سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بسته شماره یک آموزش کسب و کار- طراحی سایت/ ویرایش جدید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
سلام
آقای کاظمی بسته فوق العاده بود.حداقل من هم مانند :atreeeshgh باورم نمیشد که به این خوبی بتوانم سایت خود را راه بیاندازم.احساس میکنم از هزینه های زیاد طراحی سایت راحت شدم.حالا کلی ایده وبی در ذهنم دارم که می خواهم با کمک این بسته آموزشی عملی کنم.
فیلم ها هم خیلی گویا بود ممنون.
سایت من :
com.فرهنگ-رانندگی.www
است که ادمین عزیز سایت ایران انجمن زحمت کشیده و کارهای اولیه اش را انجام دادند و من با توجه به راهنمائی های کتاب خوب جوملا توانسته ام روی آن کار کنم. واقعا کتاب عالی است.
(09-23-2011 12:36 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]سایت من :
com.فرهنگ-رانندگی.www
است که ادمین عزیز سایت ایران انجمن زحمت کشیده و کارهای اولیه اش را انجام دادند و من با توجه به راهنمائی های کتاب خوب جوملا توانسته ام روی آن کار کنم. واقعا کتاب عالی است.

خدا قوت جناب قربانیان.Idea
لطفا سایت آموزش فرهنگ رانندگی را که بیشتر قسمتهایش را خودم ساختم (البته باکمک ادمین عزیز ایران انجمن)و استفاده از کتاب جوملا ادمین عزیز انجمن میلیاردرهای جوان بسته شماره یک ببینید.
آقای کاظمی واقعا از زحمات شما ممنون .من هنوز فرصت نکردم با آموزشهای شما کار کنم اما کل بسته رو یک بررسی اجمالی کردم عالی بود.
به قول پدر عزیز انجمن:موفقتر باشی(البته یک جورایی به دایره لغات خودم هم اضافه شد)
آقا مهدي آموزش جوملا جزء دروس كارشناسي ارشد تجارت الكترونيك است البته به انظمام مطالب تكميلي مربوط به روانشناسي رنگ و مشتري و... سايتها در صنايع مختلف
لطفا خوب يادش بگيريد خيلي لازمه توي دنياي تجارت امروز
آقای کاظمی من دارم سعی میکنم از این بسته استفاده کنم البته قبلا هم گفته بودم بدلیل اطلاعات کم خودم در این زمینه وسط کار به کمک شما احتیاج پیدا میکنم.
ازآموزش جوملا شروع کردم .به نظرتون برای شروع خوبه؟
در ضمن یک مشکل برام پیش اومده می خواستم اگر شما اجازه بدید یک تاپیک تحت عنوان رفع اشکال برای این بسته بزنم که بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن اگر هم اجازه ندید یا باید خصوصی سوال کنم یا با هاش کلنجار برم تا به نتیجه برسم.
لطفا تصمیم تون رو اعلام کنید.(اگر نخواهید چنین تاپیکی وجود داشته باشد برای من شخصا کاملا قابل درکه چون زمان زیادی از شما خواهد گرفت)
این هم نتیجه بسته شماره یک انجمن :
سایت کامل شد.
کاری را که شروع میکنم باید تمامش کنم.این حرکت عامل موفقیت من در هر رشته ای بوده.
com.فرهنگ-رانندگی.www
حتما سایت فرهنگ رانندگی را ملاحظه فرمائید.
(09-27-2011 03:37 PM)arshad نوشته شده توسط: [ -> ]آقای کاظمی من دارم سعی میکنم از این بسته استفاده کنم البته قبلا هم گفته بودم بدلیل اطلاعات کم خودم در این زمینه وسط کار به کمک شما احتیاج پیدا میکنم.
ازآموزش جوملا شروع کردم .به نظرتون برای شروع خوبه؟
در ضمن یک مشکل برام پیش اومده می خواستم اگر شما اجازه بدید یک تاپیک تحت عنوان رفع اشکال برای این بسته بزنم که بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن اگر هم اجازه ندید یا باید خصوصی سوال کنم یا با هاش کلنجار برم تا به نتیجه برسم.
لطفا تصمیم تون رو اعلام کنید.(اگر نخواهید چنین تاپیکی وجود داشته باشد برای من شخصا کاملا قابل درکه چون زمان زیادی از شما خواهد گرفت)

حتما مشکلی دارید تو پ.خ بپرسید.من در خدمت هستم!
(09-27-2011 06:12 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]این هم نتیجه بسته شماره یک انجمن :
سایت کامل شد.
کاری را که شروع میکنم باید تمامش کنم.این حرکت عامل موفقیت من در هر رشته ای بوده.
com.فرهنگ-رانندگی.www

حتما سایت فرهنگ رانندگی را ملاحظه فرمائید.

تبریک میگم جناب قربانیان!
[تصویر: ra.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع