سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
آقا قربانیان منم آماده ام ها منو فراموش نکنید
واقعا جالب بود این حرکتی که mas عزیز انجام دادن واقعا برای من یکی خیلی جالب بود.

آقا قربانیان که تو کار ساخت و ساز هستن می تونیم با کمک ایشون این طرحو ماهم اجرا کنیم.
(07-18-2011 02:55 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]آقا قربانیان منم آماده ام ها منو فراموش نکنید
واقعا جالب بود این حرکتی که mas عزیز انجام دادن واقعا برای من یکی خیلی جالب بود.

آقا قربانیان که تو کار ساخت و ساز هستن می تونیم با کمک ایشون این طرحو ماهم اجرا کنیم.

امیدوارم mass عزیز هم در جلسه گردهمائی 2شب و 3 روز شرکت کنند و جزئیات طرح را بیان فرمایند.

درخواست کنندگان گردهمائی 2 شب و 3 روز شمال:
1- هوشنگ قربانیان
2- سبحان جوادی
3- مهدی گلمحمدی

فعلا شدیم سه نفر.
عزیزانی که اعلام آمادگی میکنند حتما در گردهمائی شرکت کنند و اگر امکان شرکت ندارند , لطفا اعلام آمادگی نفرمایند.
این جلسه با توجه به زمان زیادی که دارد هم تفریح است و هم طوفان فکری بسیار عظیم.مدت 2شب و 3 روز به این خاطر پیشنهاد شد تا عزیزان شهرستانهای دور هم بتوانند شرکت کنند
راسی با چه وسیله ای به این سفر می ریم
(07-18-2011 03:19 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]راسی با چه وسیله ای به این سفر می ریم

بستگی به تعداد عزیزانی دارد که میخواهند شرکت کنند. پس از مشخص شدن با هم تصمیم خواهیم گرفت.امیدوارم حداقل 10 نفر باشند.
در پاسخ دوستانی که پرسیده بودن چطور 6 متر خونه خریدی ؟
البته اولش یک چیزی بگم در مورد مشاورین املاک
یکی از تجربیات خوب من این که اگه می خواهید در کار مسکن وارد شوید در هنگام معاملات به مشاورین املاک خوب پول بدید چون تجربیاتی رو که با جان و دل بهتون می دهند خیلی خیلی ارزشش بیشتر است و از ضررهای شما جلوگیری می کنند یکی شون در یک معامله جلوی 50 میلیون ضررما رو گرفت که اونم داستان داره منتها اگه به مشاورین املاک پول خوبی دهید و معامله گر باشید شما را سراع بهترین ومناسب ترین خانه های شهر هم از لحاظ ساخت و قیمت می برند و توی معامله هواتون رو هم دارند .
با پولی که من داشتم نمی تونستم هیچ زمانی خونه بخرم چون خونه حتی ساعتی بالا می رفت با در نظر گرفتن این واقعیت با یکی از بساز و بفروش ها که توی کار ساختمانی بود صحبت کردم که یکی از مشاورین املاک مورد اعتمادم معرفیش کرده بود و البته در موردش قبلا هم تحقیق کرده بودم که این کاره باشه بعد با مذاکراتی که باهاش داشتم تونستم ازش 6 متر اپارتمان به قیمت روز اپارتمانهایی که می فروخت بخرم و قولنامه 6 متر اپارتمان رو نوشتیم وبعدا بازم پول ها مونو جمع کردیم و مابقی متراژ یک اپارتمان رو به قیمت جدید از اون پیش خرید کردیم و اون اپارتمانی رو که خریدیم چون کم کم داشت اماده می شد و ما هم بایید مرحله به مرحله پول می دادیم اینطوری بهمون زیاد فشار نمی اومد در نهایت زمان تحویل اپارتمان چون بازم پول کم داشتیم رهن دادیم با این کار هم اون ساختمان ساز سود کرد که اپارتمانش رو به ما فروخت و هم ما که ازش خرید کردیم . البته این خرید ما منجر به این شد که شاید باور نکنید ولی حدود یک سوم اپارتمانهای اون سازنده رو برای همکار هام خریدم و این نیز مایه دوستی بعد های ما شد . اگه دید سرمایه گذاری در مسکن داشته باشید این روش شدنیه و به نفع هم سازنده و هم خریدار هستش . البته خوشبختانه اقای قربانیان در شهر خودمونه و کارش ساخت و سازه و جاهای خوبی هم داره می سازه دارم وضعیت خودم رو بررسی می کنم ببینم چطور بتونیم با هاش همکاری داشته باشیم .انشاع الله منتظر تجربیات و نظرات شما دوستان خوب هم در همه زمینه ها چه مسکن چه سکه و ... هستیم
بعد 6 متر رو چند خریدید ؟
اینجوری خیلی خیلی جالبه ! رفتم تو فکر !
چون این قدر هی می خریدیم و توی خودمون واگذار می کردیم به هم که خدایی زیاد یادم نیست دو رو بر متری 280 هزار فکر می کنم
در جلسه هماهنگی که پیشنهاد داده ام جز به جز بررسی خواهیم کرد.
دوستان پیشنهاد من تور یکروزه خانوادگی است!
هر یک از اعضا با یک یا چند نفر از اعضای خانواده خود برای گردش آماده شود
من بهمراه خواهرم اعلام آمادگی برای حضور در گردش یکروزه را داریم.
(07-18-2011 11:57 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان پیشنهاد من تور یکروزه خانوادگی است!
هر یک از اعضا با یک یا چند نفر از اعضای خانواده خود برای گردش آماده شود
من بهمراه خواهرم اعلام آمادگی برای حضور در گردش یکروزه را داریم.

بنده آماده ام فقط اعضای خانواده ام نمی توانند بیایند چون مادرم خانه دار و پدرم هم مشغول به کار است و یک برادر کوچک دارم.

حالا تکلیف ما چیست؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع