سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
جالبه
این اواخر هیچکدوم از دوستان به تاریخ ایجاد تاپیک و پستها توجه ندارن!
دوستان این تاپیک مال سال 91 هستش.
(08-04-2012 02:19 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام.محسن جان تبریک میگم.امیدوارم موفق باشید.یک سال گذشته یکی به من هم پیشنهاد پخش میوه های خشک رو داده بود ولی اونا میگفتند محصولاتشون از تایلند میاد.و به صورت فله ای بود.که میتونستیم با برند خودمون تو بازار پخش کنیم.یه مقدار تا جا بیفته مشکله.بعدش که جا افتاد تو بازار خوب میشه فروخت.مرسی

سلام
من میخام میوه خشک تولید کنم ولی در مورد بازار فروشش مرددم.منو راهنمایی میکنید
مرسی
سلام دوست عزیز امید وارم تو کاری که شروع کردین موفق باشین .

اگه امکانش هست
لیست قیمتا و تصاویر محصولاتتو برام بفرست
ایمیل:vahid_k_20@shmail.ir
شماره تلگرام:09396303832
منم دوست دارم وارد این کار شم و خیلی خیلی دارم راجبش تحقیق میکنم از خوزستان هستم خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید شماره من واسه تلفن پیام واتساپ تلگرام 09016910595
منتظر تماستونم
باعرض سلام وخسته نباشید امید واریم موفقو پیروز باشید.
آن دسته از عزیزانی که در حوزه تولید ات فعالیت دارند .ما اماده همکاری با عزیزان میباشیم لطفا شرایط و مشخصات محصولات تولیدی خودرا اعلام نمایند.
باتشکر
راه های ارتباطی:
تلگرام:
۰۹۳۹۶۳۰۳۹۳۲
سلام خدمت دوستان اقا من ی چند وقتی بود تو همین فکر ها بودم یک نفر درست و حسابی توضیح بده دستگاه چی میخواد چ میوه هایی رو میشه خشک کرد بسته بندیش چجوری میشه درامد ش چقدره چقدر نیاز ب سرمایه داره چجور میوه ای رو باید خرید چقدر نیاز ب فضای کارگهی داره خلاصه کلش رو توضیح بدید
(09-14-2016 12:21 PM)Tofiq نوشته شده توسط: [ -> ]منم دوست دارم وارد این کار شم و خیلی خیلی دارم راجبش تحقیق میکنم از خوزستان هستم خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید شماره من واسه تلفن پیام واتساپ تلگرام 09016910595
منتظر تماستونم

داداش ب نظر من شما برو تو کار خرما منشورم این تکه های خرما هست و همچنین شیره خرما و این چیزا ک سمت شما زیاد هست میتونی صادر هم بکنی ب این کشور های چایین خلیج فارس البته در اینده
(08-04-2012 12:54 PM)mohsenspring نوشته شده توسط: [ -> ]شکر خدا چند روزی است که کارگاه تولید میوه خشک را راه اندازی کردیم....دوستانی که نیازمند اطلاعاتی در این موردند در خدمتم.12_002
10_004

سلام .محسن جان انشالله موفق باشی. چقدر سرمایه میخواد و چه تعداد نیرو لازمه ممنون میشم توضیح بدی
(08-04-2012 02:03 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]یه پیشنهاد دوستانه

از یکی دو سال پیش که میوه های خشک مد شد . توی خونه هر کدوم از اقوام که می رفتیم یک بشقاب میوه خشک هم می آوردن و با آب و تاب که اینها را خودم درست کردم و بخورید ببینید چه خوشمزه هست . من هم برمی داشتم و با یک موجود سفت نازک مثل چیپس که همش می چسبه به دندون و طعم به خصوصی هم نداره روبرو می شدم . تشابه همه این میوه ها هم این بود که همه به صورت ورقه ای و شکل خود میوه بودن . این قضیه گذشت و من به کلی زده شدم و الحمدلله همه زده شدن و دیگه خبری ازین میوه های خشک نبود . تا 2 3 ماه پیش ...

2 3 ماه پیش با چند تا از دوستان رفته بودیم هایپرمارکت برای هم خرید و هم تحقیق اوضاع بازار ! یکی از دوستان که اتفاقا مسن هم هستند حدود 60 65 سال یک بسته شکلات بدون مارک و علامت و ... برداشتند و درش را باز کردن و تعارف کردن شکلات ها مکعب مستطیل هایی در اندازه های تقریبی 2.5 * 1 * 1.5 سانتیمتر بودند روش هم یک پودر سفید رنگ شبیه آرد داشت آقا ما برداشتیم به خیال اینکه سفته و ازین شکلات هایی هست که افغانی ها با چایی می خورنه ! خلاصه دیدیم نرمه و یه طعم خیلی خوشمزه و عجیب و جدید می ده . جالب این بود که برای همه این طعم جالب بود و متقاضی براش زیاد شد و کیسه ربع یا نیم کیلویی توسط 5 نفر خیلی سریع تموم شد ، تا همون لحظه آخر هیچ کدوم نفهمیدیم که این چیه و بحثمون شده بود این شکلات ها !! طعم چی می ده و طعمش خیلی آشناست ! تا اینکه رسیدیم به همون جایی که محل فروش همون ها بود و دیدیم زده میوه خشک !

خلاصه کاری نداریم نفری یکی دو بسته دیگه برداشتیم و قضیه تموم شد
اما هنر تولید کننده چی بود
نمی دونم چطور تولید شده بود ولی من حدسم این بود که ابتدا میوه ها چرخ شده و بعد توی یک سینی چیزی پهن و برش زده شده بودن
ولی بافتش بسیار نرم و خوشایند بود و رنگ های زیبایی هم داشت . شاید هم میوه ها را اینطوری برش زده بودند و خشک کرده بودند ولی روی میوه با مغز میوه رطوبتش در یک حد بود . در کل تجربه خوبی بود

اون چیزایی که خوردی میوه خشک که با فزیز داریینگ خشک شده
سلام دوستان
منم تو.کار تولید پیاز خشک هستم به مدت سه ساله ولی راضی نیستم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع