سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(08-11-2014 01:01 PM)iranian نوشته شده توسط: [ -> ]نرم افزار نیست . یه پکیج هستی که کلا در یه فایل exe هستش که وقتی نصب میکنی اون فایل رو همه خود به خود نصب میشه
دیگه نیاز نیست که تنظیمان کنی یا اینو تو این پوشه یا اونو تو اون پوشه بریزی . فقط یه فایل هستش که نصب میشه همه بصورت خودکار نصب میشه

رفیق خوب بنده نیز همه ی این ها را فهمیدم. ولی اگر بتوانی به نحوه ی لینک دانلودش را برای بنده پیدا بکنی. یا خودت به نحوه ی اپلودش بکنی و بفرستی ممنونت می شوم. من الان
همه چیزش را دارم. فقط مانده نرم افزار. حتی یسبک فور اندروید را نصب کرد م .
ولی باید جاوا jdk و اندروید sdk و اینا را نصب بکنم که اینا در حدود همان 200 مگ هستند
اگر شما اون بسته را بدهی . دیگه ممنونت می شوم. و احتیاجی ندارم. برم دانلود بکنم.
علی آقا از سایت kelidestan.com دانلود کنید
متاسفانه تو کلیدستان اون فایلی که من دارم (همه چیز با هم تو یه فایل باشه ) رو پیدا نکردم Big Grin . مثل اینکه من فقط دارم . خوب حالا علی آقا پیداش کردی که کارت راه بیوفته که هیچی اگر پیدا نکردی شما یه هاست یا جایی معرفی کن برام که در اسرع قت برات اونجا آپلود کنم. چون حوصله ندارم وقتی وسط آپلود قطع بشه دباره از اول شروع شه . Wink

خانوم معاون به نظر شما یه تاپیک بزنیم به عنوان "Basic4Andorid" تا کم کم شروع کنیم بحث رو ؟
ممنون منتظر پاسخ شما هستم
دوست عزیز بهترین جا اگر اشتباه نکنم این جا هست
http://picofile.com
حداکثر تا 400 مگ میشه اپلود کرد.

بعدم دوستان وقتی اون تایپک بیسیک فور اندروید را زدید. تمام اموزش های فارسی و همچنین تمام فیلم های اموزشی که رایگان در نت هستند ولی جاهای مختلفی نیز هستند. لطفا یک جا همه را جمع بکنید.
دارم آپلود میکنم فعلا 5 درصد رفته .
تاپیک بزنم فقط سورس کد خالی میزارم با نحوه کار اون سورس کد
مبانی اولیه رو دیگه خوده طرف بره یاد بگیره مثل اصول برنامه نویسی وی بی رو
نه منظورم اینه تمام چیز ها را از صفر بگذاریم با بچه ها این جا بشه مرجع.
منظور این است. بعدم اون سایت کلیدستان با ای کلیپس یاد می ده درسته .
والا نمیدونم اگر مبانی بخواد یا هرچیز دیگه ببینیم خانوم معاون چی میگه نظرش چیه ؟
من حوصله ندارم بیام تاپیک بزنم ناظم سایت بیاد پاکش کنه اخظار بده
اول نظر خانوم معاون بدونیم تا شروع کنیم . هرچی از دستمون بر بیاد انجام بدیم .
انشالله خانم معاون هم نظرش همینه. چون اگر حرفه ای شروع بکنیم. خیلی می تواند خوب باشد.
برای مثال تمام نرم افزار های که باید نصب بشود را لینکشان را بدهیم. نحوه ی اموزششان را بدهیم.
کتاب ها یا فیلم های اموزشی که در سطح نت هستند قرار بدهیم. بعدم تمام شد دوره و حرفه ای شدیم همه
برنامه بدهیم بیرون. و درامد های خوبی داشته باشیم.
بعدم این سایت کلیدستان مال ای کلیپس هست. ولی سایت مرجعی که در مورد بیسیک فور اندروید باشه
خیلی کمند.
(08-12-2014 12:55 PM)iranian نوشته شده توسط: [ -> ]http://quicklearn.ir/forums/index.php?/f...%8C%D8%AF/
فدات این را الان چند روزه فهمیدم و در ان ثبت نامم کردم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع