ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
زمان کنونی: 03-29-2024, 01:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: Delta.H
آخرین ارسال: صدفی
پاسخ: 57
بازدید: 17803

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
08-21-2013, 03:02 PM
ارسال: #1
نام: شهرزاد صدفی

مهارت و فعالیت ها:
  • پیمانکاری سرویس مدارس
  • تعمیرکاری رادیو تلویزیون و موبایل
  • مدیریت انبار قطعات

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , odise , Elixir , بابایی , mardin-b , mir abbas , jahanagahi , s_a , iranboy , bitumen , sir-mahyar , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , مرتضی الهی , minoo , شراره1
08-21-2013, 03:23 PM
ارسال: #2
RE: بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
بیست و سومین صندلی داغ با تمام برنامه های پیشین یک تفاوت اساسی دارد و آن هم حضور یک بانوی کارآفرین برای اولین بار در این برنامه است.
خانم شهرزاد صدفی یکی از اعضای فعال و پرتلاش انجمن کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران و یکی از چهره های موفقی است که می تواند الگویی برای سایر بانوانی باشد که نمی خواهند طبق رسم و سنت فقط خانه داری کنند بلکه تمایل دارند در رشد و پیشرفت خود، خانواده و جامعه ای که به آن تعلق دارند سهمی داشته باشند.

خانم صدفی گرامی از اینکه دعوت ما را برای نشستن بر روی صندلی داغ پذیرفته اید بینهایت سپاسگزارم.
لطفاً بیوگرافی مختصری از خودتان بدهید تا دوستان سئوالات خود را آغاز کنند.

متشکرم.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: Elixir , بابایی , mardin-b , mir abbas , jahanagahi , s_a , iranboy , bitumen , sir-mahyar , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , مرتضی الهی , minoo , alinoori
08-21-2013, 03:28 PM
ارسال: #3
RE: بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
خانم صدفی منتظر شنیدن تجاربتون هستیم

بزرگترین کشف نسل ما این است که انسان با تغییر شیوه نگرش خود می تواند زندگیش را تغییر دهد!!
تلفن من : 09393569499
آیدی من : aliramzantabar@gmail.com
آیدی یاهو من : roze_nilirang67@yahoo.com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , بابایی , jahanagahi , s_a , Delta.H , bitumen , mohammadshamosi , minoo , شراره1 , ehsan234
08-21-2013, 03:34 PM
ارسال: #4
خانم صدفي سلام
كامنتهاي اميدوار كننده شمارو تو بعضي مطالب ديده بودم، خوشحال ميشم از اول بگين از كجا شروع كردين؟
شرايط خانوادگيتون و اينكه خونواده چجوري تو اين راه كمك يا مانعتون شدند رو بيان كنيد.
و اينكه با چه كسي شروع كردين و با چقدر سرمايه؟
در مورد مجوز هم بگين.
ممنون

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: Elixir , بابایی , mir abbas , jahanagahi , s_a , Delta.H , habib tousi , iranboy , bitumen , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , مرتضی الهی , minoo
08-21-2013, 10:39 PM
ارسال: #5
بنام خدا
اول از همه میخوام از آقا حمزه یه تشکر ویژه داشته باشم برای زحماتی که برای انجمن میکشند
شهرزاد صدفی هستم 30 ساله.مهندس الکترونیک هستم.ساکن تهران.کار کردن جزء علایقم هست. 13 سال سابقه کار دارم مدیر انبار قطعات شرکتهای بزرگی مانند :
3سال شرکت ال جی (گلد ایران)
3سال شرکت سامسونگ (سام سرویس)
4 سال شرکت سونی (ایران ضبط)
1سال شرکت پارس کامتل
بوده ام بعد از 11 سال کارمندی احساس کردم دیگه کشش ندارم و باید برای خودم کار کنم چون خیلی از سن کم هم وارد دنیای کار شدم از لحاظ روحی و جسمی احساس ضعف میکردم.
والان 2 سال هست که پیمانکار سرویس مدارس هستم تو مناطق 2 و 5 تهران فعالیت میکنم 10 تا مدرسه رو ساپورت میکنم
تو شروع کار جدیدم همه گفتن نمیتونی ولی من چون به خودم ایمان داشتم با همه جنگیدم و گفتم میتونم و خودمو اثبات کردم
80 درصد موفقت خودم رو مدیون این انجمن و دوستانم هستم همچنین همسرم جناب آقای شهراسبی همراه بسیار خوب و دلگرمی من بودند.
دوست دارم درسمو ادامه بدم ولی متاسفانه مشغله نمیزاره البته بیشترش تنبلیه
کارمو با مشورت با یکی از دوستان قدیمیم که تو این کار بود استارت زدم
من چون از طریق مدرسه آشنا داشتم احتیاج به مجوز و... نداشتم ولی برای شروع این کار باید یه شرکت حمل و نقل یا آژانس تاکسی ثبت کنید

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , habib tousi , mir abbas , iranboy , bitumen , Elixir , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , s_a , دنیا1 , مرتضی الهی , minoo , tarfand , سودابه , شراره1 , arsho , shahrasebi , petro.shamim
08-21-2013, 11:21 PM
ارسال: #6
سلام خانم صدفی
1-روزانه چند ساعت کار میکنید؟
2-حیوان خانگی دارید؟
3-چه چیزی رو مهم ترین اصل در کار میدونید؟
4-ودر آخر لطف کنید یک جمله آموزنده برای کسانی که تازه میخوان کاری رو شروع کنند بگید.
ممنون.موفق باشید.

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , bitumen , Delta.H , Elixir , jahanagahi , minoo , شراره1
08-21-2013, 11:35 PM
ارسال: #7
(08-21-2013 11:21 PM)iranboy نوشته شده توسط:  سلام خانم صدفی
1-روزانه چند ساعت کار میکنید؟
2-حیوان خانگی دارید؟
3-چه چیزی رو مهم ترین اصل در کار میدونید؟
4-ودر آخر لطف کنید یک جمله آموزنده برای کسانی که تازه میخوان کاری رو شروع کنند بگید.
ممنون.موفق باشید.

سلام خدمت جناب iranboy گرامی

1.تقریبا حدود 5 ساعت سر گار هستم
2.خیر ولی تصمیم دارم بخرم
3.پشتکار.توکل به خدا. ایمان قوی .نگرش مثبت
4.هیچ گاه از لطمات و صدمات ناشی از کار نترسید با آگاهی و علم و نگرش مثبت و توکل به خدا برید جلو محاله موفق نشید

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , bitumen , maral 777 , sir-mahyar , Delta.H , mohammadshamosi , s_a , Elixir , jahanagahi , mir abbas , iranboy , مرتضی الهی , minoo , tarfand , شراره1 , petro.shamim
08-22-2013, 09:06 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-22-2013 02:25 PM، توسط صدفی.)
ارسال: #8
سلام خانم صدفی عزیز

چندتا سوال ازتون داشتم :
1- گفته بودین که در تعمیرات موبایل و وسایل تبحر دارین.به نظرتون با وضع موجود در بازار ، یک خانم میتواند در این حرفه ها مشغول باشد؟وضع موجود منظورم دید ما ایرانی هاست و بس
2- اگر شما به 10 سال قبل برگردید مسیر جدیدی را انتخاب میکنید یا همین مسیر را در پیش میگیرید؟
3- آیا کارآفرینی بر خلاف نظر بسیاری از ایرانی ها ، فقط مختص مرد خانه و آقایان است؟

موفق هستید موفقتر باشید
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , Delta.H , Elixir , jahanagahi , مرتضی الهی , minoo , petro.shamim
08-22-2013, 10:16 AM
ارسال: #9
چه جالب، تو منطقه سكونت ما فعاليت مي كنيد!
اينكه نياز به مجوز نداشتيد!!! يه خورده غير منطقيه چون اين كار، كار بسيار پر خطريه و بايد امنيت بچه ها تأمين شه!
الانم مجوز نداريد؟!
چن تا ماشين در اختيارتونه؟
آژانس تاكسي هم داريد يا فقط به كار مدارس مي رسيد؟
يه نمونه از دريافتي از مدارس رو ميتونيد بيان كنيد؟ فقط بگين بابت يه ماشين از مردم چقدر ميگيرين؟ يعني نرخ ثابتي داره يا نه؟

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , Elixir , jahanagahi , مرتضی الهی , minoo
08-22-2013, 12:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-22-2013 12:52 PM، توسط صدفی.)
ارسال: #10
(08-22-2013 09:06 AM)pars_gostar نوشته شده توسط:  سلام خانم صدفی عزیز
چندتا سوال ازتون داشتم :
1- گفته بودین که در تعمیرات موبایل و وسایل تبحر دارین.به نظرتون با وضع موجود در بازار ، یک خانم میتواند در این حرفه ها مشغول باشد؟وضع موجود منظورم دید ما ایرانی هاست و بس
2- اگر شما به 10 سال قبل برگردید مسیر جدیدی را انتخاب میکنید یا همین مسیر را در پیش میگیرید؟
3- آیا کارآفرینی بر خلاف نظر بسیاری از ایرانی ها ، فقط مختص مرد خانه و آقایان است؟

موفق هستید موفقتر باشید
1. چرا نمیتونه دید ایرانی به خودش مربوطه چه دلیلی داره یه خانم به خاطر فلان دید یه شهروند کوته فکر پیشرفت نکنه من خودم به شخصه حرف هیچ احدی اندازه سر سوزن هم ارزش نداره
2.خیر همین مسیر رو انتخاب میکنم فقط شاید خیلی زودتر از کارمندی دست بکشم
3.خییر خانم ها به کررات نشون دادن که چقدر در این زمینه موفق شده اند

تشکر شده توسط: s_a , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , sir-mahyar , Elixir , jahanagahi , mir abbas , دنیا1 , iranboy , مرتضی الهی , minoo , سودابه , شراره1 , ALISAT200
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 12,980 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 11,893 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,304 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,106 01-19-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,231 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 12,892 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,151 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,515 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,788 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 13,872 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,302 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,616 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,128 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,732 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 903 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,082 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,058 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,351 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,307 09-16-2012 05:40 PM
  مهمانان صندلی داغ مهر ماه مــجــیــנ 2 1,075 09-12-2012 07:48 PM
آخرین ارسال: mosafere55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS