سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بسته شماره یک آموزش کسب و کار- طراحی سایت/ ویرایش جدید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
محصولاتی که از طریق انجمن ارائه می شود :
1- فوق العاده با ارزش و قابل استفاده است.
2- توان مالی انجمن را برای هزینه های سایت که اینک به دوش ادمین عزیز است را کم میکند.
سلام اقای کامیاری عزیز
دوستان من یه سوال دارم
این بیته اموزشی ایا برنامه نویسی تحت وب رو اموزش میده یا نه
ایا اموزش ساخت پوسته برای جوملا و وردپرس رو داره یا نه
اگه میشه کسایی که اونو خریداری کردنه بگن که این مجموعه دربرگیرنده چه چیزهایی هست
من خودم عاشق برنامه نویسی هستم ولی بدلیل کمبود منابع اموزشی و یکم کمبود پشتکار هنوز نتونستم یاد بگیرم
(09-28-2012 11:06 AM)mohammad.b نوشته شده توسط: [ -> ]سلام اقای کامیاری عزیز
دوستان من یه سوال دارم
این بیته اموزشی ایا برنامه نویسی تحت وب رو اموزش میده یا نه
ایا اموزش ساخت پوسته برای جوملا و وردپرس رو داره یا نه
اگه میشه کسایی که اونو خریداری کردنه بگن که این مجموعه دربرگیرنده چه چیزهایی هست
من خودم عاشق برنامه نویسی هستم ولی بدلیل کمبود منابع اموزشی و یکم کمبود پشتکار هنوز نتونستم یاد بگیرم

سلام دوست عزیز
چون بسته جهت افراد مبتدی و بصورت گام به گام است، برنامه نویسی Html و کمی Css موجود است.
آموزش ساخت پوسته خاص جوملا و وردپرس نیست اما طراحی قالب بصورت عمومی با فتوشاپ یا دریم ویور موجود است.
و کتاب های موجود در بسته، از کتاب های تالیف اینجانب است و چاپ دوم آن نیز تا چند ماه دیگر روانه بازار خواهد شد.
سلام اقای کاظمی
ایا شما طراحی سایت هم انجام میدید سایتهای پیشرفته با پی اچ پی و برنامه نویسی
چون من یه ایده دارم و میخوام اونو راه بندازم ولی تو اینترنت نمیتونم به هر کسی اعتماد کنم و همچنین بعضی ها قیمت های بالا میدادن ولی کلا طرحم رو با هر کسی در میون نزاشتمه
اگه خودتون انجام نمیدین ولی ادمی که مطمئن باشه و خودتون قبولش دارین رو معرفی کنید ممنون میشم
من کسی رو میخوام که یه سایت برام طراحی کنه و پشتیبانی خوبی هم داشته باشه که اگه مشکلی پیش اومد بتونه تند رفع کنه
با تشکر
من خیلی به طراحی سایت علاقه دارم ولی متاسفانه هصلا پول ندارم ! (این ترم هم به خاطر وضعیت بد مالی قیدشو زدم ، اصلا انتخاب واحد هم نگردم)

تا 10 روز دیگه هم باید پول تمدید دامین بلاگمو بدم که میشه 25 هزار تومن ... پوچ!)

آقای کاظمی میشه مثلا من این محصولو توی وبلاگ و نت بازاریابی بکنم که یه پولی بیاد دستم ... که اگه خدا بخواد پول دامنه و خرید این محصول جور کنم؟
(10-09-2012 05:01 AM)Divar نوشته شده توسط: [ -> ]من خیلی به طراحی سایت علاقه دارم ولی متاسفانه هصلا پول ندارم ! (این ترم هم به خاطر وضعیت بد مالی قیدشو زدم ، اصلا انتخاب واحد هم نگردم)

تا 10 روز دیگه هم باید پول تمدید دامین بلاگمو بدم که میشه 25 هزار تومن ... پوچ!)

آقای کاظمی میشه مثلا من این محصولو توی وبلاگ و نت بازاریابی بکنم که یه پولی بیاد دستم ... که اگه خدا بخواد پول دامنه و خرید این محصول جور کنم؟

دوست خوبم
بزودی بسته ها و محصولات جدید با کمک شما و دیگر عزیزان معرفی و بفروش می رسد.
در حال انجام امور هستیم. حتما کاتالوگ ارسال می شود و روش های بازاریابی مشخص خواهد شد.
موفق باشید
ممنونم.

ولی یه سوال چرا وقتی این تایپیک بروز میشه برام ایمیل نمیشه !!!
بقیه تایپیک ها که مشترک شدم وقتی بروز میشه یه ایمیل برام میاد ولی این تایپیک نیومد؟
دوستان متاسفانه قیمت کاغذ و CD و DVD بسیار بالا رفته است و ناشر کتاب ها اعلام کردند که کتاب ها برای چاپ جدید 91 در حال آماده شدن است حداقل 80 درصد افزایش قیمت خواهد داشت.
فعلا تا آماده شدن چاپ بعدی ما افزایش قیمت نداریم، لطفا دوستانی که واقعا قصد استفاده و بکار گرفتن محصول را دارند خرید داشته باشند تا محصول مفید استفاده شود.
با سلام
من يك ايده در ذهنم دارم ولي برا اجرايي كردن اون نياز به يك وب سايت دارم ولي متاسفانه درباره طراحي وب سايت اطلاعات كمي دارم ايا با خريد اين محصول من ميتونم برا خودم يه سايت بسازم بدون اينكه بخواهم بابت طراحي وب سايت به شركتهاي موجود در اين زمينه پولي بپردازم.در ضمن ايجاد فروشگاه نيز از الزامات پياده كردن ايده ام است.لطفا به طور كامل مرا راهنمايي كنيد.و اينكه باخريد اين محصول تا چه حد من ميتونم به خواستم برا ايجاد و طراحي وب سايت برا رسيدن به ايده ام برسم.
با تشكر فراوان
(11-22-2012 04:07 PM)tarmxxxx نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
من يك ايده در ذهنم دارم ولي برا اجرايي كردن اون نياز به يك وب سايت دارم ولي متاسفانه درباره طراحي وب سايت اطلاعات كمي دارم ايا با خريد اين محصول من ميتونم برا خودم يه سايت بسازم بدون اينكه بخواهم بابت طراحي وب سايت به شركتهاي موجود در اين زمينه پولي بپردازم.در ضمن ايجاد فروشگاه نيز از الزامات پياده كردن ايده ام است.لطفا به طور كامل مرا راهنمايي كنيد.و اينكه باخريد اين محصول تا چه حد من ميتونم به خواستم برا ايجاد و طراحي وب سايت برا رسيدن به ايده ام برسم.
با تشكر فراوان

سلام
دوست عزیز، ساخت سایت یک سری اصول پایه ای دارد که داشتن کمی دانش پایه ای برنامه نویسی نیز لازم است که در این بسته آموزش ها وجود دارد.
سپس لازم است تا شما به عنوان کسی که اطلاعاتی ندارید بتوانید از بسته های آماده طراحی سایت استفاده ببرید که فیلم ها و کتاب هایی در این مورد نیز آموزش های گام به گام برای شما دارد که فروشگاه ها نیز نوعی از این سایت ها هستند
همه چیز نیز در چهارچوب آنچه در بازار موجود است و سایت های متداول مانند سایت های شخصی و تجاری، فروشگاه ها و غیره است که در همه جا از آن استفاده می شود ( برای مثال، سایت فروشگاه انجمن با مجله خبری میلیاردر ایرانی از این نوع سایت های معمول و متداول است.)
اما اگر ایده شما سایتی با امکانات خاص است که نیاز به دانش برنامه نویسی و کدزدن باشد این بسته برای شما کاری نخواهد کرد.
موفق باشید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع