سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بسته شماره یک آموزش کسب و کار- طراحی سایت/ ویرایش جدید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
عزیزان انجمن ضمن دیدن سایت فرهنگ رانندگی که باکمک مجموعه اول (بسته شماره یک انجمن )ساخته شده , نظر خود را برای بهتر شدن سایت حتما در این تایپیک بنویسند تا دیگر عزیزان متوجه باشند که این مجموعه تا چه اندازه با ارزش است.
com.فرهنگ-رانندگی.www
(09-29-2011 07:40 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-28-2011 03:23 PM)Suma نوشته شده توسط: [ -> ]چشم استاد حتما
اخه من اینقدر برا ادمین جان هر روز pm میزنم دیگه بعضی وقتها خجالت میکشم ازشون
خواهش میکنم انجام وظیفه است.لطفا محمد جان این پیشنهادات خوب را از من دریغ نکنید!

زنگ تفریح:
عرض نکردم , محمد جان.
عرض کردم که ادمین عزیز از همه ایده های شما حمایت میکند.
بله عرض کردم.
دوستانی که در چند روز اخیر برای بسته ها تماس گرفتند و در واریز مبلغ به کارت مشکل داشتند توجه کنند که شماره کارت تغییر کرده است.
لطفا به شماره کارت جدید مبلغ را ارسال بفرمایند.
شماره کارت جدید: 6104337068745361
سلا
من ميخواهم فروشگاه اينتر نتي راه اندازي كنم اين بسته چقدر قوي هست كه كمكم كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(01-24-2012 05:48 PM)REZA11541 نوشته شده توسط: [ -> ]سلا
من ميخواهم فروشگاه اينتر نتي راه اندازي كنم اين بسته چقدر قوي هست كه كمكم كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
این بسته پایه یادگیری طراحی سایت را تا سطح خوبی به شما آموزش خواهد داد.برای فروشگاه اینترنتی نیز با یادگیری همین اصول، چیز زیادی برای آموزش وجود ندارد. زیرا بقیه کار نصب یک سری پلاگین و ماژول خاص است.
(01-24-2012 05:59 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-24-2012 05:48 PM)REZA11541 نوشته شده توسط: [ -> ]سلا

سلام دوست عزیز
این بسته پایه یادگیری طراحی سایت را تا سطح خوبی به شما آموزش خواهد داد.برای فروشگاه اینترنتی نیز با یادگیری همین اصول، چیز زیادی برای آموزش وجود ندارد. زیرا بقیه کار نصب یک سری پلاگین و ماژول خاص است.

سلام
آقا کامیار من از بسته های طراحی سایت میخواستم.هنوز موجود هست؟
بله محمدرضا جان
میتوانید از صفحه نخست تاپیک جهت خرید اقدام فرمائید.
سلام جناب کاظمی من دامین ثبت کردم و هاست هم خریدم ولی دانش چندانی در زمینه ساخت سایت ندارم آیا این مجموعه تمام نیازهای منو برآورده میکنه؟
(09-05-2011 12:21 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
[تصویر: 4cfdb59b5bda-500x500.jpg]

کتاب ها PDF نیستند و کاغذی هستند!

ضمنا تمام سود این بسته پس از کسر 10 درصد به عنوان هزینه انجمن ، بقیه در صندوق انجمن استفاده می شود.

دوستان عزیز به جرات می توانم بگویم که تجربه 7 سال طراحی وب سایت من را آموزش می دهد. از مبتدی و ساده تا حرفه ای در حد یک شغل!

دو راه برای خرید این محصول وجود دارد:

1) از طریق بانک :
برای خرید هر یک از محصولات مبلغ را به شماره حساب بانک ملت 1234041196 ( شماره کارت : 6104337068745361) به نام کامیار کاظمی واریز و سپس مشخصات خود و نام بانک،چهار رقم آخر کارت و زمان واریز را در فرم زیر ذکر کرده و ارسال نمائید.
فرم ارسال مشخصات

2) اگر رمز اینترنتی شما فعال است :

نام بسته : بسته شماره یک
کد محصول : 11
مبلغ: 15000 تومان
برای پرداخت اینترنتی و پر کردن فرم ارسال بر روی لینک زیر کلیک کنید.
پرداخت اینترنتی بسته شماره یک

سلام جناب آقاي کاظمي واقعا دستتان درد نکند برا ي من که خيلي جالبه انشاالله در اسرع وقت حتما تهيه ميکنم من خيلي وقت بود دنبال چنين بسته اي بودم دست مريزاد . شاد و پيروز باشيد ياعلي مدد
(07-06-2012 11:50 PM)rezaarya نوشته شده توسط: [ -> ]سلام جناب کاظمی من دامین ثبت کردم و هاست هم خریدم ولی دانش چندانی در زمینه ساخت سایت ندارم آیا این مجموعه تمام نیازهای منو برآورده میکنه؟

سلام دوست عزیز
بله تا حدود مناسبی دانش راه اندازی و مدیریت سایت را کسب می کنید.
(07-07-2012 10:48 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-06-2012 11:50 PM)rezaarya نوشته شده توسط: [ -> ]سلام جناب کاظمی من دامین ثبت کردم و هاست هم خریدم ولی دانش چندانی در زمینه ساخت سایت ندارم آیا این مجموعه تمام نیازهای منو برآورده میکنه؟

سلام دوست عزیز
بله تا حدود مناسبی دانش راه اندازی و مدیریت سایت را کسب می کنید.
سلام من همین الان سفارش دادم کی بدستم میرسه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع