سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
درود

من علي الحساب ميرم زمين مي خرم البته با سند 6 دانگ و كاملا قانوني
یه خونه ویلایی با یه ماشین چطوره؟
یه خونه ویلایی با یه ماشین چطوره؟
(02-15-2013 03:57 AM)mehr3an نوشته شده توسط: [ -> ]من با اولين ميليارد دلار خودم در راههاي نوين سرمايه گذاري شركت ميكنم واز درآمد خودم يك جزيره شخصي ميخرم يك هواپيماي شخصي و يك اتومبيل سوپر اسپرت, موتور sport رو خيلي دوست دارم بخرم با دوستام گلف بازي كنم به كشور هاي مختلف سفر كنم من ميدونم قلبم منو به سمت كارهاي خيريه هدايت ميكنم چون قلبا دوست دارم كمك كردن رو , يه مهمونيه بزرگ ميگيرم و خيلي از انسان هاي ميلياردر رو دعوت ميكنم تا بسلامتي ميلياردر شدنم بنوشن D:

چه خبره ؟ یک میلیارد دلار که نیست . یک میلیارد تومن شایدم ریال 4076
یه ماشین تو مایه های آپتیما سفید یا مشکی ( که این روش هم یکی از بچه ها میخره و میفروشه کلی از این راه سود کرده منم همین کارو میکنم که هم ماشین خوب سوار شم هم سود کنم ) . یه خونه در به حیاط تو قسمت خوب شهر ( خونه هم هیچوقت ضرر نبوده و همیشه در حال افزایش بوده ) و یه مقداری هم وسایلی که خیلی دوستشون دارم میگیرم ( مثل آیپد مینی و از این خرت و پرت های ریزه میزه ) . فکر میکنم حداقل ششصد یا پونصد ازش بمونه . از این ششصد و پونصد پول میسازم . یعنی این پول ها بچه میکنند و بچه هاشون هم بچه میکنند .

راستی یک سوال از این عزیزانی که میگن لامبورگینی میخریم .
جسارتا شما پول :
بنزین
تعمیرو نگهداری
این وسیله زیبا و عالی رو از کجا میارید ؟؟؟؟
(03-27-2013 03:41 PM)GreatNavid نوشته شده توسط: [ -> ]یه ماشین تو مایه های آپتیما سفید یا مشکی ( که این روش هم یکی از بچه ها میخره و میفروشه کلی از این راه سود کرده منم همین کارو میکنم که هم ماشین خوب سوار شم هم سود کنم ) . یه خونه در به حیاط تو قسمت خوب شهر ( خونه هم هیچوقت ضرر نبوده و همیشه در حال افزایش بوده ) و یه مقداری هم وسایلی که خیلی دوستشون دارم میگیرم ( مثل آیپد مینی و از این خرت و پرت های ریزه میزه ) . فکر میکنم حداقل ششصد یا پونصد ازش بمونه . از این ششصد و پونصد پول میسازم . یعنی این پول ها بچه میکنند و بچه هاشون هم بچه میکنند .

جسارتا شما پول :
بنزین
تعمیرو نگهداری

اینو راست میگه Big Grin
به شخصه میدونم شما لاستیک های لامبورگینی رو بدید سرویس بابت لنت و اینا 40 هزار دلار اب میخوره پاتون Big Grin
(03-27-2013 03:45 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-27-2013 03:41 PM)GreatNavid نوشته شده توسط: [ -> ]یه ماشین تو مایه های آپتیما سفید یا مشکی ( که این روش هم یکی از بچه ها میخره و میفروشه کلی از این راه سود کرده منم همین کارو میکنم که هم ماشین خوب سوار شم هم سود کنم ) . یه خونه در به حیاط تو قسمت خوب شهر ( خونه هم هیچوقت ضرر نبوده و همیشه در حال افزایش بوده ) و یه مقداری هم وسایلی که خیلی دوستشون دارم میگیرم ( مثل آیپد مینی و از این خرت و پرت های ریزه میزه ) . فکر میکنم حداقل ششصد یا پونصد ازش بمونه . از این ششصد و پونصد پول میسازم . یعنی این پول ها بچه میکنند و بچه هاشون هم بچه میکنند .

جسارتا شما پول :
بنزین
تعمیرو نگهداری

اینو راست میگه Big Grin
به شخصه میدونم شما لاستیک های لامبورگینی رو بدید سرویس بابت لنت و اینا 40 هزار دلار اب میخوره پاتون Big Grin
به علاوه مورد بالا شما حساب کنید لامبورگینی صدی چند میسوزونه که شتابش انقدر بالاست . یک کلیپ دیدم 300 و خردی پر کرد دنده رو روی دور موتور 8000 یا 9000 عوض میکرد . ما پرایدمون ( منیت نباشه 10_003) رو 6500 میخواهد منفجر بشه .
با سلام خدمت دوستان
اگر بنده الان یک میلیارد داشتم ؛ در گوشه ای از زمین کشاورزی که دارم مرغداری (تخم گذار) راه اندازی می کردم.
من با یک میلیاردم یه سفره خونه فوق سنتی تو شمال کشور راه می اندازم .
من که چه خودم سرمایه دار بشم چه گنج پیدا کنم ،نقشه ریختم برای یه مرکز برای کودکان بی سرپرست،به نیابت از مرحوم پدرم،بلکه تلاش کوچکی برای زحمت های بی دریغش باشه.
امیدوارم بتونیم از گنج خدادادمون (فکر و تعقل) خوب استفاده کنیم.
شادمان میشم هرچه زودتر از این گنج الهی استفاده کنم.
الهی آمین
داستان از اين قراره كه سختي بدست آوردن يك ميليارد اول براي يك ميلياردر بسيار بيشتر از بدست آوردن ١٠ ميليارد بعديه!!!! چرا كه يك ميلياردر بعد از بدست آوردن يك ميليارد اول دنيايي از تجربه و ارتباطات رو بدست آورده كه ارزشش از أون يك ميليارده بيشتره!!!!
من در أولين فرصت يك برنامه ريزي حسابي براي ١٠ برابر كرده سرمايه ام با توجه به تجربه با ارزش قبليم انجام ميدم. هيچوقت نميگذارم يك ميليارد أولم به راحتي بخوابه!!!!!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع