سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(08-10-2014 01:55 PM)user20 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و سپاس از سرکار خانم معاونت برای ایجاد این تاپیک عالی و آموزشها و آقای iranian برای اطلاعات و راهنمایی های مفیدشان
دوستان من چند سوال داشتم ممنون میشم پاسخ دهید
1- بعضی از برنامه ها که از سایتهای مختلف به عنوان منبع استفاده میکنن و منبع رو ذکر میکنن که ظاهرا مشکلی نیست ولی اگر محتوای کتابی رو بصورت اپلیکیشن اندروید برای فروش قرار بدیم این کار غیر قانونی نیست ؟
حق نویسنده یا مولف کتاب و انتشارات کتاب چی میشه ؟ صرفا اسم نویسنده و انتشارات بعنوان منبع ذکر بشه کافیه ؟!
2- همه اپلیکیشن ها باید مجوز داشته باشن ؟ یا خیر بدون مجوز هم میشه ؟ (پروسه مجوز گرفتن طولانی و اذیت کننده است به این خاطر پرسیدم .
پیشاپیش تشکر از راهنمایی دوستان10_004

1- کتاب های چاپی اگر تالیف یا ترجمه باشد خیر نمی توانید بدون اجازه نامه رسمی از همان انتشارات در اپلیکیشن خود منتشر کنید. ولی در مورد متونی مثل قانون اساسی و اشعار و ... که متعلق به انتشارات خاصی نیست موردی ندارد.

2- خیر مجوز خاصی نمی خواد ولی نمی تونه متنش خلاف قوانین جمهوری اسلامی باشه چون مارکت هایی مثل بازار حداقل چند روز اپلیکیشن شما را بررسی می کنند.
(08-10-2014 02:52 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-10-2014 01:55 PM)user20 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و سپاس از سرکار خانم معاونت برای ایجاد این تاپیک عالی و آموزشها و آقای iranian برای اطلاعات و راهنمایی های مفیدشان
دوستان من چند سوال داشتم ممنون میشم پاسخ دهید
1- بعضی از برنامه ها که از سایتهای مختلف به عنوان منبع استفاده میکنن و منبع رو ذکر میکنن که ظاهرا مشکلی نیست ولی اگر محتوای کتابی رو بصورت اپلیکیشن اندروید برای فروش قرار بدیم این کار غیر قانونی نیست ؟
حق نویسنده یا مولف کتاب و انتشارات کتاب چی میشه ؟ صرفا اسم نویسنده و انتشارات بعنوان منبع ذکر بشه کافیه ؟!
2- همه اپلیکیشن ها باید مجوز داشته باشن ؟ یا خیر بدون مجوز هم میشه ؟ (پروسه مجوز گرفتن طولانی و اذیت کننده است به این خاطر پرسیدم .
پیشاپیش تشکر از راهنمایی دوستان10_004

1- کتاب های چاپی اگر تالیف یا ترجمه باشد خیر نمی توانید بدون اجازه نامه رسمی از همان انتشارات در اپلیکیشن خود منتشر کنید. ولی در مورد متونی مثل قانون اساسی و اشعار و ... که متعلق به انتشارات خاصی نیست موردی ندارد.

2- خیر مجوز خاصی نمی خواد ولی نمی تونه متنش خلاف قوانین جمهوری اسلامی باشه چون مارکت هایی مثل بازار حداقل چند روز اپلیکیشن شما را بررسی می کنند.

خیلی ممنونم از پاسخگویی سریع شما 10_004
موفقتر باشید
سلام دوستان
ماشالله همگی پیشتاز شدین توی علم های جدید
عالیه
مخصوصا اندروید طبق آمار ها تا سال 2017 نزدیک به 80 درصد وبگردی ها با تلفن های همراه هستش. البته در ایران این آمار پایین تره ولی بازم قابل چشم پوشی نیست و این معنی رو میده که اکثرا دیگه به اینترنت دسترسی دارن اونم با گوشی موبایل
با توجه به اینکه استفاده از اندروید از سیستم عامل های دیگه پر طرفدار تره پس تمام این نت گردی ها برمیگرده به اندروید و نرم افزار های وابستش.

پیشنهادی که من دارم
اگر منظورتون از برنامه نویسی نوشتن کتاب هستش اسمش رو برنامه نویسی نزارید و بدونید بعد از چندتا کتاب دوست دارید ادامش بدین و برسید به نرم افزار ها و بازی ها.

اونجاست که زبان های اصلی اندروید رو نیاز دارید پس اگر قراره حرفه ای کاری انجام بشه با نرم افزار های تخصصیش مثل eclipse و زبان های اصلیش مثل جاوا و xml شروع کنید که در ادامه بعد از کتاب نیاز نباشه به عقب برگردید و دوباره شروع کنید اینارو

منبع کامل و مناسبی توی نت نیست کلا اینو بدونید چیزی که درآمد خوبی داره رایگان جایی آموزش نمیدن و میرسیم به همین که پنیر مجانی فقط توی تله موش پیدا میشه.
پس اگر قراره یاد بگیرید و حرفه ای باشید حرفه ای رفتار کنید اگر حاظر نیستید برای یه تخصص فوق العاده خرج کنید مطمئن باشید به جایی نخواهید رسید.
خرید آموزش ها و هزینه ی کلاس ها و دوره های خصوصی همگی سرمایه گذاری هستند و علاوه بر اون یه باعث پیشرفتن میشه چرا که وقتی پولی خرج کاری کنی اگر ادامه ندی خودتو نمیبخشی پس ادامه میدی

در آخر بازم تبریک میگم به تک تک دوستانی که توی این دنیای جدید پا گذاشتن واقعا فوق العادست مطمئن باشید پشیمون نمیشید
از مریم خانومم تشکر میکنم که این تاپیک رو ایجاد کردن برای معرفی و تشویق دوستان میلیاردر آینده
تمام آموزش های رایگان هم اینجا براتون جمع بندی کرده دنبال بیشترش نگردید ( به صورت رایگان ) ذهن برنامه نویسی و فعال داشته باشید با همین آموزش ها خیلی راهو پیش رفتین بقیه رو یا باید تجربی یاد بگیرید یا از کسایی که بلدن یاد بگیرید.

موفق باشید
منم میام هر بار یه سری کدهای باحال میزامر براتون با توضیح خط به خط برنامه از نرم افزار basic4andorid
یه تاپیک جدید میزنم به این عنوان : سورس کدهای basic4andorid و راهنمای آن
بچه ها من برنامه بیسیک فور اندروید با کرکش را دانلود کردم . ولی اجرا نمی شود.
ایا باید اخرین نسخه ی جاوا و همچنین نرم افزار sdk روی سیستم نصب باشه اگر اره
لطفا لینکشان را بدهید تا دانلود بکنم با تشکر از شما
error اخطارش رو با تصویر اینجا بزار تا بهت بگم چی کنی
من قبلا از سایت زیر یه فایل دانلود کردم که اونموقع مجانی بودش . فقط یه فایل exe بودش وقتی نصبش میکردی اینا همه بصورت اتومات نصب میشدند و دیگه نیاز به تنظیمات نبود Big Grin
basic4andorid full version
library for androdid2basic
SDK full version
TDK JAVA full version
و.....

ولی متاسفانه الان پولی کرده

آدرس :
http://parsicoders.com/showthread.php?tid=3577

من خودم دارم 230 مگابایته نمبیشه آپش کرد
اگر بتوانی یک جوری برایم اینو بفرستی یا در نت اسم نرم افزار را بدی سرچ بکنم و پیدا بکنم عالی می شود.
نرم افزار نیست . یه پکیج هستی که کلا در یه فایل exe هستش که وقتی نصب میکنی اون فایل رو همه خود به خود نصب میشه
دیگه نیاز نیست که تنظیمان کنی یا اینو تو این پوشه یا اونو تو اون پوشه بریزی . فقط یه فایل هستش که نصب میشه همه بصورت خودکار نصب میشه
یه ایده دارم برای برنامه نویسی اندروید که خدایی ماهانه میشه هیپی نشه چشماتو ببندی 5 تا 7 8 تومن پول بره تو حسابت ولی نمیخوام Public کنم ایده خودمو .
ولی فقط سربسته میگم که اقیانوس اینترنت موجش داره میره به سمت تبلت و گوشی های همراه و برنامه نویسی اینترنتی برای آندروید و اپل و مایکروسافت

دوستان اگر ویژوال استدیو کارید از همین الان میگم برید دنبال برنامه نویسی ویندوز موبایل
دوستان اگر جاوا کار هستید همین الان برید دنبال برنامه نویسی اپل یا آندروید

دوستان عزیز از همین تریبون اعلام میکنم که 5 سال دیگه برنامه ها همه تا 70 80 درصد نرم افزارهای پی سی روی موبایل انجام میشه و همیشه همراه طرف هستش
منم الان تنها پروژه ایی که دارم شخصی انجام میدم و حدود 5 6 ماه هستش وقتم رو گرفته برنامه ایی هستش با این کاربرد :

نام برنامه :
Net-IR2014

کار برنامه :
1: اسکنر پورتهای باز هاست دامین و سرور و کاربر راه دور
2: DNS Checker
3: whois Host
4: DDOS Cheker
و . . . . . . .

. فقط برید دنبال برنامه نویسی موبایل . نمیگم حتما جاوا برید اصلا دنبال مایکروسافت و .....

در مورد ایده من هم شرمنده نمیتونم بگم Wink

دوستون دارم یه عالمه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع