ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چهارمین صندلی داغ - تقریبا همه مشاغل !!!
زمان کنونی: 04-23-2024, 11:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 29
بازدید: 9974

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-11-2011, 10:38 PM
ارسال: #1
نام: جناب هوشنگ قربانیان
شغل : تقریبا همه مشاغل!!
شهر شغل: قزوین

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , mostafa ghobadi , madar , مهدی گل محمدی , iranboy , alicpu , maxsoulfly , sir-mahyar , مرتضی الهی , thundrill
09-11-2011, 10:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-11-2011 11:40 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: چهارمین صندلی داغ - تقریبا همه مشاغل !!!
ادمین عزیز , اطاعت امر. سخنگو جان اون صندلی سفارش من فراموش نشود, لطفا.
شغل های من :
مهندس زمین شناسی
مددکار اجتماعی
کارخانه تولید قند حبه ای
خرید چینی و گل زدن روی آن
بسته بندی قند برای قطار سیمرغ
آموزشگاه رانندگی
سوپر میوه
شراکت در حجره خرید و فروش میوه در میدان میوه و تره بار تهران فاز 2
باشگاه بیلیارد
مغازه کله پاچه ای
پخش لوازم بهداشتی عمده در شهر قزوین به داروخانه ها و فروشگاه های بزرگ
تولید پوشاک
فروشگاه زنجیره ای فروش پوشاک در چند شهر
صادرات مواد غذائی به باکو
خرید و فروش پت(ظرفهای یکبار مصرف نوشابه و آب معدنی)
غذا پزی و پخش به شرکتهاو....
ساخت و ساز
پیمانکاری
بقیه شغلها اگر لابلا یادم افتاد حتما می نویسم.

حسابداری شرکت و فروشگاه
پیک موتوری
اخذ جواز تاسیس خانه سالمندان در قزوین
خرید کارتن و مقوا و پرس آن در چاه بهار و ارسال به بندر عباس .(فروش به یک شرکت برای صادرات آن به پاکستان)البته یکماه بعنوان مسافرت و استراحت پیش یکی از دوستانم رفتم و این ایده بنظرم رسید و عملی کردیم . دوستم میگفت این یکماه بهترین دوران زندگیم بود.کار و استراحت.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , مهتاب , kimyya , mostafa ghobadi , dara , aaftaab24 , مهدی گل محمدی , نازنينا , mohajer.my , reza_egbali , azam , iranboy , SAMIRA , alicpu , 3ObHaN , M3HDI , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , successman , zoofanoon , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , mseyfzadeh , ابراهیم رضایی , سیدمهدی هاشمی , کیمیا شریفی , maryambanoo , مرتضی الهی , حسین فتحی , omid.monibi , thundrill , alireza091111 , sinap , tarfand , parsa_star , samiar afshari , err602 , Mohsen.Khedarati , dehvar , حمید سیدی زاده , Amiraliamirali , setarehkarimi3000
09-11-2011, 11:05 PM
ارسال: #3
من پیشنهاد می کنم شما چندتا صندلی هم برای حضار سفارش بدین با این همه فعالیت (ماشاالله) فکر کنم جلسه چند ماهی طول بکشه.
آقا اجازه هست ما یک سوال بپرسیم در مورد مددکار اجتماعی؟
من عاشق این کارم چه جوری میشه بدون اینکه مدرک داشت این کاررو کرد؟
در مورد پیمانکاری چه کار کنیم که بتونیم کارای اول رو بگیریم؟
حالا کلی سوال دیگه هم هست لیست می کنم مزاحم میشم.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , 3ObHaN , mostafa ghobadi , mohajer.my , iranboy , alicpu , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , successman , zoofanoon , sir-mahyar , thundrill , alireza091111
09-11-2011, 11:11 PM
ارسال: #4
آموزشگاه رانندگی رو یادتون رفت.
و پیک موتوری

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: مهتاب , jahanagahi , mostafa ghobadi , mohajer.my , alicpu , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , zoofanoon , sir-mahyar , mardin-b , thundrill , alireza091111
09-11-2011, 11:15 PM
ارسال: #5
(09-11-2011 11:11 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  آموزشگاه رانندگی رو یادتون رفت.
و پیک موتوری

اموزش رانندگی که بود؟Huh
کار پر درآمدی باید باشه .آقای قربانیان درسته؟

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi , مهدی گل محمدی , mohajer.my , iranboy , alicpu , amiryazdani138 , maxsoulfly , zoofanoon , thundrill , alireza091111
09-11-2011, 11:24 PM
ارسال: #6
حتما در سئوالات خود مطرح فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , مهدی گل محمدی , alicpu , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , zoofanoon , sir-mahyar , thundrill
09-11-2011, 11:40 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-12-2011 12:14 AM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #7
من باید سوالام رو تو یه کتاب بنویسم بعد منتشر کنم ، شما هم تو یه کتاب بنویسید جواب ها رو منتشر کنید :
فکر کنم سخنگو جان ، حتما باید صندلی مخصوص + پماد ضد سوختگی براتون بیاره Big Grin

قسمت اول سوالات :
یه سوال فنی، چند نفر رو بردید سر کار ( کارافرینی ) تو این 63 سال ، روز به روز میزان کارافرینیتون صعودی بوده یا نزولی ؟

سلام ، خوبید ؟ خونواده خوبن ؟ بچه ها خوبن ؟ اقا زاده چطور هستن ؟
اقا هوشنگ چرا مهندسی زمین شناسی ؟ ایا الان به ها رو تشویق به خوندن این رشته میکنید ؟ از بازار کارش خبر دارید ؟ چرا بعد گرفتن مدرک تو رشته تحصیلیتون کار نکردید ؟ شما که 45 سالگی به قدرت تغییر رسیدید ، موقع فارغ التحصلی هم اعتقاد داشتید پول بهتر از علمه ؟ اصلا پول بهتره یا علم ؟

چرا مددکار اجتماعی شدید ؟ چطور مددکار اجتماعی شدید ؟ اصلا مددکار اجتماعی یعنی چه ؟ در امد و بازار کارش چطوره ؟ رشته تحصیلی خاصی میخواد ؟ از اون کار راضی بودید ؟ تا چند سالگی مددکار بودید ؟

در مورد کاخونه قند حبه ای اطلاعات دارم ، ولی شما بعد از بلوغ خلاق ( 45 سالگی ) کارخونه قند زدید یا بعدش ؟ اسم کارخونتون چی بود ؟ ایا بعد کارخونه رو جمع کردید یا دارید هنوز ؟ بازار کارش چطور بود ؟ الان چطوره ؟ به جوون ها در مورد زدن کارخونه ( کلا ) چه نصیحتی میکنید ؟

از کجا چینی میخریدید ؟ چطور این ایده به ذهنتون رسید ؟ بازار کارتون چه طور بود ؟ چطور اینکار رو انجام میدادی ؟ به صرفه بود ؟ به صرفه هست ؟ رقبای خارجی داشتید ؟ به نظرتون میشه اینکار رو به عنوان کاری صادراتی شروع کرد ؟ طرح نقوش رو از چی الهام میگرفتید ؟ طراح داشتید ؟ بسته بندی رو چیکار میکردید ؟

چرا قطار سیمرغ ؟ تو مزایده برنده شده بودید ؟ در امد چطور بود ؟ پول نقد بود ؟ بسته بندی خاصی میکردید ؟ بایت اینکار چقدر سود کسب کردید ؟ الان اینکار شدنیه ؟ واسه گرفتن اینجور کارهای پیمانکاری چیکار باید کرد ؟

اموزشگاه رانندگی چرا ؟ خودرو ها مال خودتون بود ؟ این ایده چطور به ذهنتون رسید ؟ این کار می صرفه ؟ الان چی صرفه داره ؟ تجربه ی خاصی میخواد ؟ خودتون هم اموزش میدادی ؟ یه سوال بی ربط : نظرتون در مورد اینکه چند وقتی گواهی نامه ها رو اموزشگاه ها میدهند چیست ؟ مسلما نظارت راهنمایی و رانندگی کم شده و راننده های بی تجربه زیاد شده اند . یه تحلیل بکنید .

سوپری زدن ، چه میوه چه مغازه ، فوت و فن میخواد ؟ حداقل هزینه ی اینکار چقدر بوده ؟ الان چقدر هست ؟ صرفه اقتصادی داشت و الان داره ؟ الان دارید مغازه رو ؟ مغازه مال خودتون بود ؟ اجناس چطور وارد میشد ؟ کارگر داشتید ؟ الان پیشنهاد میدید به نسل جوون ؟

شراکتتون چطور بود ؟ اصلا نظرتون در مورد شریک چیه ؟ چرا بازار میوه ؟ چطور با اینکار اشنا شدید ؟ طبق معمول هزینه ی شروع کار و در امد اینکار در گذشته و حال چقدر بود ؟ از این شراکت راضی بودید ؟ تفاوت تیم ورک و شراکت به نظرتون چیه ؟

بیلیارد رو چطور شروع کردید ؟ در چند سالگی ؟ چطور اشنا شدید ؟ بازیتون چطوره ؟ در مورد برخی کارهایی که جوون ها در اینجور ورزشگاه ها میکنند و جاش تو عبرت نامه هست چه نظری دارید ؟ چطور کنترل کردید ؟ مجوز چطور گرفتید ؟ صرفه و در امد در گذشته و حال چطور بود ؟ چقد هزینه واسه شروع میخواد ؟ پیشنهاد میدید به جوون ها ؟ خودتون اونجا بودید یا مدیر داشت ؟

ادامه دارد ....

نوک انگشتام ، داغ کرد ! با این همه فعالیتی که شما دارید منم دارم مثل سخنگو جان هنگ میکنم ...
بعد از یک استراحت کوتاه ، سری دوم سوالات Big Grin

خودتون که طبخ نمیکردید ؟ چرا طباخی ؟ فروشتون چطور بود ؟ چطور اینکار رو کردید ؟ به نظرتون نسل جوون چرا به این کارها وری نمی اره ؟ پیشنهادتون برای جوون ها چطور ؟ لوازم کار و حداقل هزینه رو توضیح بدید ؟ کارگر داشتید ؟ مغازه مال خودتون بود ؟ چه منطقه ای از شهر قرار داشت ( خوب - متوسط - بد )

لوازم بهداشتی چی ها بودند ؟ خودتون وارد میکردید یا تولید میکردید ؟ چرا به فروشگاه های بزرگ میفروختید ؟ میزان فروششتون چقدر بود ؟ به صرفه بود ؟ برای شروع چه هزینه ای لازمه ؟ دنگ و فنگ های کار چیه ؟ هنوزم انجام میدید اینکار رو ؟ توصیه میکنید به ما نسل جوون ؟ چقدر در امد داره ؟ در امد نقده یا مدت داره ؟ فروشنده عمده رو از کجا پیدا کردید /

این ایده چطور به ذهنتون رسید ؟؟ چه پوشاکی تولید میکردید ؟ چطور میفروختید ؟ میزان در امدتون چقدر بود ؟ مستقیم میفروختید ؟ کیفیت اجناس چطور بود ؟ کسی به ایرانی بودن اجناس گیر نمیداد ؟ این کار به صرفه هست ؟ خیلی ها رو دیدم ورشکست شدن ، دلیلش به نظرتون چی بود ؟ هنوزم انجام میدید ؟ هزینه و وسایل اولیه چی هست ؟ کار سختی هست برای جوون ها ؟

چطور زنجیری کردینش ؟ تو چه شهرهایی سرمایه گذاری میکردید ؟ شهر ها چه ویژگی هایی داشتن ؟ مغازه کرایه میکردید ؟ میزان کرایه چقدر بود ؟ میزان فروش چقدر بود ؟ کالا ها تولید خودتون بود ؟ الان بازم انجام میدید ؟ چقدر درامد داشتید ؟ چقدر هزینه ی اولیه داشت ؟ چطور باید فروشگاه رو زنجیری کرد ؟ شریک داشتید ؟

چرا باکو ؟ چقدر باکو رو دوست دارید ؟ چند بار رفتید باکو ؟ جمهوری خواه هم هستید Smile ؟ چقدر سود کردید از اینکار ؟
چه موادی صادر میکردید ؟ کارت بازرگانی هم داشتید ؟چطور گرفته بودید ؟ سخت بود ؟ استقبال برادرامون تو اذربایجان شمالی چطور بود ؟ چطور این فکر به ذهنتون خطور کرد ؟ میزان صادراتتون چقدر بود ؟ اونجا چطور میفروختید اجناس رو ؟

چرا فروش پت رو ادامه ندادید ؟ چطور مشتری پیدا میکردید ؟ میزان در امد چقدر بود ؟ بازار کار اشباح شده هست ؟ توصیه خاصی دارید ؟

در مورد اشپزخونه هم اطلاعات کافی دارم ، ولی کیفیت غذاتون چقدر بود ؟ به چه ارگان هایی غذا میدادی ؟ درصد رضایت ازتون چقدر بود ؟ منو داشتید یا برنامه هفتگی ؟

بحث ساخت و ساز و پیمانکاری هم چون شغل اینده ی منه ، انشالله تو جلسه حضوری ازتون میپرسم ، ولی چون صندلی داغ تو نمایشگاه نیست و نمایشگاه هم نمایشگاه نان هست ، مسلما تنور هم پیدا میشه با یه صندلی فلزی ! میشینید به سوالام جواب میدید SmileSmileSmile

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , دلشاد حسین پور , YashaR1989 , مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi , madar , shahram......32 , mohajer.my , M3HDI , iranboy , alicpu , amiryazdani138 , Mind , almas , maxsoulfly , zoofanoon , مرتضی الهی , thundrill
09-12-2011, 12:25 AM
ارسال: #8
خدایی سبحان جای سوال کردن واسه ما نزاشت !! همین سوال ها رو اگه لطف کنید جواب بدین ما هم به نتیجه میرسم !

[تصویر: web2art.ir.png]

مثبت اندیشی یعنی بالاخره نتیجه گرفتن از خوب بودن
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , alicpu , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , zoofanoon , sir-mahyar , مرتضی الهی , thundrill , alireza091111
09-12-2011, 01:12 AM
ارسال: #9
(09-12-2011 12:25 AM)delshad1522 نوشته شده توسط:  خدایی سبحان جای سوال کردن واسه ما نزاشت !! همین سوال ها رو اگه لطف کنید جواب بدین ما هم به نتیجه میرسم !

واقعا ؟ راست میگید ! کاش کمتر میپرسیدمBlush .
حالا میگیم کار گروهی بوده ShyBlushBlush

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: دلشاد حسین پور , jahanagahi , mostafa ghobadi , mohajer.my , M3HDI , iranboy , alicpu , amiryazdani138 , Mind , maxsoulfly , zoofanoon , sir-mahyar , مرتضی الهی , thundrill , alireza091111
09-12-2011, 01:58 AM
ارسال: #10
سلام اقای قربانیان اول از همه اینکه از دست شما ناراحتم چون به ایمیل خصوصی من جواب نداید///بعد هم
سوالم هم فقط اینه که درباره صادرات مواد غذایی یه توضیح کامل و بی نقصی بدید که به همه سوالامون برسیم
متشکرم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi , mohajer.my , M3HDI , alicpu , amiryazdani138 , maxsoulfly , thundrill
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی Delta.H 56 17,907 08-31-2013 05:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 13,095 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 11,954 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,331 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,230 01-19-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,273 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 12,955 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,324 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,602 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,824 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 13,960 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,317 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,699 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,210 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,818 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 907 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,146 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,067 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,413 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,349 09-16-2012 05:40 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS