سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
دوستان پس تا این جا فهمیدم برای کار با بیسیک فور اندروید باید حتما زبان وی بی را بلد باشیم درسته .
بعدم اموزش این نرم افزار به صورت رایگان و زبان فارسی در هیچ سایت یا فروم یا وبلاگی نیست
(08-09-2014 11:06 AM)alicpu نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان پس تا این جا فهمیدم برای کار با بیسیک فور اندروید باید حتما زبان وی بی را بلد باشیم درسته .
بعدم اموزش این نرم افزار به صورت رایگان و زبان فارسی در هیچ سایت یا فروم یا وبلاگی نیست
علی آقا دستوراتش خیلی ابتدایی و اولیه ست. یادگیریش آنچنان سخت نیست مخصوصا برای دوستانی که ریاضی خونده باشن.
تا یه حدودیش رایگان هست مخصوصا اگر انگلیش سرچ کنید

دست به سرچتون باید کلا خوب باشه.
فکر کنم شما که کلا اینترنتی هستید دست به سرچتون خوب باشه چه تو موتورها چه تو تورنت
(08-09-2014 11:57 AM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-09-2014 11:06 AM)alicpu نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان پس تا این جا فهمیدم برای کار با بیسیک فور اندروید باید حتما زبان وی بی را بلد باشیم درسته .
علی آقا دستوراتش خیلی ابتدایی و اولیه ست. یادگیریش آنچنان سخت نیست مخصوصا برای دوستانی که ریاضی خونده باشن.
تا یه حدودیش رایگان هست مخصوصا اگر انگلیش سرچ کنید

دست به سرچتون باید کلا خوب باشه.
فکر کنم شما که کلا اینترنتی هستید دست به سرچتون خوب باشه چه تو موتورها چه تو تورنت

من رشتم ریاضی نیست .
بنده تا کلاس سوم راهنمایی خوندم و فقط یه کتاب آموزی وی بی 6 رو 11 سال پیش خوندوم و رسیدم به اینجا . . .
استعداد شرطه نه تحصیلات
موفق باشید
بنده دیپلم هم ندارم Wink
پس دوستانی که در این زمینه واردند به خصوص اقای iranian خیلی خوشحال می شوم. چند تا فروم یا وبلاگ یا
سایت معرفی بکنند. و همچنین جدید ترین ورژن نرم افزار بیسیک فور اندروید را لینکش را بگذارند.
بعدم بنده استعداد یادگیری ام خیلی خوبه. در برنامه نویسی
بنده هشت سال سابقه ی کسب درامد از نت ایران و خارج را دارم. با بیش از تجربه کردن 22 زمینه کاری که هر همه ی انها موفق بودم. دوست دارم 23 زمینه همین برنامه نویسی اندروید باشد. ایده های توپ خیلی خوبی دارم. که می تواند
درامد های بالای 50 میلیونی برایم با یک برنامه بسازد.
کلا اگر راه های یادگیری را بدهید در همین نت عالی می شود.
در ضمن خیلی تشکر می کنم از خانم معاون که گفتند. اره دست به سرچم عالیه. ولی فعلا دوست دارم ببینم فارسی چی هست اونا را بخونم یک چیز های به دستم بیایید بعد بزنم تو کار سرچ و تورنت و دانلود و غیره
عزیز سایت فارسی و فروم و وبلاگ بدهی ممنونت می شوم. این را خودم بلدم و حتی تو بوکمارک بنده هست.
(08-09-2014 01:06 PM)alicpu نوشته شده توسط: [ -> ]پس دوستانی که در این زمینه واردند به خصوص اقای iranian خیلی خوشحال می شوم. چند تا فروم یا وبلاگ یا
سایت معرفی بکنند. و همچنین جدید ترین ورژن نرم افزار بیسیک فور اندروید را لینکش را بگذارند.
بعدم بنده استعداد یادگیری ام خیلی خوبه. در برنامه نویسی
بنده هشت سال سابقه ی کسب درامد از نت ایران و خارج را دارم. با بیش از تجربه کردن 22 زمینه کاری که هر همه ی انها موفق بودم. دوست دارم 23 زمینه همین برنامه نویسی اندروید باشد. ایده های توپ خیلی خوبی دارم. که می تواند
درامد های بالای 50 میلیونی برایم با یک برنامه بسازد.
کلا اگر راه های یادگیری را بدهید در همین نت عالی می شود.
در ضمن خیلی تشکر می کنم از خانم معاون که گفتند. اره دست به سرچم عالیه. ولی فعلا دوست دارم ببینم فارسی چی هست اونا را بخونم یک چیز های به دستم بیایید بعد بزنم تو کار سرچ و تورنت و دانلود و غیره

من توی اینترنت توی این زمینه زیاد گشتم ولی سایتی که رایگان بخواد basid4android آموزش بده اونم به صورت جامع و کامل ندیدم
تنها سایتی که دیدم خوب و جامع و روان اونم به صورت فیلم آموزشی آموزش داده سایت http://quicklearn.ir بود ...البته چند تا درسای اولش رایگانه ولی برای بقیه اش باید توی سایتش ثبت نام کنید و هزینه دوره رو که 45 تومنه پرداخت کنید...البته این سایت رو توی چند تا پست قبلم معرفی کرده بودم...امیدوارم به دردتون بخوره
با آرزوی موفقیت
والا نمیدونم چرا شما ها میخوایین برنامه نویسی یاد بگیردید میرید سایت فارسی دنبالش میگردید برای آموزشش
بنده اصلا دوره بر فارصی نمیرم . تنها منبع یاد گیری من search google hastesh
مثلا بخوام در مورد تلفن زدن تو بیسیک4اندروید یاد بگیرم مینویسم تو گوگل : call in b4a همین فقط !!!
بعد یکم اینگلیسی . وارد باشی حله
ممنون از دوست عزیز آقای iranian که اطلاعاتشونو در اختیار ما قرار دادند.
سپاسگذار از لطفتون
با سلام و سپاس از سرکار خانم معاونت برای ایجاد این تاپیک عالی و آموزشها و آقای iranian برای اطلاعات و راهنمایی های مفیدشان
دوستان من چند سوال داشتم ممنون میشم پاسخ دهید
1- بعضی از برنامه ها که از سایتهای مختلف به عنوان منبع استفاده میکنن و منبع رو ذکر میکنن که ظاهرا مشکلی نیست ولی اگر محتوای کتابی رو بصورت اپلیکیشن اندروید برای فروش قرار بدیم این کار غیر قانونی نیست ؟
حق نویسنده یا مولف کتاب و انتشارات کتاب چی میشه ؟ صرفا اسم نویسنده و انتشارات بعنوان منبع ذکر بشه کافیه ؟!
2- همه اپلیکیشن ها باید مجوز داشته باشن ؟ یا خیر بدون مجوز هم میشه ؟ (پروسه مجوز گرفتن طولانی و اذیت کننده است به این خاطر پرسیدم .
پیشاپیش تشکر از راهنمایی دوستان10_004
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع