سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(08-04-2012 12:54 PM)mohsenspring نوشته شده توسط: [ -> ]شکر خدا چند روزی است که کارگاه تولید میوه خشک را راه اندازی کردیم....دوستانی که نیازمند اطلاعاتی در این موردند در خدمتم.12_002
10_004

سلام وقتتون بخیر
تبریک میگم خدمتتون و امیدوارم با ایمان به خود و پشتکار به هدفتتون برسید
م در یکی از شهرهای شمال ایران هستیم و باغ مرکبات و کیوی داریم میخواستم بدونم تقاضا برای این محصولات چطوره و در حال حاضر چه مقدار سرمایه برای شروع کار مورد نیاز هستش ؟
درود بر شما و تبريك زياد بابت راه اندازي كارگاهتون. به اميد خدا هر روز موفق تر از قبل پيش ميريد. من مدتيه قصد دارم تا كاركاهي با كاري تقريبا مشابه راه اندازي كنم. از كارم ايده دارم اما متاسفانه دقيقا نميدونم براي تاسيس اين كارگاه بايد چه قدم هايي برداشت، مثلا چه مجوزهايي بايد گرفت يا براي اولين توليدات چه كرد... اگر لطف كنيد و قدم هاي اوليه رو توضيح بديد لطف خيلي بزرگي به من كرديد. ممنون كه اين فرصت رو داديد تا از تجربياتتون استفاده كنيم.
با سلام خدمت آقا محسن مبتکر و دوستان
یه سوال داشتم
به نظرتون واسه شهر یزد که کلا میوه سردرختی خیلی کم داره توجیح اقتصادی واسه راه اندازی این کار وجود داره ؟
به نظرت بهتر نیست میوه های خشک رو از خود شما تهیه کنیم ؟ (البته با تخفیف ویژه که بهمون میدی :l )
اگه بیام میوه رو از استانهای دیگه تهیه کنم که اونم هزینه حمل و نقل بهش اضافه میشه خرابی میوه هم هست که شاید اصلا به صرفه نباشه
از طرفی تو شهر ما زیاد نمیشه روی قیمت فروش مانور داد کسی پول زیادی نمیده

از پیشنهاد و راهکار اقتصادی تون استفاده میکنم
باتشکر. یاعلی
سلام

انجیر خشک هم دارید قیمت زو بگید تشکر
انجیر خشک برای سه ماه دیگه انجیر تازه وارد بازار میشه الان هرچی انجیر هست مار پارساله قیمت امسال هنوز مشخص نشده
سلام تبریک میگم من هم ب نوبه خودم حرکتتون رو .و یک سوالی ک دارم این هست ک ایا قارچ رو هم میشه خشک کرد و شما تو بازار دیدید؟
سلام موفق باشید ایشالله یه روز بتونم باهاتون کار کنم که صادرکنیم.
(08-04-2012 12:54 PM)mohsenspring نوشته شده توسط: [ -> ]شکر خدا چند روزی است که کارگاه تولید میوه خشک را راه اندازی کردیم....دوستانی که نیازمند اطلاعاتی در این موردند در خدمتم.12_002
10_004

باسلام و احترام
من و همسرم چند ماهی است که واقعا دوست داریم تولید و پخش میوه های خشک رو شروع کنیم اما بعلت مشغله نتونستیم راهکارهای شروع به کار و ایزارهای لازمه رو پیگیری کنیم
اگر لطف کنید و شماره تماستون رو به میل اینجانب ارسال کنید تا همسرم با شما تماس بگیرند واقعا ممنون میشم
در ضمن همسرم تو کار پخش مواد غذایی هستن و یه جورایی به همین کار هم ربط داره
یا اینکه میتونن در شهرمون (قم)تو پخش میوه های خشک همکاری داشته باشید
10_004

با سلام. خیلی خوبه. به نظرم مهمترین گام در رسیدن به موفقیت شجاعت هستش.براتون آرزوی موفقیت دارم. من هم در حال تحقیق در مورد میوه های خشک هستم. خواستم بدونم بازار هدف شما داخلی هست یا به صادرات فکر می کنید؟ و سرمایه اولیتون چقدر بوده؟ یه سوال دیگه اینکه تو کدوم شهر هستید؟ با تشکر10_004
10_004

با سلام. خیلی خوبه. شما یک گام خییییییلی بلند از اونایی که شروع نمیکنن جلوتر هستین و اون شجاعت شروع کردن هستش، آفرینBlush راستش من با دو تا از دوستام تو فکر شروع این کار هستیم ولی نقاط مبهمی جلومون هست! خواستم اگه براتون امکان داره بگید بازار هدفتون رو کجا در نظر گرفتید؟مصرف داخلی یا صادرات؟ به نظرتون چرا تو سبد قضایی مردم نیستش؟ ممنون میشم اگه راهنماییمون کنید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع