ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی شرکت پخش مواد غذایی
زمان کنونی: 04-25-2024, 03:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saman12
آخرین ارسال: Zohre1995
پاسخ: 11
بازدید: 25499

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-17-2014, 12:16 AM
ارسال: #1
سلام دوستان خوبم
میخواهم شرکت پخش مواد غذایی تاسیس کنم
سرمایه موجودوانت نیسان دو دستگاه
سرمایه نقد پنجاه میلیون
راهنمایی کنید ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: habib tousi , morning star
05-24-2014, 07:56 PM
ارسال: #2
RE: راه اندازی شرکت پخش مواد غذایی
دوستان این سوال منم هست
 تشکر شده توسط: habib tousi
06-10-2014, 11:36 PM
ارسال: #3
دوستان راهنمایی نمیکنید؟
06-11-2014, 09:38 AM
ارسال: #4
بهترین کار اینه که فعلا برید توی یکی از شرکت های پخش استخدام بشین . در کنار پخش محصولات اونها ، یکی دو قلم کالا را هم به وقتش ، مثلا رب گوجه در تابستان ، با سرمایتون خرید می کنید و در طول سال با دیگر کالاها پخش می کنید.

شرکت پخش اختصاصی چندین میلیارد سرمایه نیاز داره

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , rasoul.es1989 , MARYAR , mardin-b , matarodi
06-11-2014, 02:31 PM
ارسال: #5
خوب شما میتونید با چند تا تولید کننده مواد غذایی مخصوصا توی شهرک های صنعتی اطرافتون صحبت کنید و کالاهایی که می بینید سوپر مارکت ها بیشتر می خرن و برندهایی که تو منطقتون بیشتر طرفدار داره را مسوولیت پخشش را در شهر خودتون بگیرید

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی 1
06-11-2014, 02:49 PM
ارسال: #6
البته منظور خانم MARYAR اینه که پول بدید و بخرید بعد پخشش کنید!!دی:

ارتباط با من
HeartHeart
11-29-2015, 03:27 PM
ارسال: #7
سلام دوستان
سوالي داشتم براي استخدام تو يك شركت پخش مواد غذايي از كجا بايد شروع كرد همسرم ميتونه تا سه چهار ماه ديگه وانت بگيره ولي نمي دانيم بايد از كجا شروع كنيم سال ها پدر ايشون عمده فروشي داشتن و خودش هم آنجا كار ميكرد آيا سوابق خاصي براي استخدام ميخوان؟
11-30-2015, 10:11 AM
ارسال: #8
بهتره ماشینتون رو درگیر نکنید به خاطر استهلاک بالا و کرایه کم!
اگه دوست دارید برید تو شرکتای پخش به عنوان ویزیتور یا مامور پخش استخدام بشید ! ویزیتور شرکتهای بزرگ و برندهای بزرگ شدن یعنی پیمودن نصف راه توی زمینه کاری!! مثلا شما بشید ویزیتور کاله تو هر مغازه که برید درجا بهتون سفارش میدن بدون زور زدن و فک زدن!

ارتباط با من
HeartHeart
12-05-2015, 07:14 PM
ارسال: #9
برید شهرک های صنعتی شهرتون اطلاعات تولیدی ها رو بگیرید
اجناسشون ببینین ، 5 مورد که صفات پایین رو داشته باشه انتخاب کنید:
1. کالای مصرفی باشه(مصرف کمتر از 2 ماه)
2. بسته بندی شیک باشه
3. یا شناخته شده باشه ، یا کیفیت واقعا بالایی داشته باشه
4. تاریخ مصرفش کمتر از 4 ماه نباشه

بعدش برید شرکت باهاشون چونه بزنید ، حواستون باشه شما پول نقد دستتونه و باهاش میتونید تا 40-50 درصد تخفیف بگیرید
قدرت دست شماست!! از موضع قدرت با مدیر فروش کارخونه صحبت کنید تا بهترین قیمت رو بگیرید!
توجه کنید: سود پخش هیچ وقت تو فروش نیست!!!
سود پخش تو: 1. خرید مدت دار 2. خرید خیلی پایین تر از بازار 3. خرید تضامنی و...
سود پخش تو خریده! نه فروش!
حالا که به توافق سر قیمت ها و نحوه تحویل بار و... با مدیر فروش محترم رسیدید تبلیغات ازشون طلب کنید...
سعی کنید زیر بار بذاریدشون که تبلیغات مفید و درست بهتون بدن نه چهارتا پوستر!!!

حالا میرسه به فروش!!!
به هیچ عنوان چکی ، رسیدی ، فاکتور به فاکتور و... جنس ندید مگر اینکه از اعتبار طرف مطمئن باشید ، اگر مبلغ کم بود ازش طلب اجاره نامه یا سند مغازه کنید! ببینید تا کی تو اون مغازه هست! چند تا شرکت پخش میشناسم که سر جمع کردن و رفتن سوپری به خاک سیاه نشستن!
همیشه یادتون باشه نفروختن بهتر از بد فروختنه!!!
یه فروش بد به به مشتری ناجور جونتون رو به لبتون میرسونه!

تجارت یعنی پیدا کردن ادمای خوب! بگردین مشتریای خوب و خوش حساب و دائمی پیدا کنید و تا میتونید به این افراد خوب و خوش قیمت و عالی خدمت ارائه بدین اینها اند که کسب و کار شما رو سر پا نگه میدارن!

در ادامه به مرکز استانهای نزدیکتون سرک بکشین! مثلا من که شیرازم تو بوشهر و یاسوج و لار و بستک و بندرعباس چندتا آدم خوب پیدا کردم!!
حالا لطفش چیه؟
میتونین تبادل کالا به کالا کنین:
یه جنسی رو شما براشون میفرستین و یه جنسی اونا برای شما ، هم شما سود خوبی میکنید و سبد کالاتون تکمیل تر میشه و هم اونا!

میتونین قبل هر خرید یه سر به بازار تهران بزنین و قیمت اون محصول رو تو تهران هم بگیرید! تو 90% اوقات تو تهران ارزون تر و بهتر گیرتون میاد!
اگر هم نخاستید بخرید از بازار تهران بازهم یه سر بزنین!! چون اوضاع قیمتی رقبا تو بازار تهران دستتون میاد و قدرت چونه زنی بیشتری برای خرید پیدا میکنید!

کسانی هم که میگن سرمایه ات کمه، گوش نکن و نترس! دو حالت دیدم:
دوست من با تقریبا معادل سرمایه شما (سال 91 با 50 ملیون نقد و هیچی بیشتر! شما که شکر خدا نیسان هم داری) شروع کرد الان به حمدالله از پخش های قوی و خوب شیرازه و 9 تا ماشین پخش شهرستان و 15 تا ماشین برای شیراز داره
من با نصف سرمایه و امکانات شما شروع کردم و زمین خوردم ، ولی کلی تجربه خوب و عالی دارم
انشالله که موفق و پیروز باشید
 تشکر شده توسط: max31 , Zohre1995 , aghazadeh4444
09-24-2019, 08:25 AM
ارسال: #10
(12-05-2015 07:14 PM)آرمین نوشته شده توسط:  برید شهرک های صنعتی شهرتون اطلاعات تولیدی ها رو بگیرید
اجناسشون ببینین ، 5 مورد که صفات پایین رو داشته باشه انتخاب کنید:
1. کالای مصرفی باشه(مصرف کمتر از 2 ماه)
2. بسته بندی شیک باشه
3. یا شناخته شده باشه ، یا کیفیت واقعا بالایی داشته باشه
4. تاریخ مصرفش کمتر از 4 ماه نباشه

بعدش برید شرکت باهاشون چونه بزنید ، حواستون باشه شما پول نقد دستتونه و باهاش میتونید تا 40-50 درصد تخفیف بگیرید
قدرت دست شماست!! از موضع قدرت با مدیر فروش کارخونه صحبت کنید تا بهترین قیمت رو بگیرید!
توجه کنید: سود پخش هیچ وقت تو فروش نیست!!!
سود پخش تو: 1. خرید مدت دار 2. خرید خیلی پایین تر از بازار 3. خرید تضامنی و...
سود پخش تو خریده! نه فروش!
حالا که به توافق سر قیمت ها و نحوه تحویل بار و... با مدیر فروش محترم رسیدید تبلیغات ازشون طلب کنید...
سعی کنید زیر بار بذاریدشون که تبلیغات مفید و درست بهتون بدن نه چهارتا پوستر!!!

حالا میرسه به فروش!!!
به هیچ عنوان چکی ، رسیدی ، فاکتور به فاکتور و... جنس ندید مگر اینکه از اعتبار طرف مطمئن باشید ، اگر مبلغ کم بود ازش طلب اجاره نامه یا سند مغازه کنید! ببینید تا کی تو اون مغازه هست! چند تا شرکت پخش میشناسم که سر جمع کردن و رفتن سوپری به خاک سیاه نشستن!
همیشه یادتون باشه نفروختن بهتر از بد فروختنه!!!
یه فروش بد به به مشتری ناجور جونتون رو به لبتون میرسونه!

تجارت یعنی پیدا کردن ادمای خوب! بگردین مشتریای خوب و خوش حساب و دائمی پیدا کنید و تا میتونید به این افراد خوب و خوش قیمت و عالی خدمت ارائه بدین اینها اند که کسب و کار شما رو سر پا نگه میدارن!

در ادامه به مرکز استانهای نزدیکتون سرک بکشین! مثلا من که شیرازم تو بوشهر و یاسوج و لار و بستک و بندرعباس چندتا آدم خوب پیدا کردم!!
حالا لطفش چیه؟
میتونین تبادل کالا به کالا کنین:
یه جنسی رو شما براشون میفرستین و یه جنسی اونا برای شما ، هم شما سود خوبی میکنید و سبد کالاتون تکمیل تر میشه و هم اونا!

میتونین قبل هر خرید یه سر به بازار تهران بزنین و قیمت اون محصول رو تو تهران هم بگیرید! تو 90% اوقات تو تهران ارزون تر و بهتر گیرتون میاد!
اگر هم نخاستید بخرید از بازار تهران بازهم یه سر بزنین!! چون اوضاع قیمتی رقبا تو بازار تهران دستتون میاد و قدرت چونه زنی بیشتری برای خرید پیدا میکنید!

کسانی هم که میگن سرمایه ات کمه، گوش نکن و نترس! دو حالت دیدم:
دوست من با تقریبا معادل سرمایه شما (سال 91 با 50 ملیون نقد و هیچی بیشتر! شما که شکر خدا نیسان هم داری) شروع کرد الان به حمدالله از پخش های قوی و خوب شیرازه و 9 تا ماشین پخش شهرستان و 15 تا ماشین برای شیراز داره
من با نصف سرمایه و امکانات شما شروع کردم و زمین خوردم ، ولی کلی تجربه خوب و عالی دارم
انشالله که موفق و پیروز باشید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک هیلی 14 23,550 08-19-2019 12:33 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
  ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک mohsenspring 117 51,040 08-19-2019 12:30 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
Rainbow دوستان کارگاه تولیدی مواد شوینده میخوام راه بندازم.سرمایه م دویست میشه ابولفضل1366 2 1,122 08-02-2019 03:53 AM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد شاهین توکلی نژاد 16 4,960 08-01-2019 11:16 PM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  چگونگی راه اندازی تولیدی روسری پازیریک 0 889 07-17-2019 12:28 PM
آخرین ارسال: پازیریک
  بامدرک مدیریت منابع انسانی چه کاری برای خودم راه بندازم? Safari.mre 0 341 02-18-2019 03:45 PM
آخرین ارسال: Safari.mre
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه گلفروشی ata1372 0 789 08-02-2018 01:38 PM
آخرین ارسال: ata1372
  ما هم شروع کردیم... پخش عمده چای sir-mahyar 30 7,719 07-16-2018 06:28 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  پخش ذغال فرامرزساعدی 0 316 04-06-2018 05:11 AM
آخرین ارسال: فرامرزساعدی
  میخوام پخش مواد غذایی رو شروع کنم راهنمایی کنید aas 18 57,142 02-15-2018 08:38 AM
آخرین ارسال: farda20032020
  سرمایه گذاری برای راه اندازی و تجهیز واحد سیار reza980123 1 835 12-22-2017 05:19 PM
آخرین ارسال: reza980123
  میخوام تیغ و فندک و خورد و ریز سوپر مارکت پخش کنم .لطفا راهنمایی jaber.j 9 1,952 12-08-2017 09:13 AM
آخرین ارسال: jaber.j
  راه اندازی خط بازیافت کارتون شکوفه۴۹۶ 1 2,157 11-24-2017 11:53 PM
آخرین ارسال: سعید مسلمی
  کسی هست شرکت خدماتی نظافتی داشته باشه؟خیلی عجله دارم لطفا کمک کنید dorosti 0 650 11-22-2017 10:50 AM
آخرین ارسال: dorosti
  راه اندازی کارگاه کیف دوزی mahsa111 1 4,836 11-08-2017 01:41 PM
آخرین ارسال: علی سلیمانزاده
  راهنمایی در زمینۀ بسته بندی و پخش زغال کبابی م. رضایی 4 1,886 09-23-2017 09:45 AM
آخرین ارسال: م. رضایی
  کمک برای راه اندازی مزون لباس مجلسی mozhdeh.fp 2 4,573 02-10-2017 12:02 PM
آخرین ارسال: Babak.a.a
  تولید مواد غذایی ترانه 1 0 1,277 02-07-2017 10:52 PM
آخرین ارسال: ترانه 1
Thumbs Down راه اندازی یک فروشگاه لباس زنانه پارمیدا وحیدی 40 12,825 02-07-2017 05:31 PM
آخرین ارسال: گنج حضور جمع
  راه اندازی خط تولید کیک و بیسکوییت Amir393 1 4,771 01-06-2017 11:47 AM
آخرین ارسال: saeed1384

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS