سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(01-08-2013 04:46 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]آها خب
اگر مجموعه ای به صورت فله بخواهد می توانید تامین کنید؟ محدودیتی چیزی ندارید؟

درود. نه محدودیتی نیست. اگر فصل میوه باشه خودمون براشون تولید می کنیم و اگر نباشه از انبار و همکاران تامین می شود.
سلام بر اقا محسن عزیز
خیلی خوشحال شدم دوباره اینجا تشریف اوردید ،کار ریشه ای خوبی کردید هرچه زودتر یک برند به نام خودت بگیری بهتره و بسته بندی بزنی ،تو فکر صادرات هم باش.
کم پیدا بودید گفتم استارت کارخونه تولیدی رو زدید.
موفق باشید
(01-09-2013 12:45 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بر اقا محسن عزیز
خیلی خوشحال شدم دوباره اینجا تشریف اوردید ،کار ریشه ای خوبی کردید هرچه زودتر یک برند به نام خودت بگیری بهتره و بسته بندی بزنی ،تو فکر صادرات هم باش.
کم پیدا بودید گفتم استارت کارخونه تولیدی رو زدید.
موفق باشید
درود بر شما جناب میر عباس. دنبال ثبت برند هستیم. به امید خدا در آینده ای نزدیک ثبت خواهد شد. چند وقتی هست که سرباز شدم به خاطر این یه ذره محدود شدم. ممنون از توصیه ای که کردید. امید وارم بتونم از تجربیات شما استفاده کنم.
با سپاس
محسن جان سلام بهترين هارابرايت آرزودارم واميدوارم هميشه تندرست وبانشاط باشي ودركارت موفق بشي ميخواستم بيشتردرموردكارت برام توضيح بدي اينكه كجااين كار روراه اندازي كردي چه ميوه هاي رودرحال حاضرخشك ميكني وبازاركارت چطوره باتشر
(03-16-2013 11:42 AM)ahmad0611 نوشته شده توسط: [ -> ]محسن جان سلام بهترين هارابرايت آرزودارم واميدوارم هميشه تندرست وبانشاط باشي ودركارت موفق بشي ميخواستم بيشتردرموردكارت برام توضيح بدي اينكه كجااين كار روراه اندازي كردي چه ميوه هاي رودرحال حاضرخشك ميكني وبازاركارت چطوره باتشر

درود بر شما دوست عزیز. ما این کارگاه رو در طالقان ( یکی از مناطق ییلاقی اطراف کرج) راه اندازی کردیم، تقریبا تمام میوه ها به جز چند میوه خاص رو خشک می کنیم، در صورت تولید مستمر و با کیفیت همه به فروش خواهد رفت.
با سپاس
مطالبتون رو پیگیری کردم، با اجازه شما این طرح را می خواهم در اختیار انجمن خراسان برای اجرایی کردن آن بدهم، طبق متنی از آقای میرعباس که فرمودند میوه های خشک را در آن صورت بسته بندی های شکلات مانند تولید کردند و اینکه احتمال اینکه آن میوه ها چرخ شده و بعد به آن شکل درآمده باشد من را کنجکاو به تحقیق کرد، اگر شما یا آقای میرعباس هم اطلاعاتی داشته باشید خوشحال می شوم من را آگاه کنید با تشکر.
سلام به همگي خسته نباشيد عالي بود ........
من خودم دستگاه ميوه خشك كن در هر ابعادي ميسازم....
ميخواستم ببينم مكانيسم اونهايي كه انگار رويه ميوه آرد داره چه جوريه ؟چه جوري كار ميكنن؟فرقشون چيه؟ميخوام از اونها هم بسازن.....
هركسي هم ميوه خشك كن ميخواد از هرنوعيش(گازي برقي و... ) با تخفيف خوب حاظرم براش بسازم....اگه خواستين پيام بدين....
اون ميوه ها رم كه اونجوري خشك ميشن بگين چه جوريه بهم لطفا.......
ممنون
سلام
منم میخوام این کارو شروع کنم
هنوز مجوزشو نگرفتم
درباره دستگاه و هزینه کسی اطلاعات داره منو راهنمایی کنه
؟
(03-24-2013 01:17 PM)sadaf93 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
منم میخوام این کارو شروع کنم
هنوز مجوزشو نگرفتم
درباره دستگاه و هزینه کسی اطلاعات داره منو راهنمایی کنه
؟

سلام
من امروز این تاپیک رو دیدم و توجهم رو خیلی جلب کرد!

تو نت یه چرخی زدم و یه مطلب خوب پیدا کردم!
http://dnl1.tebyan.net/Library/Books/pdf...3cf2d8.pdf

قدیمی هست ولی بسیار عالی و با جزیات بسیار به موضوع پرداخته!

در مورد خود دستگاه هم با یه جستجوی ساده تو گوگل کلی فروشنده و نمایندگی برای انواع دستگاههای خشک کن میوه خواید یافت.

امیدوارم مفید واقع بشه!
سلام دوست عزیز!

سوالی واسم پیش اومده ممنون میشم جواب بدید!

در زمینه فروش ایم محصول!
سوال اول اینکه قیمت فروش محصولات به چه شکلی هست ؟
چند مورد مثل سیب، پرتقال، گلابی، یا هر چیز دیگه که شما در حال حاضر مشغول به تولید اون هستید!

سوال دوم اینکه تو بعضی از سایتهای فروش دستگاه خشک کن قیمت حداقل فروش عمده محصولات حشک شده رو اعلام کرده (به طور مثال سیب بین 9 تا 11 هزار تومان!) میخوام بدونم شرکت یا جایی هست که محصولات رو به صورت عمده با این حدود قیمت از تولید کننده خرید کنند یا خیر؟

چون با همین قیمتی که اینها عنوان کردن به نظر من اگه خریدار عمده داشته باشه(مثلا روزی 200-300 کیلو فروش انجام بشه) ارزش داره که تولید کننده خودشو درگیر دردسرهای پخش خورده نکنه و به صورت عمده فروش انجام بده!

سوال سوم هم اینه که شما چه مدل دستگاهی خریداری کردید؟

و سوال آخر هم اینکه در حال حاضر تولید روزانه شما چقدری هست و فروشتون به چه شکله؟ (عمده یا خرده؟)

خیلی ممنون و خوشحال میشم به سوالاتم جواب بدید!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع