سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
(10-03-2011 02:50 AM)mrdiako نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان عزیز و گرامی. منم تازه وارد این سایت شدم و از مدیر عزیز بسیار متشکرم که همچین ایده ای رو به اجرا گذاشته.

راستش من خیلی نقشه ها تو سرم هست و بازم راستش رو بخواین همین حالاشم دارم یکی کی بررسیشون میکنم که کدوم بهتره.

با اولین میلیاردم درسته که اقتصادی نیست اما وظیفه ای هست به اسم خانواده که حسابش برام 500 خرج برداشته.

راستش من روی 500 ما باقیش این تزها رو دارم.

1 زمین تو نه بهترین و نه بدترین یک جای متوسط شهر که ترافیک سنگین نداشته باشه خریداری میکنم و سندش رو گرو بانک میزارم و باهاش وام ساخت و ساز میگیرم، وام بنگاه زود بازده که یک الی دو سال استراحت داره. یک ساختمون 3 الی 4 طبقه درست میکنم که یک مجتمع تفریحی خانوادگیه ( اگر چالوس رفته باشین یک مجتمع همین شکلی هست به اسم دانیال ) درست میکنم و حدودا" 100 میلیون هم برای پشتوانه ام تو حساب سپرده سرمایه گذاری یک الی دو ساله نسبت به استراحت وامم تو بانک قرار میدادم که اگر سر رسید اولین قسط رسید و درآمد در اون حد نبود لنگ پول نباشم.

خیلی از مردم به فکر تفریح هستن این میتونه ایده خوبی باشه وقتی که این تفریح با یک کافی شاپ یا فست فودی ارائه بشه.

شغلهای دیگه هم بمونه پستهای دیگهShy

خیلی خیلی خوش آمدید. امیدوارم رویاهای شما از لحظه ورودتان به این انجمن بیشتر تحقق یابد. با آرزوی موفقیت بیشتر
ممنون از همه عزیزان Blush

خوب دومین تز بنده برای اولین میلیارد خرید ماشین سنگین بود اما یک مثل معروف هست که میگه سرمایه یا مالی که باد بره زیرش دارایی حساب نمیشه. اما این کار هم چندان بد نیست حداقلش ماهانه 3 و حد اکثرش 10 تومن داری البته واسه این حداقلم اینقدر پایینه چون با احتساب حقوق راننده و استهلاک ماشین بود.

سومین تز بنده خرید فروش زمین خام هست، اما باید بدونی کجا میخری و چرا میخری. فقط خریدن مهم نیست. فهم خرید هم مهمه.

تزهای بعدی هم پستهای بعدی Smile
(10-05-2011 12:57 AM)mrdiako نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از همه عزیزان Blush

خوب دومین تز بنده برای اولین میلیارد خرید ماشین سنگین بود اما یک مثل معروف هست که میگه سرمایه یا مالی که باد بره زیرش دارایی حساب نمیشه. اما این کار هم چندان بد نیست حداقلش ماهانه 3 تا 10 تومن داری البته واسه این حداقلم اینقدر پایین بود چون با احتساب حقوق راننده و استهلاک ماشین بود.

داداش ، دستگاه پر سود ترین موجود متحرک تو دنیاست Big Grin
به بولدزر d8 مال 40 سال پیش الان قیمتش 90 میلیون تومنه . تو نمونه ی تمیز . اگه مرد عمل باشی ، سالی 140 میلیون تومن واست میاره ( اقا اورده ها دارم میگم ، نه یکی نه دو تا 1000 تا، با چشم دیدم . ) البته ، شرایطی داره مثل این که به کارت عشق بورزی ، از مشت زدن تو دهن رییس کارگاهی که بهت پول نمیده نترسی و ... به ماشینت برسی . هر روز چکش کنی . مثل خر ازش کار بکشی و مثل یه طوطی 4 میلیون تومنی بهش اب و غذا بدی . کوچترین موردی رو چک کنی و ...
اگه اینکار ها رو بکنی ، باد زیرش نمیره که هیچ ، یکی میشه دو تا ، دو تا میشه 3 تا و اخرش چشم باز میکنی میبینی 50 تا بیل و 50 تا بول و 50 تا لود و 50 تا کام داری Big Grin
(10-05-2011 01:08 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-05-2011 12:57 AM)mrdiako نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از همه عزیزان Blush

خوب دومین تز بنده برای اولین میلیارد خرید ماشین سنگین بود اما یک مثل معروف هست که میگه سرمایه یا مالی که باد بره زیرش دارایی حساب نمیشه. اما این کار هم چندان بد نیست حداقلش ماهانه 3 تا 10 تومن داری البته واسه این حداقلم اینقدر پایین بود چون با احتساب حقوق راننده و استهلاک ماشین بود.

داداش ، دستگاه پر سود ترین موجود متحرک تو دنیاست Big Grin
به بولدزر d8 مال 40 سال پیش الان قیمتش 90 میلیون تومنه . تو نمونه ی تمیز . اگه مرد عمل باشی ، سالی 140 میلیون تومن واست میاره ( اقا اورده ها دارم میگم ، نه یکی نه دو تا 1000 تا، با چشم دیدم . ) البته ، شرایطی داره مثل این که به کارت عشق بورزی ، از مشت زدن تو دهن رییس کارگاهی که بهت پول نمیده نترسی و ... به ماشینت برسی . هر روز چکش کنی . مثل خر ازش کار بکشی و مثل یه طوطی 4 میلیون تومنی بهش اب و غذا بدی . کوچترین موردی رو چک کنی و ...
اگه اینکار ها رو بکنی ، باد زیرش نمیره که هیچ ، یکی میشه دو تا ، دو تا میشه 3 تا و اخرش چشم باز میکنی میبینی 50 تا بیل و 50 تا بول و 50 تا لود و 50 تا کام داری Big Grin
سبحان جان همانموقع بیکار میشی و دیگه قسطش را هم نمی توانی بدهی.SmileSmileSmile
هیچوقت یه نفر نمی فهمه که پولش چقدر . چون این یه عمل فرسایشی هست . همینجوری که نمیان بگن 1000000000 برا شما . تو خیلی از مواقع آدم نمی فهمه . ولی من تزم اینه کار تا 40 سالگی بعد تفریح و عشق و حال . من یه کار گاه دارم . یه مغازه دارم . پیمانکاری هم میکنم . خانمم هم آوردم تو کار . میخوام انشا الله به 35 نرسیده پشت خودم ببندم . الان روزی 14-16 ساعت کار می کنم جمعه ها تعطیل . خدا رو شکر از زندگیم هم راضی هستم .ولی اولین میلیاردم سرمایه گذاری می کنم تو کار می خوام بیشتر شه . اعضای محترم یک میلیارد تو این زمون چیزی نیست به فکر 999 باشید.
سلام
اولین پست من هست و باید از این انجمن عالی تشکر کنم
خب من وقتی توی حساب بانکی ام یه میلیارد باشه یعنی تونستم در بخش فروش خودم یک گام بزرگ بردارم و کاری که می کنم نیمی از آن را برای گسترش شعبه های شرکت و افزایش سبد کالایی خودم می کنم و سعی می کنم شرایط را برای ایجاد کارخانه ای جهت تولید محصولات در منطقه خودمان احداث کنم .
بخش از این درآمد را هم اختصاص می دم به خود و خانواده ام که شامل تعویض ماشین و تغییر دکور خانه و ....
سعی می کنم با دو سه تا مرکز خیریه هم در ارتباط باشم تا بتونیم کمک هایی به نیازمدان از طریق وام های قرض الحسنه داشته باشیم
سلام دوست گرامي
به انجمن خوش آمدي
انشاله هر روز شاهد خبرهاي موفقيت شما باشيم
چند برابرش ميكنم
بازم به زندگيم ادامه ميدم........
1 ميليارد ميشه 2/500/000 رينگيت مالزي .
من اول خونم رو عوض ميكنم ، خونه نميخرم ، يه خونه اي ديدم ماهي 3500 رينگت اجارشه ، ويلايي خيلي هم قشنگ اونو كرايه ميكنم .
بعد اين عروسك رو ميخرم كليك كنيد
1 ميليون و 200 واسم ميمونه ! با يك ششم شروع به تجارت ميكنم ، 2 ششم طرح هام رو اجرا ميكنم و بقيه رو پشتوانه در بانك ميزارم .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع