سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اگه 4 میلیارد به شما بدهند و به شرط آنکه در عرض یکسال 5 برابرش کنید، چه راه حلی داری؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام
من اگه 4 میلیارد داشته باشم اول کاری که میکنم 1 کار گروه تشکیل میدم متشکل از اطرافیان و قدیمی های بازاربه هر کدام 1 برگ کاغذ با یک چک 10میلیونی میدم میگم هرکس بهتری طرح اقتصادی رو پیشنهاد بده میتونه 1 صفر جلو چکش ببینه.1ماه بهشون وقت میدم طرح توجیهی آماده کنن و بعد 1ماه ازشون جواب میخوام طرح خودم گاوداری صنعتی و کاملا مکانیزه است بعد از شنیدن طرح ها بهترینو انتخاب میکنم من خودم به کار تولیدی علاقه دارم تولید هرچیزی که به مملکتم کمک کنه
(09-28-2012 10:14 PM)ehsan_info نوشته شده توسط: [ -> ]والا این جتی شما میگین الان که بری اسکله بندر بخش دپو های صادراتی یا 20 هزار هکتاری میبینی که تحریم ها اثر دار یا جتی میبرن!!!!(بعنوان مثال دپو گلگهر بارگیری میه میر اونجا خالی میکنه بار هست رو دپو از عید هنوز بارگیری نشده !!)باورت نمیشه اسکله خالی شده بود تنها چیزی که ماشینای اسکله داشتن جابجا میکردن یا کانتین خالی هایی که نمیتونن بفرستند یا گندم هایی که از هند و اینور اونور تهیه کرده بودن داشتن میبردن سوله!!
تمام ماشینای سنگ اهنی خوابیده بودن _(ماشین های تو شهری خود اسکله منظورم)
ولی به هر حال کار پر درامدی هست خیلی از کسایی میشناسم طلا فروشی یا صرافیشو تعطیل کرد رفته تو کار معدن درصد کمیشون تونستن موفق بشن
دلیل:
خیلی از این افراد فقط سود کار میبینن در صورتی که هزینه های این عملیات رو نمیتونن براورد کنند!!!هزینه هایی مثل قطع برق برای دستگاه های حفاری یا برای اسیاب یا خرابی ماشین الات و....
مهمترین هزینه هم
هزینه رسیدن به خاک معدنی دوستانی که تو این کار هستن میدونن که هرجای خاک درصدی ارزش داره مثلا تا عمق 10 متری(بعنوان مثال عرض میکنم ) یه ارزش دار و به پایین تازه اول معدن داری و سود دهی هست خیلی از این افرادی که نامبردن معدن را خریداری کردن به طمعه رسیدن به صادرات ولی متاسفانه بودجه اولیه تمام شده و از بانک وام گرفتن و یا حتی شریک هنوز نتونستن به اون عمق معدنی برسن و دست اخر با تمام هزینه های انجام شده و بدهی های که مربوط به حقوق پرسنل و هزینه های دولتی اعم از وام و هزینه های نگهداری و ماشین الات این کار رو رها کردن
کسانی که می خوان این معادن ببینن از نزدیک میتونن به استان کرمان شهرستان سیرجان مراجعه کنن از نزدیک
حداقل کمک اندکی بشه برای تصمیم گیری با این سطح از سرمایه

من بابام و عموم عمری تو معدن بودن،میگن کار معدن مثل قمار میمونه یکی یه شبه مولتی میلیاردر میشه یکی جوری میخوره زمین که اصلا نتونه بلند بشه
حتما میگید چطور:
شما یه معدن رو شناسایی میکنید بعد میرید تو کار میبینید که اولش سنگ خوبی داره بعد میشه سنگ خورده و.... که در نهایت با کلی بدهی از پول کارگر گرفته تا اجاره ماشن آلات از این کار میاید بیرون این یعنی ورشکستگی
و یه نفر دیگه رو میشناسم که تو معدن زیادی شکست خورده بود و برا آخرین ریسک یه معدن دیگه گرفت اولش به سنگ ریزه میخوره ولی ناامید نمیشه و ادامه میده و بعدش به یه سنگ خیلی خوب که اسمش یادم نیست میخوره و خلاصه مولتی میلیاردر میشه

کار معدن به شدت اعتیاد داره
(01-09-2013 12:19 PM)هومان هرمزدی نوشته شده توسط: [ -> ]هر کی 4 میلیارد داره بگه من براش هر دو الی سه ماه 3 برابر میکنمش.
آخه چطوری؟
با سلام
اقای یوسفی من تقریبا نظر همه دوستان رو خوندم و این ایده به نظرم رسید
البته این ایده که میگم در شهر ما ( تبریز ) تقریبا عملی هستش و شاید این ایده در جاهای دیگه کم جواب بده ولی خوب به نظر بنده اینجا خوب جواب میده

چون من خودم و کل فامیل خانمم در کار تولید عسل طبیعی هستیم و این عسل ها رو میشه با بازاریابی در کشور های مجاور ایران مانند ترکیه - ارمنستان - عراق - علی الخصوص روسیه میشه اون سرمایه 4 میلیاردی رو عرض یکسال 5 برابر کرد .

نوبهار - 09143163974
البته اینم بگم که کار ساختن مراکز تجاری در تبریز الان خیلی رونق گرفته
اینم میشه که بزنیم تو کار ساخت و ساز مراکز تجاری تفریحی علی الخصوص در ...

برای گرفتن اطلاعات بیشتر میتونین با شماره زیر تماس بگیرید یا به ایمیل زیر پیام بدهید Smile

شماره : 09143163974 ایمیل : sevinch2009@yahoo.com
من اگه 4 ميلياردو داشته باشم يه كارخونه توليدي مي زنم كه هم خودم به نواييي برسم هم چند نفر تو اين بي كاري يه منبع درامدي داشته باشن تا اون دنيامم ساخته باشم
میرفتم تویه تجارت نفت و گازوییل و بنزین و اینجور چیزا سرمایه گذاری میکردم سودی که داره حیرت انگیزه13_002
مطمئنا بازار بورس و اوراق بهادار و چن کار دیگه من جمله شرکت تولیدی زود بازده و...
مطمئنا بازار بورس و اوراق بهادار و چن کار دیگه من جمله شرکت تولیدی زود بازده و...
اولین چیزی که به ذهنم میرسه ساخت و ساز
دومین ایده رستوران
سومین ایده گرفتن نمایندگی یه برند معروف
چهارم سنگ بری صنعتی مدرن
پنجم مرکز تفریحی(بولینگ، بیلیارد، کارتینگ و .....)

ولی از ایده تا عمل خیلی فاصله هست.
زمین میخرم
معمولا تو یه سال نمیشه یه سرمایه 4 میلیاردی یه جا انجام داد و سود ببری
چون سرمایه کردن نیاز به مطالعه داره و تزریق یه سال نمیشه هم بذر کاشت هم محصول درو کرد
برای 5 سال میشه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع