سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بسته شماره یک آموزش کسب و کار- طراحی سایت/ ویرایش جدید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
سلام .
من هم سوال دوست قبلی رو دارم + آیا برنامه نویسی php هم آموزش داده میشه ؟
و دیگه اینکه سایتهایی که با این آموزشها ساخته شده رو اگه می شناسید به عنوان نمونه معرفی کنید .
(01-14-2013 08:52 PM)ahmad1363 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست من در بسته شما آموزش
css هم هست؟

فیلم های طراحی پوسته وردپرس هم دارید یا نه فقط آموزش کار با وردپرسه؟

دوست عزیز
اموزش های برنامه نویسی در حد Html است و این بسته برای اموزش به افرادی است که هیچ آشنایی از طراحی سایت نداشته و در سریع ترین زمان قصد دارند سایتی را طراحی کنند.
اموزش هایی برای ساخت قالب در فتوشاپ و تبدیل آن در دریم ویور وجود دارد.

(01-19-2013 10:52 PM)369369 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام .
من هم سوال دوست قبلی رو دارم + آیا برنامه نویسی php هم آموزش داده میشه ؟
و دیگه اینکه سایتهایی که با این آموزشها ساخته شده رو اگه می شناسید به عنوان نمونه معرفی کنید .

سلام
در بالا جواب داده شده است.
تمام سایت هایی که با ورودپرس یا جوملا و غیره اکنون در حال فعالیت هستند. (تقریبا بیش از 80 درصد سایت های حال حاضر از cms های رایگان و آماده استفاده می کنند.)
http://pol-khalagh.com
http://iranianconference.com
و هزاران سایت دیگر.
با سلام.ببخشید من دیر رسیدم.الانم میشه سفارش داد این محصول رو؟
(02-05-2013 02:10 AM)mkarimi8631 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام.ببخشید من دیر رسیدم.الانم میشه سفارش داد این محصول رو؟

فكر ميكنم كه وجود داشته باشد. اما براي مطمئن شدن تا فردا لطفا صبر نماييد. تا خبر دقيقش ارائه شود
(02-05-2013 02:10 AM)mkarimi8631 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام.ببخشید من دیر رسیدم.الانم میشه سفارش داد این محصول رو؟

با سلام مجدد
بله محصول وجود دارد ميتوانيد از طريق فروشگاه انجمن سفارش دهيد.
سلام
من این آموزشوامشب خریداری کردم کی به دستم می رسه ؟
(02-20-2013 10:49 PM)sabaeng نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من این آموزشوامشب خریداری کردم کی به دستم می رسه ؟

سلام
شنبه با پست پیشتاز از پست مرکزی تهران ارسال می شود.
بستگی به پست منطقه شما نیز دارد.
سلام

[/quote]
ازپیگیری وپاسخگویتون متشکرم.من به همچین آموزشی نیازدارم.اگه کسی خونه نباشه واسه تحویل گرفتن بسته دراین صورت به مبدابرگشت داده می شه؟
(02-22-2013 10:07 PM)sabaeng نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ازپیگیری وپاسخگویتون متشکرم.من به همچین آموزشی نیازدارم.اگه کسی خونه نباشه واسه تحویل گرفتن بسته دراین صورت به مبدابرگشت داده می شه؟

[/quote]

خواهش میکنم
فکر نمیکنم، تاجایی که میدانم گویا برگه ای برای مراجعه حضوری شما به پست مرکزی شهر شما داده میشود. البته بازهم سوال فرمائید مطمئن نیستم.
(02-22-2013 10:13 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-22-2013 10:07 PM)sabaeng نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

خواهش میکنم
فکر نمیکنم، تاجایی که میدانم گویا برگه ای برای مراجعه حضوری شما به پست مرکزی شهر شما داده میشود. البته بازهم سوال فرمائید مطمئن نیستم.

[/quote]

( من چون تقریبا به این چیزا اشنا هستم لازم دیدم جواب بدم )

بهتره بعد از ارسال سفارش شماره رهگیری رو برای ایشون اس ام اس کنید . معمولا روز بعد یا حداکثر دو روز بعد در سایت اداره پست ثبت میشه و ایشون می تونن با وارد کردن کد رهگیری از رسیدن سفارش به شهرشون باخبر بشن و خودشون برن تحویل بگیرن -
آدرس سایت اداره پست قسمت رهگیری مرسولات :
http://tntsearch.post.ir/
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع