سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
من فایل ها را دانلود کردم ولی فکر کنم ورژنش با اینی که توی آموزش هست فرق داره
وقتی می خوام دستگاه تعریف کنم اصلا کلید ok فعال نمی شه!
عکس از پنجره هاش می ذارم لطفا راهنمایی کنید
http://maydg.persiangig.com/a.jpg
http://maydg.persiangig.com/b.jpg

من فایل ها را دانلود کردم ولی فکر کنم ورژنش با اینی که توی آموزش هست فرق داره
وقتی می خوام دستگاه تعریف کنم اصلا کلید ok فعال نمی شه!
عکس از پنجره هاش می ذارم لطفا راهنمایی کنید
http://maydg.persiangig.com/a.jpg
http://maydg.persiangig.com/b.jpg
(08-05-2014 12:01 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
اتفاقا حدودا یک ماه پیش گفتگویی حضوری با مدیر اندروید بازار داشتم که اگر وقت شد متن یا صوت آن را در انجمن منتشر خواهم کرد.
دقیقا سود عجیب مارکت بازار جالب بود و در مورد این بحث 38 درصد (گویا 30 درصد بازار و 8 درصد مالیات و ...) و حتی حداقل برداشت 300 هزار تومان هم بسیار بحث کردیم که دلیل این گروه به این حداقل موجودی بالا, سختی انتقال پول برای مبالغ جزء بود!! که بنظرم دلیلی بسیار غیر منطقی است و حتی عرض کردم که مجموع این مبالغ جزء که شما آن را یکسال دپو میکنید سود زیاد بانکی برای شما دارد اما فعلا هم این مارکت از محبوبیتش نهایت استفاده (شاید هم سوء استفاده ) را میکند.
جالب است, ایشان میگفتند که روزانه صدها نرم افزار برای ما ارسال میشود که تعداد کمی تائید میشود. (راستی برای ارسال نرم افزار هم حداقل موجودی 5000 تومان لازم است که البته این موجودی بعدا قابل استفاده در مارکت است.)
بحث بیش از یکساعت طول کشید اما بسیار جالب بود.

در مورد سودآوری هم, عزیزان قرار نیست یک نرم افزار شما را میلیاردر کند!!
دقیقا ایجاد یک سیستم پولساز کوچک است که بارها در انجمن و همایش ها مطرح کردیم! که نمیخواهم در اینجا بحث کنیم.( اتفاقا یکی از بچه های انجمن که مدتی در دفتر راستین با ما بود را راهنمایی کردم که حالا چطور و با چه فوت و فنی میشود در این مارکت وارد و موفق شد و خدارا شکر اکنون هم خودشان در حال کار هستند.)
همین نرم افزار "سنگ قبرم" اولین روز که منتشر شد بنده به بچه های دفتر گفتم چه ایده ای! اما همین ایده برای برنامه نویسش به اندازه یکسال کارمندی در یک شرکت در عرض کمتر از یکماه آورده داشته است!
بله اما این برای افرادی مثل من که همزمان چندین کار رو اداره میکنند ( هرچند هم آن کار ها کوچک باشد )
که تعداد این افراد هم اینجا زیاده کاری غیر ممکن و یا شدنی هست اما دشوار میشه برنامه ریزی کرد و به مقصود رسید.

بنده بارها امتحان کردم اینقدر ترافیک کار ها زیاد هست که تا بخوای به یکی دیگه بیشتر از سایرین اهمیت بدی یه کار دیگه دچار وقفه میشه .

چون همین یک ماه که شما میفرمایید طرف باید تمام تمرکزش را بگذارد روی همین برنامه و از خیلی از کارهایی که در برنامه زندگی دارد بزند .

بیشتر به درد کسی میخورد که فعالیت آنچنانی در زمینه های دیگری ندارد

و میتواند یک ماه رو یک پروژه متمرکز شود و سایرین را کنار بگذارد .

راجع به فرمایش دوم شما متوجه نشدم
چون اسم این تاپیک خورده میلیارد شدن با اندروید

اگر منظور و نیت شما از صحبت هایی که قبل داشتید
میلیارد شدن همان رسیدن به سود مناسب در زمان کوتاه است
و به نوعی اغراق کلی صورت گرفته است
و هدف خود میلیارد شدن در معنای واقعی نیست
فرمایش شما صحیح است

(08-05-2014 12:01 PM)hs6467 نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا جالبه آقای کاظمی
اما یه شخصی مثل من که به این کار علاقه داره اما تاحالا کلا آشنایی با کد نویسی نداره
باید ازکجا شروع کنه؟ من مدیر داخلی آموزشگاه کامپیوتر هستم و با یکی از مربیان اندروید که صحبت می کردم می گفت:
اگه بخوام بهت یاد بدم تقریبا 800 هزار تومان میگیرم ازت و می گفت حتما باید زبان جاوا رو یاد بگیری بعد در نرم افزار Eclips کد اندروید بنویسی،خودش واقعا آدم واردی هست نمیدونم چیکار کنم 800 هزار تومان پول کمی نیست... به نظر شما راه ارزونتر هم هست برای یادگیری؟ من به شخصه خودم به هیچ عنوان از کتاب و سی دی چیزی متوجه نمیشم... موفق و پیروز باشید.

عرض بنده همینه اول باید حرفه ای این کار بشی بعد بتونی یه همچین چیز درامد زایی ارائه بدی
که حرفه ای شدن تو این کار هم وقت میگیره

اینجوری نمیشه که بگی با ۴ تا پی دی اف و چنتا آموزش منم خالق یک سنگ قبر میشم !

باید وقت گذاشت .. وقت !
اینکه باید وقت گذاشت شکی که در ان نیست. یعنی حداقل باید یک سال وقت برای یاد گیری برنامه نویسی اندروید
به طور حرفه ای گذاشت و عاشق این زبان بود.
نه صرفا برای اینکه درامد این کار خوب هست. بیاییم و بخواهیم وارد این صنعت بشویم.
چون در اینترنت و یا خیلی کار های دیگر حتی درامدشان از این کار هم بهتر هست.
ولی باید یک زمینه را انتخاب بکنیم و در تا اخر برویم جلو.
دوست عزیز من نمیدونم شما چرا تو همه تاپیک ها اصرار داری بگی نه نمیشه.
دقیقا من خودم در دو ماه یاد گرفتم. هیچ پیش زمینه ای هم از جاوا نداشتم.
درسته که دستوراتش تحت جاوا هست اما هیچ ربطی نداره.
اگر شما فکر میکنی نمیتونی و توانشو نداری آقا نکن ما همه را اجبار نکردیم توی همه تاپیک ها و فعالیت ها شرکت کنن.
من چند تا از دوستام چندین باهم گروه تشکیل دادن و هر هفته یک برنامه روی بازار یا پلازا یا مایکت و... قرار میدن و بعضی از نرم افزاراشون رایگانه بعضیش زیر 1م ت فروش/کرده و بعضیش بالای 50 میلیون.
تنها زمانی که شما بتونید قطعه کدها را متوجه بشید بعدش دیگه برای بقیه برنامه ها فقط کنار هم گذاشتن کدهای قبلیه
و این همون سیستمیه که ما میخوایم.
ببینید ما یه سری افراد کوته فکر و کوته بین داریم که فقط جلو بینیشونو میبینن و با این افراد نمیشه درباره سیستم سازی حرف زد ولی یه سری افراد با افکار بلند و مثبت و عالی داریم که اینا این دو ماه سختی یادگیری را نمیبینن بلکه ماه های بعدشو میبینن که فقط قراره با دو ساعت کنار هم گذاشتن کدها برنامه جذاب و مشتری پسند دیگه ای بنویسند.
الانم میگم این کار صبر میخواد الان شرکت ها و گروه هایی هستند که کل شرکت و هدفشون را گذاشتن روی اندروید و ios
چون آینده وب دنیا دیگه از روی دات نت و پی اچ پی داره به سمت موبابل مارکت میره. این ابتدای راهه شما میتونید برای پیوستن به این تکنولوژی وقت بذاری و باهاش همراه بشی یا از سختی راه بترسی و کنار بکشی و وقت نذاری.

چون من به درآمد رسیده بودم دوست داشتم گروه و خواهر و برادرای میلیاردرمم از این راه درآمد عقب نمونن.

در ضمن برای گروهی که دوست دارن با این تکنولوژی همراه بشن برای آموزش حضوری من کلاسها و کارگاه های دانشگاه شریف را پیشنهاد میدم قیمتاش هم خیلی عالیه.
موفق و شاد باشید
ما در انتظار جواب به سر می بریم...
ما در انتظار جواب به سر می بریم...
(08-05-2014 02:50 PM)alicpu نوشته شده توسط: [ -> ]اینکه باید وقت گذاشت شکی که در ان نیست. یعنی حداقل باید یک سال وقت برای یاد گیری برنامه نویسی اندروید

آره دقیقا حرف دل ما رو زدی ما رو یاد خاطراتی انداختی

این جمله آخرت رو باید آویزه گوشمان کنیم ما جماعت : ولی باید یک زمینه را انتخاب بکنیم و تا اخر برویم جلو.

اما متاسفانه مشکل اینجاست که الان افراد در هر کاری قدم می گذارند اللخصوص نسل جوان امروز

نگران این موارد هستند ----->

نکند کار من اشباع شود

نکند فردا روزی از رونق بیوفتد

آیا این کار مرا به سرمایه زیاد میرساند ؟

چند سال وقت بگذارم و تلاش کنم در آخر هیچ چه میشود !؟

بعد پرسیدن این سوالات از خود شک میکنند و از اون کار بیرون میان دوباره کار دیگه با همین داستانا

الان اگه دقت کنی تو ایران دلالی از همه بیشتر طرفدار داره

چون اغلب هم یه حرفه نیست یعنی نیازی نیست تو یه چیزی رو فول بشی

هم اینکه اکثرا موقته یعنی خوشت نیاد میری دنبال دلالی تو زمینه دیگه

پولشم الا ماشالله

درس خوندنم مصداق همونه الان آمار بیسوادی داره میره بالا یکی از علت هاش اینه که درس رو با پولی که ازش درمیاد میسنجیم

اتفاقا پول هم ازش در میاد اما متاسفانه افراد دورو بریایی رو میبینن که یه نموره درس خوندن کاره ای نشدند میگن پس همه جا همینه دیگه

غافل از این که اونی که خونده دیگه انگشت شماره.

اصلا فهم خود این موضوع کلی ارزش داره خودش ارزش ایجاد تاپیک و بحث داره. خودش میلیارد ها تومن می ارزه

(08-05-2014 03:23 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]تنها زمانی که شما بتونید قطعه کدها را متوجه بشید بعدش دیگه برای بقیه برنامه ها فقط کنار هم گذاشتن کدهای قبلیه
ببینید ما یه سری افراد کوته فکر و کوته بین داریم که فقط جلو بینیشونو میبینن و با این افراد نمیشه درباره سیستم سازی حرف زد ولی یه سری افراد با افکار بلند و مثبت و عالی داریم که اینا این دو ماه سختی یادگیری را نمیبینن بلکه ماه های بعدشو میبینن که فقط قراره با دو ساعت کنار هم گذاشتن کدها برنامه جذاب و مشتری پسند دیگه ای بنویسند.

چون من به درآمد رسیده بودم دوست داشتم گروه و خواهر و برادرای میلیاردرمم از این راه درآمد عقب نمونن.

در ضمن برای گروهی که دوست دارن با این تکنولوژی همراه بشن برای آموزش حضوری من کلاسها و کارگاه های دانشگاه شریف را پیشنهاد میدم قیمتاش هم خیلی عالیه.
موفق و شاد باشید

پس احتیاجی نیست زبان جاوا رو یاد بگیریم ؟

چون دیدم یکی گفت باید این زبان رو فرا بگیریم پس گفتم کار دشواریه !

مورد دوم اینکه الان من نوعی بخوام یه برنامه با کیفیتی در حد سنگ قبرم بنویسم با همین آموزش ها و پی دی اف های موجود میتونم یا باید برم کلاس های صنعتی شریف ؟

یکی از این برنامه های که دوستانتان فرمودید ارائه دادند و بالای ۵۰ میلیون فروش داشته رو معرفی میکنید لطفا ؟؟

best regards
(08-05-2014 03:36 PM)Skp نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-05-2014 02:50 PM)alicpu نوشته شده توسط: [ -> ]اینکه باید وقت گذاشت شکی که در ان نیست. یعنی حداقل باید یک سال وقت برای یاد گیری برنامه نویسی اندروید

این جمله آخرت رو باید آویزه گوشمان کنیم ما جماعت : ولی باید یک زمینه را انتخاب بکنیم و تا اخر برویم جلو.

اما متاسفانه مشکل اینجاست که الان افراد در هر کاری قدم می گذارند اللخصوص نسل جوان امروز

نگران این موارد هستند ----->

نکند کار من اشباع شود

نکند فردا روزی از رونق بیوفتد

آیا این کار مرا به سرمایه زیاد میرساند ؟

چند سال وقت بگذارم و تلاش کنم در آخر هیچ چه میشود !؟

بعد پرسیدن این سوالات از خود شک میکنند و از اون کار بیرون میان دوباره کار دیگه با همین داستانا

الان اگه دقت کنی تو ایران دلالی از همه بیشتر طرفدار داره

چون اغلب هم یه حرفه نیست یعنی نیازی نیست تو یه چیزی رو فول بشی

هم اینکه اکثرا موقته یعنی خوشت نیاد میری دنبال دلالی تو زمینه دیگه

پولشم الا ماشالله

درس خوندنم مصداق همونه الان آمار بیسوادی داره میره بالا یکی از علت هاش اینه که درس رو با پولی که ازش درمیاد میسنجیم

اتفاقا پول هم ازش در میاد اما متاسفانه افراد دورو بریایی رو میبینن که یه نموره درس خوندن کاره ای نشدند میگن پس همه جا همینه دیگه

غافل از این که اونی که خونده دیگه انگشت شماره.

اصلا فهم خود این موضوع کلی ارزش داره خودش ارزش ایجاد تاپیک و بحث داره. خودش میلیارد ها تومن می ارزه

(08-05-2014 03:23 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]تنها زمانی که شما بتونید قطعه کدها را متوجه بشید بعدش دیگه برای بقیه برنامه ها فقط کنار هم گذاشتن کدهای قبلیه

موفق و شاد باشید

پس احتیاجی نیست زبان جاوا رو یاد بگیریم ؟

چون دیدم یکی گفت باید این زبان رو فرا بگیریم پس گفتم کار دشواریه !

مورد دوم اینکه الان من نوعی بخوام یه برنامه با کیفیتی در حد سنگ قبرم بنویسم با همین آموزش ها و پی دی اف های موجود میتونم یا باید برم کلاس های صنعتی شریف ؟

یکی از این برنامه های که دوستانتان فرمودید ارائه دادند و بالای ۵۰ میلیون فروش داشته رو معرفی میکنید لطفا ؟؟

best regards

ببینید زبان برنامه نویسی sdk بر پایه جاواست اگر کسی بلد باسه جاوا را عالیه اما اگر کسی جاوا بلد نباشه نیازی نیست اول بره کل زبان جاوا را یاد بگیره. بلکه توی نوشتن همین اندروید مثلا یاد میگیره برای باز شدن یک لینک از کلاس های اکتیویتی استفاده کنه. نهایتا همون موقع یه سرچ تو دستورات جاوا میزنه همون دستور را فقط میبینه
چون خود جاوا برنامه نویسی بسیار گسترده ایه و متاسفانه بدلیل گران بودن تقریبا تمام شرکت های خصوصی و بعضا دولتی بجای جاوا ترجیحشون دات نت هست. و فقط توی مناقصات کارهای دولتی بدرد میخوره.
اما اون بخشی از دستوراتش که بدرد اندروید میخوره داخل خود آموزش شما مرحله به مرحله با دستوراش و کلاسای وابسته ش آشنا میشید.
اینکه شما بتونید فقط با کتاب و پی دی اف برنامه بنویسید تنها و تنها به خودتون بستگی داره شما برای هر برنامه ای باید مخصوصا توی سایتها و فروم های انگلیسی سرچ کنید یهو میبینید یه قطعه کد کامل مورد نظرتون توش هست.
حتی بعضی از برنامه ها با html5 بیشتر کارش راه می افته.
برنامه قانون که برنامه نویسیش فوق العاده ساده ست و فقطم اومده از روی کتاب قانون تایپ کرده و پشت زمینه و لینک گذاشته همین وهمین قسمت اصلیش و مهمش اون ایده ست. که نیاز مردمو دیده
قیمت را گذاشته 5999تومن تعداد خریدهاشم بالای 10000
(08-05-2014 04:28 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-05-2014 03:36 PM)Skp نوشته شده توسط: [ -> ]

best regards

ببینید زبان برنامه نویسی sdk بر پایه جاواست اگر کسی بلد باسه جاوا را عالیه اما اگر کسی جاوا بلد نباشه نیازی نیست اول بره کل زبان جاوا را یاد بگیره. بلکه توی نوشتن همین اندروید مثلا یاد میگیره برای باز شدن یک لینک از کلاس های اکتیویتی استفاده کنه. نهایتا همون موقع یه سرچ تو دستورات جاوا میزنه همون دستور را فقط میبینه
چون خود جاوا برنامه نویسی بسیار گسترده ایه و متاسفانه بدلیل گران بودن تقریبا تمام شرکت های خصوصی و بعضا دولتی بجای جاوا ترجیحشون دات نت هست. و فقط توی مناقصات کارهای دولتی بدرد میخوره.
اما اون بخشی از دستوراتش که بدرد اندروید میخوره داخل خود آموزش شما مرحله به مرحله با دستوراش و کلاسای وابسته ش آشنا میشید.
اینکه شما بتونید فقط با کتاب و پی دی اف برنامه بنویسید تنها و تنها به خودتون بستگی داره شما برای هر برنامه ای باید مخصوصا توی سایتها و فروم های انگلیسی سرچ کنید یهو میبینید یه قطعه کد کامل مورد نظرتون توش هست.
حتی بعضی از برنامه ها با html5 بیشتر کارش راه می افته.
برنامه قانون که برنامه نویسیش فوق العاده ساده ست و فقطم اومده از روی کتاب قانون تایپ کرده و پشت زمینه و لینک گذاشته همین وهمین قسمت اصلیش و مهمش اون ایده ست. که نیاز مردمو دیده
قیمت را گذاشته 5999تومن تعداد خریدهاشم بالای 10000

خیلی هم خوب خیلی هم عالی ممنون از توضیحات جامعتان

یک پیغام خصوصی فرستادم لطفا مطالعه فرمایید

با سپاس
(08-05-2014 03:23 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز من نمیدونم شما چرا تو همه تاپیک ها اصرار داری بگی نه نمیشه.
دقیقا من خودم در دو ماه یاد گرفتم. هیچ پیش زمینه ای هم از جاوا نداشتم.
درسته که دستوراتش تحت جاوا هست اما هیچ ربطی نداره.
اگر شما فکر میکنی نمیتونی و توانشو نداری آقا نکن ما همه را اجبار نکردیم توی همه تاپیک ها و فعالیت ها شرکت کنن.
من چند تا از دوستام چندین باهم گروه تشکیل دادن و هر هفته یک برنامه روی بازار یا پلازا یا مایکت و... قرار میدن و بعضی از نرم افزاراشون رایگانه بعضیش زیر 1م ت فروش/کرده و بعضیش بالای 50 میلیون.
تنها زمانی که شما بتونید قطعه کدها را متوجه بشید بعدش دیگه برای بقیه برنامه ها فقط کنار هم گذاشتن کدهای قبلیه
الانم میگم این کار صبر میخواد الان شرکت ها و گروه هایی هستند که کل شرکت و هدفشون را گذاشتن روی اندروید و ios
چون آینده وب دنیا دیگه از روی دات نت و پی اچ پی داره به سمت موبابل مارکت میره. این ابتدای راهه شما میتونید برای پیوستن به این تکنولوژی وقت بذاری و باهاش همراه بشی یا از سختی راه بترسی و کنار بکشی و وقت نذاری.

موفق و شاد باشید

خانم معاون اگر منظورتان بنده بود. بنده کی گفتم نمیشه. اگر در مورد اون یک سال نوشتم.
شاید منظور این بود که دیگه در این یک سال حرفه ای شده باشد. و درامد های توپی هم داده باشد بیرون. بنده هیچ وقت نمی گویم نمی شود.
فقط می گویم اگر کار دیگری دارید . و دارید به نتیجه می رسید . حالا به خاطر چند تومان بیشتر کاری که سالها زحمت کشیده اید . را ول نکنید.
ولی بنده هیچ وقت نگفتم که نمی شود یاد گرفت. بر عکس خود بنده کسی هستم
که شاید اگر یک کار را تا انتها می رفتم . تا الان خیلی موفق تر بودم. در صورتی که تا الان شاید بالغ بر بیش از 25 کار در زمینه اینترنت ایران و خارج انجام داده ام و به اندازه ی در همه ی انها نیز موفق بودم.
بعدم دوستان در مورد یادگیری برنامه نویسی اندروید خیلی از سایت های جامع و خوب در همین ایران نیز وجود دارد.
در اخرم بسیار عالی خود خانم معاون که بسیار برای بنده گرامی هستند . گفتند در دو ماه
یاد گرفته اند. پس می شود زبان برنامه نویسی اندروید را در دو ماه یاد گرفت.
ولی این را نیز در ذهن داشته باشید.
اول عاشق کاری می کنید باشید. بعد تمرین زیاد . و پشتکار. در اخرم صبر.
مطمئن باشید در کارتان موفق می شوید.
یک نکته ی دیگر هم که یکی از دوستان گفتند چرا عنوان این تایپک اینه و مگر می شود با نرم افزار اندروید میلیارد شد .
اره عنوان کاملا خوبه و می شود . ولی بذارید عنوان را بنده تحلیل بکنم
نگاه کنید منظور این نیست که ادم با یک نرم افزار میلیارد شود.
منظور این است که فردی ممکن است سه سال نرم افزار بسازد و در این سه سال شاید 30 برنامه بسازد و با این 30 برنامه در زمینه های مختلف ممکن است درامد میلیاردی داشته باشد
منظورم خانم معاون انجمن فکر کنم این بوده است. مهم این است کسی حرفه ای باشه
و بازار را به خوبی بشناسد قطعا می تواند در چند سال کوتاه و یا حتی در کمتر از یک سال
شاید درامد میلیاردی ولی حتما درامد بالای چند صد میلیون را از ان خود خواهد کرد.
در اخرم اگر منظورم را در اون پست بد بیان کردم که خانم معاون انجمن فکر کرده اند
که بنده منظورم این است که گفتم نمی شود نه منظور بنده واقعا این نبوده است
و همین جا می گویم اشتباه برداشت کرده اید.
بچه ها یک سوال ایا کسی می تواند پر فروش ترین نرم افزاری که در کافه بازار بوده است و خیلی دانلود شده است و فروش
زیادی را کرده است و درامد خوبی را برای برنامه نویسش به ارمغان اورده
ادرسش را بده. تا دوستان بدانند هنوز برنامه نویسی اندروید قدرت زیادی دارد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع