سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
قبلا سایتش خوب بود ولی الان احساس میکنم کمی پولکی شده برای جواب یا نمونه کد یا کتابخانه . بهر حال خودت برو دنبالش
75% آپ شده فعلا برم تا بعد
یا علی
رفیق تا الان چند درصدش اپلود شده است. بعدم کل این نرم افزار 230 مگ هست. دیگه احتیاج به هیچی نیست
فقط نصب می کنم و تمام نرم افزار های مربوطه در ان هستند و همه نصب می شوند و دیگه احتیاج به چیزی ندارند
و فقط باید برنامه نویسی را شروع بکنم درسته. دوست عزیز
بعدم خودتان از کتابی یاد گرفتید این اموزش برنامه نویسی را یا نه
با تشکر از همکاری آقای ایرانی که متاسفانه اسمشونو نمیدونم.
یه فرصت بدید به من فکر بهتروجامع تری دارم.
یه زیر انجمن کلی برای اندروید که هم یه تاپیک برای آموزش از صفر باشه. هم کد سورس. هم نمونه برنامه ها و...
بنده سجاد هستم .

علی آقا شما باید هرچی نصب کردی رو از سیستمت آنستال کنی
تذکر مهم : حتی از ریجستری و پوشه های مخفی تو بعضی جاها باید برنامه های قبلی ایجاد کردند رو پاک کنید و بعد این رو نصب کنید

موفق باشید

البته دو روش داری میتونی با این نرم افزار برای ساخت فرم به اصلاع Designer استفاده کنی
یکی : از املایتور خود sdk
یکی از گوشی خودتون که باید درایور گوشی رو سیستمتون نصب شده داشته باشید
من خودم گالکسی س5 دارم که راحت کار میکنم باهاش
یا به وسیله خود برنامه b4a_bridge که توی سایتش هست میتونی دانلود کنی (رابط گوشی به وسیله وای فای یا بلوتوث با گوشی )
البته دو روش داری میتونی با این نرم افزار برای ساخت فرم به اصلاع Designer استفاده کنی
یکی : از املایتور خود sdk
یکی از گوشی خودتون که باید درایور گوشی رو سیستمتون نصب شده داشته باشید
من خودم گالکسی س5 دارم که راحت کار میکنم باهاش
یا به وسیله خود برنامه b4a_bridge که توی سایتش هست میتونی دانلود کنی (رابط گوشی به وسیله وای فای یا بلوتوث با گوشی )
هه هه هه هه
تو 90 درصد اخظار داد آپلود نشد
موند برای امشب
اینم دیگه شانس ماست. چی می شود کرد. 90 درصد بره . ولی بعدش خراب بشه.
انشالله امشب دیگه اوکی میشه.
بعدم این بسته نصب بشه دیگه هیچی نیاز نیست. دیگه همه چی اوکی هست. درسته
آقا من نمیدونم چرا یهو بلاک شدم یه چند ساعت
بهر حال سعی میکنم در تنظیمات اولیه بیسیک4آندروید یه فیلم کوچک درست کنم که مشکل بعضی از دوستان حل بشه
لینک دانلود هم اگر بگذاری ممنونت می شوم. چون اپلود سنتر زیاد هست.
مثلا اپلود بوی. اون جا امتحان بکن .
بعدم خانم معاون پیامی را بهتان فرستادم اگر جواب بدهید . ممنون می شوم. با تشکر از دوستان
اینم از فیلم نمیدونم چرا آدرسش رو میزارم سریع بلوک میشم . واسه همین آدرسش رو بصورت عکس گذاشتم براتون

[تصویر: 21675852743793561678.jpg]
انشالله فایل کامل رو بصورت پکیج کامل اگر بشه با قیمت خیلی پایین تو همین سایت میزارم که بصورت رایگان برای شما ارسال بشه یا از همین سایت بصورت مستقیم دانلود کنید
این فیلم رفیق خودت ساختی یا نه مثل همون فیلم اقای معلی هست که در کویک لرن هست.
خودم ساختم.
وقت نشد فقط کمی کم کیفیته سریع درست کردم که مشکل بعضی از دوستان حل بشه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع