سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: صندلی داغ (برای نخستین بار در ایران) (/forumdisplay.php?fid=80)
+--- موضوع: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی (/showthread.php?tid=9279)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی - Delta.H - 08-07-2013 08:13 AM

نام: مهدی گل محمدی

مهارت و فعالیت ها: بازاریابی و پخش مواد غذایی، کاغذA4، تبلت، لباس و...

چاپ و تبلیغات

RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی - Delta.H - 08-07-2013 08:53 AM

با عرض سلام حضور همۀ میلیاردرهای آینده
فکر می کنم یکی از مفیدترین و شاید پر چالش ترین برنامه های صندلی داغ، همین تاپیک باشد!
مهدی گل محمدی را اکثر اعضای سایت می شناسند و بسیاری از دوستان او را از نزدیک دیده اند. ایشان جوانی خوش اخلاق، مؤدب، بسیار پرتحرک، خنده رو، شوخ طبع و فعال است و زمانی که در جمعی حاضر می شود با صحبت ها و حرکاتی که انجام می دهد در کانون توجه قرار می گیرد.
به راحتی می توان از ظاهر مهدی فهمید که چقدر اعتماد به نفس دارد و تا چه اندازه انرژی و امید به آینده در وی موج می زند.
ساکن تهران است و در حال تحصیل، که خودش برای شما از جزئیات خواهد گفت.
تا آنجا که می دانم ماشین مورد نظر او هیوندای جنسیس کوپه آلبالویی است و... بقیه را خودش می گوید!
او از سالها پیش وارد بازار کسب و کار شده و فعالیتهای مختلفی را تجربه کرده است. اما فعالیت جدی مهدی از همین سایت و با شراکت با یکی از اعضای انجمن شکل گرفت.
مهدی از اوایل سال 91 کار چاپ و تبلیغات و فروش هدایای تبلیغاتی را با همراهی ناصر صادقی آغاز کرد و... خودش به تفصیل توضیح خواهد داد.
در پرونده فعالیتهای شغلی مهدی دست فروشی هم می بینیم که فکر می کنم یکی از موضوعات جالب و داغ این برنامه باشد!
اما الان... مهدی عزیز در کنار بزرگانی همچون استاد کارآفرین هوشنگ قربانیان ، بازاری موفق بازار تهران میرعباس خالدی و مدیر محترم سایت، مهندس کامیار کاظمی گروهی بنام پخش راهکار را راه اندازی کرده اند و به عنوان مدیر ارتباط با مشتریان، بازاریابی و فروش در حال فعالیت و پیمودن پله های موفقیت به سوی میلیاردر شدن است.
از مهدی عزیز به خاطر قبول دعوت و نشستن روی صندلی داغ تشکر می کنم و داغ کردن صندلی را به شما دوستان محترم می سپارم!

RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی - مرتضی الهی - 08-07-2013 11:49 AM

باسلام به همه دوستان
و آقامهدی عزیز

1- قبل از کار چاپ وتبلیغات چه کارهایی رو تجربه کردی؟ وچی شد که رفتی سراغ تبلیغات؟
2- توچه مقطعی تحصیل میکنی؟
3- اهل مطالعه هستی؟ بیشتر چی میخونی؟
4- وقت آزادت رو چجوری میگذرونی؟ تفریحت چیه؟
5- هدفت برای آینده چیه؟ میخوای کجاباشی؟

موفق وپیروز باشی10_004

RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی - Delta.H - 08-07-2013 12:15 PM

البته طبق معمول ابتدا یک بیوگرافی مختصر از خودتان بگویید بعد به سئوالات دوستان جواب بدهید.

RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی - saeed.abdollahi - 08-07-2013 11:42 PM

درود
اگر بخوای برای 4سال اینده پیش بینی بکنید
4سال دیگه به کجا برسی و به چه چیزایی میرسی مهدی جان?

RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی - مهدی گل محمدی - 08-07-2013 11:56 PM

بسم الله الرحمن الرحیم
مهدی گل محمدی هستم 21 ساله.دانشجوی رشته نرم افزار.ساکن تهران.کارکردن رو دوست دارم.تو این 21 سالی که از خدا عمر گرفتم چندین کار متفاوت رو انجام دادم تجربه های شیرین و تلخی از کارها کسب کردم که باعث شده من امروز به اینجا برسم.اوایل سال 1390 تو گیر و داد دست و پنجه نرم کردن با کنکور بودم که با این انجمن آشنا شدم.بارها گفتم که من دوبار متولد شدم یک بار سال 72 یکبار هم سال 90 هنگام ورود به این انجمن.از وقتی که با انجمن آشنا شدم مسیر زندگیم عوض شد.همون سال وارد دانشگاه شدم و انشالله امسال مدرک کاردانیم رو میگیرم.

در خدمتتون هستم تا به سوالات شما عزیزان پاسخ بدم.

RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی - مهدی گل محمدی - 08-08-2013 12:12 AM

(08-07-2013 11:49 AM)مرتضی الهی نوشته شده توسط:  باسلام به همه دوستان
و آقامهدی عزیز

1- قبل از کار چاپ وتبلیغات چه کارهایی رو تجربه کردی؟ وچی شد که رفتی سراغ تبلیغات؟
2- توچه مقطعی تحصیل میکنی؟
3- اهل مطالعه هستی؟ بیشتر چی میخونی؟
4- وقت آزادت رو چجوری میگذرونی؟ تفریحت چیه؟
5- هدفت برای آینده چیه؟ میخوای کجاباشی؟

موفق وپیروز باشی10_004

سلام

1-قبل از کار چاپ نزد داییم کار میکردم.(البته از 8 تا 15 سالگی-و وقتی که مدرسه ها تعطیل میشد-سه ماه تابستان منظورمه). 2 ماه قبل از شروع اینکار یک بار خرید و فروش حبوبات(عدس به مقدار یک تن) انجام دادم.این کارهایی بود که من انجام دادم.

2-مقطع کاردانی.رشته نرم افزار

3-بله روزی سعی میکنم نیم تا یک ساعت مطالعه غیر درسی داشته باشم و در زمنیه درسیم هم روزی 1 ساعت مطالعه میکنم.

4-بیشتر وقت آزادم رو تو انجمن هستم.پنج شنبه شب ها با دوستان بیرون میرم و جمعه ها هم معمولا خونه هستم و استراحت میکنم.

5-برنامه های زیادی برای آینده دارم که یکیش ایجاد کارخونه های مواد غذایی هستش.
دوست دارم تا 10 سال آینده در سطح بین الملل حرف برا گفتن داشته باشم و مجموعه ام (راهکار) رو بین المللی کنم.

RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی - Elixir - 08-08-2013 12:31 AM

با سلام و تشکر از حضورتون.
1.چه انگيزه يا محرکي باعث شد شما سمت کسب و کار بيايد؟
2.به نظرتون نقطه ي نهايي دنياتون کجاست؟يعني به کجا به چي برسيد حس ميکنيد که واقعا به هرچي که خواستيد رسيديد؟
2.1.به نظرتون چند سال ديگه به اين نقطه ميرسيد؟
3.تا حالا شده از چيزي فرار کنيد؟از چي؟
*اگر فکر ميکنيد سوال آخرم زرده بهش جواب نديد.*
متشکرم!

RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی - صدفی - 08-08-2013 12:33 AM

واسه هم سن و سال های خودت چه حرفی داری بزنی مهدی جان؟
به نظرت دلایل عدم موفقیت جوون هامون چیه؟

RE: بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی - jahanagahi - 08-08-2013 12:43 AM

1- شکست چیست؟
2- باور چیست؟
3- بهترین جمله ای که شنیدید و باعث تحرک کاری شما شد.
4- من از نزدیک افتخار همکاری با شما را دارم و دقیقا موفقیت روزانه ات را لمس میکنم .سئوال اینست که زمانی که اهدافت را نوشتی و شروع به حرکت کردید , رسیدن به اهدافت را باور داشتی ؟
5- باور می کردید این انجمن بتواند در شما و عزیزان انجمن انگیزه موفقیت ایجاد کند؟
6- روز اول حرکت کاری چه خواسته ای داشتی؟ به آن رسیدی؟
7- چه پیش بینی برای 1 سال بعد راهکار را داری؟
8- اصل مهم شراکت چیست؟
9- نقطه ضعفت در کار چیست؟
10- نقطه قوتت در کار چیست؟

موفق هستی , موفقتر باشی.