06-22-2011, 03:37 PM
ارسال: #10
من در زمینه کاری خودم عرض می کنم که طبق تجربه ، مردم برای آموختن آسان هر چیز پول خواهند داد.از این که بدانند با یک کتاب کوچک بتوانند به راحتی به سوالات سختشان جواب دهند شاد شده و حتما برای خرید این اطلاعات هزینه می کنند.دوستان این تمام تجربه من در این چند سال کار کردن در زمینه نویسندگی است.خوشحال می شوم تجربه همه دوستان در کار خود را هم بدانم!

تشکر شده توسط: mas , arash67 , mostafa ghobadi , faramarz , DriminiArty , toranj63 , yaraei , mohammadshamosi , ajand.pc , azam , mohamad kianmeher , iranboy , venus2 , veronika , mohsen k1 , REZA HAJISALIMI , M.Masoud.M , sir-mahyar , من میلیاردرم , eh.krd , javamoh , نی نی عسلی , reza.sepehri , bahador , 3ObHaN , hamidmh , ukon , arezu , نیما بوکانی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره 500 هزار تومانی avan 24 5,778 06-10-2014 11:28 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  200 تومان لبخند بزن مــجــیــנ 35 6,623 04-21-2013 09:12 PM
آخرین ارسال: سودابه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS