سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بسته شماره یک آموزش کسب و کار- طراحی سایت/ ویرایش جدید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(07-07-2012 10:52 PM)rezaarya نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-07-2012 10:48 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-06-2012 11:50 PM)rezaarya نوشته شده توسط: [ -> ]سلام جناب کاظمی من دامین ثبت کردم و هاست هم خریدم ولی دانش چندانی در زمینه ساخت سایت ندارم آیا این مجموعه تمام نیازهای منو برآورده میکنه؟

سلام دوست عزیز
بله تا حدود مناسبی دانش راه اندازی و مدیریت سایت را کسب می کنید.
سلام من همین الان سفارش دادم کی بدستم میرسه؟
پست به طور معمول، از نوع پیشتاز است و معمولا پست تا 3 روز بعد از ارسال به مقصد می رساند.البته زمان دقیق آن بستگی به اداره پست و شرکت توزیع مرسوله دارد.
سلام من یه پیشنهاد داشتم برای این محصول (البته اگر تا الان انجام ندادید)
یک تبلیغ زیبا طراحی کنید جهت معرفی این محصول بعد یک سری هم بازاریابی این محصول رو به عهده بگیرند و شما این تبلیغات رو بفرستید برای این بازاریاب ها که بتونند محصول رو به مشتریان (مغازه های کامپیوتری مثلا) معرفی کنند.
بعد یه پوستر هم طراحی کنید برای مغازه هایی که این محصول رو می فروشند تا بچسبونند به شیشه مغازشون...مثل تبلیغ سریال قهوه تلخ و سریال های دیگه و برنامه ها و بازی های جدیدی که میاد!
البته اگر مایل باشید در مغازه ها فروش بره!
مثلا بفروشید به بازاریاب 10 تومن...بازاریاب به مغازه دار میفروشه 12 تومن....مغازه دار هم میفروشه 15 تومن (البته این مثال بود...قیمت با خودتون هستش!)
اینطوری هم سازنده پکیج سود میکنه هم بازاریاب هم فروشنده!
این عکسی که طراحی کردید برای این محصول به نظرم چندان جالب به نظر نمیرسه...یعنی برای مشتری جلب توجه نمیکنه!
این پیشنهاد من بود در هر حال!!
سلام به دوستان عزيز.استاد كاظمي ميشه اين بسته رو حضوري تهيه كرد؟ بيشتر قصدم ملاقات حضوريه خودتون هست
در ضمن من تهران هستم.منتظرتونم
(07-22-2012 06:19 PM)aliakaj نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به دوستان عزيز.استاد كاظمي ميشه اين بسته رو حضوري تهيه كرد؟ بيشتر قصدم ملاقات حضوريه خودتون هست
در ضمن من تهران هستم.منتظرتونم

سلام دوست عزیز
بله در جلسه ای حضوری که در انجمن اعلام عمومی می شود، افتخار آشنایی حضوری با شما را خواهم داشت.
استاد ما قبلا با هم اشنا شديم. اما الان نميگم كيم تا وقتي ديدمتون هيجان داشته باشيم.خوب اين نشست عمومي كي خواهد بود؟ زودتر بهتر اخه واقعا هم ميخوام ببينمتون هم به بسته احتياج دارم
سلام
1-آقا از این بسته هنوز هم موجوده؟
2- برای پسرم که دوم دبیرستانه و در سمپاد درس میخونه مناسبه؟
3- نحوه خرید هنوز همونه که در صفحه اول هست؟
ممنون
(08-21-2012 05:53 PM)kodabeh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
1-آقا از این بسته هنوز هم موجوده؟
2- برای پسرم که دوم دبیرستانه و در سمپاد درس میخونه مناسبه؟
3- نحوه خرید هنوز همونه که در صفحه اول هست؟
ممنون

سلام
1. بله
2. بله، آشنایی ابتدایی با اینترنت لازم است.
3. بله
سلام
از شما ممنونم
عملیات خرید از طریق اینترنت انجام شد.
با استفاده از این بسته و کمک ادمین عزیز ایران انجمن سایت آموزش فرهنگ رانندگی راه اندازی شد.

می توانید از این طریق هم کسب درآمد کنید.
خیلی خب.کامیار جان منم یکی از این بستهها رو میخوام.یدونه واسم نگهدارید ممنون میشم.
من به کارهای برنامه نویسی و طراحی سایت علاقه شدیدی دارم ولی فعلا نمیتونم بخرم، فقط یکی رو واسم نگهدارید.
ممنون.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع