سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
(10-28-2015 02:58 AM)jazayeri0098 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
من تازه چند هفته هست عضو شدم و از این بایت خیلی خوشحالم .
من اگه یه میلیارد پول داشته باشم میرم دنبال فرصت های خوب .
برای مثال :
خیلی ها که مسکن مهر خریدند معترض هستند که اون اطراف هیچ امکانات خاصی نیست و تشنه مغازه شهر بازی و... هستند .
میرم یه پاساژ میسازم ( نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچیک ) و مغازه های داخلش رو اجاره میدم . موقعی که پولم زیاد شد اونجا یه شهر بازی هم میسازم !
درضمن من به دوستان پیشنهاد میکنم از انجمن استفاده کنند که خیلی کمکشون میکنه .
من تا روزی که توی انجمن ثبت نام نکرده بودم درآمد 0 هزار تومان در روز بود .
وقتی عضو انجمن شدم و مطالب رو خوندم دیدم خیلی فرصت های زیادی دارم .
تقریبا توی این یکی دو هفته که عضو شدم تونسته ام روزانه حدود 100 هزار تمن پول در بیارم .
در آخر از مدیر و اعضای این انجمن به شدت تشکر میکنم .
چطوری؟
(12-13-2012 08:10 PM)ملیاردرسی ساله نوشته شده توسط: [ -> ]با اولین یک میلیاردم یک موسسه خیریه میزدم و در کنارش یک کار پرسود که بتونم هر ماه از طریق موسسه ام کار هرچند نفر وکه ممکنه راه بندازم.بعد سفر سفر سفر سفر و دور دنیا

میشه درموردموسسه خیریه بگید پول گیره یا پولساز..کارش؟
من علاوه بر اینکه گلخونه خیلی دوست دارم. دلم میخواد بعد از اون یه کارواش اتوماتیک بزنم. دستگاه کارواش، جاروبرقی برای داخل ماشین، مبل شوی واسه صندلی هاش، واترجت برا زیرشویی ماشین و موتور ماشین.
واقعا آرزومه. و فکر میکنم درامد خوبی داشته باشه.
(08-15-2011 10:46 PM)mansourbayati نوشته شده توسط: [ -> ]یه ماشین و خونه مناسب میخرم باقیشم تو بانک میذارم و سریعا تو کلاسای کارآفرینی شرکت میکنم که بهترین سرمایه گذاریو از اونجا یاد بگیرم Tongue

با سلام
با اولین یک میلیاردی خودم 200میلیون را در جهت ارتقاع زندگی و با 800میلیون بعدی سرمایه گذاری زود بازده انجام می دهم و قبل از سرمایه گذاری دانش خودم را برای سرمایه گذاری زود بازده بالا می برم.دانلود رایگان
[[/url]url]http://forum.unc-co.ir[/url]
(08-15-2011 06:33 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]میرم بانک میگdرم و میشمرم و به متصدی بانک می گم درسته بزار سرجاشBig GrinBig GrinBig Grin

با سلام
با اولین یک میلیاردم با 200میلیون آن خرج خودم و با 800میلیون آن سرمایه گذاری زود بازده انجام می دهم و کار آفرینی ایجاد می کنم و کسب و کارم را گسترش می دهم و نکته این است که از کسب و کاری استفاده می کنم که در سال های آینده هم مورد نیاز روز و بازار
باشد.دانلود رایگان
..
حالا خدا جسارت میلیاردر شدن رو بده تا خرج کردنش
(05-15-2017 11:07 AM)مدینه نوشته شده توسط: [ -> ]احتمالا به جای کارهای پرریسک درقسمتهاییکه تقاضاهست چندواحداپارتمان می خریدم..وسکه وطلاجواهر...
انشاله خدا جسارت شما رو به ما هم بده
یه خونه و یه ماشین میخرم.
یه مقدار میذارم تو بانک و سودشو میگیرم.
بقیه اش رو هم کسب و کاری که خیلی بهش امید دارم رو راه اندازی میکنم
سلام
سال 88 بود که توی 6 ماه با داشتن 5 میلیون پولی قرضی همون حدود پس انداز کردم
اما بعدش جلوی پیشرفتم رو سد کردن
من ازایران رفتم تو پیچ وتاب رفتن به سمت ارزوها جاتون خالی تایلند تقریبا موندگار شدم
یعنی با رسیدن به اون کشور خیلی چیزها فرق کرد

اول فهمیدم چقدر ادمای دنیا خوبن و دروغ نمیگن و قانون برای همه یکی هست و ترجیح میدن خودشون ناراحت باشن تا اینکه شما و در کل متوجه شدم افسردگی ندارن و دل بسیار مهربون وشاد و بخشنده ای دارن
خلاصه هدفم عوض شد همونجا موندم و کسب و کاری طبق قانون راه انداختم
امابازم بعد از دو سال یه هموطن طبق معمول همه چیو پیچوند

تقریبا اونجا ورشکست بودم و دوباره اقدام به مهاجرت به استرالیا کردم
اون یه میلیارد که بدست اوردم هم خوردم هم به دیگران دادم و هم کسب و کاری راه انداختم که فکر کنم د هنوز دعای خیرش به من برسه

ولی با اون پول و بقیه درامد دوسال سناتوری زندگی کردم
درنهایت مجبور شدم برگشتم

اما خوب من یه راز رو فهمیده بودم و زیاد نگران پول نبودم و نیستم

بعدش رو دیگه اینجا نیاز نیست بگم چون فقط پرسسیده بود با اولیش چی کار میکنی

من هم زندگی کردم هم باعث کار بزرگ نیک شدم و مهم این بود که با انسانیت اشنا شدم
درواقع یه میلیارد تومان مقداری دلار و دوسال عمرم بجاش یه چیز گرانبهاتر بهم داد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع