سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اگه 4 میلیارد به شما بدهند و به شرط آنکه در عرض یکسال 5 برابرش کنید، چه راه حلی داری؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(11-02-2012 12:00 AM)skania نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام
به نظرمن همه داریم اشتباه می کنیم . کسانی که میلیاردرشدن شایسته اون بودن . نه مثل ما بشینند با خیالات خرید وفروش کنند . ومن به همه شما قول میدم اگه این مبلغ رو به هرکدوم مابدن بعد از 5 سال ارزش اش را از نصف هم کمتر میکنیم نه اینکه نخواهیم بلکه فقط و فقط بخاطر اینه که ما از قدم اول داریم اشتباه فکر میکنیم

نظر شما محترمه اما اگر به نظر گفتنه خب پس بنده هم نظرمو میگم.

ب نظر من شما داری اشتباه می کنی! شما داری بقیه رو مثل خودت می بینی. شاید شما بشینی با خیالاتتون خرید و فروش بکنید و الا اینطور نیس ک بقیه مثل شما باشند! شاید لازم نبینن ریز کارهاشون رو اینجا بگن! پس پیشنهاد می کنم اول نگرشتون رو عوض کنید و دوم از خیالاتتون بیرون بیاید تا مثل خیلی هایی ک تو همین انجمن هستند و موفق هم هستند، موفق باشید!

موفق باشید دوست عزیز
اگه در مورد بازاریابی شبکه ای نمدونین حتما مطالعه داشته باشین در موردش .کتاب تجارت قرن 21 نوشته ی کیوساکی رو بخونین .اگه میخواید 1 میلیاردتون 5 برابر شه.
برای سرعت در تبدیل 4 میلیارد به 20 میلیارد باید در کاری سرمایه گذاری کرد که سرعت گردشش بالا باشد.
اگه به من سه سال فرصت بدن من در سه سال 4 میلیارد رو به 20 میلیارد تبدیل میکنم.
حوزه های سرمایه گذاری:
1- صادرات به شرق آسیا با ایجاد برند مخصوص برای اقلام کالاهایی که ایران دارای مزیت رقابتی است . نه مطمئن باشین منظورم زعفرون نیست
2- ساختمان سازی
3- بورس
4- سرمایه گذاری در بازاریابی یک محصول مصرفی نظیر نوشابه
سلام
من می تونم به راحتی در عرض یکسال این سرمایه رو 5 برابر کنم ، صادرات گازوئیل به کشورهای همسایه ، مخصوصاً افغانستان. البته همین حالا هم در شرکتی که مشغول به کارم این کار دارد انجام می شود. موفق و سربلند باشید.
(09-27-2012 02:31 AM)علی محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]من راه حل دوستان رو دیدم و نکات خوبی یاد گرفتم اما من به جای ساخت و ساز میرم خونه های پیش فروش تحویل حداکثر 6 ماهه رو از آدمهای خوب میخرم تو مبایع نامه حق واگذاری به غیر بدون دریافت وجه رو میذارم و سالی دو بار کل سرمایه خودم رو میگردونم بدبینانه میشه یکبار 100 درصد سود بدون هیچ تلاشی این حداقلشه خیلی چیزها هم به طور آدم میخوره که خیلی سریعتر به 100 درصد میرسی مثل پول لازما البته مباح و بدون ربا بقیه وقتم هم میرم دنبال آرزوهام

میشه در مورد این ایده بیشتر توضیح بدی و اینکه ایا با سرمایه 70الی 80 تومن هم میشه این کارو کرد؟(مشکل من برای خرید خونه اینه که سرمایه ام در برابر قیمت یه خونه 100متری خیلی کمه و دنبال این هستم که یه راهی پیدا کنم تا بتونم از بزرگترین نگرانی و دغدغه زندگیم کم کنم.ممنون میشه راهنماییم کنید.)
(11-02-2012 12:00 AM)skania نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام
به نظرمن همه داریم اشتباه می کنیم . کسانی که میلیاردرشدن شایسته اون بودن . نه مثل ما بشینند با خیالات خرید وفروش کنند . ومن به همه شما قول میدم اگه این مبلغ رو به هرکدوم مابدن بعد از 5 سال ارزش اش را از نصف هم کمتر میکنیم نه اینکه نخواهیم بلکه فقط و فقط بخاطر اینه که ما از قدم اول داریم اشتباه فکر میکنیم

مطمئنا اومدیم اینجا که یاد بگیریم و بیاموزیم که هرگز اینچنین تجربه ای نداشته باشیم
خواهش میکنم مثبت فکر کنید
توی این مملکت هرچیزی بخری 5سال دیگه 10 برابر میشه .
من بودم با 4میلیارد یک کارگزاری بورس می خریدم هر کارگزاری کم کم 5میلیارد اعتبار ارزان بانکی داره(بیشتر هم هست) 3میلیارد سرمایه + 5تا اعتبار میشه 8 تا یکم دقت تو بورس و بورس کالا و فرابورس به راحتی میشه سود خوبی کرد اگر 200درصد سود کنی میشه 16میلیارد + 4اصل پول که بوده میشه 20تا
هر کی 4 میلیارد داره بگه من براش هر دو الی سه ماه 3 برابر میکنمش.
مرسی از مطالبه نابت
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع