سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
اینم اولین و تنها برنامه منه
البته با کمک یکی از دوستان

http://myket.ir/app/com.app.android.misa...8C?lang=fa
درود بر شما..
من تازه عضو شدم.. کارشناسی ارشد باستان شناسی هستم.. البته کاردانی نرم افزار دارم.. سال 86 کاردانیمو گرفتم و الان دیگه هیچی از برنامه نویسی یادم نیست.. ولی اون موقع یه برنامه با دلفی نوشته بودم برای املاک به نام گنجنامه.. فایل exe ش هم بود که نصب میشد ولی دیگه تغییر رشته دادم و الان دیگه یادم نیست.. حالا با مدرک فوق لیسانس باستان شناسی میبینم هیچ جایی بهم کار نمیدن با سن 28 29 سال.. با اینکه عاشق رشتم هستم ولی متاسفانه در ایران بهش بهایی نمیدن.. حالا سوالم اینه که هنوزم میتونم شروع کنم با این سن؟ چون شدیدا نا امیدم هرجا میرم واسه استخدام فرم پر میکنم زنگ نمیزنن.. فقط وورد و اکسل بلدم
یه سوال دیگه اینکه فعلا همین 3تا فایله؟ یا بقیه رم میذارید؟ البته میدونم اگه نتونستم باید برم کلاس و تو اینترنت سرچ کنم.. ولی در کل میگم فعلا همین 3تا فایله؟
سلام دوستان عزیز
از دوستان کسی که برنامه نویس حرفه ای در زمینه ی اندروید فعال هست بهم پیام خصوصی بده.
سپاس فراوان از شما
با سلام من از برنامه نویسان ی سوا ل داشتم واونم اینکه ایا میشه یه فایل نصبی اندروید رو سورسشو باز کرد یعنی فایلapkرو شکوند وبه کدها وسورس برنامه نویسیش دست پیدا کرد در مورد فایلهای exeروی کامپیوتر چی؟؟؟؟؟
سلام به همه دوستان عزيز
نميدونم اينجا جاى مناسبى براى مطرح كردن هست يا خير اما من ايده هاى مناسبى براى اپ دارم و ميخوام اگه از دوستان كسى اطلاعات داره راهنمايى كنه چطور ايده رو با برنامه نويس درميون بذارم كه ايده رو خودش اجرا نكنه؟!
و مورد ديگه هزينه هاى ساخت و تبليغ حدودى چقدر ميشه!؟ ميدونم كه اين ايده واقعا جوابگو هست اما نحوه اجراش خيلى مهمه با كوچكترين اشتباه همه چيز رو از دست ميدم
دانلودزیادبشه چطورپول به حساب میره؟
[quote='MARYAR' pid='133558' dateline='1402835043']
[quote='moele' pid='133555' dateline='1402833311']
و قطعا خود کد نویسی برای دستگاه های همراه آینده و حال....

من خیلی علاقه دارم با برنامه نویسی و بازارش، ولی مدت هاست میخوام شروع کنم ولی نمیدونم از کجا..شما پیشنهادی برام دارید چه متدی بهتره؟؟ کلاس حضوری یا ویدئو آموزشی یا وبسایت ها یا..خودتون آموزش میدید؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع