ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی
زمان کنونی: 05-05-2024, 09:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Delta.H
آخرین ارسال: Delta.H
پاسخ: 42
بازدید: 13156

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امیتازات : 3.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی
08-11-2013, 09:55 AM
ارسال: #31
RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی
شروع کار با مواد غذایی رو که آدم بتونه عملی شروع کنه لطفا توضیح بده؟
از کجا و چطور؟

هر چه دانایی، پرسان باش
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , Elixir , sir-mahyar , Delta.H , bitumen , مرتضی الهی
08-12-2013, 11:08 PM
ارسال: #32
RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی
مهدی جان سئوالات زیاد شده نمی خواهید جواب بدهید؟

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maral 777 , Elixir , bitumen , مرتضی الهی , ainstein
08-12-2013, 11:52 PM
ارسال: #33
Star RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی
(08-12-2013 11:08 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  مهدی جان سئوالات زیاد شده نمی خواهید جواب بدهید؟

آقاي گل محمدي از دست سوالاي ما فرار کردن..10_003

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: Delta.H , iranboy , bitumen , مرتضی الهی
08-13-2013, 01:38 PM
ارسال: #34
به به ببین کی اومده نشسته روی صندلی داغ مهدی جان گل و گلاب .
مهدی جان من را به خاطر می اوری . انشالله که خوب باشی.
مهدی جان حالا بریم سر سوالات .
مهدی جان گفتی کاردانی نرم افزار می خوانی . یعنی فنی حرفه ای خواندی در دبیرستان درسته . نظرت در مورد رشته ی کامپیوتر چیه
چرا در رشته ی کامپیوتر کار خودت را ادامه نمی دهی . یعنی کسب درامد در زمینه ی کامپیوتر
الان در زمینه ی چاپی بهترین روزت در این کار کی بوده و برای چی علتش را بگو
دوست داری با کی عکس یاد گاری بگیری
کم ترین درامدت در ماه چه قدر بوده به چه علت
بیش ترین درامد در ماه چه قدر بوده و به چه علت
روزی چند ساعت کار می کنی . ایا هشت ساعته مرسوم یا نه کم تر یا بیشتر
دوست داری بروی خارج و اون جا کار هایت را ادامه بدهی یا نه در وطن می مانی و همین جا کار هایت را می کنی
اهدافت از کار افرینی چیه که می خواهی کار خانه مواد غذایی بزنی
دوست داری به درامد ماهی چند میلیونی برسی که سیراب بشوی از لحاظ مادی
سفر های زیارتی دوست داری بیشتر کجا بروی
نظرت در مورد بنده چیست
نظرت در مورد دوست های عزیزمون اقای کاظمی و قربانیان نیز چیست
طرفدار کدام تیم هستی در ایران و ایا تعصب نیر برایش داری یا نه
از چه ورزش های خوشت می اید
خودت چه ورزشی را انجام می دهی
اگر بهت بگویند یک هفته دیگر در دنیا هستی چه کار های را انجام می دهی . البته خدا نکنه
اگر همین لحظه بهت 500 میلیون پول نقد بدهند و بگویند مال خودت چه کار هایی را باهاش انجام می دهی
به نظرت در سن 30 سالگی به اهداف میان مدت و کوتاه مدت می رسی یا نه
انشالله کی شیرینی دامادی را بخوریم
حیف که کرمانم . و گرنه با بچه های تهران می ترکوندیم . در مورد همین گروه راهکار و کار های دیگر
فعلا بذار سوالات را جواب بدهی و کمی داغ بشوی . تا بریم سر سوالات بعدی
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , bitumen , mardin-b , مرتضی الهی , Elixir , رز سفید , ainstein
08-13-2013, 04:18 PM
ارسال: #35
(08-10-2013 12:03 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  سلام داداش مهدی خوبی انشالله؟!
ما هم یه چند تا سوال بپرسیم!
میخای تا کجا برسی؟!یعنی مثلا بیست سال دیگه بگن مهدی گل محمدی مردم و اطرافیان چی بیاد تو ذهنشون؟!
به نظرت در موقع رکود چطور میشه فروش رو بالا برد؟!
به نظرت سود منطقی در بازار مواد غذایی و پوشاک(هر کدوم جداگونه )چند درصده؟!
کارهایی که تو وبلاگت نوشتی رو همش انجام دادی؟؟مثلا همون ال ای دی ؟
اگه یه روز تمام پلن هایی که داری تو ذهنت شکست بخوره از کجا شروع می کنی؟!
جدی جدی خانواده ات باهات راه اومدن؟!(خوش به حالت خونواده ما که ....)
اگه تهران نخوای زندگی کنی کجا رو برای زندگی انتخاب می کنی؟!
فرق بین بازاریاب و ویزیتور چیه؟!
این که می گن باید خاک کار رو خورد یعنی چی؟!چقدر خاک کار خوردی؟
یه نکته بازاریابی بگو!
چرا جنسیس اخه ؟!چرا X6نه؟!
چرا قرمز؟!چرا متالیک نه؟!
یه روزه هم میشه پولدار شد به نظرت؟!یه شبه چی؟!
.
.
.
.
داغ شد!؟یا داغترش کنیم؟!
سلام
-20 سال دیگه وقتی گفتن مهدی گل محمدی میخوام اسطوره یه فردی که خواست و تونست به خواسته هاش برسه در ذهن ها جای بگیره..مث خیلی از افردا کارآفرین و کارخانه دار کشور
-به نظر من اگر جنس با کیفیت عالی و قیمت مناسب تولید و فروشش همیشه هست.ولی راه دیگه هم دادن هدیه به مشتریان هستش که خیلی ترغیب کننده اس.
-در بازار مواد غذایی اگر بخواهید به عمده فروش ها بار بدید باید سود 5 تا 7 درصد در نظر بگیرید ولی اگر پخش مویرگی خواستید انجام بدید 10 تا 12 باید سود بگیرید.در پوشاک دو برابر این مبالغ هستش.
-تا یه جایی بله....
-شکست به چه معنی؟؟؟شکست یعنی راه رو اشتباه رفتن.اگر روزی راه رو اشتباه رفتم دوباره بر میگردم از نو راه درست رو انتخاب میکنم و حرکت رو آغاز میکنم.
-جدی جدی بله
-یا اردبیل یا شمال
-بازاریاب باید جنسی رو بفروشه که خاصه یعنی یا کسی نمیشناستش یا دیر فروشه.ولی ویزیتور همون نقش فروشنده مغازه رو داره ولی بصروت حضوری میره پیش مشتری.
-پررو باشید.همین!
-چرا جنسیس نه Big Grin .....
-من رنگ مورد علاقم قرمز هستش.
-بله میشه.چرا نشه....کسی که یک شبه پولدار میشه دو راه وجود داره یا از راه خلاف در آورده یا هم که از قبل روی ذهنش کار کرده و تو یک روز نتیجه اش رو بدست آورده.

(08-10-2013 01:55 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  جناب مهدی گل محمدی چون شما در این انجمن ثبت نام کرد. اهدافش را نوشت. در سن پائین شروع کرد . شکست هم خورد . چون موفقیت را به ذهنش قبولاند. موفق شد. در حد بسیار بالا.
چرا نمی خواهید از موفقیت ایشان درس بگیرید؟
می فرمائید اگر ما نبودیم ایشان موفق نمی شدند؟
بله . درست می فرمائید.
ولی ما کی هستیم؟
همان افرادی که از راه شگفت خدا در راه ایشان سبز شدیم. می دانید چرا؟
چون جزو اهدافش موفقیت بود و ذهنش قبول کرده بود.
لطفا مطالعه فرمائید.
دوست دارم صدها سپاس زده شود. نه بخاطر تقدیر . بلکه برای اینکه بدانیم مطالعه کرده اید.
اهدافتان را بنویسید. ایمان داشته باشید موفق می شوید.
تمام فکرم , هدفم موفق شدن شما عزیزان است. خواهش میکنم مطالعه فرمائید. سئوال کنید. این انجمن به نیت موفقیت شما در جهت مادی و معنوی است.
به اهدافتان می رسید. در خانواده و اجتماع رفتار قابل قبولی پیدا میکنید.
حتما باید نویسنده خارجی معروفی بنویسد که شما قبول کنید؟
عامل موفقیت من استاد دکتر علیرضا آزمندیان بود که بیشتر از هر نویسنده ای قبولش داشته و دارم.
من خود را نویسنده نمی دانم ولی.
ولی میدانم در اوج بدبختی به اوج آرامش و آسایش و خدمت کردن رسیدم.در این سن.
می فرمائید : جهان آگهی گفت : من
بله من گفتم : من.
دست بردارید از این دیوارهای ذهنی. دست بردارید از اینکه فردی چون جهان آگهی می گوید : من.
شروع کنید. اهداف را بنویسد. مهدی جان در اوج موفقیت است. واقعا در اوج موفقیت است. ما وسیله هستیم. ما از راه شگفت خدا در سر راه ایشان سبز شده ایم.
ایمان و باور و شکستن دیوار ذهنی و اعتماد بنفس بالا و صداقت عامل موفقیت ایشان شده است. اگر ما هم نباشیم ایشان می تواند از صفر شروع کند و به همین درجه و بالا تر برسد.
چرا در صندلی داغ این مطالب را می نویسم؟
چون عاشق موفقیت تک تک شما هستم.
می دانید چرا؟
چون میخواهم موفقیت شما را در کار و خانواده و اجتماع ببینم.

=============================
و اما سئوال از مهدی جان :.
اهدافی را که دارید و نوشته اید برای عزیزان انجمن مرقوم فرمائید.

هدف بنده رسیدن به تمام خواسته هایم(از قبیل ایجاد کارخانه،خرید ماشین های مورد علاقه ،خرید خانه های مورد علاقه و...) در کمتر سی سالگی

(08-10-2013 04:23 PM)جوادي نوشته شده توسط:  سلام آقا مهدي ...
من تازه عضو اين سايت ارزشمند شدم و خيلي از بودن با شما دوستان لذت ميبرم.
چند تا سوال داشتم.
1.باتوجه به اينكه من شهرستان هستم شما چه كاري رو برام پيشنهاد ميكنين ؟
2.چطور ميشه با گروه شما همكاري كرد ؟
3.اگه محصول خاصي رو برا كار كردن توي شهرستان ميشناسين به من معرفي كنين ...
1-شماباید با توجه به علایق کاری خودتون و قدرت باور و ذهنتون کاری رو انتخاب کنید .تنها توصیه ای که به شما میکنم اینه که بزارید اون چیزی که ذهنتون قبول میکنه اتفاق بیافته ..مطمئن باشید از راه شگفت خدا بهترین کار رو انجام خواهید داد.
2-به راحتی....تنها کافیه یکبار به دفتر تشریف بیارید تا از نزدیک با هم صحبت کنیم.و یا با بنده تماس بگیرید تا باهاتون راجع به این موضوع صحبت کنم
3-محصول که زیاده ....شما از طریق تاپیک "بسم الله الرحمن الرحیم" پیگیر باشید.

(08-10-2013 05:46 PM)iranboy نوشته شده توسط:  سلام جناب گل محمدی
شما الان در چه جایگاهی هستید؟ یادمه تقریبا حدود 1 سال پیش در یکی از تاپیکها که یادم نیست اسمش چی بود یک پست زده بودید که گفته بودید شروع کردم از زیر زمین خانه همچین جایی و عکس یک پرینتر چند دستگاه قیچی اینها بود که عکسشون گذاشته بودید در اون پست و میخواستم بگید الان در تاریخ امروز کجا در چه جایگاهی هستید و لطف کنید عکسش بزارید. موفق و پیروز باشید.
الان بنده صاحب یک شرکت بزرگ پخش هستم و در زمینه پخش مویرگی و عمده مواد غذایی فعالیت میکنم.

(08-10-2013 08:14 PM)آقا محسن نوشته شده توسط:  ممنون از پاسخ گوییت آقای گل محمدی
چطوری میتونیم با هم همکاری کنیم؟
یکی از دوستان من کارخونه کیک و کلوچه دلینا داره، هر باری هم بخواین میتونه ارزونتر از جاهای دیگه جور کنه، و البته سوسیس و کالباس سی سی هم هستش
اصلاً چه جوری میشه شمارو ملاقات کرد؟
کجا فعالیت می کنین؟
ممنون

به راحتی....تنها کافیه یکبار به دفتر تشریف بیارید تا از نزدیک با هم صحبت کنیم.و یا با بنده تماس بگیرید تا باهاتون راجع به این موضوع صحبت کنم
ما فعلا د ر سطح کرج فعالیت میکنیم.و دوستانی هم به صورت نمایندگی از طرف ما در سطح استان های دیگر فعالیت میکنند.

(08-10-2013 08:57 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  سلام داش مهدی
منم که آبجی کوچیکم یه عالمه سوال مهم دارم:

1- کی زن می گیری؟ چند تا؟
2- از بین همه حوزه هایی که از 3 سال پیش که می شناسمت تا حالا تست کردی کدومش را به ما و بقیه کسایی که می خوان تازه شروع کنن پیشنهاد می دی؟ چرا؟
3- کاری را از صفر شروع کنیم موفق تریم یا اینکه بریم کارمند بشیم یا شریک بشیم تو کاری که چندین ساله که یکی دیگه شروعش کرده؟

1-انشالله اگر خدا بخواد و خانواده خانم صدفی(که شامل خودشون،مادرشون و خواهرشون میشه) بزارند تا 3 سال دیگه Yosef.gif......چندتا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟4yajuyo4yajuyo یدونه
2-فروش کالاهای دیجیتال(نظیر گوشی موبایل ،تبلت و ...) چون هم مشتری های خوبی داره و هم فروشش نقده.
3-وقتی فرزند آدم متولد میشه تمام تلاشش رو میکنه تا بزرگش و کنه و بعدا افتخار میکنه که این فرزند منه .چون براش زحمت کشیدم.ولی وقتی بچه ی کسی دیگری رو برا یه مدت کوتاه هم بزرگش کنید...اون علاقه ای که به فزرند خودتون دارید رو بهش نخواهید داشت.
البته بحث سرمایه گذاری جداست..

(08-10-2013 10:04 PM)Elixir نوشته شده توسط:  1.ببخشید شما در شبانه روز چند ساعت میخوابید؟
2.جمعه ها هم کار میکنید؟
3.چند درصد از درآمدتون رو پس انداز می کنید؟
1-من در شبانه روز 7 ساعت میخوابم.(بعلاوه 2 ساعت هم در متروYosef.gif)
2-جمعه ها به قول استاد قربانیان(فیتیله...جمعه تعطیله)
3-تقریبا 30 دصد(البته بستگی به شرایط کاری داره)

(08-11-2013 01:04 AM)صدفی نوشته شده توسط:  موفقیت رو تو یک خط توضیح بده
رسیدن به تمام خواسته هایی که میتونه یه زندگی خوب رو برامون رقم بزنه(تنها از راه تفکر و تلاش)

(08-11-2013 09:55 AM)matarodi نوشته شده توسط:  شروع کار با مواد غذایی رو که آدم بتونه عملی شروع کنه لطفا توضیح بده؟
از کجا و چطور؟
از ویزیتوری برای یک شرکت و کم کم شروع مستقل از پخش یک محصول تا انشالله پخش یک سبد کالایی.
(08-13-2013 01:38 PM)alicpu نوشته شده توسط:  به به ببین کی اومده نشسته روی صندلی داغ مهدی جان گل و گلاب .
مهدی جان من را به خاطر می اوری . انشالله که خوب باشی.
مهدی جان حالا بریم سر سوالات .
مهدی جان گفتی کاردانی نرم افزار می خوانی . یعنی فنی حرفه ای خواندی در دبیرستان درسته . نظرت در مورد رشته ی کامپیوتر چیه
چرا در رشته ی کامپیوتر کار خودت را ادامه نمی دهی . یعنی کسب درامد در زمینه ی کامپیوتر
الان در زمینه ی چاپی بهترین روزت در این کار کی بوده و برای چی علتش را بگو
دوست داری با کی عکس یاد گاری بگیری
کم ترین درامدت در ماه چه قدر بوده به چه علت
بیش ترین درامد در ماه چه قدر بوده و به چه علت
روزی چند ساعت کار می کنی . ایا هشت ساعته مرسوم یا نه کم تر یا بیشتر
دوست داری بروی خارج و اون جا کار هایت را ادامه بدهی یا نه در وطن می مانی و همین جا کار هایت را می کنی
اهدافت از کار افرینی چیه که می خواهی کار خانه مواد غذایی بزنی
دوست داری به درامد ماهی چند میلیونی برسی که سیراب بشوی از لحاظ مادی
سفر های زیارتی دوست داری بیشتر کجا بروی
نظرت در مورد بنده چیست
نظرت در مورد دوست های عزیزمون اقای کاظمی و قربانیان نیز چیست
طرفدار کدام تیم هستی در ایران و ایا تعصب نیر برایش داری یا نه
از چه ورزش های خوشت می اید
خودت چه ورزشی را انجام می دهی
اگر بهت بگویند یک هفته دیگر در دنیا هستی چه کار های را انجام می دهی . البته خدا نکنه
اگر همین لحظه بهت 500 میلیون پول نقد بدهند و بگویند مال خودت چه کار هایی را باهاش انجام می دهی
به نظرت در سن 30 سالگی به اهداف میان مدت و کوتاه مدت می رسی یا نه
انشالله کی شیرینی دامادی را بخوریم
حیف که کرمانم . و گرنه با بچه های تهران می ترکوندیم . در مورد همین گروه راهکار و کار های دیگر
فعلا بذار سوالات را جواب بدهی و کمی داغ بشوی . تا بریم سر سوالات بعدی
اولش بگم علی آقا سوالات خیلی زیاد هست ولی به خاطر تو همه رو جواب میدم.

-نه من در دبیرستان رشته ام ریاضی-فیزیک بود.
-من هرگز ذهنم رو محدود نمیکنم و اون رو آزاد گذاشتم و بهش حق انتخاب دادم ولی در ابتدا باهاش قرار گذاشتم که مسیر میلیاردشدن رو طی کنه(نوع شغل مهم نیست).
-من الان در زمینه پخش مواد غذایی فعالیت میکنم.
-دوست داشتم با آقای قربانیان عکس بگیرم که اونم به هدفم رسیدم و میتونی تو آواتارم ببینی.
-درآمد مشخص نمیکنه که چقدره یه ماه کمه و یه ماهم متوسط و خوبه.در هر صورت ما راضی هستیم و به مسیرمون ادامه میدیم.
-روزی هشت ساعت کار میکنم ولی نه تنها کار بله با تفکر در کنار هم کار میکنم.یعنی روزی باهم 16 ساعت.
-نه علاقه ای ندارم وقتی میتونم تو کشور خودم پیشرفت کنم نیازی به خارج رفتن نیمبینم.ولی با کشور های دیگه همکاری در زمینه مواد غذایی خواهم داشت.
-هدف هم شاغل کردن بیشتر جوانان بیکار هست و هم درآمدزایی برای خودم.
-نیازی به سیراب شدن نیست کسی که تشنه باشه باید از هر راهی خودشو سیراب کنه.(این راه میتونه کلاه برداری و ... باشه)ولی من هر چقدر که پول بخوام.براش برنامه ریزی میکنم و هدف گذاری میکنم و با عشق تلاش میکنم تا بهش برسم.
-مشهد مقدس- کربلا
-نظر من در مورد شما:پسر خوب و فعالی هستی ولی هنوز نتونستی راه درستی رو برای ادامه مسیر زندگی انتخاب کنی..
-در مورد این عزیزان که بارها و بارها گفتم که واقعا عاشقشون هستم و از ته دل دوستشون دارم.
-زیاد به دیدن فوتبال علاقه ندارم.ولی فوتبالیست خوبی هستم.تو تیم محلی خودمون(پرواز) فوروارد و دروازه بان بودم ولی از وقتی که مسدوم شدم دیگه بازی نکردم(تقریبا 2 ماه).ولی از وقت گذاشتن برای دیدن فوتبال اصلا خوشم نمیاد.
-من از والیبال ، فوتبال ، بسکتبال و تنیس خوشم میاد.
-من خودم گفتم فوتبال بازی میکردم و الان هم بیشتر اوقات تنیس بازی میکنم.(بیشتر جمعه ها).والیبال هم بازی میکردم ولی وقتی مسدوم شدم دیگه نتونستم ادامه بدم.
-به زندگی عادی خودم ادامه میدم.چون به جایی رسیدم که دیگه ای کاش....ندارم.
-500 میلیون ؟؟؟؟؟؟؟مبلغی نیست ولی میتونه یکم منو در راه رسیدن به اهداف جلو بیاندازه.
-بله .
-فعلا معلوم نیست.ببینیم که چی میشه.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: محسن قلي زاده , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , جوادي , Delta.H , bitumen , iranboy , mir abbas , mardin-b , alicpu , artnus.s , مرتضی الهی , tondar12 , Elixir
08-13-2013, 09:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-13-2013 10:27 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #36

1- آقا مهدی جان , چه خاطره ای از من داری؟
2- در روز چند بار جملات تاکیدی را تکرار می فرمائید؟
3- مهمترین و زیباترین جمله تاکیدی شما چیست؟
4- در رابطه با اهدافت , تجسم هم داشته ای؟ چگونه؟
5- راهکار به چه نیتی شروع بکار کرد؟
6- روز اولی که وارد راهکار شدی , تا چه اندازه به موفقیت آن ایمان داشتی؟
7- جو راهکار چگونه است؟
8- عزیزان به چند صورت می توانند با راهکار همکاری فرمایند؟
9- قبل از حرکت کاری با نوشته های من و با خودم آشنا بودی. فکر میکنید چند درصد نوشته هایم با کار واقعیم تطابق دارد.
10- چه ویژه گیهائی جناب مهندس کاظمی و جناب میر عباس و جناب قربانیان (بخودم گفتم جناب25r30wi25r30wi25r30wi) دارند.
11- چگونه عزیزان می توانند در یک زمان چند شغل داشته باشند؟

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: bitumen , habib tousi , Delta.H , sir-mahyar , iranboy , mir abbas , mardin-b , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , مرتضی الهی , yu3f , Elixir , ahmad rezaee , hamid.h
08-13-2013, 10:11 PM
ارسال: #37
سلام مهدی جان.1-تا بحال خودتو جای مشتریات گذاشتی چی در موردت فکر میکنن؟
2-یکی از بهترین جملاتی که شنیدی و عمل کردی رو بهم بگو
3-ی کاری و پیشنهادی برای پیشرفت کاریم در حوزه ی سوپر مارکت

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , sir-mahyar , iranboy , mir abbas , mardin-b , سیدمهدی هاشمی , bitumen , مهدی گل محمدی , مرتضی الهی , Elixir
08-13-2013, 11:12 PM
ارسال: #38
سلام دوست عزیز آقای گل محمدی
با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما و تمامی گروه راهکار
1- در بازاریابی زعفران مغازه دارها به نداشتن مهر استاندارد کالا گیر میدادند.بسته بندی زعفران عیب داره . زمینه بسته بندی همرنگ
زعفرانه و خود زعفرانها اصلا" به چشم نمیاد.
2- برای عسلها که به نوبه خودم کیفیت آن را تایید میکنم مغازه دارها وقتی میگوییم تاییدیه 3% ساکارز آزمایبشگاه داره را به شوخی میگیرن
و میگن میتونی 10 هزار تومان بدی و هر نوع تاییدی بگیری. چی جوابشان بدیم
3-عسلها تا بحال 3 بار گران شده دلیل چیست؟
4- آیا وقت آن نرسیده با کارخانه ها و شرکتهای تولیدی با سابقه و تازه تاسیس وارد همکاری شوید.یکی از راههای گسترش راهکار گرفتن نمایندگی
دیگر محصولات و بازاریابی آن توسط اعضا میباشد.دلیل دیر اقدام کردن شما در این مورد چیست؟
5- قیمت زعفران شما نسبت به شرکتهای قدرتمند گلستان و بهرامن بالا میباشد برنامه ای برای پایین آوردن قیمت آن دارید؟

HuhHuhHuh

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
 تشکر شده توسط: jujushow , jahanagahi , Delta.H , maral 777 , سیدمهدی هاشمی , bitumen , kiarash64 , مرتضی الهی , sir-mahyar , Elixir
08-14-2013, 08:59 AM
ارسال: #39
ممنون از پاسخ گوييتون آقاي گل محمدي
دفتر شما كجاست؟
آدرس و تلفن رو لطف كنيد
الان تو دفتر چه چيزايي پخش مي كنيد؟

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: jahanagahi , bitumen , مرتضی الهی , Elixir , mardin-b
08-17-2013, 12:15 AM
ارسال: #40
(08-13-2013 09:57 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
1- آقا مهدی جان , چه خاطره ای از من داری؟
2- در روز چند بار جملات تاکیدی را تکرار می فرمائید؟
3- مهمترین و زیباترین جمله تاکیدی شما چیست؟
4- در رابطه با اهدافت , تجسم هم داشته ای؟ چگونه؟
5- راهکار به چه نیتی شروع بکار کرد؟
6- روز اولی که وارد راهکار شدی , تا چه اندازه به موفقیت آن ایمان داشتی؟
7- جو راهکار چگونه است؟
8- عزیزان به چند صورت می توانند با راهکار همکاری فرمایند؟
9- قبل از حرکت کاری با نوشته های من و با خودم آشنا بودی. فکر میکنید چند درصد نوشته هایم با کار واقعیم تطابق دارد.
10- چه ویژه گیهائی جناب مهندس کاظمی و جناب میر عباس و جناب قربانیان (بخودم گفتم جناب25r30wi25r30wi25r30wi) دارند.
11- چگونه عزیزان می توانند در یک زمان چند شغل داشته باشند؟
1-والا عمو هوشنگ لحظه به لحظه با شما بودن برای من خاطره اس.ولی یه خاطره جالب هست که هر وقت یادش میافتم از خنده روده بر میشم.
یه روز صب از مسیر فلکه گوهر دشت تا دفتر رو با عمو هوشنگ پیاده میومدیم.همینطور صحبت از برنامه ها و... میکردیم که یه دفعه عمو هوشنگ گفتش که من وقتی با شما ها هستم اصلا احساس سن بالا بودن نمیکنم. من گفتم :منم همینطور.....یه دفعه در یک عملیات انتهاری عمو هوشنگ یه چیز گفت که من تو خیابون دیگه نتونستم خودمو نگه دارم...بهم گفت که "البته این از بی ادبی تو که خودتو هم سن من میدونی Yosef.gif"
2-روزی حدودا 5 بار حداقل
3-من به اون چیزی که در ذهن خودم ساختم ،میرسم.چون قدرتش رو دارم.
4-بله ...بیشتر هنگام خواب و در هنگام رفت و آمد در مسیر کار تجسم میکنم.
5-به نیت کارآفرینی و انتقال تجربیات به اعضایی که میخواهند در مسیر میلیاردر شدن حرکت کنند.
6-چون ایمان 100 درصد داشتم وارد راهکار شدم.
7-والا ما که کلا در راهکار خنده و ماچ و ...دیدیم و در کل هر کسی که از محل کار به سمت خونه میره خسته اس ولی ما بر عکس مملوء از انرژی هستیم.
8-هر طور که خودشان بخواهند...همه ی راه های انتخاب همکاری با خود عزیزان است.
هم میتوانند به دفتر راهکار تشریف بیاورند و هم میتوانند با بنده تماس بگیرند تا راهنمایی کامل بکنم.
9-110 درصد.(عین واقعیت است).چون جدای از چیز های که شنیده بودم و در عمل هم از شما دیدم ...رفتار های حین کارتان واقعا شگفت زده ام میکرد...
10-پر انرژی بودن،با نشاط بودن،درست کار بودن،دلسوز بودن نسبته به کار،خنده رو بودن،با صفا بودن و خیلی صفات دیگر که باید در هنگام کار خود دوستان ببینند
11-زمانی که شغل اول خود را به مرحله نظارت یعنی مرحله ای که خود شخص دیگر در آن دخیل نباشد برسانند بعد به سراغ شغل بعدی بروند.

(08-13-2013 10:11 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  سلام مهدی جان.1-تا بحال خودتو جای مشتریات گذاشتی چی در موردت فکر میکنن؟
2-یکی از بهترین جملاتی که شنیدی و عمل کردی رو بهم بگو
3-ی کاری و پیشنهادی برای پیشرفت کاریم در حوزه ی سوپر مارکت
1-خدارو شکر از سفارشات بعدی که بعد از اولین خرید میدن ..اینو متوجه میشم که از راهکار راضی هستند.
2-همیشه خودت باش....کپی 100 تومان بیشتر نیست.
3-یه قسمتی از مغازه ات رو یا یه قسمت از قفس هاتو خالی کن و هر هفته یک محصول که پر فروش هست رو در اونجا بچین و با قیمت خرید بفروش.و بالای اون هم بزن فروش ویژه....غوغا میکنه.

(08-13-2013 11:12 PM)mardin-b نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز آقای گل محمدی
با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما و تمامی گروه راهکار
1- در بازاریابی زعفران مغازه دارها به نداشتن مهر استاندارد کالا گیر میدادند.بسته بندی زعفران عیب داره . زمینه بسته بندی همرنگ
زعفرانه و خود زعفرانها اصلا" به چشم نمیاد.
2- برای عسلها که به نوبه خودم کیفیت آن را تایید میکنم مغازه دارها وقتی میگوییم تاییدیه 3% ساکارز آزمایبشگاه داره را به شوخی میگیرن
و میگن میتونی 10 هزار تومان بدی و هر نوع تاییدی بگیری. چی جوابشان بدیم
3-عسلها تا بحال 3 بار گران شده دلیل چیست؟
4- آیا وقت آن نرسیده با کارخانه ها و شرکتهای تولیدی با سابقه و تازه تاسیس وارد همکاری شوید.یکی از راههای گسترش راهکار گرفتن نمایندگی
دیگر محصولات و بازاریابی آن توسط اعضا میباشد.دلیل دیر اقدام کردن شما در این مورد چیست؟
5- قیمت زعفران شما نسبت به شرکتهای قدرتمند گلستان و بهرامن بالا میباشد برنامه ای برای پایین آوردن قیمت آن دارید؟

HuhHuhHuh
1-نکته جالبی بود (نداشتن علامت استاندارد ولی محصولات غذایی مهمترین چیزشون داشتن کد بهداشت و شماره ثبته که خوشبختانه محصول ما داره و شما یا مشتریانتون میتونن استعلام کنند.تو کدوم نوع؟نوع کریستال منظورتونه؟

2-تنها جوابی که میتونید بهشون بدید اینه که ،مقداری از عسل بدید تا تست کنند.

3-متاسفانه نوسانات بازار باعث این افزایش میشود(از قبیل قیمت عسل،قیمت ظرف ،هزینه های بسته بندی)

4-دلیل ما به خاطر این است که گرفتن نمایندگی های شرکت های بزرگ نیاز مند داشتن ریشه مستحکم است که چون مجموعه راهکار یک مجوعه تازه متولد شده است.نیاز به مراقبت دارد وگرنه خیلی از کارخانه جات به ما درخواست همکاری داده اند ولی به دلیل اینکه خدای نکرده ما شاید نتوانیم پاسخگوی فروش آنها باشیم(به دلیل شروع تازه)..به هیمن دلیل سعی میکنیم اینکار را انجام ندهیم تا خدای نکرده وجه کاریمان و اعتبارمان خراب نشود.ما پله به پله پیشرفت میکنیم.

5-قیمت زعفران ما به دلیل خالص بودن زعفران و اضافه نکردن هیچ نوع مواد دیگری وقعا عالی است.و خود ما در استان البرز فروش فوق العاده ای داریم و به قطع میتوانم بگویم که 55 درصد عمده فروشان استان محصول مارا عرضه میکنند.

(08-14-2013 08:59 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  ممنون از پاسخ گوييتون آقاي گل محمدي
دفتر شما كجاست؟
آدرس و تلفن رو لطف كنيد
الان تو دفتر چه چيزايي پخش مي كنيد؟

دفتر در استان البرز مستقر میباشد(کرج)
آدرس:کرج گوهردشت خ یکم غربی ک دوم(شهید دستغیب) نبش کوچه 30 پلاک 512
تلفن:02634439846
زعفران(بسته بندی شده) ، عسل (بسته بندی شده) ، کنسرو ماهی،محصولات فله(نظیر زرشک ،آلو انجیر و...)

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , s_a , tondar12 , Elixir , mardin-b , sir-mahyar , hamid.h , dehvar
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی Delta.H 56 18,002 08-31-2013 05:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 12,026 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,367 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,472 01-19-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,338 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 13,007 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,389 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,637 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,915 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 14,158 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,330 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,753 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,261 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,901 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 919 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,196 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,096 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,466 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,392 09-16-2012 05:40 PM
  مهمانان صندلی داغ مهر ماه مــجــیــנ 2 1,100 09-12-2012 07:48 PM
آخرین ارسال: mosafere55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS