سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
الان پس کدام سیستم را نصب بکنیم. و این سیستم لطفا ادرس لینک دانلود را بدهید
بعدم یک سایت که اموزش جامعی در این زمینه داده شده است را معرفی بکنید
شما با هرکدوم که راحت ترین میتونید کار کنید و نصبش کنید رو سیستموتون
هر زبانی بلد باشید باید SDK و aNDORID Device emeluter رو نصب رو سیستم داشته باشید
نه منظورم این است بنده که زبان برنامه نویسی که باهاش اندروید را برنامه نویسی می کنند. فعلا بلد نیستم.
کدام نرم افزار از همه بهتر و سبک تر هست. و کلا باید چه نرم افزار های را نصب بکنیم.
لینک دانلود را نیز لطفا بگذارید
اگه طراحی وب بلد هستید ساده تارین کار:
برنامه نویسی آندروید با Html5 و Css3 و Javascript با استفاده از
phonegap و DreamWeaver که نسبت به جاوا به مراتب خیلی ساده تر و سریعتر میشه
یک برنامه آندروید ایجاد کرد.
(08-07-2014 01:08 PM)alicpu نوشته شده توسط: [ -> ]نه منظورم این است بنده که زبان برنامه نویسی که باهاش اندروید را برنامه نویسی می کنند. فعلا بلد نیستم.
کدام نرم افزار از همه بهتر و سبک تر هست. و کلا باید چه نرم افزار های را نصب بکنیم.
لینک دانلود را نیز لطفا بگذارید

لینک دانلود رو نمیدونم که از کجا باید بگیری . من خیلی پیش دانلود کردم که دیگه نمیدونم از کجا بود

در مورد برنامه نویسی باید ببینم شما کدوم زبان برنامه نویسی رو بلدید تا بگم بهتون از کجا شروع کنی
(08-07-2014 01:15 PM)dbdbdb نوشته شده توسط: [ -> ]اگه طراحی وب بلد هستید ساده تارین کار:
برنامه نویسی آندروید با Html5 و Css3 و Javascript با استفاده از
phonegap و DreamWeaver که نسبت به جاوا به مراتب خیلی ساده تر و سریعتر میشه
یک برنامه آندروید ایجاد کرد.

نمونه میزارید یا معرفی میکنید که با این دو زبان نوشته شده باشه !!!
فکر کنم فونگپ هم مثل مونو باشه که تو ویژوال استدیو نصب بشه تا بشه واسه آندروید برنامه نوشت
بنده در زمینه برنامه نویسی خیلی حرفه ای نیستم ولی حدودا چهار الی پنج سال پیش در حد خود html و css کار کردم
و الانم خیلی وارد نیستم یعنی از یادم رفته است.
ولی بخواهم یاد بگیرم حداکثر چند روزه فول می شوم.
نه بحث بنده اینه الان یکی از دوستان یک صفحه قبل گفت با بیسیک فور اندروید می نویسه. خوب این ایا از همه بهتره یا نه
ای کلیپس بهتره . اینتلیج بهتره . کدام بهتر از همه هست یا کدام از دیگری امکانات بهتر تری دارد
بعدم هدف اینه حرفه ای برنامه نویس بشویم
اگه میخوای حرفه ایی بشی برو دنبال جاوا و
ولی وقتی برنامه ایی به طورت میخوره هدف اینه که اون چیزی که میخوای رو بده بیرون خروجی
مثال بزنم برات :
وقتی 2+2=4 میشه حالا یا با وی بی بنویسی خروجی چهار هستش یا با دلفی یا با جاوا یا هرچیزه دیگه مهم اینه که خروجی درست باشه
بیسیک4اندروید هم یه کامپایلری هستش که تازه داره جا میوفته و دارن براش هر روز لایبرری مینویسن میدن بیرون و میتونم به جرات بگم بزودی بهترین برنامه میشه
مثلا تا 5 ماه پیش کتابخانه درون پرداخت نداشتیم تو وبی4اندروید ولی دوستان براش نوشتن که الان داریم مثلا برای برنامه های بازار که دمو میدن و واسه خرید باید بخری خود برنامه رو
علی آقا ای کلیپس و اینتلیجی هر دو برای نوشتن جاوا برای اندروید هستند.
بیسیک 4اندرویدم برای نوشتن اندروید با زبان وی بی هست.
مونو هم برای نوشتن با c#
البته این آخری را من خیلی سرچ کردم خیلی از تاپیکا و فروم های انگلیسی ازش راضی نیستن و کلا نفیش کردن.
از همه حرفه ای تر فعلا جاواست چون از ابتدای بوجود اومدن اندروید برای برنامه نویسی موبایل استفاده میشده. ولی خوب اگر در وی بی و سی شارپم حرفه ای باشی میتونی کتابخونه هاشو بنویسی.
بهر حال اونقدر مهم نیست کدوم مسیرو انتخاب میکنید چون تا شما آموزش هاتونو کامل کنید قطعا کتابخونه های وی بی هم کامل تر میشه.
البته من سرچم با وی بی را تازه آغاز کردم و اونقدر توش نرفتم

در مورد اچ تی ام ال 5 هم یکی از دوستانم با این زبان و جاوا اسکریپت برنامه نوشته یکی اما زیاد راضی کننده نبود مث اینکه میگفتن هندی ها زیاد از این زبان برای اپ ها استفاده میکنن
سلام
به نظر من بهترین زبان برای نوشتن اپ های اندروید جاوا باشه چون خود گوگل بیس کار رو گذاشته روی جاوا و بالطبع ابزاری رو هم که برای توسعه اندروید داده بیرون مربوط به جاوا هست
اوایل راه اندازی محیط اکلیپس برای جاوا خیلی دنگ و فنگ داشت چون باید ابزارهای مربوط به اندروید رو جدا جدا دانلود می کردید و روی اکلیپس نصب می کردید که لینک های دانلود هم به خاطر تحریم ها برای آیپی ایران باز نمی شد
اما الان یه پکیج اومده که اکلیپس و sdk و adt هایی که برای اندروید نیاز هست رو همه رو یه جا داره و اگه دانلود کنید همه با هم هستن و دیگه نیازی به پیکر بندی های پیچیده نیست و خیلی راحت میشه کار رو شروع کرد
اینم لینک دانلودش
http://www.softgozar.com/WebPage/Downloa...2013-10-30
یه سری ابزارها هستند مثل phonegap که باهاش می شه برنامه ی اندروید ساخت اما خیلی جالب در نمیاد و سرعت اجرای بسیار پایینی هم داره
در مورد استفاده از html و css هم اندروید یه کلاس داره به نام webview که شما کافی هست اون محتوایی که می خواید نمایش بدید رو به صورت html و css و اگه لازم بود jquery کد بزنید و بعد از طریق webview به اون فایل html مورد نظر لینک بدید تا توی صفحتون لود بشه ، اما از این روش فقط می شه برای نمایش محتوا استفاده کرد و کارهای دیگه رو باز هم باید با جاوا انجام بدید
حالا اگه خواستید یه مثال با سورس کد بذارم که از html و css هم توش استفاده شده باشه
به نظر من basi4android محبوب تر و راحت تره

مثلا کد زیر رو ببینید :
کارش اینه که 10 تا Call Log آخر تلفن رو بهت بر میگیردونه

ببینید چقدر راحته »

کد PHP:
Dim Calls As List
Dim CallLog As CallLog
Calls 
CallLog.GetAll(10'Get the last 10 calls
For i = 0 To Calls.Size - 1
    Dim c As CallItem
    c = Calls.Get(i)
    Dim callType, name As String
    Select c.callType
        Case c.TYPE_INCOMING
            callType="Incoming"
        Case c.TYPE_MISSED
            callType = "Missed"
        Case c.TYPE_OUTGOING
            callType = "Outgoing"
    End Select
    name = c.CachedName
    If name = "" Then name= "Unknown"
   ListView1.AddSingleLine("Number:" & c.Number & ", Name:" & name _
        & ", Type:" & callType & ", Date:" & DateTime.Date(c.Date))
Next 
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع