ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چهارمین صندلی داغ - تقریبا همه مشاغل !!!
زمان کنونی: 05-04-2024, 02:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 29
بازدید: 10001

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چهارمین صندلی داغ - تقریبا همه مشاغل !!!
09-14-2011, 12:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2011 01:02 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #21
RE: چهارمین صندلی داغ - تقریبا همه مشاغل !!!
بسيار ممنون و سپاسگذار از پاسخ‌هاي صميمي و تاثير گذارتان.
دوش با من گفت، پنهان، كارداني تيز هوش * كز شما پنهان نشايد داشت راز مي فروش
گفت آسان گير بر خود كارها، كز روي طبع * سخت مي گيرد جهان بر مردمان سخت كوش
تا نگردي آشنا زين پرده رمزي نشنوي * گوش نامحرم نباشد جاي پيغام سروش

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , dara , jahanagahi , shahram......32 , mohajer.my , alicpu , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , mahdi5e , hajimorad , manager.winer , samiar afshari
09-14-2011, 01:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2011 01:06 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #22
(09-14-2011 12:27 PM)سخنگوی دولت نوشته شده توسط:  به: جناب آقای jahanagahi که فرموده بودند:
- سخنگوی عزیز بقول خود وفا نکرد. نه صندلی آورد و نه پماد.

سلام استاد عزیز.
دوستان به جای ما سوال کردند و ما خاندیم و بهره مند شدیم و لذت بردیم.
پماد سوختگی برای امثال من نیاز است و نه شما.

اما در مورد صندلی. صندلی شما باید بزرگ باشه از اون مدل مدیر عاملی ها که متاسفانه سایز شما را نداشتم.

سخنگوی شیرین سخن عزیز شما که تشریف نداشتید بدانید چقدر داغ شده بودم سه لیتر آب یخ خوردم. باشه نوبت شمای عزیز رسید حداقل 100سئوال می پرسم.
ولی خوب در قالب این 100سئوال به گنجینه ای از معلومات دست پیدا میکنم. موفق هستی , موفقتر باشی.

امشب هم وقت دارم. دوست دارم چند سئوال جانانه بپرسی که جوابش مفید برای حرکتهای عزیزان انجمن باشد.اعتماد بنفسشان را بیشتر و بیشتر کند .به هدفهایشان ایمان داشته باشند . راحتتر از شر دیوار ذهنی خلاص شوند و ....معمولا اهالی برره بالا خوب سئوال میکنند. موفقتر باشی و سرفراز.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , shahram......32 , azam , iranboy , alicpu , amiryazdani138 , Mind , almas , maxsoulfly , مرتضی الهی , alireza091111 , manager.winer
09-14-2011, 01:45 PM
ارسال: #23
بسیار ممنون از آقای قربانیان پدر بسیار عزیز انجمن
برای تمام راهنماییها و لطف های بی دریغشون به اعضای انجمن

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi , shahram......32 , mohajer.my , iranboy , alicpu , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , alireza091111 , hajimorad , manager.winer
09-14-2011, 01:56 PM
ارسال: #24
(09-14-2011 01:45 PM)arshad نوشته شده توسط:  بسیار ممنون از آقای قربانیان پدر بسیار عزیز انجمن
برای تمام راهنماییها و لطف های بی دریغشون به اعضای انجمن

ممنونم. من قلبم مشکل دارد و طاقت شنیدن این همه محبت را ندارم.Heart

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهتاب , mostafa ghobadi , shahram......32 , mohajer.my , azam , alicpu , amiryazdani138 , Mind , almas , maxsoulfly , مرتضی الهی , alireza091111 , manager.winer
09-14-2011, 02:28 PM
ارسال: #25
اول سلام به همه دوستان و اقای قربانیان عزیز
واقعا خسته نباشید
مرسی که ما رو قابل دونستید و جواب ما رو دادید
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , mostafa ghobadi , shahram......32 , mohajer.my , alicpu , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , manager.winer
09-14-2011, 02:40 PM
ارسال: #26
یه دونه سوال : تو کدوم یک از این شغلهایی که تا به حال داشتید موفق تر بودید؟
دو دونه سوال: تو کدوم یک از این شغلهایی که تا بحال داشتید کار گروهی شما موفق تر بوده؟
سه دونه سوال: تو کدوم یک از این شغلهایی که تا بحال داشتید آرامش بیشتری داشتید؟
چاردونه سوال: اگه بهتون بگویند فقط برای یه 24 ساعت می تونید به بهترین آرزویتون برسید و این آرزو فقط و فقط 24 ساعت دووم داشته باشه. اون آرزوی شما کدومه؟

آخرین سوال: آقا شما چرا اینقده با حالی؟

[تصویر: Money-Bag3-428x500.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , mostafa ghobadi , mohajer.my , iranboy , alicpu , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , Mrs.Seyedi , مرتضی الهی , manager.winer
09-14-2011, 03:14 PM
ارسال: #27
یه دونه سوال : تو کدوم یک از این شغلهایی که تا به حال داشتید موفق تر بودید؟
جواب : شاید تعجب کنید بعد از اینکه 15 سال قبل مطالعات تفکر مثبت را شروع کردم دست به هر شغلی زدم عاشقش شدم و در آن شغل موفق بودم (وقتی وارد شهری برای کار می شوم , اول عاشق شهرش میشم و بعد عاشق مردمانش خواهم شد و درنهایت عاشق شغلم.)من عاشق تک به تک شغلهایم بودم.
دو دونه سوال: تو کدوم یک از این شغلهایی که تا بحال داشتید کار گروهی شما موفق تر بوده؟
در هیچکدام کار گروهی نداشتم و خودم نظارت شدید بر همه شغلهایم داشتم.در بسته بندی قند 70 نفر و در آموزشگاه رانندگی 40 نفر و در توزیع لوازم بهداشتی 5 نفر و در گل زدن چینی 10 نفر در کله پاچه ای (آخ چه کیفی میکردم هر روز جایتان خالی مغز و زبان و گوشتم مهیا بود)2نفر.در باشگاه بیلیارد(عاشق بازیش بودم و همیشه یک میزش مربوط به خودم بود. حاضرم مسابقه بدم)4 نفر. باور کن دیگه یادم نیست. من 45 ساله بودم با دنیائی از انگیزه و هدف و شوق و ذوق برای برطرف کردن مشکلات مالی. دیوار ذهنی را شناختم و حس کردم جثه ای ندارد و می توانم حریفش باشم .آخه در جوانی بوکسور بودم.اثری از دیوار ذهنی باقی نماند. می رفتم و می رفتم مشکلات از جلو پام بلند می شدند و کنار می رفتند. زمان و مکان هم با من بود. اراده میکردم و پول در می آوردم و پولها فامیل هم بودند و وقتی می دیدند فامیلهایشان بطرف من می آیند آنها هم خدا خواسته پیشی میگرفتند و وارد جیبم می شدند. هدف بود و ایمان . ایمان بود و باور .باور بود و انگیزه .سند خرید قبرم را نگاه میکردم نوشته بود: قطعه36ردیف 38و شماره 47
فکر میکردم اگر روزی من مردم در آن روز اگر چند دقیقه بمن مهلت بررسی زندگیم را بدهند چه خواهم گفت؟و جواب می دادم که نتوانستی موفق شوی و رفتی.چرا خجالت کشیدی ؟چرا اعتماد بنفست از بقیه انسانها کمتر بود؟ تو که خودت را زرنگ می دانستی .چه شد زرنگی ؟

شروع کردم و مانند بولدرز جلو رفتم.
سه دونه سوال: تو کدوم یک از این شغلهایی که تا بحال داشتید آرامش بیشتری داشتید؟
در تمامی شغلها. چون عاشقشان بودم. فرزندانم بودند. مگر می شود فرزندی را برتر از فرزند دیگر تصور کرد؟
چاردونه سوال: اگه بهتون بگویند فقط برای یه 24 ساعت می تونید به بهترین آرزویتون برسید و این آرزو فقط و فقط 24 ساعت دووم داشته باشه. اون آرزوی شما کدومه؟
- ازدواج پسرم. اما نمیشه چون قرار برای 2 ماه دیگر گذاشته شد. تشکر میکنم و میگم ممنون این 24 ساعت مهلت را به عزیزان دیگرم بدهید.
آخرین سوال: آقا شما چرا اینقده با حالی؟
ممنونم. من سعی کردم فاصله ها را کوتاه کنم و خود را در سن عزیزان انجمن حس کرده و شرایط روحی و کاری آنان را بدانم. جوان از مسن فقط نصیحت شنیده. رفاقت و دوستی ندیده. امر و نهی شنیده.همین باعث لطف عزیزان نسبت بمن شده است.ممنونم از سئوالات خوب و حکیمانه ات . در این سئوالات خواستم کل مطالبی که لازم برای شنیدن عزیزان باشد بازگو کنم.
آخی . آب یخ . نبود. با اجازه برم سر یخچال.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهتاب , 3ObHaN , YashaR1989 , MARYAR , کامیار کاظمی , sajjad , mostafa ghobadi , dara , madar , mehdi098 , mas , toranj63 , arash67 , shahram......32 , saeed225 , mohajer.my , reza_egbali , azam , M3HDI , iranboy , farzin1 , alicpu , amiryazdani138 , حامد , Mind , jimjim , maxsoulfly , Mrs.Seyedi , مرتضی الهی , alireza091111 , ahmad rezaee , hajimorad , manager.winer , samiar afshari , dehvar
09-14-2011, 10:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2011 10:41 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #28
من می نویسم تا یادآوری کنم و می خوانم تا یاد بگیرم(راهنما)

امشب آخرین زمان صندلی داغ من بود. ممنونم از عزیزانی که مطالب را خواندند و یا نخواندند. از عزیزانی که سئوال کردند و یا سئوال نکردند . موفقتر باشید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , MARYAR , مهتاب , sajjad , کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , shahram......32 , azam , alicpu , M3HDI , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , Mrs.Seyedi , مرتضی الهی , alireza091111 , hajimorad , manager.winer , samiar afshari
09-14-2011, 11:30 PM
ارسال: #29
اقــــــــــــــــــا هوشنگ گل .
دستت درد نکنه ! بازم ببخش صندلی شما یکم داغ تر از بقیه صندلی نشینان بود . به هرحال هرچه باشی شما راهنما و پدر سایت هستید .
خیلی ممنون از لطف بی انتهـــــــآتون

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , mostafa ghobadi , madar , arash67 , shahram......32 , mohajer.my , iranboy , alicpu , M3HDI , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , Mrs.Seyedi , اسماغیل , alireza091111 , hajimorad , manager.winer , حسین رضایی (صبا)
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی Delta.H 56 17,987 08-31-2013 05:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 13,143 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 12,017 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,350 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,407 01-19-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,329 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 13,006 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,370 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,635 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,906 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 14,135 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,324 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,745 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,250 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,863 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 912 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,186 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,093 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,438 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,379 09-16-2012 05:40 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS