سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
(09-13-2011 02:53 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-13-2011 02:26 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]تمام یک میلیارد را سکه می خرم.شب عید می فروشم. عجب ثروتی میشه.

بعد تا شب عید کجا میزاریشون ؟!!!

یک یخچال بزرگ کهنه دارم در حیاط است. داخل آن می ریزم. دزد بفکرش نمی رسد که من در حیاط و در یخچال کهنه سکه گذاشته باشم.طلاهایتان را در چنین مکانهای قرار دهید که بقول معروف عقل جن هم به آن نمی رسد .(فوت و فن قائم کردن اجناس گرانبها)SmileSmileSmile

راستی یادت رفت بنویسی :
همت کنید در جلسه صبح جمعه شرکت کنید.
یک میلیارد با قیمت امروز سکه، میشه 1640 عدد سکه تمام بهار طرح جدید فکر نکنم تو یخچال جای مناسبی باشهSmile

(09-13-2011 11:43 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-13-2011 02:53 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-13-2011 02:26 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]تمام یک میلیارد را سکه می خرم.شب عید می فروشم. عجب ثروتی میشه.

بعد تا شب عید کجا میزاریشون ؟!!!

یک یخچال بزرگ کهنه دارم در حیاط است. داخل آن می ریزم. دزد بفکرش نمی رسد که من در حیاط و در یخچال کهنه سکه گذاشته باشم.طلاهایتان را در چنین مکانهای قرار دهید که بقول معروف عقل جن هم به آن نمی رسد .(فوت و فن قائم کردن اجناس گرانبها)SmileSmileSmile

راستی یادت رفت بنویسی :
همت کنید در جلسه صبح جمعه شرکت کنید.
ولی وجدانا این همه سکه رو کجا باید کذاشت ؟ 1640 تا سکه .....
خیلی خطرناکه بذاریم تو خونه ....
فکر کنم باید بریزید تو خمره و چال کنید .
آقا بیار تو همین یخچال. کسی دست نمی زنه.بابا تعداد 1640سکه که چیزی نیست.SmileSmileSmile
با اولین یک میلیارد خودم

گروه شرکت های تجاری خودم رو در زمینه های مختلف راه اندازی میکنم

01. شرکت فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی
و در پی آن:
02. شرکت پیمانکاری تامین نیروی انسانی
03. شرکت پیمانکاری تامیین ماشین آلات
04. شرکت هواپیمایی
05. شرکت باربری

برای همه اونها هم ایده جدید و سودآور دارم

باشد که چنین شود
من با اولین میلیارد خودم به اندازه پنج میلیارد خرید می کردم. از محل فروش آنها، با دادن بخشی از بدهی ها، دو برابر دوباره جنس می خریدم و در مدت شش ماه، میزان سرمایه اعتباری خودم را به ده میلیارد می رساندم. میلیاردرها، نقدی کار نمی کنند.
دوستان این ها چه باحالند Big GrinBig GrinBig Grin
کیف کردم .
http://www.wikikala.com/
سلام به همه دوستان عزیز و گرامی. منم تازه وارد این سایت شدم و از مدیر عزیز بسیار متشکرم که همچین ایده ای رو به اجرا گذاشته.

راستش من خیلی نقشه ها تو سرم هست و بازم راستش رو بخواین همین حالاشم دارم یکی یکی بررسیشون میکنم که کدوم بهتره.

با اولین میلیاردم درسته که اقتصادی نیست اما وظیفه ای هست به اسم خانواده که حسابش برام 500 خرج برداشته.

راستش من روی 500 ما باقیش این تزها رو دارم.

1 زمین تو نه بهترین و نه بدترین یک جای متوسط شهر که ترافیک سنگین نداشته باشه خریداری میکنم و سندش رو گرو بانک میزارم و باهاش وام ساخت و ساز میگیرم، وام بنگاه زود بازده که یک الی دو سال استراحت داره. یک ساختمون 3 الی 4 طبقه درست میکنم که یک مجتمع تفریحی خانوادگیه ( اگر چالوس رفته باشین یک مجتمع همین شکلی هست به اسم دانیال ) درست میکنم و حدودا" 100 میلیون هم برای پشتوانه ام تو حساب سپرده سرمایه گذاری یک الی دو ساله نسبت به استراحت وامم تو بانک قرار میدادم که اگر سر رسید اولین قسط رسید و درآمد در اون حد نبود لنگ پول نباشم.

خیلی از مردم به فکر تفریح هستن این میتونه ایده خوبی باشه وقتی که این تفریح با یک کافی شاپ یا فست فودی ارائه بشه.

شغلهای دیگه هم بمونه پستهای دیگهShy
سلام دوست عزيز ورودت را به اين انجمن و خانواده ميلياردرها تبريك مي گوييم. خوشحال مي شويم ايده هاي شما و تجربه هايتان را با دوستان به اشتراك گذاشته و به تحقق آنها به ياري خدا بپردازيم.
موفق و موفق تر باشيد
سلام عزیزم ! خوشحالم تو انجمن هستی !
موفق هستی ، موفق تر باشی .

یه سوال !

وقتی به شهرداری ها بودجه میدن ، باید همش رو خرج کنن .
100 میلیون بودجه مثلا بدن ، شهرداری 70 تومنش رو خرج کنه ، سال بعد 70 تومن بهش بودجه میدن و ...

حالا فرض کند به مدت 1 سال روزی 100 میلیون به شما بدن و همش رو باید خرج کنید . پس انداز و هرید زمین و طلا هم قبول نیست . اگرم بخرید ، پولش دیگه بهتون بر نمیگرده .

روزی 100 میلیون پول برای خرج دارید . 99 تومن خرج کنید ، روز بعد 99 تومن بهتون میدن . 1 تومنم شب ازتون پس میگیرن .
چیکار میکنید با 100 تومن ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع