سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
منم مدتی ذهنم مشغول این فکر بود

طرح من این این بود که بشه این چیپس رو جای چیپس سیب زمینی وارد بازار کرد

ولی وقتی حساب کتاب کردم دیدم خیلی گرون در میاد و اکثرا قدرت خرید ندارن

وگرنه مخلوط این چیپس فوق العاده میشه
خدا قوت انشالله موفق باشید
من هم برای این دوستان ارزوی موفقیت میکنم
فقط این رو بگم که عملی شدن این کار منوط به این بوده که این عزیزان باغ میوه و مکان برای کارگاه داشتن.
بهتر دیگران به جای اینکه فورا برن دستگاه سفارش بدن اول به فکر مراحل کار باشن و وقتی بابت مواد اولیه و مکان کار حساب کتابشون جور درامد شروع کنن.
موفق باشید:Blush
سلام اقا محسن اول ممنونم که تلفنی جواب منو دادید دوما بریک می گم شروع کردید سوما منم تو تهیه مواد اولیه و حتی فراوری شده هر وقت لازم بود می تونم کمک کنم چهارما خیلی اقایی انشاالله موفق باشید
آقا محسن دمتگرم واقنSmile
خيلي خوشحال شدم
در مورد دستگاهش ميتوني بيشتر توضيح بدي؟
يا همون دستگاهي كه خريدين رو عكسش و مشخصاتش رو ميتونين بذارين؟
يكي از دوستاي ما كارخونه كيك نه چندان سودآور داره به نظرم اينكارو ميتونيم اونجا انجام بديم
(01-08-2013 04:41 PM)mohsenspring نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-08-2013 04:11 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک عرض می کنم
هنوز فله میدید یا بسته بندی؟

درود. نه متاسفانه هنوز موفق به دریافت مجوز بسته بندی نشدیم.

میشه بفرمایید برای بسته بندی خشکبار چه مجوزهایی لازمه ؟ غیر از مجوز سازمان غذا و دارو.
شما به اداره مربوطه مراجعه کردید چی میگن بهتون ؟
ممنون
جهت اطلاعات بیشتر از وب سایت ما دیدن فرمایید. برای دریافت مجوز میتونید به صنایع و معادن مراجعه کنید.
ویرایش شد. (Poacher)
کاربر محترم mohsenspring
طبق قوانین سایت شما برای اعلام آدرس سایت خودتان در انجمن باید لینک انجمن را در سایت خود قرار دهید.

10) تنها کسانی حق معرفی سایت و وبلاگ و انجمن خود را به هر طریقی در امضا و یا ارسال پست های وحتی تصاویر منتشره، خود در انجمن دارند که لینک انجمن را در سایت یا وبلاگ و یا انجمن خود قرار دهند.
نام لینک : انجمن میلیاردرهای آینده ایران
آدرس: http://forum.unc-co.ir
در صورت قرار نگرفتن آدرس انجمن،آدرس لینک کاربر حذف خواهد شد.
تبریککککککککک.انشالا که موفق باشیدوبتونین به صورت یک برندتجاری دربیاریدش ومحصولاتتون روبه همه جا صادرکنید.
سايتتون وا نشد !
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع