سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(08-05-2014 03:28 PM)Radmanesh نوشته شده توسط: [ -> ]ما در انتظار جواب به سر می بریم...
ما در انتظار جواب به سر می بریم...
شما باید ورژن اندروید بالاتر رو دانود کنی یا ورژن1.8 اندروید رو
موفق باشید
سلام
اونایی که که می خوان از صفر برنامه نویسی آندروید رو شروع کنند بهشون برنامه basic4android رو پیشنهاد می کنم
در حال حاضر ساده ترین و قدرتمند ترین محیط برنامه نویسی جهت توسعه دستگاه های اندروئیدی همین برنامه ست. زبان Basic4android شبیه به زبان ویژوال بیسیک است که علاوه بر آن شی ء گرا نیز می باشد. با Basic4androidمی توان رابط کاربری گرافیکی قدرتمندی را برای صفحه نمایش های چندگانه و چند جهته طراحی کرد.
من که برای شروع از این برنامه استفاده کردم...
برای آموزش این محیط از سایت quicklearn.ir می تونید آموزش های ویدئویی اون را دنبال کنید آموزش ها رو از صفر و مبتدی آموزش دادند فقط چند تا آموزش اولش رایگانه برای بقیش باید هزینه شو پرداخت کنید...واسه من که هیچی بلد نبودم عالی بود...
والا برنامه نویسی اندروید کار نداره
حالا با جاوا نمیدونید بلد نیستین میتونید از C# با رابط Mono استفاده کنید یا باز هم بلد نیستی میتونی با VB6 کلاسیک کار کنی با رابط Basic4Android
اگر باز هم بلد نیستی پس دیگه دنبال برنامه نویسی نرو ...... Big Grin

اینم یه نمونه برنامه که با VB6 نوشتم واسه خودم (آندروید)
یه برنامه برای شارژکردن سیم کارتهای اعتباری
کمک خواستین در مورد Basic4Android کمکتون میکنم

لینکشو براتون میزارم ببینید خدایی راحته
خواستین بگید تا سورشو براتون بزارم ببینید (البته قسمتیشو میزارم چون Prv8 هستش )

لینک دانلود کوتاه
http://uplood.ir/57KA
(08-06-2014 12:19 AM)mehrdad062 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اونایی که که می خوان از صفر برنامه نویسی آندروید رو شروع کنند بهشون برنامه basic4android رو پیشنهاد می کنم
در حال حاضر ساده ترین و قدرتمند ترین محیط برنامه نویسی جهت توسعه دستگاه های اندروئیدی همین برنامه ست. زبان Basic4android شبیه به زبان ویژوال بیسیک است که علاوه بر آن شی ء گرا نیز می باشد. با Basic4androidمی توان رابط کاربری گرافیکی قدرتمندی را برای صفحه نمایش های چندگانه و چند جهته طراحی کرد.
من که برای شروع از این برنامه استفاده کردم...
برای آموزش این محیط از سایت quicklearn.ir می تونید آموزش های ویدئویی اون را دنبال کنید آموزش ها رو از صفر و مبتدی آموزش دادند فقط چند تا آموزش اولش رایگانه برای بقیش باید هزینه شو پرداخت کنید...واسه من که هیچی بلد نبودم عالی بود...

آقا مهرداد ممنون از پیشنهادتون.
اگر با وی بی بشود اندروید نوشت که دیگه خیلی خیلی عالیهههههه.
هر چی باشه بیسیک و وی بی از جاوا ساده تر هستند ولی خوب بازم باید پلت فورمش را برای نوشتن ببینیم. مثلا محیط ای کلیپس و اینتلیجی خیلی خیلی مزخرفه و مث دات نت ویژوال استدیو قدرتمند نیست.

محیط basic 4android را خودتون تست کردید؟ بنظرتون محیطش خوب و هوشمند هست؟
اگر میشه پس آموزش و رفع اشکالهای بچه های علاقمند را انجام بدید ممنون.
(08-06-2014 12:54 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از پیشنهادتون.
اگر با وی بی بشود اندروید نوشت که دیگه خیلی خیلی عالیهههههه.
هر چی باشه بیسیک و وی بی از جاوا ساده تر هستند ولی خوب بازم باید پلت فورمش را برای نوشتن ببینیم. مثلا محیط ای کلیپس و اینتلیجی خیلی خیلی مزخرفه و مث دات نت ویژوال استدیو قدرتمند نیست.

محیط basic 4android را خودتون تست کردید؟ بنظرتون محیطش خوب و هوشمند هست؟
اگر میشه پس آموزش و رفع اشکالهای بچه های علاقمند را انجام بدید ممنون.

سلام
من هم تازه شروع به یادگیری basic4android کردم فعلا هنوز به اون مرحله آموزش دادن نرسیدم وگر نه خوشحال می شدم این کار رو انجام بدم....
من هم موقعی که می خواستم برنامه نویسی آندروید رو یاد بگیرم بیشتر محیط ها رو از جمله eclips امتحان کردم ولی چون پیچیده و خشک بودند بیخیالش شدم تا اینکه به basic4android رسیدم که واسه مبتدی مثل من محیطش روونتر و قابل فهم تر بود...
برای آشنایی بیشتر با این برنامه پیشنهاد می کنم این ویدئو آموزشی رو ببینید کاملا دستتون می یاد چطوره
http://www.aparat.com/v/WoeFy
با آرزوی موفقیت
خانوم معاون ببینید این سورس همون برنامه هستش که چندتا پست بالاتر دادم لینکشو
کلا دو محیط داره

محیط اول که محیط برنامه نویسی و لایبرری و اصلی هستش :
اینم عکسش با محیط کد نویسیش »»
http://www.uploadax.com/images/28278842781314747685.jpg

محیط دوم که محیط کد نویسی آبجکتهاش هستش که در Basic4Andoroid کمی سخته چون تمامی Device های موجود در بازار سایزاشون با هم فرق دارن باید برای جایگاهای دگمه ها و .... کد نویسی کنید که تا هر کدوم از آبجکتها در دیوازها جایه خودشون قرار بگیره تا بهتر نمایش داده بشه
http://www.uploadax.com/images/93939888136699903810.jpg

سوالی بود بپرسید
(08-06-2014 02:20 PM)iranian نوشته شده توسط: [ -> ]خانوم معاون ببینید این سورس همون برنامه هستش که چندتا پست بالاتر دادم لینکشو
کلا دو محیط داره

محیط اول که محیط برنامه نویسی و لایبرری و اصلی هستش :
اینم عکسش با محیط کد نویسیش »»
http://www.uploadax.com/images/28278842781314747685.jpg

محیط دوم که محیط کد نویسی آبجکتهاش هستش که در Basic4Andoroid کمی سخته چون تمامی Device های موجود در بازار سایزاشون با هم فرق دارن باید برای جایگاهای دگمه ها و .... کد نویسی کنید که تا هر کدوم از آبجکتها در دیوازها جایه خودشون قرار بگیره تا بهتر نمایش داده بشه
http://www.uploadax.com/images/93939888136699903810.jpg

سوالی بود بپرسید

وایییییی ممنونم ازتون
واقعا وقتی تصویر باتم ها و دکمه های رادیویی و اینا را دیدم ذوق زده شدم. چون کلا من دات نت کارم و با محیط محیط های آبجکت اورینتد کار کردم نمیدونید الان اینا را دیدم چقدر شاد شدم.
من عاشق کد نویسی با وی بی هستم.
البته جاوا هم خوبه ولی بدی جاوا اینه که یه محیط هوشمند براش وجود نداره.

آقا یا خانم ایرانین خدا خیرت بده خرا به بزرگترین آرزوت برسونت. من چندتا پروژه موبایل گرفتم داشتم با جاوا انجام میدادم ولی حالا اونی که تایم بیشتری براش دارم را با وی بی شروع میکنم.
خواهش میکنم یه سری از آموزش هاتونواینجا قرار بدید. به بچه ها کمک کنید تا تو مسیر میلیاردری با تکنولوژی قرار بگیرند.
راستی چرا برنامه تون را تو بازار نذاشتید؟
خوب بچه های علاقمند به یادگیری اندروید یه پیشنهاد دارم
بیاید این دو روز را سیستم هاتون را اکی کنید برنامه های مورد نظرو نصب کنید و
از شنبه شروع کنیم دسته جمعی به یاد گرفتن برنامه و حتی یه برنامه هم باهم بنویسیم
کی موافقه تو این گروه باشه؟؟؟
گروه اندروید نویسان انجمن میلیاردرها.
هر کی هست تا آخر هفته اعلام کنه که یه گروپ با همون افراد راه بندازیم
بنده آقا هستم . برنامه تو بازار نشده بزارم معمولا برنامه بیرون میگیرم
برنامه آموزشگاه زبان اینگلیسی گرفتم قراردادم 3000000 تومن بود 2.500.000 داد
برنامه ویزیتوری لوازم آرایشی گرفتم که قیمت 6.000.000 تومن دادم که 4.000.000 داد نوشتم براش
برنامه فوتبال جدول لیگ کشورها و آنالیز بازیهای 10 تای گدشته هر تیم که 1.700.000 نوشتم
و چندین برنامه دیگه که زیر 500.000 شد
کلا تو یه سال درآمد با این برنامه شده برام 14.800.000 تومن
چون سورسها همشون شخصی هستم اطلاعات بیشتری نمیتونم در این زمینه بدم
ولی تمرکز من برنامه های تحط اینترنت هستش چون الان دیگه همه برنامه ها دارن اینترنتی میشن و همشون رو به ارتباط آنلاین هستش
بقول دوستان الان پول تو برنامه های اینترنتی هستش مخصوصا بازی ها
شما شروع کن خانوم معاون جایی گیر کردی پیغام بده مشکلتتونو من تا جایی که بتونم کمکتون میکنم از دستم بر بیاد

ولی در کل راحته ولی قدرته جاوا رو نداره چون بعضی از کتابخانه های جاوا براش ننوشتن و باید بنویسن براش . چون برنامه ایی هستش که کتابخونه میگیره و نصب میشه روش تا بتونی با ویبی برای اون کتابخانه برنامه بنویسی تا تبدیل بشه در آخر به جاوا . چون آخرین مرحاه اجرا باز جاوا هستش تو آندروید .
این برنامه میاد کد رو بصروت وی بی میگیره کامپایل میکنه و در آخر بصورت جاوا میده بیرون یا بقولی فایل apk میده به شما
موفق باشید
در خدمت شما هستم
(08-06-2014 03:15 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]خوب بچه های علاقمند به یادگیری اندروید یه پیشنهاد دارم
بیاید این دو روز را سیستم هاتون را اکی کنید برنامه های مورد نظرو نصب کنید و
از شنبه شروع کنیم دسته جمعی به یاد گرفتن برنامه و حتی یه برنامه هم باهم بنویسیم
کی موافقه تو این گروه باشه؟؟؟
گروه اندروید نویسان انجمن میلیاردرها.
هر کی هست تا آخر هفته اعلام کنه که یه گروپ با همون افراد راه بندازیم

البته خوبه ولی یه سری میان با جاوا مینویسین یه سری با سی شارپ یه سری هم وی بی که همشون با هم تو یه تاپیک قاطی میشه
به نظرم یه بخش باز کنید با نام :

برنامه نویسی آندروید

*بخش آموزش برنامه نویسی
------------زبان جاوا و کامپایلرهای آن
------------زبان سی شارپ و مونو
------------زبان وی بی و basic4android

*بخش برنامه های اعضای سایت
----------کاربردی
----------بازی
----------اینترنت

*بخش سفارش و درخواست پروژه
(سفارش رو طرف اعلام میکنه با جزیاتش بعد کسایی که بلدند بنویسن قیمت میدن و طرف یکی رو انتخاب میکنه به شما میگه و شما برنامه رو به اون طرفی که انتخاب شده سفارش میدید و نصف رو بیعانه پیش خودتون نگه میدارید تا نصف برنامه درست بشه بعدش برای شما ارسال میشه بعدش شما میفرستین برای طرف و اوکی داد بقیه پول رو میگیرید بعدش برنامه نویس بقیه برنامه رو مینویسه میده به شما بعدش که پایان داده شد میدین طرف و شما هم پول رو 25 درصد برداشده برای کارفرمایی و بقیش رو بدید به برنامه نویس (منبع درآمدی برای شما) )

موافقین یا علی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع