سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه دهم آنلاین-جمعه 15 مهر- ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
من موافقم آقا مهدی
موافق اكيد مهدي جون!!بيايم واس انجمن و طرح ها ناظر انتخاب كنيم!
واس اعلام آمادگي ها هم همينطور بايس بر پايه يه تعهداتي باشه
منم موافقم.
يك جمله را هم از آقاي قربانيان كه جايشان امشب خيلي خاليه در نظر داشته باشيم
اينكه در اينجه ماهيگيري آموزش داده مي شود ماهي به هيچ كس تقديم نمي شود.
منظور از ناظر بر انجمن چيه؟
واسه هر بخش يك مدير انتخاب شده كه قراره بر اون بخش نظارت داشته باشن
(10-08-2011 12:58 AM)جوان نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-08-2011 12:51 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]فرشاد خان ، اینجا خودتون رو معرفی کنید .
بچه ها دوستون دارند میخوان بیشتر بشناسنتون .
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=291

چشم سبحان جان.نظر لطفتان است.متقابل است.
واقعیت منتظر بودم بخشی از کارهام حل بشه بعد کامل خودم رو معرفی کنم و مربوط به تخصص هایم هر چه دارم در اختیار دوستان بگذارم.

البت من فقط لینک رو بهتون دادم ها . از روز اولی که دیدمتون فک کردم 10 ساله میشناسمتون . هر زمان دوست داشتید خودتون رو معرفی کنید ....

(10-08-2011 01:04 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]منم موافقم.
يك جمله را هم از آقاي قربانيان كه جايشان امشب خيلي خاليه در نظر داشته باشيم
اينكه در اينجه ماهيگيري آموزش داده مي شود ماهي به هيچ كس تقديم نمي شود.

کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاملا موافقم مریم خانوم .هزار تا تشکر ...
فكر نمي كنم كسي تو اين انجمن واس گرفتن ماهي اومده باشه مطمئنا همه واسه ياد گرفتن شيوه ي ماهيگيري اومدن!!
البته چرا يه بنده خدايي يه چند وقت پيش اومده بود كه دوستان و ادمين عزيز به كميته ي امداد و يه چند ارگان حمايتي ديگه ارجاعش دادن
(10-08-2011 01:07 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]واسه هر بخش يك مدير انتخاب شده كه قراره بر اون بخش نظارت داشته باشن

منم به عنوان مدیر تا الان اسپم ها رو تا جایی که تونستم پاک کردم ، پست های مربوط رو ادغام کردم و ...
یه مدت سیستم بهم گیر داده بود نمیتونستم کاری کنم ولی این چند وقت که ولم کرده راحت دارم مدیریت میکنم و چه لذتی داره این مدیریت Big Grin
ممنون که موافقید.
پس الان من یه مسئولیت گرفتم که باید اونو انجامش بدم.

جمع آوری همه ی طرح های مطرح شده در انجمن

ما خاک پای همه ی دوستان هستیم.
(10-08-2011 01:09 AM)toranj63 نوشته شده توسط: [ -> ]فكر نمي كنم كسي تو اين انجمن واس گرفتن ماهي اومده باشه مطمئنا همه واسه ياد گرفتن شيوه ي ماهيگيري اومدن!!
البته چرا يه بنده خدايي يه چند وقت پيش اومده بود كه دوستان و ادمين عزيز به كميته ي امداد و يه چند ارگان حمايتي ديگه ارجاعش دادن

یکی دیگه هم چند روز پیش اومده بود
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع