سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بسته شماره یک آموزش کسب و کار- طراحی سایت/ ویرایش جدید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
تا کنون 47 نفر این بسته را خریداری کرده اند!

تیراژ این بسته به اتمام رسیده است، لطفا تا چاپ جدید کتاب ها منتظر بمانید.

با تشکر از استقبال عزیزان از ویرایش یک این بسته آموزشی :

[تصویر: Poster-webdesign-package.gif]

قیمت این بسته (شامل 3 کتاب و 4 سی دی و 1 دی وی دی است) 19000 تومان است، ضمنا هزینه ارسال به همه نقاط ایران رایگان است!

فیلم ها به زبان انگلیسی از شرکت لیندا است.

توجه مهم :
در ويرايش جديد بسته طراحي سايت، فيلم آموزشي برنامه نويسي html و صدها نرم افزار براي ساخت سايت و ده ها فايل آموزشي جدید اضافه شده است.

دوستان عزیز به جرات می توانم بگویم که تجربه 7 سال طراحی وب سایت من را آموزش می دهد. از مبتدی و ساده تا حرفه ای در حد یک شغل!
خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری.

ممنون. عالی است. با تبریک به همه عزیزان انجمن اولین حرکت با کار بسیار زیبای ادمین عزیز به ثمر رسید. لطفا در بازاریابی و معرفی به دوستان مضایقه نفرمائید.
(آقای کاظمی عزیز اولین بسته را برای من در نظر بگیرید و در جلسه حضوری آنرا تحویل میگیرم.)

موفق هستی , موفقتر باشی.
دوستانی که بسته را می خواهند ضمن اقدام برای خرید , در این تایپیک اعلام نمایند.
به نام دادار دوست*******که هرچه دارم از اوست
کامیار جان لطفا دومین بسته آموزشی را برای من در نظر بگیرید الان مراحل پرداخت را انجام می دهم.
من مطمئن هستم که این بسته فوق العاده است.
سومی هم خودم میخوام ، ندیش به کس دیگه ها !
سلام خریدارم ولی آن داستان ورد پرس را جوابش را نگرفتم
موفق باشید دوست گران مایه
با تکشر از استقبال خوب اعضا ،دوستانی که بسته را میخواهند حتما فرم را تکمیل کنند. ممنون
آقا اجازه یک کم یواشتر . خانم ببخشید صفه تشریف ببرید آخر صف . بابا اجازه بدید من برم فقط یک سئوال بپرسم . بعد میرم توصف.SmileSmile
ماشالله چه صفی برای خرید تشکیل شده؟

آقای کاظمی من که میخواهم بسته را حضوری تحویل بگیرم هم باید فرم پر کنم.؟
اقا هوشنگ ، عبارت زنگ تفریح یادتون رفت
(09-05-2011 09:55 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]اقا هوشنگ ، عبارت زنگ تفریح یادتون رفت

Smile سبحان جان زنگ تفریح چیه؟ کاملا جدی کفتم. همه برای خرید صف کشیده اند.Smile

حالا شما می فرمائید چشم:
زنگ تفریح :
آقا اجازه یک کم یواشتر . خانم ببخشید صفه تشریف ببرید آخر صف . بابا اجازه بدید من برم فقط یک سئوال بپرسم . بعد میرم توصف.SmileSmile
ماشالله چه صفی برای خرید تشکیل شده؟
آقای کاظمی من که میخواهم بسته را حضوری تحویل بگیرم هم باید فرم پر کنم.؟
آقا ما سه روز زنبیل گذاشتیم و الانم بچه مون رو گازه.لطفا یه دونه بی نوبت برا ماهم کنار بزارید.(خاشخاشی لطفا)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع