سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بسته شماره یک آموزش کسب و کار- طراحی سایت/ ویرایش جدید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(09-27-2011 06:35 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-27-2011 03:37 PM)arshad نوشته شده توسط: [ -> ]آقای کاظمی من دارم سعی میکنم از این بسته استفاده کنم البته قبلا هم گفته بودم بدلیل اطلاعات کم خودم در این زمینه وسط کار به کمک شما احتیاج پیدا میکنم.
ازآموزش جوملا شروع کردم .به نظرتون برای شروع خوبه؟
در ضمن یک مشکل برام پیش اومده می خواستم اگر شما اجازه بدید یک تاپیک تحت عنوان رفع اشکال برای این بسته بزنم که بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن اگر هم اجازه ندید یا باید خصوصی سوال کنم یا با هاش کلنجار برم تا به نتیجه برسم.
لطفا تصمیم تون رو اعلام کنید.(اگر نخواهید چنین تاپیکی وجود داشته باشد برای من شخصا کاملا قابل درکه چون زمان زیادی از شما خواهد گرفت)

حتما مشکلی دارید تو پ.خ بپرسید.من در خدمت هستم!

ممنون از لطف شما
استاد کاظمی عزیز ممنونم از راهنمائیهای استادانه و مدبرانه شما. واقعا ممنونم.
عزیزان ازمن 61 ساله ترا به خدا درس بگیرید.تصمیم- انگیزه - پشتکار و در نهایت عمل.
شروع کننده خوبی هستم و تمام کننده خوب ترSmileSmileSmile
این نتیجه بسته یک انجمن.سایت آموزش فرهنگ رانندگی از حالت تست خارج شد.
قبلا وبلاگ بود به این آدرس:
http://www.rahnama1378.blogspot.com
چون blogspotمشکل فیل پیدا کرد قابل دیدن نبود
(09-27-2011 06:43 PM)arshad نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-27-2011 06:35 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-27-2011 03:37 PM)arshad نوشته شده توسط: [ -> ]آقای کاظمی من دارم سعی میکنم از این بسته استفاده کنم البته قبلا هم گفته بودم بدلیل اطلاعات کم خودم در این زمینه وسط کار به کمک شما احتیاج پیدا میکنم.
ازآموزش جوملا شروع کردم .به نظرتون برای شروع خوبه؟
در ضمن یک مشکل برام پیش اومده می خواستم اگر شما اجازه بدید یک تاپیک تحت عنوان رفع اشکال برای این بسته بزنم که بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن اگر هم اجازه ندید یا باید خصوصی سوال کنم یا با هاش کلنجار برم تا به نتیجه برسم.
لطفا تصمیم تون رو اعلام کنید.(اگر نخواهید چنین تاپیکی وجود داشته باشد برای من شخصا کاملا قابل درکه چون زمان زیادی از شما خواهد گرفت)

حتما مشکلی دارید تو پ.خ بپرسید.من در خدمت هستم!

ممنون از لطف شما
مشکل ام حل شد. ممنون. خنگی منو به بزرگواری خودتون ببخشید .فعلا که دارم خوب پیش میرم حتما نتیجه رو بهتون اطلاع میدم.
طراحی سایت برای من همیشه در حد یک رویا بود.Big Grin
مهتاب خانوم اين حرفا چيه به ذهن خلاقتون مي گيد مي شنوه و واقعا با شما قهر مي كنه و جواب نمي ده ديگه بهتونا!!!
بهش هي روحيه بديد انرژي بديد...
شما مطمئنا مي تونيد
(09-27-2011 08:03 PM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]مهتاب خانوم اين حرفا چيه به ذهن خلاقتون مي گيد مي شنوه و واقعا با شما قهر مي كنه و جواب نمي ده ديگه بهتونا!!!
شما مطمئنا مي تونيد

چشم.
(09-27-2011 09:07 PM)arshad نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-27-2011 08:03 PM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]مهتاب خانوم اين حرفا چيه به ذهن خلاقتون مي گيد مي شنوه و واقعا با شما قهر مي كنه و جواب نمي ده ديگه بهتونا!!!
شما مطمئنا مي تونيد

چشم.
اینارو گفتم اما باید بگم که دارم پیش میرم اونم خیلی خوب البته با کمک دوستان عزیزی همچون آقای کاظمی.
حتما نتیجه کارم رو بعد از تموم شدن می زارم ببینید.
کاش یک تاپیک برا سوالات باشه

شاید سوالات الان مهتاب خانوم سوالات اینده من باشه Yosef.gif
(09-28-2011 01:21 AM)Suma نوشته شده توسط: [ -> ]کاش یک تاپیک برا سوالات باشه

شاید سوالات الان مهتاب خانوم سوالات اینده من باشه Yosef.gif

محمد جان به ادمین عزیز پیشنهاد دهید , اگر لازم باشد حتما انجام خواهند داد.موفقتر باشی.

اگر میدانستید که یک محکوم به مرگ هنگام مجازات تا چه حد آرزوى بازگشت به زندگى را دارد آنگاه قدر روزهایى را که با غم سپرى میکنید میدانستید
چشم استاد حتما

اخه من اینقدر برا ادمین جان هر روز pm میزنم دیگه بعضی وقتها خجالت میکشم ازشون
(09-28-2011 03:23 PM)Suma نوشته شده توسط: [ -> ]چشم استاد حتما

ایشان از پیشنهادات خوب شما استقبال میکنند.Heart
(09-28-2011 03:23 PM)Suma نوشته شده توسط: [ -> ]چشم استاد حتما

خواهش میکنم انجام وظیفه است.لطفا محمد جان این پیشنهادات خوب را از من دریغ نکنید!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع