سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
تبريك ميگم آقا محسن استارت كار رو زدي الان ديگه وقت بازاريابي و روشهاي فروشه تا جايي كه من ديدم بصورت فله اي فروخته ميشه كه شما با بسته بنديهاي زيبا و توليد در اشكال مختلف ميتوني متفاوت باشي.
فکر می کنم اگه بتونین کاری کنین که تو بسته های زیبا و کوچک تو هر سوپری موجود باشه می تونه جایگزین خوبی برای پفک و چیبس و ... باشه.
ایا شما در تمام مدت سال توانسته اید میوه با قیمت مناسب پیدا کنید . چون مهمترین قسمت در این کار همین خرید میوه با قیمت پایین است.
اگه بشه در اشکال مختلف ( ماه ، ستاره ، گل ، پروانه ، قلب و.... ) قالب زده بشه جذابتره
(08-14-2012 09:50 PM)arshiaaziz2000 نوشته شده توسط: [ -> ]ایا شما در تمام مدت سال توانسته اید میوه با قیمت مناسب پیدا کنید . چون مهمترین قسمت در این کار همین خرید میوه با قیمت پایین است.

درود
بیشتر میوه ها از باغ های خودمون تامین میشه
سلام .اگه خواستین برا فروشش میتونم کمکتون کنم.میشه با دستگاهتون بصورت اجاره ای چند محصول رو ازمایشی خشک کرد ؟من خودم امسال میخواستم این دستگاه رو بخرم ولی بخاطر شلوغی کارم نتونستم.موفق باشید
(08-15-2012 12:35 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام .اگه خواستین برا فروشش میتونم کمکتون کنم.میشه با دستگاهتون بصورت اجاره ای چند محصول رو ازمایشی خشک کرد ؟من خودم امسال میخواستم این دستگاه رو بخرم ولی بخاطر شلوغی کارم نتونستم.موفق باشید

درود
امکان این کار فراهم نیست، ولی شاید بشه این کارو کرد که اگر خواستید میوه ها تون رو به ما بدید و خشک اون رو تحویل بگیرید.
اگه برات مقدور بود در حد چند کیلو الوی شابلون برام زحمت بکشی در کنار بقیه جنسات خشک کنی ممنون میشم البته پوست کنده باشه .هزینش رو هم قبلش شماره حساب بدی برات ارسال کنم .جنس رو هم برام بفرستی تهران.
شماره من 02155616973 ساعت 9 تا 3 بجز تعطیلات
(08-22-2012 11:48 AM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]اگه برات مقدور بود در حد چند کیلو الوی شابلون برام زحمت بکشی در کنار بقیه جنسات خشک کنی ممنون میشم البته پوست کنده باشه .هزینش رو هم قبلش شماره حساب بدی برات ارسال کنم .جنس رو هم برام بفرستی تهران.
شماره من 02155616973 ساعت 9 تا 3 بجز تعطیلات

درود
تا جایی که اطلاع دارم آلوی شابلون رو بدون پوست خشک نمی کنن. در حال حاضر آلوی با پوست دارم. خواستید در خدمتم
اميدوارم در كارتان موفق باشيد
حركت خوبي هست كه استارت زده ايد
تلاش بكنيد
به اهداف خود مي رسيد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع