ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ
زمان کنونی: 04-23-2024, 07:37 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مــجــیــנ
آخرین ارسال: مــجــیــנ
پاسخ: 40
بازدید: 9413

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ
09-15-2012, 06:55 AM
ارسال: #1
نام: محمد (MohamadMJ)

مشاغل و مهارت در زمینه :طراحی وب - کار در اینترنت - سئو و بهینه سازی وبسایت های اینترنتی - تعمیرات موبایل - تعمیرات کامپیوتر و لپتاپ - برق کشی ساختمان - سيستم حفاظت - سيستم صوتي و دزدگير ماشين

قوانین بخش صندلی داغ

شروع کنید

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: c4t3r , jahanagahi , MohamadMJ , m_grate29 , alicpu , sherafati , hamid.h
09-15-2012, 08:54 AM
ارسال: #2
RE: هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ
سلام
در گام اول يك معرفي شخصي ويك معرفي از تمام سوابق مفيدكاريتون بيان كنيد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: Haavin , iranboy , jahanagahi , MohamadMJ , m_grate29 , alicpu , sherafati
09-15-2012, 09:38 AM
ارسال: #3
RE: هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ
از کی ورود به دنیای طراحی وب شدید ؟؟؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MohamadMJ , m_grate29 , alicpu
09-15-2012, 11:43 AM
ارسال: #4
سلام محمد جان
شما طراحی وب رو آکادمیک یاد گرفتی یا به صورت تجربی؟
به نظرت چرا جامعه ما درآمد از نت رو به صورت درآمد قبول نداره؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , c4t3r , MohamadMJ , m_grate29 , alicpu , sherafati
09-15-2012, 01:13 PM
ارسال: #5
با توجه به مهارتهای زیادی که خوشبختانه دارید , از کدام مهارت اکنون درآمد زائی دارید؟

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: c4t3r , MohamadMJ , m_grate29 , alicpu , sherafati , amiryazdani138
09-15-2012, 01:47 PM
ارسال: #6
سلام
ميخواستم بفرماييد در نت ايران چطور ميشود يك ايده جديد رو بدون داشتن سرمايه و مهارت اجرا كرد؟؟؟
ايا در اين زمينه شركت/افراد معتبر وجود دارند كه همكاري خوبي داشته باشند؟؟؟
متاسفانه خيلي ديگر افراد مورد اعتمادي نميتوان پيدا كرد و همه براي فهميدن ايده ارتباط برقرار ميكند
ممنون خواهم شد جواب كامل و دقيقي بفرماييد
با تشكر

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: c4t3r , MohamadMJ , jahanagahi , m_grate29 , alicpu , sherafati , amiryazdani138
09-15-2012, 02:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-15-2012 02:15 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #7
سلام.
بصورت آزاد کار میکنید یا در قالب شرکت؟
به نظرتون میشه بصورت آزاد هم در زمینه ی طراحی سایت درآمد خوبی داشت؟
کدوم مهارتتون بیشترین میزان درآمد رو داره؟ اگه براتون مقدوره بگین متوسط برای هر طراحی سایت چقدر میگیرین؟
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , jahanagahi , m_grate29 , alicpu , sherafati , amiryazdani138
09-15-2012, 03:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-15-2012 03:36 PM، توسط MohamadMJ.)
ارسال: #8
(09-15-2012 08:54 AM)goldmen نوشته شده توسط:  سلام
در گام اول يك معرفي شخصي ويك معرفي از تمام سوابق مفيدكاريتون بيان كنيد

سلام دوست عزیزم 12_002
خب
من محمد جزایری هستم از اصفهان.
نسبت به خودم و سنم کارای زیادی رو تجربه کردم که خب نام برده شد. ولی علاقم به کارهای اینترنتی بیشتر از بقیه بود و باعث شد به خاطر هیجانی که داشت من بیشتر روی اون مانور بدم.
از حدودا 9 سال پیش با نت آشنا شدم. اول طبق معمول با چت و این چیزا آشنا شدم و بعد توی اون سن مسائل هک و امنیتی برام جالب شد و رفتم طرفش و خب چون یکم هوشم خوب بود. خیلی زود تبدیل به یه هکر خوب شدم مخصوصا یاهو. کم کم حس کردم کارم زشته و خب دوست نداشتم ادامه بدم و به همین ترتیب رفتم سراغ امنیت. یعنی سعی میکردم امنیت سایتهای دوستان و بقیه رو تا حدی که میتونم بالا ببرم. و بعد از یه مدت چون دیدم واقعا داره بد میشه برام ( وقتی به عنوان امنیت کار برای کسی کار کنی و بره به همه بگه من امنیت وبم رو خیلی بردم بالا متاسفانه هرچی هکر هست تیز میکنن واسه سایت و بالاخره میزنن و اینطوری آبرو مارو میبردن ) امنیت میتونه کاری بکنه که حداقل هر هکری نتونه راحت هک کنه و یا اگر قصد کرد هک کنه کارش سخت باشه. اگه نه نمیتونه صد در صد جلوشو بگیره.
خب در این زمانها کم کم وارد سایتهای کلیکی و باکس ها شدیم که نرم افزارهایی هم در این موضوعات پروژه کردم از جمله کلیک اتوماتیک با 170 سایت روسی که خب اول اول خداییش پول میدادن ولی بعدشض نه. خلاصه اینم متوجه شدیم که وقت تلف کردنه چون 2-3 سال بعد تازه فهمیدیم ای دل غافل الان که دیگه اینجور سایتها خوب کار نمیکنن خب ما هیچ حنری نداریم توی این نت. پس راهو یکم تغییرش دادیم.

لصولا چون امنیت هم کار کرده بودم توی باگ یابی قدرت خوبی داشتم. ( باگ = اشکالاتی توی سیستم ها و سایتها که میشه از اونا استفاده کرد برای کارهایی مثل نفوذ یا خلاصه کارهایی به سود خودمون )
یکی از بچه ها برنامه نویس خوبی بود و یه گروه تشکیل دادیم من پروژه و باگ رو میدادم و اون دوستم مینوشت و این شد کارای اولیه. یکی از برنامه های خوب اون موقمون. گروه های یاهو اجازه میدادن در 24 ساعت فقط 10 نفر داخلشون اضافه کنی و من کاری کردم این 10 نفر قفل میشد و میشد 1000 دفعه 10 نفر اضافه کرد.

خلاصه شروع کردیم نرم افزارهای تبلیغاتی طراحی کردن. اون زمان همه اسپمر وبلاگها رو میشناختن و ما با مشاهده نمونه های انگلیسی تونستیم اسپمر روم های یاهو و اف بی و اینجور سایتها رو بزنیم که خب سخت بود ولی خوب بود.

در ضمنه وب خب دوستای علاقمند زیادی اطرافم بودن که خب باعث شد منم برم یه سایت بزنم با جوملا و کم کم وارد کار بشم. اول کار html و css رو خوندم و برای خودم تمرین میکردم مثل ادیت و ویرایش قالب وبلاگ و این کارا.
کم کم با وردپرس آشنا شدم که اصل کارمم با وردپرس هست یه جورایی در حد و اندازه خودم توی همه زمینه های وردپرس مچ شدم. از جمله خودش و قالبش و امنیتش و بهینه سازیش.
این بود که یه تعداد سایت برای خودم بالا میاوردم و کار میکردم روشون. به درآمد میرسیدن نویسنده میگرفتم براشون و سایت اتوماتیک بالا و بالاتر میرفت. و منم پولی که در میومد با نویسنده ها تقسیم میکردم.
بعد کم کم این کارو برای دوستان هم انجام دادم و به همین ترتیب باز تر شد محیط کاریم.

چقدر گفتم.
اگر موردی اشاره نکرده بودم بگین گلدمن عزیز. 10_004
(09-15-2012 09:38 AM)c4t3r نوشته شده توسط:  از کی ورود به دنیای طراحی وب شدید ؟؟؟
سلام 12_002
دقیقا نمیدونم زمانش رو ولی خب میشه گفت از همون اول چون صد در صد آدم وبلاگ میزنه قالب ادیت کردنو یاد میگیره. اونم خودش میشه مدلی از طراحی و ویرایش وب.

(09-15-2012 11:43 AM)SHAYAN.IRANI نوشته شده توسط:  سلام محمد جان
شما طراحی وب رو آکادمیک یاد گرفتی یا به صورت تجربی؟
به نظرت چرا جامعه ما درآمد از نت رو به صورت درآمد قبول نداره؟

سلام عزیزم 12_002
میشه گفت تجربی. یعنی کلاسی نرفتم ولی خب مقاله زیاد خوندم.
خب راستش جامعه ما هنوزم خیلیهاشون فقط کسایی که انقدر کار میکنن تا شب از خستگی دم در خونه خوابشون ببره رو به عنوان یک مرد شریف و کاری میشناسه و تا وقتی با بدنت کار نکنی و خستگی رو توی بدن نبینن کار رو کار حساب نمیکنن.
یعنی من به شخصه 10 برابر حقوق پدرم هم کار کنم چون ایشون در حال حاظر بازنشسته هستن و قدیم در کارخانه سیمان سپاهان کار میکردن. بازم میگه من کار میکردم نه تو. مورد دیگه زن ها هم بر این باور هستن که اگر شوهرشون همیشه خونه باشه و برای کار بیرون نره اون زندگی زور خسته کننده میشه و به پایان میرسه که خب اونا هم حق دار.
پس خب باید با مرور زمان این نوع کار رو گنجوندش بین مردم و در حال حاظر اکثرا میگن شغل دوم در صورتی که شغل اولشونه.
یه مورد دیگه کار توی نت چند بخش میشه. یا محصول میدی
یا خدمات میدی
یا سایت میزنی و اطلاعات جدید و این چیزا ارائه میدی
باید دونست که خیلی ریسک هست توی کارهای اینترنتی
خود من شخصا ارزش یکی از سایتهام به 12 میلیون رسید و توی یک شب طوری شد 200 تومنم ارزش نداشت.
کلا یکم باید ریسک پذیر بود همونطور که بعضا یک شبه میبره هوا. ممکنه یک ثانیه ای بزنه زمین. البته راههای پیشگیری هست ولی خب باید شناخت. من شخصا خیلیشو نمیشناختم و تجربه تلخشون باعث شد خوب توی ذهنم بمونه.
(09-15-2012 01:13 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  با توجه به مهارتهای زیادی که خوشبختانه دارید , از کدام مهارت اکنون درآمد زائی دارید؟

سلام استاد عزیز 12_002
خب راستش شرایط دانشجویی یه جورایی مجبورم کرده بیشتر پایبند همین اینترنت باشم.
برای مثال برق کشی ساختمان با یکی از دوستام شروع کردیم
ایشون الان سربازی هستن و من دانشجو

تعمیرات موبایل کار میکردم داخل مغازه ولی خب همین تیو مغازه موندنم جلوی همه کارامو میگرفت

کامپیوتر و لپتاپ هم همینطور. ولی بازم کسایی که منو میشناسن کاری داشته باشن خونه مارو به مغازه ترجیح میدن.
میشه گفت از هر کدومش یه چیزی میاد دستم ولی بخوام اصلیشو بگم همون تجارت اینتنتی هستش 10_004

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: jahanagahi , motafaker77 , m_grate29 , SHAYAN.IRANI , alicpu , sherafati , amiryazdani138 , Delta.H , hamid.h
09-15-2012, 03:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-15-2012 03:46 PM، توسط MohamadMJ.)
ارسال: #9
(09-15-2012 01:47 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  سلام
ميخواستم بفرماييد در نت ايران چطور ميشود يك ايده جديد رو بدون داشتن سرمايه و مهارت اجرا كرد؟؟؟
ايا در اين زمينه شركت/افراد معتبر وجود دارند كه همكاري خوبي داشته باشند؟؟؟
متاسفانه خيلي ديگر افراد مورد اعتمادي نميتوان پيدا كرد و همه براي فهميدن ايده ارتباط برقرار ميكند
ممنون خواهم شد جواب كامل و دقيقي بفرماييد
با تشكر

سلام داداش سجاد گلم 12_002
یکی دیگه از مشکلات ایده های جدید توی ایران همینه سجاد جان. جایی برای ثبت ایده ها نیست.
یکی دیگه از ریسکهایی که توی تجارت اینترنتی ( البته مخصوصا برای ما ایرانیا ) هستش همین دزدیدن ایده هاست که خب متاسفانه مجبوری اعتماد کنی
شرکت هایی در ضمین هطراحی دیدم که میگفتن ایدتون رو طراحی میکنیم و شراکت میکنیم باهاتون. ولی خب اونا هم کم کم آمارشون خراب شد.

در ضمن بزار آب پاکی هم یه جورایی بریزم روی دستت.
مثلا شما یه سایت خفن با یه شخص وحشتناک درستکار بالا میاری و کارت رو میخوای شروع کنی. سایت شما امروز که بیاد بالا اگه من مثلا ازش خوشم بیاد یک هفته بعدش کپی کامل سایتتو بهت میدم. پس با این اوضاع نمیشه زیاد روش حساس شد. مگر اینکه سایت که قراره شروع بکار کنه شروعش فوق العاده طوفانی باشه. تبلیغات گسترده و خلاصه خیلی پر قدرت و پیچیده باشه.

من خودم عادت داشتم در این مسائل گروه جمع کن. یعنی یه سری بچه ها که هر کدوم یه کاری بلد بودن دور هم مع میکردم و خب چند روزی باهاشون حرف میزدم و از بینشون کسایی که میتونستم اعتماد کنم رو جدا میکردم و کارم رو شروع میکردم.
البته راههای دیگه ای مثل بستن قرارداد ها یا معاملات حظوری هم هست که خب اونطوریم میشه پایرو محکم کرد.
این نکته برام تجربه شده. طراحی طرح سایت شمارو بزنه اگر خوب باشه یا مجبوری باهاش شریک بشی. یا مطمئن باش طرحتو اونم کنارت میاره بالا.
البته همیشه اینطوری نیستا ولی خب تجربه من و دوستانم اینو میگه.
(09-15-2012 02:07 PM)پرواز نوشته شده توسط:  سلام.
بصورت آزاد کار میکنید یا در قالب شرکت؟
به نظرتون میشه بصورت آزاد هم در زمینه ی طراحی سایت درآمد خوبی داشت؟
کدوم مهارتتون بیشترین میزان درآمد رو داره؟ اگه براتون مقدوره بگین متوسط برای هر طراحی سایت چقدر میگیرین؟

سلام دوست عزیزم 12_002
در حال حاظر آزاد کار میکنم ( دلیل : دانشجو و مشمول خدمت = شرکت بی شرکت )
آزاد هم میشه. وقتی من برای شما کار کنم و شما ازم راضی باشی خب منو به دوستاتون معرفی میکنید و به همین سادگی اعتماد ها بیشتر میشه به من و همچنین مشتریام بیشتر میشن. پس میشه به درآمد خوبی رسید

خب هر کدوم مهارت هایی که دارم به صورت حرفه ای بچسبم بهش مطمئنا درآمد خوبی خواهد داشت. ولی من از بینشون کار توی وب رو انتخاب کردم که خب خدارو شکر. هزینه هر مدل سایت هم به خودش بستگی داره. چقدر کار میبره. چقدر باید کار کنه. قدر کد زنی نیازه. چقدر گرافیک نیازه. چون همه این کارارو من شخصا انجام نمیدم. مثلا من از گرافیک متنفرم و یکی از دوستان کارای گرافیکی رو انجام میده. 10_004

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , seraj , motafaker77 , alicpu , sherafati , پرواز , Delta.H , hamid.h
09-16-2012, 05:26 PM
ارسال: #10
سلام
- به نظرتون کسی الان بخاد یه سایت مثل ایستگاه بالا بیاره تا به اون درامد برسه چقدر براش خرج داره؟
- آیا اصولا کار کردن در وب با توجه به مشکلات جسمی که ممکنه با کار زیاد با کامپیوتر بوجود بیاد میصرفه؟
- بهترین شغلی که الان میشه تو وب انجام داد به شرط اینکه طرف دانش بالای کامپیوتری نداشته یاشه چیه؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MohamadMJ , alicpu , sherafati
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی Delta.H 56 17,907 08-31-2013 05:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 13,093 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 11,954 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,330 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,229 01-19-2013 07:48 AM
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,272 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 12,954 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,324 11-24-2012 11:15 AM
  اگر سوالی هست در خدمتم! nami 67 12,455 11-22-2012 12:48 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,602 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,824 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 13,959 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,316 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,699 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,210 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,818 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 907 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,146 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,067 09-26-2012 06:56 PM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,348 09-16-2012 05:40 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS