ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک
زمان کنونی: 03-19-2024, 03:34 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohsenspring
آخرین ارسال: رسول نوری
پاسخ: 118
بازدید: 50713

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات : 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-04-2012, 12:54 PM
ارسال: #1
شکر خدا چند روزی است که کارگاه تولید میوه خشک را راه اندازی کردیم....دوستانی که نیازمند اطلاعاتی در این موردند در خدمتم.12_002
10_004

خوشبختی تنها در باغچه ای که خودت ساخته ای می روید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , کامیار کاظمی , mortezajafari , مهدی 1 , M3HDI , tondar12 , maximus99 , m_grate29 , mailforpts , kafshduzak , Delta.H , ناصر صادقی , dara , ahmad rezaee , سعید.کرمی , nazli , f.jafarankorjan , حامد , alicpu , سیلور رز , sir-mahyar , بابایی , Mrs.Seyedi , مهدی گل محمدی , yu3f , daryush1980 , s_a , hamid.h , alireza6365 , jahanagahi , omidtarkesh , minea , داوود , mehdi53gh , 0625 , davoodfg
08-04-2012, 01:08 PM
ارسال: #2
RE: ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک
محسن جان به شما تبریک می گویم
امیدوارم با قدرت و تلاش این کار را به ثمر برسانید
و دیگر دوستان نیز از تلاش شما انگیزه لازم را بگیرند.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: mohsenspring , m_grate29 , ناصر صادقی , alicpu , sir-mahyar , بابایی , Mrs.Seyedi , hamid.h , jahanagahi , نرگس فیاض , minea , 0625 , ana110
08-04-2012, 01:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-27-2014 06:27 AM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #3
سرمایه لازم؟؟
مجوزهای لازم؟؟

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohsenspring , m_grate29 , ناصر صادقی , alicpu , Mrs.Seyedi , hamid.h , نرگس فیاض , minea , 0625
08-04-2012, 01:27 PM
ارسال: #4
سلام
منم به نوبه خودم تبریک میگم
لطفا بگین در کدوم شهر؟چه میوه هایی؟
و همچنین سوالات آقای (...)

نمیدانم هم اکنون در کجا مشغول لبخندی

فقط یک آرزو دارم : که در دنیای شیرینت

میان قلب تو با غم نباشد هیچ پیوندی

تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3957

Best Regards
Morteza Jafari
 تشکر شده توسط: mohsenspring , m_grate29 , ناصر صادقی , alicpu , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , minea , hadin , 0625
08-04-2012, 02:03 PM
ارسال: #5
یه پیشنهاد دوستانه

از یکی دو سال پیش که میوه های خشک مد شد . توی خونه هر کدوم از اقوام که می رفتیم یک بشقاب میوه خشک هم می آوردن و با آب و تاب که اینها را خودم درست کردم و بخورید ببینید چه خوشمزه هست . من هم برمی داشتم و با یک موجود سفت نازک مثل چیپس که همش می چسبه به دندون و طعم به خصوصی هم نداره روبرو می شدم . تشابه همه این میوه ها هم این بود که همه به صورت ورقه ای و شکل خود میوه بودن . این قضیه گذشت و من به کلی زده شدم و الحمدلله همه زده شدن و دیگه خبری ازین میوه های خشک نبود . تا 2 3 ماه پیش ...

2 3 ماه پیش با چند تا از دوستان رفته بودیم هایپرمارکت برای هم خرید و هم تحقیق اوضاع بازار ! یکی از دوستان که اتفاقا مسن هم هستند حدود 60 65 سال یک بسته شکلات بدون مارک و علامت و ... برداشتند و درش را باز کردن و تعارف کردن شکلات ها مکعب مستطیل هایی در اندازه های تقریبی 2.5 * 1 * 1.5 سانتیمتر بودند روش هم یک پودر سفید رنگ شبیه آرد داشت آقا ما برداشتیم به خیال اینکه سفته و ازین شکلات هایی هست که افغانی ها با چایی می خورنه ! خلاصه دیدیم نرمه و یه طعم خیلی خوشمزه و عجیب و جدید می ده . جالب این بود که برای همه این طعم جالب بود و متقاضی براش زیاد شد و کیسه ربع یا نیم کیلویی توسط 5 نفر خیلی سریع تموم شد ، تا همون لحظه آخر هیچ کدوم نفهمیدیم که این چیه و بحثمون شده بود این شکلات ها !! طعم چی می ده و طعمش خیلی آشناست ! تا اینکه رسیدیم به همون جایی که محل فروش همون ها بود و دیدیم زده میوه خشک !

خلاصه کاری نداریم نفری یکی دو بسته دیگه برداشتیم و قضیه تموم شد
اما هنر تولید کننده چی بود
نمی دونم چطور تولید شده بود ولی من حدسم این بود که ابتدا میوه ها چرخ شده و بعد توی یک سینی چیزی پهن و برش زده شده بودن
ولی بافتش بسیار نرم و خوشایند بود و رنگ های زیبایی هم داشت . شاید هم میوه ها را اینطوری برش زده بودند و خشک کرده بودند ولی روی میوه با مغز میوه رطوبتش در یک حد بود . در کل تجربه خوبی بود
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , mohsenspring , m_grate29 , Delta.H , madar , ناصر صادقی , dara , nazli , f.jafarankorjan , حامد , alicpu , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , مهدی گل محمدی , yu3f , محسن قلي زاده , hamid.h , alireza6365 , jahanagahi , نرگس فیاض , minea , alireza.tle92 , hadin , 0625
08-04-2012, 02:19 PM
ارسال: #6
با سلام.محسن جان تبریک میگم.امیدوارم موفق باشید.یک سال گذشته یکی به من هم پیشنهاد پخش میوه های خشک رو داده بود ولی اونا میگفتند محصولاتشون از تایلند میاد.و به صورت فله ای بود.که میتونستیم با برند خودمون تو بازار پخش کنیم.یه مقدار تا جا بیفته مشکله.بعدش که جا افتاد تو بازار خوب میشه فروخت.مرسی

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: mohsenspring , m_grate29 , ناصر صادقی , alicpu , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , yu3f , hamid.h , jahanagahi , نرگس فیاض , minea , LOVE
08-04-2012, 02:45 PM
ارسال: #7
(08-04-2012 01:08 PM)مجید (...) نوشته شده توسط:  تبریک میگم
خب بگید .ایده اش ازکجا شروع شد؟؟سرمایه لازم؟؟
مجوزهای لازم؟؟

با سپاس از لطف شما.
ما در یکی از مناطق ییلاقی اطراف کرج (طالقان) چند باغ با میوه های مختلف نظیر سیب، گلابی، گردو و ... داریم که با توجه به سردسیر بودن این منطقه و این که میوه های ما دیرتر از مناطق دیگه می رسه که فصل نوبر آن میوه تمام شده، مجبوریم میوه ها را با قیمت های بسیار کم بفروشیم. چند ماه پیش این ایده به ذهنمون رسید که می تونیم این میوه ها را به صورت خشک با قیمت های بالاتر برای مصرف در داخل و خارج از کشور آماده کنیم. قیمت دستگاه تقریبا 6 میلیون تموم شد و قسمتی از زیرزمین به کارگاه تبدیل شد. بعد از مشورت با فعالان این حوزه تصمیم گرفتیم فعلا به دنبال کسب مجوز نباشیم و تولیداتمان را به صورت عمده بفروشیم.

تشکر شده توسط: مــجــیــנ , m_grate29 , madar , ناصر صادقی , alicpu , Mrs.Seyedi , M3HDI , yu3f , daryush1980 , maryambanoo , مهدی گل محمدی , jahanagahi , نرگس فیاض , m9876523z , minea , hadin
08-04-2012, 03:02 PM
ارسال: #8
(08-04-2012 01:27 PM)mortezajafari نوشته شده توسط:  سلام
منم به نوبه خودم تبریک میگم
لطفا بگین در کدوم شهر؟چه میوه هایی؟
و همچنین سوالات آقای (...)

(08-04-2012 02:03 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  یه پیشنهاد دوستانه

از یکی دو سال پیش که میوه های خشک مد شد . توی خونه هر کدوم از اقوام که می رفتیم یک بشقاب میوه خشک هم می آوردن و با آب و تاب که اینها را خودم درست کردم و بخورید ببینید چه خوشمزه هست . من هم برمی داشتم و با یک موجود سفت نازک مثل چیپس که همش می چسبه به دندون و طعم به خصوصی هم نداره روبرو می شدم . تشابه همه این میوه ها هم این بود که همه به صورت ورقه ای و شکل خود میوه بودن . این قضیه گذشت و من به کلی زده شدم و الحمدلله همه زده شدن و دیگه خبری ازین میوه های خشک نبود . تا 2 3 ماه پیش ...

2 3 ماه پیش با چند تا از دوستان رفته بودیم هایپرمارکت برای هم خرید و هم تحقیق اوضاع بازار ! یکی از دوستان که اتفاقا مسن هم هستند حدود 60 65 سال یک بسته شکلات بدون مارک و علامت و ... برداشتند و درش را باز کردن و تعارف کردن شکلات ها مکعب مستطیل هایی در اندازه های تقریبی 2.5 * 1 * 1.5 سانتیمتر بودند روش هم یک پودر سفید رنگ شبیه آرد داشت آقا ما برداشتیم به خیال اینکه سفته و ازین شکلات هایی هست که افغانی ها با چایی می خورنه ! خلاصه دیدیم نرمه و یه طعم خیلی خوشمزه و عجیب و جدید می ده . جالب این بود که برای همه این طعم جالب بود و متقاضی براش زیاد شد و کیسه ربع یا نیم کیلویی توسط 5 نفر خیلی سریع تموم شد ، تا همون لحظه آخر هیچ کدوم نفهمیدیم که این چیه و بحثمون شده بود این شکلات ها !! طعم چی می ده و طعمش خیلی آشناست ! تا اینکه رسیدیم به همون جایی که محل فروش همون ها بود و دیدیم زده میوه خشک !

خلاصه کاری نداریم نفری یکی دو بسته دیگه برداشتیم و قضیه تموم شد
اما هنر تولید کننده چی بود
نمی دونم چطور تولید شده بود ولی من حدسم این بود که ابتدا میوه ها چرخ شده و بعد توی یک سینی چیزی پهن و برش زده شده بودن
ولی بافتش بسیار نرم و خوشایند بود و رنگ های زیبایی هم داشت . شاید هم میوه ها را اینطوری برش زده بودند و خشک کرده بودند ولی روی میوه با مغز میوه رطوبتش در یک حد بود . در کل تجربه خوبی بود

(08-04-2012 02:19 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  با سلام.محسن جان تبریک میگم.امیدوارم موفق باشید.یک سال گذشته یکی به من هم پیشنهاد پخش میوه های خشک رو داده بود ولی اونا میگفتند محصولاتشون از تایلند میاد.و به صورت فله ای بود.که میتونستیم با برند خودمون تو بازار پخش کنیم.یه مقدار تا جا بیفته مشکله.بعدش که جا افتاد تو بازار خوب میشه فروخت.مرسی

در پاسخ به دوستان باید بگم که تقریبا تمام میوه ها و سبزی ها رو میشه با این دستگاه خشک کرد. ولی تمرکز ما بیشتر روی میوه های موجود در ایران به خصوص سیب، گوجه، گلابی، هلو، موز و زردآلو است.
در ضمن تا چند وقت دیگه شروع به بازاریابی برای این محصولات خواهم کرد.
با سپاس از تمام دوستان برای اظهار لطف

تشکر شده توسط: m_grate29 , reza_egbali , مهدی 1 , ناصر صادقی , alicpu , gorgan.2000 , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , M3HDI , yu3f , jahanagahi , نرگس فیاض , minea
08-04-2012, 05:21 PM
ارسال: #9
چه فکر خوبی !حیف از این همه محصولات کشاورزی که از بین می روند امیدوارم تو کارتون موفق باشین.

آب درون ظرف، شفاف است؛ آب دریا اما تیره. حقیقت های کوچک کلماتی شفاف دارند، حقایق بزرگ اما سکوتی عظیم.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , mohsenspring , ناصر صادقی , alicpu , بابایی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , خاطره , minea
08-04-2012, 05:32 PM
ارسال: #10
محسن اقا رو من برای بازاریابی و فروش تو اردبیل و شهرهاش حساب ویژه باز کن .

برويد اي دلتان نيمه که در شيوه ما مرد با هر چه ستم هرچه بلا مي ماند

دستاورد های بزرگ حاصل فداکاری های بزرگ است و هیچگاه نتیجه خودخواهی نخواهد بود.

شماره تماس با بنده 09367874307
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , mohsenspring , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , alicpu , Mrs.Seyedi , minea
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم Magic Man73 5 2,759 08-11-2023 07:13 AM
آخرین ارسال: Abbas Davoodi
  نظرتون در مورد تاسیس کارخانه تولید آب معدنی چیه؟ hdsky1 1 1,251 04-04-2023 06:21 PM
آخرین ارسال: Active_user
  من هم شروع کردم : تایپ در منزل 369369 26 10,183 10-19-2019 05:11 PM
آخرین ارسال: Shadi.t
  شروع طوفانی 19 کالا rdelavari 2 3,206 09-03-2019 12:37 AM
آخرین ارسال: Mohsen058
  شروع کار با یک باب مغازه mounessi 1 1,219 08-24-2019 09:45 AM
آخرین ارسال: rezaya2938
Exclamation راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک هیلی 14 23,484 08-19-2019 12:33 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
  کار , کار - چگونه شروع کنم؟ jahanagahi 232 89,140 06-19-2019 02:56 PM
آخرین ارسال: yasinlizad
  گارگاه تولید لبنیاتی عل زاهدی 0 514 01-27-2019 08:30 PM
آخرین ارسال: عل زاهدی
  من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم mortaza_max 18 15,124 10-22-2018 06:17 PM
آخرین ارسال: Y.s1980
  راهنمایی در خصوص شروع یک کار... start-job 3 1,473 07-25-2018 05:45 PM
آخرین ارسال: 0946725616
  ما هم شروع کردیم... پخش عمده چای sir-mahyar 30 7,625 07-16-2018 06:28 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  شروع کردیم mohsenatu92 0 787 05-05-2018 07:37 AM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  منم شروع کردم، بازسازی و نوسازی ساختمان حمید رضا غ 91 18,550 04-17-2018 12:50 PM
آخرین ارسال: marjan.raad
  میخوام پخش مواد غذایی رو شروع کنم راهنمایی کنید aas 18 56,939 02-15-2018 08:38 AM
آخرین ارسال: farda20032020
  منم شروع کردم-ساخت و ساز در تهران mohamad021 98 21,242 02-04-2018 04:54 PM
آخرین ارسال: Sana5252
  هر روز شروع دوباره 214 0 649 12-23-2017 01:05 PM
آخرین ارسال: 214
  منم شروع کردم saeedhasanzadeh 0 795 11-27-2017 11:17 AM
آخرین ارسال: saeedhasanzadeh
  میخوام شروع کنم(تولید زغال) anzan65 14 33,372 11-20-2017 01:35 PM
آخرین ارسال: Saeidre
  من هم شروع کردم- کارم حمل و نقل باره از دوبی جنس میارم برا مردم با لنج باری حسین کردوانی 44 13,885 11-03-2017 07:24 PM
آخرین ارسال: jafarimohammad
  ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو ainstein 91 41,399 09-17-2017 12:49 AM
آخرین ارسال: nehzat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS