ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی
زمان کنونی: 05-07-2024, 08:14 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: Delta.H
آخرین ارسال: Delta.H
پاسخ: 50
بازدید: 12029

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی
07-31-2013, 10:14 AM
ارسال: #31
RE: بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی
(07-30-2013 08:05 PM)maral 777 نوشته شده توسط:  اجناستون رو چه جوری تهیه می کنید؟از بازاریاب هایی که به مغازه می ان یا مستقیم از تولید کننده یا عمده فروش خریداری می کنید؟ چه نکاتی هنگام خرید براتون مهمه؟
مستقیم از تولید کننده
توی خرید جنسی رو می خرم که بتونم ضمانت کنم، اطمینان دادن به مشتری موجبات افزایش فروش رو فراهم می کنه . من اجناس رو ضمانت می کنم و به اون پایبندم .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , maral 777 , jahanagahi , mir abbas , Delta.H , everything , مرتضی الهی , نی نی عسلی , حسین فتحی , minea
07-31-2013, 10:41 AM
ارسال: #32
RE: بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی
(07-28-2013 02:10 PM)Elixir نوشته شده توسط:  سلام؛
از حضور و وقتی که گزاشتید متشکرم..
1.شما چقدر به این جمله که تا شکست نخوری نمی تونی پیروز بشی اعتقاد دارید؟
1.2.به نظر شما چقدر احتمال داره یه نفر بدون شکست خوردن پیروز بشه و چه عواملی باعث این میشه؟؟

آقای دهقانی عزیز جواب من!! 46 جواب من!! 46

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: Delta.H
07-31-2013, 10:53 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-31-2013 08:58 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #33
(07-30-2013 09:08 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  سلام بر جناب دهقانی عزیز :
1- خصلتهای خوب شما؟
2- دیوار ذهنی چیست؟چگونه می شود این دیوار را خرد کرد؟
3- اصول کار در بازار برای رسیدن به موفقیت هرچه بیشتر؟
4- اگر عزیزی بخواهد حرکت کاری بکند چه پیشنهادی برای موفقیت وی دارید؟
5- تا چه انداز ه به نوشتن اهداف ایمان دارید؟
6- رفتار شما در منزل چگونه است؟
موفقتر باشید.
سلام به استاد عزیزم .
این بر می گرده به تاپیک من و من کردن ؟
من خیلی دیر عصبانی می شم و این خیلی جاها به کارم اومده .
خندیدن : اگه بگم 60% اوقات می خندم (30% خوابم ، 10% بقیشم دیگه نمی شه)
2- استاد اینارو از خود شما یاد گرفتیم . اما به نظر من دیوار ذهنی یه جور مانع ساخته شده از افکار منفیه که مثل یه دژ دور انسان رو گرفته ، این دژ خود ساخته به اشتباه برای حفاظت تلقی می شه ولی در اصل مانعیه برای دیدن دوردست ها و رسید به آرزوهای بزرگ . کسایی که توی این دژ هستند نمی تونند دنیا و زیباییهاش رو ببینند .
شکستن این دیوار ها به یک باره نمی شه . بعضیا چند لایه دیوار چیدن دور خودشون بعضیا هم یه دیوار رو قطور کردن . سریعترین حالت هدف قرار دادن پی دیوار هست که یعنی همون مبانی . اصلی ترینش ترسه که خوب صورت چند وجهی داره
3- اولین اصل توی کار صداقته ، که راحت می شه گفت تو 90% مواقع رعایت نمی شه
دومیش لیاقته که این هم تو خیلی مواقع رعایت نمی شه
سومیش سیاسته که همیشه باید رعایت کرد تا موفق بود . تو ایران داشتن سیاسته کاری بزرگترین اصل و عامل موفقیته
4- تا اونجا که امکانش هست از میزان سرمایه نقدی اولیه کم کنه . چون وجود پول در اول کار یه اطمینان کاذب به آدم میده که فکر کنه همیشه این پول باقی می مونه . موفقیت رو برای خودش تصور کنه . ایمان داشته باشه که موفق می شه . در این صورت با وجود شکستهایی در مسیر به سوی موفقیت گام بر می داره . ضمناً همیشه سحر خیز باشه
5- نوشتن هدف یعنی مشخص شدن چیزی که شما می خواین . مثلاً شما نون می خواین پس باید برین نونوایی و مسیر رو تا نونوایی طی می کنین . در صورتی که اگه نون نخواین تا نونوایی نمی رین . پس اگه هدف مشخص نباشه مسیری هم مشخص نمی شه . نوشتن اهداف واجبه و مرور اون در ط.ل روز واجب تر ( البته به نظر من ) چون ذهن ما فراره و احتیاج به تاکید داره تا براش جابیفته
6- سعی می کنم آروم باشم . بالاخره یک سری اختلافات بین دو دیدگاه همیشه وجود داره . اما زندگی یعنی تفاهم و تفاهم یعنی درک متقابل . من نمی تونم دیدگاه خودم رو به زور به کسی تحمیل کنم و در مقابل هم همینطور . بنابر این سعی می کنم با درک موقعیت تصمیم صحیح رو بگیرم . ولی شخصی جنجال طلبی نیستم و میل به آرامش تو زندگی من حرف اول رو می زنه

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: s_a , Divar , yu3f , jahanagahi , mir abbas , Delta.H , ابراهیم رضایی , مرتضی الهی , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , minea
07-31-2013, 02:48 PM
ارسال: #34
(07-31-2013 10:41 AM)Elixir نوشته شده توسط:  
(07-28-2013 02:10 PM)Elixir نوشته شده توسط:  سلام؛
از حضور و وقتی که گزاشتید متشکرم..
1.شما چقدر به این جمله که تا شکست نخوری نمی تونی پیروز بشی اعتقاد دارید؟
1.2.به نظر شما چقدر احتمال داره یه نفر بدون شکست خوردن پیروز بشه و چه عواملی باعث این میشه؟؟

آقای دهقانی عزیز جواب من!! 46 جواب من!! 46
سلام و عرض معذرت
1- معنی این جمله همون کسب تجربه هست . می تونیم از تجربیات دیگران استفاده کنیم ولی متاسفانه چون یک مقدار لجباز هستیم . حرف های دیگران رو کمتر می پذیریم و باید راه اشتباه رو بریم تا خودمون تجربه کسب کنیم ، به خاطر همین امر وقتی رو که می تونستیم تو اوج باشیم صرف کسب تجربه ای می کنیم که قبلاً در قالب یک جمله یه نفر بهمون گفته بوده. به صورت نسبی قبول دارم .
2- امکانش هست ولی خیلی خیلی ضعیفه ، چون ما تو انتخاب هامون دچار مشکل می شیم ( ه دلیل عدم تجربه ) و اشتباه اغلب منجر به شکست می شه. ولی داشتن هدف و نگارش اونها تا حد زیادی تو پیمودن مسیر و رسیدن به اهداف کمک می کنه . پس باید نوشت . آزاد و بدون هیچ قید و بندی . اولین موجودیت اهداف رو با قلم روی یک کاغذ رقم بزنید.اگر یه ویلا میخواهید باید یادداشت کنی و تصورش کنی . چیزی که انسان ازش تصور ذهنی نداشته باشه و به اون فکر نکنه اصلاً محقق نمی شه .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: yu3f , Elixir , jahanagahi , mir abbas , Delta.H , مرتضی الهی , minea
08-03-2013, 03:22 AM
ارسال: #35
دوستان گرامی توجه داشته باشید که یک روز به پایان برنامه صندلی داغ آقای دهقانی مانده است.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: mjdehghani , بابایی , everything , Elixir , mir abbas
08-03-2013, 01:17 PM
ارسال: #36
سلام
جناب دهقانی عزیز
1-به نظر شما میزان پیشرفت در شغل شما در کلان شهرها بیشتر است یا در شهرهای به نسبت کم جمعیت تر؟
2-شما سرمایه اولیه جهت کار رو از چه طریقی کسب کردید؟(لطفا با جزئیات)

متشکر

من احسان هستم یک میلیاردر
 تشکر شده توسط: Elixir , mjdehghani , Delta.H , minea
08-03-2013, 02:45 PM
ارسال: #37
(08-03-2013 01:17 PM)everything نوشته شده توسط:  سلام
جناب دهقانی عزیز
1-به نظر شما میزان پیشرفت در شغل شما در کلان شهرها بیشتر است یا در شهرهای به نسبت کم جمعیت تر؟
2-شما سرمایه اولیه جهت کار رو از چه طریقی کسب کردید؟(لطفا با جزئیات)

متشکر
در کلان شهرها ولی من عاشق شهرم هستم
من برای شروع به کارم سرمایه ای نداشتم و چون در چند سال قبل برای یک شخص کارهای کار پردازی و حساب و کتابهای جزیی انجام می دادم . توانسته بودم اعتماد سازی کنم و سرمایه اولیه از ایشان بود آما به صورت قرض .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: Elixir , maral 777 , Delta.H , مرتضی الهی , jahanagahi , mir abbas , نی نی عسلی , minea
08-03-2013, 08:17 PM
ارسال: #38
سلام آقای دهقانی گرامی
آفرین به روحیه و همتتان
اگر من سرمایه داشته باشم و بخام فروشگاهی چون لباس فروشی شما
و یا سوپر مارکت دایر کنم و اداره و کنترل آن را به کسان دیگری( دوستان و فامیل و یا از طریق استخدام)
واگذار کنم در عین حال هیچگونه سو استفاده ای از آن نشود و تا اندازه ای هم فروش خوب داشته باشد. جنابعالی چه پیشنهادی دارید؟ از چه نرم افزاری استفاده شود و کلا" چکار کنم؟ آیا نمونه ای اینچنین سراغ دارید. آیا خودتان تمام وقت در مغازه هستی یا فروشنده دارید؟
خود شما به چه علت این نوع خرید و فروش (لباس) را پسندیدی چرا سراغ فروش مواد عذایی و یا لوکس اتوموبیل رایانه یا موبایل نرفتی ؟

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , yu3f , Elixir , Delta.H , minea
08-03-2013, 10:44 PM
ارسال: #39
(08-03-2013 08:17 PM)mardin-b نوشته شده توسط:  سلام آقای دهقانی گرامی
آفرین به روحیه و همتتان
اگر من سرمایه داشته باشم و بخام فروشگاهی چون لباس فروشی شما
و یا سوپر مارکت دایر کنم و اداره و کنترل آن را به کسان دیگری( دوستان و فامیل و یا از طریق استخدام)
واگذار کنم در عین حال هیچگونه سو استفاده ای از آن نشود و تا اندازه ای هم فروش خوب داشته باشد. جنابعالی چه پیشنهادی دارید؟ از چه نرم افزاری استفاده شود و کلا" چکار کنم؟ آیا نمونه ای اینچنین سراغ دارید. آیا خودتان تمام وقت در مغازه هستی یا فروشنده دارید؟
خود شما به چه علت این نوع خرید و فروش (لباس) را پسندیدی چرا سراغ فروش مواد عذایی و یا لوکس اتوموبیل رایانه یا موبایل نرفتی ؟
باید قوه مدیریت خوبی داشته باشید . در ضمن باید افراد مورد اطمینان رو در راس امور قرار بدید . یه مدیر خوب چندین تا کار رو با هم انجام میده و می تونه از همه اونا منفعت ببره ولی یه کارگر خوب ورزیده نهایت بتونه تو روز 16 ساعت کار کنه و دو تا حقوق بگیره .
من به فروشندگی علاقه دارم . در تماس بودن با مردم . گوش دادن به انتقادات و پیشنهاداتشون ، درد دلاشون خیلی راه گشاست . مردم تو این رشته مجاناً تجربیاتشون رو در اختیار شما می ذارن . یعنی اگر تولید کننده توی ایران . نیمی از سرمایه خودش رو صرف روابط عمومی و مراوده مستقیم با مشتریهاش بذاره ( توی همین ایران و با این وضعیت اقتصادی ) فروشش دو برابر اون شرکتیه که همون جنس رو با دوبرابر سرمایه داره تولید می کنه .
مواد غذایی و اتومبیل رو دوست دارم ولی پوشاک رو بیشتر از همه کارها.

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: mir abbas , کامیار کاظمی , jahanagahi , yu3f , Elixir , Delta.H , حسین فتحی , minea
08-04-2013, 01:04 AM
ارسال: #40
(07-31-2013 10:53 AM)mjdehghani نوشته شده توسط:  
(07-30-2013 09:08 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  سلام بر جناب دهقانی عزیز :
1- خصلتهای خوب شما؟
2- دیوار ذهنی چیست؟چگونه می شود این دیوار را خرد کرد؟
3- اصول کار در بازار برای رسیدن به موفقیت هرچه بیشتر؟
4- اگر عزیزی بخواهد حرکت کاری بکند چه پیشنهادی برای موفقیت وی دارید؟
5- تا چه انداز ه به نوشتن اهداف ایمان دارید؟
6- رفتار شما در منزل چگونه است؟
موفقتر باشید.
سلام به استاد عزیزم .
این بر می گرده به تاپیک من و من کردن ؟
من خیلی دیر عصبانی می شم و این خیلی جاها به کارم اومده .
خندیدن : اگه بگم 60% اوقات می خندم (30% خوابم ، 10% بقیشم دیگه نمی شه)
2- استاد اینارو از خود شما یاد گرفتیم . اما به نظر من دیوار ذهنی یه جور مانع ساخته شده از افکار منفیه که مثل یه دژ دور انسان رو گرفته ، این دژ خود ساخته به اشتباه برای حفاظت تلقی می شه ولی در اصل مانعیه برای دیدن دوردست ها و رسید به آرزوهای بزرگ . کسایی که توی این دژ هستند نمی تونند دنیا و زیباییهاش رو ببینند .
شکستن این دیوار ها به یک باره نمی شه . بعضیا چند لایه دیوار چیدن دور خودشون بعضیا هم یه دیوار رو قطور کردن . سریعترین حالت هدف قرار دادن پی دیوار هست که یعنی همون مبانی . اصلی ترینش ترسه که خوب صورت چند وجهی داره
3- اولین اصل توی کار صداقته ، که راحت می شه گفت تو 90% مواقع رعایت نمی شه
دومیش لیاقته که این هم تو خیلی مواقع رعایت نمی شه
سومیش سیاسته که همیشه باید رعایت کرد تا موفق بود . تو ایران داشتن سیاسته کاری بزرگترین اصل و عامل موفقیته
4- تا اونجا که امکانش هست از میزان سرمایه نقدی اولیه کم کنه . چون وجود پول در اول کار یه اطمینان کاذب به آدم میده که فکر کنه همیشه این پول باقی می مونه . موفقیت رو برای خودش تصور کنه . ایمان داشته باشه که موفق می شه . در این صورت با وجود شکستهایی در مسیر به سوی موفقیت گام بر می داره . ضمناً همیشه سحر خیز باشه
5- نوشتن هدف یعنی مشخص شدن چیزی که شما می خواین . مثلاً شما نون می خواین پس باید برین نونوایی و مسیر رو تا نونوایی طی می کنین . در صورتی که اگه نون نخواین تا نونوایی نمی رین . پس اگه هدف مشخص نباشه مسیری هم مشخص نمی شه . نوشتن اهداف واجبه و مرور اون در ط.ل روز واجب تر ( البته به نظر من ) چون ذهن ما فراره و احتیاج به تاکید داره تا براش جابیفته
6- سعی می کنم آروم باشم . بالاخره یک سری اختلافات بین دو دیدگاه همیشه وجود داره . اما زندگی یعنی تفاهم و تفاهم یعنی درک متقابل . من نمی تونم دیدگاه خودم رو به زور به کسی تحمیل کنم و در مقابل هم همینطور . بنابر این سعی می کنم با درک موقعیت تصمیم صحیح رو بگیرم . ولی شخصی جنجال طلبی نیستم و میل به آرامش تو زندگی من حرف اول رو می زنه

با تشکر از جواب استادانه شما.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , mardin-b , Elixir , Delta.H , سیدمهدی هاشمی , حسین فتحی , minea
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی Delta.H 56 18,043 08-31-2013 05:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 13,169 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,372 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,479 01-19-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,341 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 13,016 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,394 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,653 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,927 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 14,184 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,337 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,756 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,263 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,915 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 920 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,198 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,098 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,478 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,395 09-16-2012 05:40 PM
  مهمانان صندلی داغ مهر ماه مــجــیــנ 2 1,101 09-12-2012 07:48 PM
آخرین ارسال: mosafere55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS