سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بسته شماره یک آموزش کسب و کار- طراحی سایت/ ویرایش جدید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
خیلی هم خوب .
بعد دوستان تجاربشون از این بسته ها رو بیان کنند تا اقا کامیار نظرات و پیشنهاد های ما رو از این بسته بشنوه تا کم کم بسته های بی نقص بی نقص بشن ( البته نقص که نمیشه گفت ، ولی جز خدا کسی نمیتونه کار بی نقص بکنه )
آقا کامیار عزیز من تبلیغ بسته آموزشی رو تو وبلاگم گذاشتم امیدوارم بتونم کمکی به این موضوع کرده باشم. واقعیتش به هیچ عنوان من علاقه ام طراحی سایت نیست ولی برای فروشش حتما تبلیغ میکنم (فقط به عشق انجمن) امیدوارم تو بسته های آموزشی بعدی که من هم تخصصی داشته باشم بتنونم مستقیم کمک کنم
میتونید تبلیغ بسته رو تو آدرس زیر ببینید:
http://www.zaghian.blogfa.com
آقای زاغیان عزیز ممنون از همکاری شما. لطف کنید وبلاگتان را در دایرکتوری ایران پیوند وابسته به ایران انجمن ثبت تا سریعا تائید شود.
http://www.iranpeyvand.ir/index.php
جناب زاغیان عزیز مهمتر از همه مسائل همین همدلی و همراهی عزیزان انجمن است که به آن افتخار میکنیم!بسیار از شما متشکرم
خیلی ممنون
آقا دیگه چیزی نمی تونم بگم.واقعا فوق العادس.من که اولین سایتم طراحی کم کم رو به اتمامه.فقط میمونه یه هاستش.باید یه هاست براش بگیرم.

آقا کامیار از این کتاب های فوق العادت کمال تشکر رو دارم.خیلی واضح و قابل فهم نوشتی.

آروزی موفقیت برای شما و تک تک اعضای انجمن رو دارم.

واقعا چه لذتی داره وقتی خودت بتونی سایت طراحی کنی
آقا مهدي با جوملا كار كردي؟
گفتم عاليه! من عاشق جوملا هستم كار كردن با برنامه ش به آدم روحيه مي ده و هر چند ساعت كه پاي برنامه ش مي شيني انقدر لذت مي بري كه خسته نمي شي.
خوشحالم بسته مفیدی بود.لطفا دوستانی که ایمیل زدند و تشکر کردند Big Grin هم در این تایپیک اعلام کنند!(مثل sara خانم و حسین آقای عزیز...)
اگر دوستان سایتی هم تولید کردند لیک آن را به عنوان نمونه کار خود در این تایپیک قرار دهند.
بله با جوملا دارم کار می کنم.
بله من خیلی وقته دنبال یاد گرفتنش بودم.هرکاری کردم نتونستم یاد بگیرم.
ماشاءالله آقا کامیار خیلی ساده و روان توضیح دادن.این یه اصل مهم تو آموزشه
(09-17-2011 10:19 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]خوشحالم بسته مفیدی بود.لطفا دوستانی که ایمیل زدند و تشکر کردند Big Grin هم در این تایپیک اعلام کنند!(مثل sara خانم و حسین آقای عزیز...)
اگر دوستان سایتی هم تولید کردند لیک آن را به عنوان نمونه کار خود در این تایپیک قرار دهند.

مگر می شود حرکتهای خوب شما را انکار کرد. هنوز کامل مطالعه نکرده ام ولی وقتی مطالب اولیه را خواندم حس کردم واقعا مفید است. ممنون.منتظر بسته های خوب دیگر شما هستیم.موفق هستی , موفقتر باشی.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع