سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(08-22-2012 02:50 PM)mohsenspring نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-22-2012 11:48 AM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]اگه برات مقدور بود در حد چند کیلو الوی شابلون برام زحمت بکشی در کنار بقیه جنسات خشک کنی ممنون میشم البته پوست کنده باشه .هزینش رو هم قبلش شماره حساب بدی برات ارسال کنم .جنس رو هم برام بفرستی تهران.
شماره من 02155616973 ساعت 9 تا 3 بجز تعطیلات

درود
تا جایی که اطلاع دارم آلوی شابلون رو بدون پوست خشک نمی کنن. در حال حاضر آلوی با پوست دارم. خواستید در خدمتم

الویی که میفرمایید چی هست (اسم الو چیه)امکانش هست در تهران یا کرج نمونشو ازتون بگیرم یا ارسال کنید ؟من تو فروش الو قدرت مانور فوق العاده ای دارم بخصوص اگه الوی خاصی با کیفیت و طعم خوب باشه .توصیه میکنم الوی شابلون بدون پوست رو امتحان کنید چون احتمالا شبیه الوی طرقبه میشه وقیمتش هم بسیار بالاست.
(08-24-2012 03:27 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-22-2012 02:50 PM)mohsenspring نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-22-2012 11:48 AM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]اگه برات مقدور بود در حد چند کیلو الوی شابلون برام زحمت بکشی در کنار بقیه جنسات خشک کنی ممنون میشم البته پوست کنده باشه .هزینش رو هم قبلش شماره حساب بدی برات ارسال کنم .جنس رو هم برام بفرستی تهران.
شماره من 02155616973 ساعت 9 تا 3 بجز تعطیلات

درود
تا جایی که اطلاع دارم آلوی شابلون رو بدون پوست خشک نمی کنن. در حال حاضر آلوی با پوست دارم. خواستید در خدمتم

الویی که میفرمایید چی هست (اسم الو چیه)امکانش هست در تهران یا کرج نمونشو ازتون بگیرم یا ارسال کنید ؟من تو فروش الو قدرت مانور فوق العاده ای دارم بخصوص اگه الوی خاصی با کیفیت و طعم خوب باشه .توصیه میکنم الوی شابلون بدون پوست رو امتحان کنید چون احتمالا شبیه الوی طرقبه میشه وقیمتش هم بسیار بالاست.
درود
آلوی شابلون با پوست(درجه 1) هست. در مورد بدون پوست اگه سفارش داشته باشیم تولید می کنیم. در مورد نمونه هم هر جا که خواستید می تونم بهتون تحویل بدم.
سلام آقا محسن

آقا محسن پیشرفت کارتون تا چه حدی بوده ؟ یعنی علاوه بر خشک کردن میوه کار بسته بندیش رو هم انجام میدید ، اگر براتون مقدور هست عکس نهایی محصول رو بذارید ، به نظرم اگر کیفیت و شکل و شمایلش و طرح بسته بندیش خوب باشه میشه برای خشکبار فروش ها در سراسر ایران بازاریابی کرد ! منتها بایستی دردرجه اول کیفیتش خوب باشه و در درجه دوم طرح و شکلش ، قیمتش هم به راه ؛

یاحق.
(08-25-2012 10:39 PM)r_ghn نوشته شده توسط: [ -> ]سلام آقا محسن

آقا محسن پیشرفت کارتون تا چه حدی بوده ؟ یعنی علاوه بر خشک کردن میوه کار بسته بندیش رو هم انجام میدید ، اگر براتون مقدور هست عکس نهایی محصول رو بذارید ، به نظرم اگر کیفیت و شکل و شمایلش و طرح بسته بندیش خوب باشه میشه برای خشکبار فروش ها در سراسر ایران بازاریابی کرد ! منتها بایستی دردرجه اول کیفیتش خوب باشه و در درجه دوم طرح و شکلش ، قیمتش هم به راه ؛

یاحق.

درود
فعلا محصولاتمون رو به صورت فله عرضه می کنیم. الان چند وقتی است که دنبال ثبت شرکت و دریافت مجوز های لازم هستیم و به امید خدا در آینده ای نزدیک بسته بندی رو شروع می کنیم.
سپاس
سلام
آقا محسن
در صورت تکمیل لطفا جزییات شروع به کار خود را در اختیار اعضا قرار بدید با تشکر
(09-23-2012 06:33 PM)dj flash نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
آقا محسن
در صورت تکمیل لطفا جزییات شروع به کار خود را در اختیار اعضا قرار بدید با تشکر

درود بر شما دوست عزیز
متاسفانه هنوز نتونستیم مجوز های لازم رو بگیریم. این طور که پیداست سیاست بر عدم حمایت از تولید داخلی هست چون تا امروز هیچ کدوم از مراجع ذیربط جواب قانع کننده ای بهمون ندادن.
با سپاس
درود بر همه سروران گرامی
وب سایت mivehkhoshk.ir به منظور اطلاع رسانی و ارتباط با مشتری در زمینه خشکبار به خصوص میوه های خشک راه اندازی گردید.
با سپاس
تبریک عرض می کنم
هنوز فله میدید یا بسته بندی؟
(01-08-2013 04:11 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک عرض می کنم
هنوز فله میدید یا بسته بندی؟

درود. نه متاسفانه هنوز موفق به دریافت مجوز بسته بندی نشدیم.
آها خب
اگر مجموعه ای به صورت فله بخواهد می توانید تامین کنید؟ محدودیتی چیزی ندارید؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع