سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
کاش عزیزان این mohsanspring عزیز را ببینید.
فوق العاده متین و موقر و دوست داشتنی است.موفقیت روز بروزش را از خداوند بزرگ خواستارم.
(07-18-2013 07:49 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]کاش عزیزان این mohsanspring عزیز را ببینید.
فوق العاده متین و موقر و دوست داشتنی است.موفقیت روز بروزش را از خداوند بزرگ خواستارم.

درود
ممنون از این همه لطف. موفق تر باشید
با سلام آقا محسن
بهتون تبریک میگم.
میشه در مورد نوع دستگاه بیشتر توضیح بدین؟ و اینکه طرز تهیه این میوه ها چگونه هست؟ چند مدتی هست که منم در شهرستان خودمان میخواستم این کار را انجام بدم ولی هزینه تهیه دستگاه را با بسته بندی بالای 30 میشد البته میگفتن دستگاه تمام اتوماتیک قیمتش از این هم بالاتر هست. و اینکه دنبال این بودم که چه پودری به میوه میزنند ؟ آیا این میوه ها واقعا چرخ شده اند یا به صورت قالبی درست شده اند. نه سرمایه خیلی زیادی دارم نه میتونم از این ایده ام دست بکشم. تو را خدا راهنمایی کنید. یک عمر دعاگوتون هستم. در ضمن به همه دوستان بگم من از طریق یکی از دوستانم با این سایت آشنا شدم. از مسولین این سایت بسیار سپاسگذارم. هدف من هم تولید میوه خشک هست ولی واقعا به بن بست رسیده ام. اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.

با سلام آقا محسن
بهتون تبریک میگم.
میشه در مورد نوع دستگاه بیشتر توضیح بدین؟ و اینکه طرز تهیه این میوه ها چگونه هست؟ چند مدتی هست که منم در شهرستان خودمان میخواستم این کار را انجام بدم ولی هزینه تهیه دستگاه را با بسته بندی بالای 30 میشد البته میگفتن دستگاه تمام اتوماتیک قیمتش از این هم بالاتر هست. و اینکه دنبال این بودم که چه پودری به میوه میزنند ؟ آیا این میوه ها واقعا چرخ شده اند یا به صورت قالبی درست شده اند. نه سرمایه خیلی زیادی دارم نه میتونم از این ایده ام دست بکشم. تو را خدا راهنمایی کنید. یک عمر دعاگوتون هستم. در ضمن به همه دوستان بگم من از طریق یکی از دوستانم با این سایت آشنا شدم. از مسولین این سایت بسیار سپاسگذارم. هدف من هم تولید میوه خشک هست ولی واقعا به بن بست رسیده ام. اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.
سلام

متشکرم ازهمه کسانی که تجارب ارزشمندشان رابه راحتی دراختیار ما قرارمی دهند.تبریک می گویم به دوستانی که با گزیدن شروع بر تنبلی غلبه کردن.آرزویم این است که من هم بتوانم شروع کنم.
(08-04-2012 05:32 PM)reza_egbali نوشته شده توسط: [ -> ]محسن اقا رو من برای بازاریابی و فروش تو اردبیل و شهرهاش حساب ویژه باز کن .

سلام دوست عزیز
می خواستم ببرسم خریداران این نوع میوه ها جه مراکز یا فروشگاههای هستند؟
سلام آقا ی سوال ما باغ انار داریم و انارمون هم از بهترین کیفیت برخورداره یعنی انار دونه مشکی میخاستم ببینم با لین دستگاه ها انار هم میشه خشک کرد؟
(04-06-2013 04:13 PM)mohsenspring نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-04-2013 03:05 PM)M3HDI نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بر شما

میشه یه توضیح کامل از مراحل اولیه ، تهیه میوه تا خشک کردن و عرضه به بازار آنها ارائه کنید :

اینکه چند نفری کار رو می چرخونید ، میوه ها رو چه طوری پوست میگیرید؟ (سیب بدون پوست و ..)

هزینه های جاری تون رو با ذکر مثال (مثلا برای چه نوع و چند تن میوه ) بفرمایید ؟

سرمایه در گردش چقدر باید باشه؟

بازار خرید نقدیه یا مدت دار؟

قیمت خرید ، خریداران کلی به چه صورت و چقدره؟

با تشکر
درود
برای نمونه سیب رو مثال می زنم:
سیب از باغ های خودمون تامین می شه، که اگه می خواستیم بخریم کیلویی 400 می شد.
100 کیلو 40000 تومان. سیب ها بعد از شستشو، با پوست گیر های دستی پوست گرفته می شن. روش های شیمیایی هم برای این کار وجود داره که سیب ها رو داخل این مواد میریزن و پوستش از بین میره، این کار باعث می شه که مواد شیمیایی به داخل میوه وارد بشه و عوارض جبران ناپذیری برای مصرف کننده به بار بیاره. به همین دلیل از این روش استفاده نمی کنیم. روش شناسایی میوه های تولید شده با این روش هم اینه که میوه در قسمت های لبه به رنگ سرخ در میاد.
سپس توسط اسلایسر سیب ها یه برش های مساوی در میان. برای حفظ رنگ میوه ها از نوعی مواد استفاده می کنیم که از مواد تشکیل دهنده آبلیمو هست. از خود آبلیمو هم میشه استفاده کرد. میوه ها 30 ثانیه در داخل این مواد که با آب مخلوط می شن میمونن. سپس به دستگاه می رن و 8 ساعت می مونن. هزینه های شامل هزینه برق و گاز هست. مشعل روی دستگاه از نوع مشعل هایی است که در موتورخونه ها استفاده می شه، البته نوع کوچیکش. در کل خیلی مصرف ندارن. قیمت دستگاه الان حدود 7 تا 8 میلیونه.
هر 100 کیلو سیب خیس 10 کیلو سیب خشک میده. قیمت سیب خشک در حال حاضر 15 تومنه ( قیمتی که از تولید کننده می خرن) که تا 30 هزار تومن تو مغازه ها فروش میره. با کسر هزینه ها سودش تقریبا 20 تا 25 درصده. خرید هم معمولا مدت دار هست.
البته سیب میوه پر زحمتی هست، میشه میوه های دیگه رو با هزینه های پایین تر تولید کرد.
سپاس
ممنون بابت تاپیک مفید
ببخشید سیب کیلویی 400 ؟! چه سیبی هست که انقدر ارزونه؟
سلام آقامحسن، تبریک میگم بهتون.میگم از سود کار اطلاعاتی رو میشه بگین و اینکه استقبال از چیپس میوه چطوره؟، و اگه بخایم خودمون میوه بخریم سودش چطوره؟چون من جنوبی ام اینجا هم خبری از این باغ میوه ها نیست، مرسب
(05-16-2015 04:05 PM)ندا11 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام آقامحسن، تبریک میگم بهتون.میگم از سود کار اطلاعاتی رو میشه بگین و اینکه استقبال از چیپس میوه چطوره؟، و اگه بخایم خودمون میوه بخریم سودش چطوره؟چون من جنوبی ام اینجا هم خبری از این باغ میوه ها نیست، مرسب

درضمن میتونم شماره تماستون رو داشته باشم
آقا محسن میتونم یه شماره تماس ازتون داشته با شم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع